» »

Kapsule - hujšanje

Kapsule - hujšanje

ETI3n ::

Da, seveda leve, mar ne, ali se motim?

Vazelin ::

Težko je to iz slike razločiti. Če ima 168cm in 53kg je v mejah normale;)

Jaz sem mel včas BMI cca 21 (tudi v spodnji polovici "ideal bmi" rangea), ajde ta na sliki ima bolj pod 19.

ps: una na levi strani se men ne zdi presuha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Tilen ::

Desna ima višji BMI, kot leva. Za tiste, ki gledate napačne stvari na sliki in uporabljate neuporabne primerjave. Desna punca je težja od leve.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krneki0001 ::

Zgleda pa kot spomenik lakote. Še smolar je bolj debel.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Qrctegleda ::

Kaj vam tu ni jasno? Leva je skinny fat (malo jo je zalilo od čokolad), desna je pa brez masti in nekoliko več mišic zato tudi višja teža. Lep napredek.

Meiniken ::

Če si si porihtala jedilnik in si bolj aktivna je to čist dovolj. Tako kot so kilogrami šli počas gor bojo tud šli počas dol. Dejstvo pa je, da je težje shujšat ker moraš dejansko pazit kaj ješ in v kakšnih količinah :) Sicer pa lahko izgubiš težo že samo z boljšim jedilnikom. Ne rabiš nobenih dodatnih izdelkov. Tko so več al manj le nategi.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

IL_DIAVOLO ::

krneki0001 je izjavil:

Zakaj? Če nekomu paše, naj to počne. Ni na tebi, da boš drugim sodil kaj naj jemo in kaj ne.

Klobase? Domače krvavice ali pečenice, pa zraven žgance in zelje ali repo zabeljeno z domačimi ocvirki. Bolj zdravega od tega ne moreš jest. Jaz bi to lahko vsak dan jedel. Samo ne naredim dovolj domačih pečenic in krvavic.


Piščančje prsi, kuskus in solatka zraven. To je en lep primer zdravega obroka, ne pa neki ocvirki in mastne klobase. Saj ti ne branim, samo ne govorit da je to zdrava hrana lol

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Qrctegleda je izjavil:

Kaj vam tu ni jasno? Leva je skinny fat (malo jo je zalilo od čokolad), desna je pa brez masti in nekoliko več mišic zato tudi višja teža. Lep napredek.

hahaha majkemi da ta ni videla čokolade leta in leta.:))

Meiniken: good luck z izgubljanjem teže samo z boljšo prehrano.:D to potem vse obupajo. pol mora biti prehrana, pol pa gibanje.

Transformacija:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

*70% prehrana.

kingsix ::

Hm.. Prišel sem samo omenit dejstvo, da članica foruma "Pika na i" nima pojma o temi, ki se tukaj debatira. Njene komentarje lahko kar preskočite.

jype ::

Si se pa res potrudil. Pozabil si pa omeniti še deset drugih, ker te je zmedel njihov penis?

kingsix ::

Ne.. Sem le preletel 2. stran in naletel na njene komentarje, ker so pač bili nakbj citirani in s tem najbolj izpostavljeni.
Aja pa zmotilo me je to, da ima (verjetno) vagino, a ne.. Očitno.

Polek tega pa me je tvoja insinuacija močno užalila. Saj se sam identificiram kot 20 letna homoseksualna najstnica. Sicer biološko sem 31 letni moški pa vendar.. . Zahtevam opravičilo, da mi omenjaš penise in kako me medejo. Jype, res sem mislil, da si bolj progresiven od tega kar si sedaj pokazal. Sramota.

Qrctegleda ::

jype je izjavil:

Si se pa res potrudil. Pozabil si pa omeniti še deset drugih, ker te je zmedel njihov penis?

jype, ti si skinny fat, ker ješ Nutello na žlico in kolesariš veliko. Drugače ne more biti. Zdaj pa povej da nimam pojma o tej temi...

jype ::

Qrctegleda je izjavil:

jype, ti si skinny fat, ker ješ Nutello na žlico in kolesariš veliko. Drugače ne more biti. Zdaj pa povej da nimam pojma o tej temi...
Pojma nimaš o tej temi. Jaz imam velike kosti.

kingsix je izjavil:

Polek tega pa me je tvoja insinuacija močno užalila.
Ja, saj to je bil moj namen. Tle se na babe spravljaš ko kaka 20 letna homo najstnica. Grow a pair!

xx23 ::

Invictus je izjavil:

Qrctegleda je izjavil:

... in potuha seveda. Ženska na posnetku nima prav. Veganstvo je prava pot ne pa prenažiranje z junkfoodom. To je samo podpora tej umazani industriji.

