» »

Lost - nadaljevanka!

Lost - nadaljevanka!

««
4 / 19
»»

itak37 ::

15. del je zunaj...

Smorny ::

Jap, je kar cool, mr. Ecko sproži ugibanja, Lock popizdi na koncu... Claire se spomni marsičesa, ampak ne vem zakaj je sedaj tusti bunker zapuščen?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

rh^ ::

To zakaj Lock popizdi na koncu mi glih ni čisto jasno. Pogledal sem si napovednik za naslednjo episodo in je kar zanimiv :)

OmegaM ::

Zelo zanimiv del ja.

Mislim da se je izpraznilo zato ker je ona takrat izginila + tega ethana so ubili, ter se na koncu prestrasili, da bi jih dobili.

Pol se je razlkril on dedc z ladje pa ko je eden teh glavnih med temi "bad" ljudmi da je imel umetno brado, sicer se mi je zdel nekam ful znan. Lock zivce pozira zarad avtoritete zarad dohtarja, Mr. Eco pa je je posteno prestrasil novoprisleka.

Super del, upam da bo naslednji teden se boljsi ter da naslednji teden tudi izzide nov del da ne bo treba cakat 2 tedna.

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Smorny ::

Dlje čakaš - lepše je. Samo pomisli, ko ti je na wc ... >:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

OmegaM ::

Sem se kar odlocil da bom drzal dokler ne bo konec >:D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Lock je tudi odločitve sprejemal na svoj način in dejansko skoraj vedno zajebal. Sploh nevem kaj se ima za pizdit. Ko je Ethan "doktor" ko je prišel tisti tip, pozabil sem njegovo ime, mi je bil najprej ful znan po glasu, potem ko sem ga videl ga nisem takoj prepoznal. Tista umetna brata pa je takoj vse povedala kdo je :)

OmegaM ::

Ja z brado je bil oni drugi ko je prisel do ethana ane, to se je po glasu slisalo, ker tea smo videli, mislim starejsega ze prej na ladji recimo pa se pol kasneje ko jim je vzel orozje ane. Tak da Ethan ni bil to.

Zdaj mislim da te nisem narobe razumel, ce sem pa se opravicujem.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Nista tisti na ladiji in tisi v džungli ko je z Jackom se pogajal za Kate in o meji isti osebi?

Dzuro10 ::

Super del! Baje da bo nasledn tedn nov del, vsaj tko piše na njihovi strani...

Damjan Jagar ::

Baje da bo nasledn tedn nov del, vsaj tko piše na njihovi strani...

Ne vem, če res.
http://jagar.si

MPM ::

nasledn teden bo del iz prve sezone. nov del pride 22. marca.
http://epguides.com/Lost/

OmegaM ::

Jap rh^, to je en pa ist, pa to je on ko je prisle po onega eathana v ono sobo kje je bila ta se noseca ko se je spominjala, ta bolj siv,ko je zaprl vrata.

Upam da bo res cimprej to kar bo
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Zanimivie slike iz zadnje episode:





Torej je smo imeli prav :\

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

smilyxx ::

Samo ne vem zakaj imam občutek da so the other in dharma initiative povezani. Glede na to da so uporabljali njihove prostore, imeli njihova oblačila... Tista "zdravila" ki jih je Ethan dajal Claire so bile tam gotovo samo s tem namenom. Pa če ste opazili logo tam kjer so prišle noter kate, Claire in Ruso (ne vem kako se pravilno napiše :D), je bil v sredini tisti zdravilniški znak kače in palice. Pomoje se iz tega lahko sklepa da je še več takih objektov po otoku, očitno so pa The Others tudi organizirani, saj imajo "vladarja" (pogovor med ethanom in tistim od katerga je Kate najdla kapo in brado).
Save water.
drink beer.

Brilko ::

smilyxx, mislim, da si dolg rabu, sej vbistvu naj bi bli to eni in isti!

miguelslo ::

a je možno da je ta "vladar" tudi isti mož, ki ga prikaže v tistem posnetku, ko prikaže kamera nekoga v eni zgradbi in se ga slabo vidi ??? ya know what im sayin?
_____

rh^ ::

Kakšni zgradbi, slabo vidi?! V Lostu je bilo tolko tega, da ya don't know what you mean.

smilyxx ::

Ja to da so Dharma initiative in The Others eno in isto res nism vedel do te epizode. Samo upam da bomo še v te sezoni izvedli kaj pomeni da si infected.
Save water.
drink beer.

IČA ::

Zgleda, da bo še zanimivo.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Brilko ::

smilyxx, sej prej se ni tak zelo vedelo, ampak ful na smešn način si reku, kot da nebi blo očitno in da nekateri tega sploh nismo ugotovil. :P

Drugače pa, bo zanimivo.

