» »

Prison Break - nadaljevanka

Prison Break - nadaljevanka

111111111111 ::

Meni je T-bag zakon, pa malo ISIS-a ne škodi. :)

Machete ::

scipascapa je izjavil:

a potem jaz kar neham se siliti? namreč pogledal sem 1 del, ostalih še nisem ob poplavi nanizank.

Če imaš karkoli drugega, definitivno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

Nadaljevanka je crap, ampak zaradi nostalgije je čisto solidna. Saj Michael je moral tudi v prvi sezoni vseskozi prilagajat načrt, da je šlo.

oo7 ::

111111111111 je izjavil:

Meni je T-bag zakon, pa malo ISIS-a ne škodi. :)


T-bag je zakon.

juve91 ::

Kaj pa mislite o mozu od Sare in o tisti blondi pa tistem mosku? Verjetno vse povezano z policijo, da so jih prijeli ali?

gusto ::

Na začetku se mi zdelo še zanimivo, iz epizode v epizodo pa je vse skupaj čedalje bolj dolgočasno in razvlečeno. Prav vseeno mi je, če pobegnejo ali ne.:D Bom pogledal do konca, je tudi kakšna pozitivna stvar, pa potem podam bolj obširno mnenje.

111111111111 ::

juve91 je izjavil:

Kaj pa mislite o mozu od Sare in o tisti blondi pa tistem mosku? Verjetno vse povezano z policijo, da so jih prijeli ali?

Sevda je povezano, ker so policaji Saro pretepali, ko je Poseidon izsiljeval Michaela.

Machete ::

Da da, tanovi ni čist. To ve tudi Sara, čeprav se sedaj dela, da je kul in da ji je vse lepo razložil. Ampak ko ga je objela, je naredila tak zaskrbljen pogled, da je jasno, da mu ne zaupa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jst ::

Ja valda da tu nekaj ne štima. Preveč simple razlaga. Ponižujoče do nas gledalcev, ker vemo, da "naši" morajo biti default paranoični in ne zaupati oblastem...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

meho7 ::

Ko ze mislis, da ne more biti huje... Grozna serija:8) Prav cringeas na momente ;((

Han ::

Jep, kot da bi jo spravil skupaj šestletni otrok. :P

IL_DIAVOLO ::

:)) Se pravi cas sem nehal

facepalm ::

Danes nisem zdrzal, da bi pogledal celo epizodo. S to mini sezono so pokvarili vse kar so ustvarili v prvih dveh.

oo7 ::

Pa ni bila slaba epizoda razen zadnjih treh minut, ki so bile pa butaste, do konca :| ko gre Burrows na avto in vpije za bratom ta pa čisto blizu v veliki puščavi ranjen, ki sploh ni našel sledi :))

juve91 ::

Pozejdon je razkrinkan. Kaj pravte na 7 epizodo?

111111111111 ::

Se je začel dogajat. Nekje povprečje.

oo7 ::

Ko se je tamalmu pokvaril helikopter in je šel tja v grmovje ga je nekdo zgrabil. Naslednjič, ko ga je pokazalo je bilo pa vse normalno?

juve91 ::

Ja, malo cudno. Nvm zakak sara ni igrale njegove igre in ga napadla. Ocitno bo zdaj tbag reseval. Ga ze dolgo ni blo za videt :D

Nesta ::

Sara bi mogla na konc sutnit fake moža. Vzet telefon pa klicat zadni klic in rect da je njen mož naroču da morata dostavit "package" na njen dom.

Tko bi unedve budali dostavli tamalga pred njeno hiso in bi jih lepo pobila pa bi blo. Konec :D

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Sara bi mogla na konc sutnit fake moža. Vzet telefon pa klicat zadni klic in rect da je njen mož naroču da morata dostavit "package" na njen dom.

Tko bi unedve budali dostavli tamalga pred njeno hiso in bi jih lepo pobila pa bi blo. Konec :D



Saj bi bilo najbolj pametno.

Okapi ::

A to, da teleport uporabljajo, pa nikogar ne moti?

Jst ::

Informacijo glede 9 delov zaradi pomanjkanja časa oz. prepletenih urnikov si spregledal? Vem da ni izgovor, ampak ker je serija tako švoh, mi je čisto vseeno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

9 delov nima nič s tem, da so z ribiško barko čudežno prišli iz Jemna na Kreto.