Zanimivo, da je toliko veganov in vegetarijancev debelih...


Veganstvo in junkfood se ne izključuje. Prav tako je sladkor lahko veganski produkt.

Bolj kot samo veganstvo je za zdravje dobro, da se izogibaš procesirani hrani, pa bodo kilogrami leteli dol.

hipertija ::

In kaj je procesirana hrana???
- paradižnik, ki ga kupiš v trgovini in gre čez ne vem kolk predelav, preden ga poješ, to ni?
- vložene kumarice, tiste iz Lidla, a tiste niso procesirane čez ne vem kaj vse?
- kaj pa šparglji pečeni na oljčnem olju? Oljčno olje je procesirano, šparglji so popečeni na visoki temperaturi, uniči marsikaj...
- kaj pa meso? kako ga pojesti, da ne bo procesirano???

Verjetno si procesirano hrano malo napačno razlagam ane? To pa zato, ker neki vsak po svoje nabija, nihče pa ni konkreten, kakšen obrok je zdrav obrok... Vsak serje s tem, da je treba uskladiti prehrano, jesti zdrave obroke: "naštejte mi 20 obrokov, polnih obrokov za kosilo, da vidimo. Sladkorja ne jem, lahko kenslaš ven. Zanima me zelenjava, meso, mlečni izdelki."

Invictus ::

ETI3n je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Tale je kar "telovadila":

Fuj, ogabno, se mi zdi da mi še leže tista bucika, nekdo ki jo je prilimal na prejšni strani, v face je cute as fuck, tudi telo ni še tako slabo, tole je...shirano do kraja

Ajde tista prva slika na levi je cute as hell, normala, ostalo izgleda kot zombie

Punca na desni je čisto kul.

Debela bo lahko še vedno, za kar je precej velika verjetnost z leti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stara mama ::

Punca na desni je bolj zdrava in v boljši kondiciji kot tista na levi. Bonus je, da ustreza instagram standardom.
Ekologija™ in Trajnost™

stara mama ::

ETI3n je izjavil:


Fuj, ogabno, se mi zdi da mi še leže tista bucika, nekdo ki jo je prilimal na prejšni strani, v face je cute as fuck, tudi telo ni še tako slabo, tole je...shirano do kraja

Ajde tista prva slika na levi je cute as hell, normala, ostalo izgleda kot zombie

Nič ni shirano, na desni je še težja kot tista na levi (122lb, proti 120lb -> 55.3kg na desni in 54.4kg na levi)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ni shirana saj je znotraj idealnega bmi

Qrctegleda ::

Na desni je res fina. Tako ponavadi izgledajo moje punce, ampak so bolj inteligentne, saj se ne fotografirajo za internete.

Vazelin ::

Priznajmo si. Dosti odrekanja in dela je potrebnega da ima človek tako postavo kot punca na desni, tukaj so ure in ure telovadbe, štetja kalorij ipd.

hipertija ::

Še vedno nobenga odgovora od vas pametnjakotov, kaj je zdrav obrok: naštejte jih 20... da ni procesirana hrana, da ne vsebuje sladkorjev, olja, nezdravih maščob...

da vidimo.

stara mama ::

Za začetek recimo :)
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/...

Drugače pa jajca na oko in kak ajdov/pirin kruh, komot na ocvirkih, dosti bolj zdravo kot na kaki predelani kokosovi maščobi.
Za kosilo naravni zrezek/kuhana govedina/piščanec na žaru in riž/fižol/solata/zelje/...
Večerja so lahko pest kakih domačih orehov.
To bi bili zdravi obroki za čez dan.
Maščobe so zdrave (tudi nasičene!), če niso predelane in prežgane (hidrogenizirane, trans, ...)
Holesterol (v jajcih) je nujen za življenje, sploh pri moških povečuje raven testosterona (ampak @hipatija bi prepovedala testosteron)
Sladkorjev tu ni, razen naravnih v živilih.
In vse skupaj v mejah normale.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

hipertija ::

Prvi realen odgovor ;) in dejansko gledano, zelo pester izbor hrane kljub vsemu... kaj pa solata, s čim jo delati (kis, jogurt ali kar limona+voda, samo zna biti nagravžno :))