Dzuro10 ::

Originally aired: Wednesday March 22, 2006 on ABC
Production Code: 216

Sun comes to the revelation that she might be pregnant. She struggles on whether to Jin about the situation at first as she feels it might upset the entire balance of the survivors' community. Meanwhile, with no success from Jack or Sayid, Ana-Lucia is called in by Locke to interrogate the new prisoner Henry Gale to get more information out of him about the balloon that he and his wife supposedly landed on the island with in the forest.
:))

joulf ::

Pozdravljeni.
Sem redni gledalec Losta.
Na splošno rad gledam nadaljevanke.:D
Malo sem tudi pregledal vaše komentarje glede Losta, ki so včasih, roko na srce, prav butasti.
Do sedaj še nisem gledal tako napete, zanimive in hkrati totalno zmešane serije.
Če pomislim kakšni zablojenci, v pozitivnem smislu, morajo biti scenaristi, da jim pridejo na misel takšne ideje.

Za vse tiste, ki težite, "pa spet del kjer niso nič pokazali", nasvet: ne gledat nadaljevank glejte filme, ali pa glejte nadaljevanke v stilu Prijateljev:D .
Za polno razumevanje Losta je potrebno "predznanje" in "kilometrina".

Všeč mi je to, da je vse pomembno!
Karkoli se zgodi je povezano kasneje z nekim drugim dogodkom.
Upam, da serije še dolgo ne bo konec >:D . Šala mala.

Vsem pa želim več podobnih TV dosežkov, kot je Lost.



edit - izbrisal neprimeren in žaljiv del, ki govori o doživljanju "intelektualnih viškov".
Jabolka mi je spremenila življenje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

gzibret ::

Vsak je dobrodošel, da komentira. Tudi tisti, ki doživlja "intelektualne viške ob gledanju Prijateljev"! :|
Vse je za neki dobr!

joulf ::

Se oproščam za žaljiv del.
Vendar ni bil osebno mišljen, če pa se je kdo našel, se pač je:D .
Mislim samo, da ni vsak komentar dobrodošel.
Potem takem so komentarji v Direktu tudi dobrodošli, čeprav so neresnični in zavajujoči?
Moderatorja pa bi prosil, da komentarje, kot "To je žajfnica..." in podobne tudi pokomentirajo in vprašajo zakaj nekdo misli tako.
Jabolka mi je spremenila življenje!

Vikking ::

joulf, zakaj bi moral moderator zbrisat moj komentar glede te serije Lost.
Če se tebi zdi joluf "uber alles" tale nadaljevanka, je pač tvoje mnenje, ki je toliko vredno kot moje.


IMO se zdi nekje v stilu esmeralde in santa barbare. Osebno se mi zdi zanič in se sploh ne morem prisilit da bi gledal to serijo. Čeprav bi mi moral sam žanr ustrezati, pa sploh zadeve ne morem gledat, nevem točno zakaj ampak takoj rata dolgcajt, pa z eno foro nategujejo folk celotno sezono, kar je čist mimo. Edino kar je vredu je predstavitev teh junakov pred nesrečo.

Aja pa Prijatelji so boljši od te serije Lost sam toliko za info Joulf, pa čeprav je že "stara" serija.

TylerDurden ::

Zakaj potem komentiraš v temi o Lostu oz. zakaj sploh gledaš nadaljevanko, če ti ni všeč. A se privežeš pred TV da zdržiš? Poznaš pregovor, da se ne praskaj tam, kjer te ne srbi.
Let\'s make some soap ...

Smorny ::

Na splošno rad gledam nadaljevanke.
Za polno razumevanje Losta je potrebno "predznanje" in "kilometrina".


Man is a PRO. We n00bs are not a match to him. Now go and watch whole Santa Barbara in one row! :\
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Keyser Soze ::

LOL... kilometrina... Nekomu manjka kilometrina na S&Tju.

Kaj je zdaj s temi Lost? A bo ali ne bo nov del?

leinad ::

23ega

globoko grlo ::

eh, sj ni tko hudo, 1x bomo že zvedl kaj in kako, sam vprašanje, če bomo mi to dočakal>:D

Se pa pojavlja ista zadeva/problem kot twin peaks, začel so nategovat po dolgem in počez, kar mi grez 2much na K. Če sem pa zaradi tega na "intelektualnem nivoju" friendsov, pa tut praw.

Mislm, sej je kul vse na dolgo in široko spremljat, ampak vsi nimamo volje/cajta gledat nategovanja samega sebe>:D .

ajd

Keyser Soze ::

:'( Ne vem, kaj tako hitijo z to distribucijo če je produkcija ne zmore dohitevat. Damn. Neučakanci.0:)

/me go and shoot myself/

joulf ::

Ljudje pa kaj bi vi radi, da se vse skupaj odvije v 10 nadaljevanjih. Podobno kot Taken. Potem pa si želiš še več in ugotoviš, da ne bo več, konec je!
Razumeti pa morate Amere, njim gre samo za denar.
Kar se tiče Friendsov, tudi sam sem jih gledal, pri tem sem si odpočil.
Keyser Soze
LOL... kilometrina... Nekomu manjka kilometrina na S&Tju.

Kaj pa ima mnenje o Lostu veze s kilometrino na Slo Techu?
Imaš pa lep nick, mislim film, kjer je bil ta lik, je bil bolj na nivoju Losta kot Friendsov. :D

globoko grlo če ne gledaš Losta, ker se baje ne nateguješ, ne vem zakaj potem komentiraš nekaj kar ne gledaš?