Jst ::

Ne vem, ampak posnetega materiala je itak vedno toliko več, da mi je logično edino to, da so morali ukiniti snemanje na nekaterih lokacijah...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Scorpia ::

Jst je izjavil:

Ne vem, ampak posnetega materiala je itak vedno toliko več, da mi je logično edino to, da so morali ukiniti snemanje na nekaterih lokacijah...


Vseeno celo sezono preskakujejo dogodke oziroma cas, da je na trenutke komaj gledjivo. Kot da bi imeli malo casa v produkciji, pa na hitro spackajo.
Malo me spominja na Independence Day: Resurgence kjer so prav tako preskakovali cas, za dramo ali za bedarije(pretirano fantaziranje) na zacetku filma so pa si dali duska. V seriji so se malo hujsi, ker ves cas isto pocnejo...
////

Scorpia ::

Okapi je izjavil:

9 delov nima nič s tem, da so z ribiško barko čudežno prišli iz Jemna na Kreto.


Ja men se zdi da so americani se 1x dokazali, malo poznavanje sveta. Ko ke Sara se vsedla v letalo, rabi kaksen dan do krete max dva dni. Z ladjo pa dvomim da v parih dneh prides iz Jemna do krete, ker mores se cez prekop. Pa ce se prav spomnim, ko so klicali ladjo, da jih pride iskati, so takrat bili v Maroku. V glavnem celo serijo cudno, vse nekak na silo snemajo, ne grejo v podrobnosti, samo toliko, da jim bo prineslo zasluzek na racun originalne uspesnice.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Okapi ::

Ni sploh problem v preskakovanju. Problem je, če se v Jemnu vkrcaš na ribiško barko in na glas rečeš, da boš čez 12 ur na Kreti. A scenaristi res mislijo, da so vsi gledalci bebci in ne vedo, kje je Jemen in kje Kreta? Pa bi lahko mirno namesto na Kreto šli recimo v Djibuti, ki je pa res 12 ur daleč na drugi strani Rdečega morja. In tam bi se vkrcali na tovorno ladjo, ker je tam pomembno tovorno pristanišče. Pa še ameriško oporišče je tam, ki bi ga lahko izkoristili za kakšen zaplet.

buttcrack ::

pa še somalijske pirate z gumenjaki bi lahko izkoristl :)

          ::

gusto je izjavil:

Na začetku se mi zdelo še zanimivo, iz epizode v epizodo pa je vse skupaj čedalje bolj dolgočasno in razvlečeno. Prav vseeno mi je, če pobegnejo ali ne.:D Bom pogledal do konca, je tudi kakšna pozitivna stvar, pa potem podam bolj obširno mnenje.


Tako je. Še bolj je razvlečeno, kakor prve sezone, plehki liki, slaba igra, ... Zamazal po petem delu.

oo7 ::

No zdaj je pa ostalo samo še finale.

juve91 ::

Koga so ustrelili na koncu? Bjondo? Je prisel burows ali je mrtev? Kaj bo v zadnjem delu? To je sesaj vprasanje :D je pa malo cudno, da so jim telefoni delovali, ce pa so skocili v morje, predvidecam da z njimi

DarwiN ::

Keri konec 8. epizode, lmao.. Kdo je torej ustrelil bjondo?

Jaz rečem Paul Kellerman. Tip preživi, ko ga je ustrelila bjonda, gre underground in vse skupaj spremlja iz ozadja, nakar ob pravem trenutku skoči na površje in reši situacijo, plus maščuje se bjondi in oddolži Scoefieldovim. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DarwiN ::

2. možnost - CIA agent Van Gogh. Je v tem zadnjem delu več kot očitno dobil slabo vest in hoče out. "Kill them all" vidi kot edino rešitev.



3. možnost - Korejec. Ok, tole bi že bilo preveč far-fetched. :D

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Keri konec 8. epizode, lmao.. Kdo je torej ustrelil bjondo?

Jaz rečem Paul Kellerman. Tip preživi, ko ga je ustrelila bjonda, gre underground in vse skupaj spremlja iz ozadja, nakar ob pravem trenutku skoči na površje in reši situacijo, plus maščuje se bjondi in oddolži Scoefieldovim. :P


Nisi pogledal promo za naslednjo epizodo ? >:D

DarwiN ::

Nisi pogledal promo za naslednjo epizodo ?