GizmoX ::

hipertija je izjavil:

In kaj je procesirana hrana???
Jaz to razumem tako:
- cel paradižnik VS kečap
- surove in/ali vložene kumarice VS namazi s kumarico
- olje VS majoneza
- zrezek VS pašteta
- izžeti sok iz pomaranč VS pomarančni sok iz tetrapaka
- olje, lešniki, kakav, mleko VS nutella
- med VS namizni sladkor

Saj mogoče je "procesirana hrana" dober približek, ampak bistvo je pa verjetno v tem, da
- poskušaš ohraniti/dobiti čimveč vitaminov in mineralov (sveže sadje in zelenjava, čim manj obdelano, ...)
- se izogibaš konzervansom (sol, kis, sladkor, alkohol, citronska kislina, benzoati, sulfiti, polifosfati ...),

hipertija je izjavil:

jesti zdrave obroke: "naštejte mi 20 obrokov..."
Nacionalni inštitut za javno zdravje: prehranska piramida (natisneš si na A2 in nalepiš na hladilnik).
Ministrstvo za zdravje: 30 zdravih jedilnikov
udirač => uni. dipl. inž. rač.

stara mama ::

hipertija je izjavil:

Prvi realen odgovor ;) in dejansko gledano, zelo pester izbor hrane kljub vsemu... kaj pa solata, s čim jo delati (kis, jogurt ali kar limona+voda, samo zna biti nagravžno :))

Karkoli je boljše, kot pa prelivi iz vrečk :)

Na tej piramidi je en mali problem.... kruh in žitni izdelki bi morali biti takoj pred sladicami.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

GizmoX ::

stara mama je izjavil:

Na tej piramidi je en mali problem.... kruh in žitni izdelki bi morali biti takoj pred sladicami.
... ker? (ne trolam)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Meiniken ::

Ni ga čez kuhan brokoli, cvetačo in brstični ohrovt :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

PARTyZAN ::

GizmoX je izjavil:

hipertija je izjavil:

In kaj je procesirana hrana???
Jaz to razumem tako:
- cel paradižnik VS kečap
- surove in/ali vložene kumarice VS namazi s kumarico
- olje VS majoneza
- zrezek VS pašteta
- izžeti sok iz pomaranč VS pomarančni sok iz tetrapaka
- olje, lešniki, kakav, mleko VS nutella
- med VS namizni sladkor

Saj mogoče je "procesirana hrana" dober približek, ampak bistvo je pa verjetno v tem, da
- poskušaš ohraniti/dobiti čimveč vitaminov in mineralov (sveže sadje in zelenjava, čim manj obdelano, ...)
- se izogibaš konzervansom (sol, kis, sladkor, alkohol, citronska kislina, benzoati, sulfiti, polifosfati ...),


Ketchup: fair enough. Večina jih je sladkanih, obstajajo pa tudi takšni, ki ne vsebujejo cukra. V tem primeru bi verjetno dobil kaj manj vlaknin in vitaminov.
Vložene kumarice so ... konzervirane. Na koncu si napisal, da se jim izogibaš.
Zakaj je majoneza slaba v primerjavi z oljem?
Zrezek na kruhu je isto sranje kot pašteta na kruhu. Če je zrezek masten/zajeten si na koncu verjetno z zrezkom zaužil še več kalorij.
Izžeti sok iz pomaranč dobiš zapakiran v tetrapaku oz v plastenki. Tvoj domač (iz kupljenih pomaranč, lol) ni nič boljši od tistega, ki si ga kupil v trgovini. V vsakem primeru pa je to nepotreben cuker.
Domača nutela proti kupljeni? Izogibaš se obema.
Med proti sladkorju? Spet, oboje je cuker in je vseeno. Pod črto je oboje junk.

Mimogrede: za antioksidante v resnici sploh ne vemo, če imajo vpliv na zdravje ljudi.

Uživanje obilice sveže zelenjave je dobra praksa. OH niso problematični, če se zavedaš koliko jih poješ in jih tudi primerno omejiš. Ne se pa slepit z bullshitom, da je kruh z maslom in medom kaj boljši od kruha z nutelo. Ali pa sok, ki si ga sam ožel proti 100% soku, ki ga kupiš v trgovini.