Vsem ljubiteljem Friendsov pa bi priporočal, da si ogledajo Seinfelda ali pa kakšno angleško humoristično serijo. Je boljše za možgančke.
Jabolka mi je spremenila življenje!

OmegaM ::

Meni pa ni bil noben del tecen, vedno si kaj izvedel o drugih clanih skupine, in to je tisto kar te je pritegnilo - vsaj mene, zato mi spoh ni tecno, pa ceprav razvlecejo, pol ko bo pa konec pa bomo spetcakali na nekaj novega

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Keyser Soze ::

Oh my. Daj naj ga nekdo postavi na realna tla. Človek, do you get it, da tu nimaš opraviti z 10 letniki iz raznih vijavaj in ringaraj. Tako da ne nakladat tu o enem blaznem intelektu. Je impresivna nadaljevanka, in ima dobre zaplete. Ampak ne delat zdaj neke fame iz tega.

Điš no. Če bi vsi hotli bit tako pametni.:\

vrtnyka ::

Dejte se prosim drzat teme pa se nehite zbadat med sabo :)
vrtnyka ma resota rada

globoko grlo ::

sam še tok, jest čist z veseljem gledam lost, ampak mi gre na K, ker nič novga ne povejo o večjih "problemih", recimo kak to da so preživel, kako je LOck shodil, kaj je z unim velikanom, kaj dela un črn dim, namesto tega pa gledam kdo se je s kom dol dajal, pa kakšne trawme majo, pa kr neki

vrtnyka ::

Vloga crnega dima na otoku je bila ze razlozena v prejsnih delih. Namrec crni dim naj bi varoval otok. Glede Locka je pa bilo povedano samo to, da naj bi ga otok cudezno ozdravil. Tisti flashi med filmom, ki kazejo kaj so poceli ti ljudje preden so odsli na letalo so zelo poucni meni in razkrijejo veliko skrivnosti.
Meni se ne zdi nic narobe s tem, da ne povedo vsega naenkrat, ker je potem bolj zanimivo. Poleg tega kot je nekdo omenil v zgornjih postih ... kje je poanta vsega, ce se vse naenkrat odvije :)
vrtnyka ma resota rada

gzibret ::

Sej glih zato so nadaljevanke, neki se razplete, drugo pa zaplete. Vedno pustijo zraven odprta vprašanja, da težko čakaš naslednji del.
Vse je za neki dobr!

globoko grlo ::

ja kul, ampak, sej za moj okus, mal preveč raztegujejo

Namrec crni dim naj bi varoval otok.

ja kul, ampak, a je to narav pojav, al je man made, al so alieni, al kaj

Glede Locka je pa bilo povedano samo to, da naj bi ga otok cudezno ozdravil.

ampak s5, zakaj, kako

sej je kul, ampak tok mal infotov dobiš o teh zadevah, da že skor pozabiš nanje

Zgodovina sprememb…

iro ::

Poglejte si to stran http://www.dharmasecrets.com/

Dzuro10 ::

uaaaa, zakva morjo bit zmeri tko hudi konci epizod, da komej čakam pol nasledn četrtk:D
Zgleda da je un Henry res "the other":\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzuro10 ()

Kato ::

Itak da je , tista z balonom pa je malce za lase privlečena :(

smilyxx ::

Ja dobra epizoda, sam kaj k me bo zdej cel teden skrbelo za Analucio, Sayida in Charliea. Očitno lahko pričakujemo rojstvo še enega otroka in s tem prihod The Others. Samo na koncu jih je Henry dobr nate*** ko je situacijo spet obrnil sebi v prid.
Save water.
drink beer.

Z-lot ::

Za vse pametne, poglejte si ti dve sliki: Tole in tole.

8-O

Jaffa ::

Si mogo, ne? :|
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

OmegaM ::

JA sam vseeno je ziher ta bil oz. je med onimi, ko je tako lepo povedal jacku in locku na koncu ka bi lahko naredil in tako lepo zaprosil za vec mleka
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

]Fusion[ ::

ste gledali nov del? Henry je zaj malo v težavah :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Grey ::

Konec 16. dela je bil carski. Usta so se mi odprla do tal in oči izbuljile do maximuma, ko sem slišal, kaj bi Henry lahko naredil, če bi bil eden od The Others(kar očitno je).

OMFG kakšen konec 17. dela!!! Ne morem verjet. Tudi nekaj stvari mi ni jasnih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

rh^ ::

Tudi meni je bil dober ta zadnji del.

Če malo špekuliram: Henry pomojem ni eden od the others, ampak en, ki bo tem "našim" pomagal. Nevem zakaj ampak imam ta občutek, še tisto, da je hrana padla z padalom na otok je zelo zanimiva stvar. Zdaj upam, da bo tudi naslednji del zanimiv, ker ponavadi ko je en zanimiv pridejo za njim tri boring deli.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009245475 (1459) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311116 (1817) opeter
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116226 (14076) Pithlit
»

Lost - the video game

Oddelek: Igre
61065 (1065) Pesimist

Več podobnih tem