Pravkar.

Totalno brezveze. Sem pomislil tut na Saro, ampak se mi je zdelo preveč amatersko. Zakaj bi Poseidon zrežiral to past in zvabil Michaela+Lincolna v hišo in vanjo pripeljal še Saro? Whatever.

Beh. Toliko o ugibanju. :S

Lahk pa ugibamo o morebitni 6. sezoni. Googlam in očitno ni še nič dorečenega.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Bjonda je bila enkrat pokazana v promu tako, da so morali ustreliti nekoga drugega?

DarwiN ::

Nekoga tretjega očitno, ja.. Glede na to, da so vsi glavni protagonisti živi. Van Gogha mogoče? We'll see.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

juve91 ::

Lahko pa je pred michaela vskocil od bjonde partner in je njega ustrelila

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel finale? A bo še kakšna sezona?

Men osebno je bila kar vredu sezona sploh prva polovica sezone na bližnjem vzhodu.

Okapi ::

Poceni serija, ki se je šlepala na račun stare slave. Podobno kot 24 brez Bauerja. Konec, tako kot večina vsega dogajanja, močno za lase privlečen. Sicer dvomim, da bo še kakšna sezona, čeprav možnost obstaja.

gusto ::

Začetek sezone mi je bil še ok, potem pa samo navzdol. Finale je bil en velik smeh. Totalno posiljeno in privlečeno za lase. Zgodba nesmiselna, preskakuje, polno lukenj, nesmiselnih dejanj. Res ne vem na koga ciljajo holivudarji, kdo to gleda, komu je to zanimivo? Ne razumem, poden.

GrX ::

Ma tko no... Od sezone sem pričakoval več, mnogo več. Sicer sama zgodba je popolnoma prebavljiva, ampak določeni kadri so posneti popolnoma amatersko in privlečeni za lase. Sploh ne razumem kako imajo lahko na IMDBju posamezne epizode tako dobre ocene.

111111111111 ::

GrX je izjavil:

Sploh ne razumem kako imajo lahko na IMDBju posamezne epizode tako dobre ocene.


Nostalgija in T-bag.

starboi ::

GrX je izjavil:

Ma tko no... Od sezone sem pričakoval več, mnogo več. Sicer sama zgodba je popolnoma prebavljiva, ampak določeni kadri so posneti popolnoma amatersko in privlečeni za lase. Sploh ne razumem kako imajo lahko na IMDBju posamezne epizode tako dobre ocene.


Resno ? :| Škoda, ker si pred tem nisi pogledal 2.,3. in 4. sezone, ki so bile naravnost smešno katastrofalne. Definitivno bi ti bile prihranjene muke gledanja pravkar končane sezone. :|

meho7 ::

starboi je izjavil:

GrX je izjavil:

Ma tko no... Od sezone sem pričakoval več, mnogo več. Sicer sama zgodba je popolnoma prebavljiva, ampak določeni kadri so posneti popolnoma amatersko in privlečeni za lase. Sploh ne razumem kako imajo lahko na IMDBju posamezne epizode tako dobre ocene.


Resno ? :| Škoda, ker si pred tem nisi pogledal 2.,3. in 4. sezone, ki so bile naravnost smešno katastrofalne. Definitivno bi ti bile prihranjene muke gledanja pravkar končane sezone. :|

2. je se bila kolikor toliko gledljiva potem je slo pa samo se navzdol, da o 4. s Scyllo ter tistimi cipi ne govorim ;(( - totalno sranje

oo7 ::

Prison Break Season 6 In The Works According to Dominic Purcell

http://www.denofgeek.com/us/tv/prison-b...

gusto ::

Izpod vsake časti gre tole nategovanje serij...

PunkDude ::

Se popolnoma strinjam...

oo7 ::

Plans for Prison Break season 6 have now been officially confirmed by FOX.

Jst ::

Spomini za vrhunski prvi dve sezoni se topijo. Škoda...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417249 (3483) BT52

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311122 (1823) opeter
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918305 (9871) MostWanted
»

The Big Bang Theory (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9510484 (3692) vorantz

Več podobnih tem