"Procesirana" hrana je ponavadi okusna in izjemno enostavna za pripravit (če sploh rabi kakšno pripravo). Problem je, da se v večini primerov ne poskrbi, da so obroki uravnoteženi, pa tudi zelo lahko je pojest preveč kalorij. Če se ti uspe upret skušnjavi, da bi se prenažiral lahko tudi z nutelo živiš povsem zdravo.

stara mama ::

GizmoX je izjavil:

stara mama je izjavil:

Na tej piramidi je en mali problem.... kruh in žitni izdelki bi morali biti takoj pred sladicami.
... ker? (ne trolam)

Ker so OH, in teh je lahko kaj hitro preveč. Tako kot sladice, s to razliko da je tam še več sladkorjev.
So pa sicer dobre vlaknine.
Ekologija™ in Trajnost™

Qrctegleda ::

Meiniken je izjavil:

Ni ga čez kuhan brokoli, cvetačo in brstični ohrovt :D

Se strinjam. Tudi prijeten se še dolgo širi po bivanjskem prostoru. :))

FormerUser ::

stara mama je izjavil:


Holesterol (v jajcih) je nujen za življenje, sploh pri moških povečuje raven testosterona (ampak @hipatija bi prepovedala testosteron)


Očitno ne veš, da tudi ženske za normalno hormonsko delovanje potrebujemo testosteron. Malo se poduči preden pametuješ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

stara mama ::

FormerUser je izjavil:

stara mama je izjavil:


Holesterol (v jajcih) je nujen za življenje, sploh pri moških povečuje raven testosterona (ampak @hipatija bi prepovedala testosteron)


Očitno ne veš, da tudi ženske za normalno hormonsko delovanje potrebujemo testosteron. Malo se poduči preden pametuješ.

Če se ne bom, sem pa šovinist?
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

FormerUser ::

stara mama je izjavil:

FormerUser je izjavil:

stara mama je izjavil:


Holesterol (v jajcih) je nujen za življenje, sploh pri moških povečuje raven testosterona (ampak @hipatija bi prepovedala testosteron)


Očitno ne veš, da tudi ženske za normalno hormonsko delovanje potrebujemo testosteron. Malo se poduči preden pametuješ.

Če se ne bom, sem pa šovinist?

Pa še neumen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

stara mama ::

FormerUser je izjavil:

stara mama je izjavil:


Če se ne bom, sem pa šovinist?

Pa še neumen.

Glej, kdo se oglaša!
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

nekikr ::

Zakaj si predlagal izbris? Naj moderatorji vidijo kakšen agresiven odnos ima, kako podtika in izkrivlja izjave in naj dobi vsaj kakšen naziv, si ga že pošteno zasluži.

Ja, ja, vem, bel moški je kriv, da je doma niso naučili vsaj osnovnih manir.

stara mama ::

nekikr je izjavil:

Zakaj si predlagal izbris? Naj moderatorji vidijo kakšen agresiven odnos ima, kako podtika in izkrivlja izjave in naj dobi vsaj kakšen naziv, si ga že pošteno zasluži.

Ja, ja, vem, bel moški je kriv, da je doma niso naučili vsaj osnovnih manir.

V večini primerov so za takšne zablojene osebke krivi starši in neurejena družina. Ja, vrjetno je tudi foter kriv, da družina in vzgoja ni funkcionirala.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Definitnivno. Ampak mama pa najbrž ni bila kriva, kajne? :)

stara mama ::

Nemogoče!! Vse ženske so svetnice!! :)
Ekologija™ in Trajnost™

FormerUser ::

nekikr je izjavil:

Zakaj si predlagal izbris? Naj moderatorji vidijo kakšen agresiven odnos ima, kako podtika in izkrivlja izjave in naj dobi vsaj kakšen naziv, si ga že pošteno zasluži.

Ja, ja, vem, bel moški je kriv, da je doma niso naučili vsaj osnovnih manir.


Če kdo podtika in izkrivlja izjave je to @staramama ampak to te ne moti, kajne, ker pihata v isti rog.

stara mama ::

FormerUser je izjavil:


Če kdo podtika in izkrivlja izjave je to @staramama ampak to te ne moti, kajne, ker pihata v isti rog.

Ti pa lepo prijemaš na moj trnek ;)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

Kakšno kompiciranje, delate rocket science. Poznam cel kup fit ljudi, ki ne štejejo kalorij in se v bistvu "čisto normalno prehranjujejo". Pač po pameti s sladkorjem in mastnim, pa ne se nažirati ob 10 zvečer. Če imaš športni lifestyle boš ok.

nekikr ::

FormerUser je izjavil:

nekikr je izjavil:

Zakaj si predlagal izbris? Naj moderatorji vidijo kakšen agresiven odnos ima, kako podtika in izkrivlja izjave in naj dobi vsaj kakšen naziv, si ga že pošteno zasluži.

Ja, ja, vem, bel moški je kriv, da je doma niso naučili vsaj osnovnih manir.


Če kdo podtika in izkrivlja izjave je to @staramama ampak to te ne moti, kajne, ker pihata v isti rog.

Seveda ne, predvidevam, da je ta staramama moški in kot tak brezmadežen. Si nama že pripravila sendvič?

Sicer pa, bolj resno, če bi se vse te fašistične femi-nazi ženske naučile nekaj olike, bi precej lažje dosegle kakšen cilj. Težko namreč resno poslušaš neko zafrustrirano žensko, ki odkrito, s peno v ustih in že praznim inhalatorjem, hujska najmanj k pobojem vseh moških, ki so krivi za prav vse tegobe tega sveta in širše. Resnica je kar nekje vmes in moderna družba je že precej dobro zastopana z obema spoloma, škoda nam delajo pa levi in desni, moški in, glej no glej, ženske. Ampak vsi ti nam prinesejo tudi kaj koristnega.

Relanium ::

nekikr je izjavil:


Sicer pa, bolj resno, če bi se vse te fašistične femi-nazi ženske naučile nekaj olike, bi precej lažje dosegle kakšen cilj. Težko namreč resno poslušaš neko zafrustrirano žensko, ki odkrito, s peno v ustih in že praznim inhalatorjem, hujska najmanj k pobojem vseh moških, ki so krivi za prav vse tegobe tega sveta in širše. Resnica je kar nekje vmes in moderna družba je že precej dobro zastopana z obema spoloma, škoda nam delajo pa levi in desni, moški in, glej no glej, ženske. Ampak vsi ti nam prinesejo tudi kaj koristnega.

Lepo napisano. Lahk bi se hipatija kaj naučila, če bi le premorala kanček inteligence.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

FormerUser ::

nekikr je izjavil:

FormerUser je izjavil:

nekikr je izjavil:

Zakaj si predlagal izbris? Naj moderatorji vidijo kakšen agresiven odnos ima, kako podtika in izkrivlja izjave in naj dobi vsaj kakšen naziv, si ga že pošteno zasluži.

Ja, ja, vem, bel moški je kriv, da je doma niso naučili vsaj osnovnih manir.


Če kdo podtika in izkrivlja izjave je to @staramama ampak to te ne moti, kajne, ker pihata v isti rog.

Seveda ne, predvidevam, da je ta staramama moški in kot tak brezmadežen. Si nama že pripravila sendvič?

Sicer pa, bolj resno, če bi se vse te fašistične femi-nazi ženske naučile nekaj olike, bi precej lažje dosegle kakšen cilj. Težko namreč resno poslušaš neko zafrustrirano žensko, ki odkrito, s peno v ustih in že praznim inhalatorjem, hujska najmanj k pobojem vseh moških, ki so krivi za prav vse tegobe tega sveta in širše. Resnica je kar nekje vmes in moderna družba je že precej dobro zastopana z obema spoloma, škoda nam delajo pa levi in desni, moški in, glej no glej, ženske. Ampak vsi ti nam prinesejo tudi kaj koristnega.


V bistvu s takšnimi zavajanji največ poveš o sebi in svojem attitudu.

stara mama ::

Kaj je povedal o sebi?
Nisi ti tista, ki je začela z žalitvami?
Ekologija™ in Trajnost™

Relanium ::

Nemogoče, ona je ženska :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

FormerUser ::

stara mama je izjavil:

Kaj je povedal o sebi?
Nisi ti tista, ki je začela z žalitvami?

Ne, ti si začel s podtikanji in kot si kasneje sam priznal, povsem namerno.

looser ::

Okay, nehajte zdaj in pejdite stat vsak v svoj kot.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba maščobe (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20222254 (17783) m0LN4r
»

Moj jedilnik za nižanje holesterola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13125850 (23267) stara mama
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14436649 (31094) johan05
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25752420 (46037) Massacra
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615377 (13601) goldenratio

Več podobnih tem