» »

Kapsule - hujšanje

Kapsule - hujšanje

Tilen ::

Ne vem zakaj pravis 100g milki majhna. To je normalna velikost cokolade. S tremi bi z lahkoto prebil dan.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Qrctegleda ::

Vazelin je izjavil:

To so tri majhne Milke. Ne vem če bi lahko prebil dan s tremi majhnimi pojedenimi Milkami. Veliko kalorij brez pravega učinka.

Zato pa poješ še dva čipsa, en burek in pico za večerjo. Pico zaliješ s pivom, čipse s kokakolo, burek pa z jogurtom. In si na lepih 6000 kcal.
Če pri vsakem obroku ješ še solato si na 6020 kcal.

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

Edine kapsule za hujšanje, ki delujejo vsebujejo v slo prepovedane snovi.
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

krneki0001 ::

100g milke so samo še v pakungah z lešniki, večina jih je pa 80g. Pa tudi tavelike niso več 300, ampak 250g ali pa 270g. Je treba ljudem pobrati več denarja za manj.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

krneki0001 je izjavil:

100g milke so samo še v pakungah z lešniki, večina jih je pa 80g. Pa tudi tavelike niso več 300, ampak 250g ali pa 270g. Je treba ljudem pobrati več denarja za manj.

.. za manj tistega kar je tako in tako večinoma cuker.
Sj prav, davek na neumnost!
In mi je prav smešno ko se kaka trgovina gre kampanijo (se spomnim špara) - živimo bolj zdravo, našim produktom smo zmanjšali količino sladkorja. Naša pijača Fresh cola ima zdaj 30% manj sladkorja.
WTF :))

Ekologija™ in Trajnost™

nekikr ::

Te kapsule za hujšanje imajo dejansko samo eno pozivitno stvar in to je ta, da so nabite s kofeinom. Če ne piješ kave, zjutraj bi pa rad športal, bi pa bil jutranji človek, če bi bilo jutro okoli 12....potem te dvigne, da greš migat.
1. Hujšaš z njimi ne. Kile izgubiš s pravilno hrano in telovadbo v razmerju najmanj 80/20. Težko toliko telovadiš kot lahko poješ :)
2. Če imaš striktno kofeinske tablete, te lahko kakšno jutro dvignejo (ali pa sredi dneva, ker si zaradi diete brez energije) in greš lahko na šport, sicer bi bil kavč preveč mamljiv. Vsekakor ne na dnevni bazi.
3. Niti malo niso potrebne. Veliko bolj učinkovita bi bila kakšna mehanska naprava, ki ti hladilnik zapre po neki uri zvečer :)

c3p0 ::

Bikica195 je izjavil:


https://polleosport.si/dieta-in-hujsanj...

Strah me edino postane, ko zagledam barvo :O, je to rdeče ćez škodljivo?
https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/...


Barva je taka strupena, da zgleda "jaće", placebo effect is strong with this one.

Kuhaj si zeleni čaj, ki je ena od sestavin, če že misliš da rabiš neko dodatno pomoč.

Brez da si urediš prehrano, pa ne bo pomagal noben dodatek. S pravo prehrano lahko tudi ležiš doma v postelji in boš shujšala. Pa ne, da to priporočam.

FormerUser ::

Bikica195 je izjavil:



Ja, tako z vadbo sem počasi že začela kot tudi na prehrano že gledam (nič/čim manj sladkega, manjši obroki, voda;zeleni čaj, ovseni kosmiči z jogurtom namesto zajtrka in večerje s toastom z namazi...)


Tako kot so ti že drugi omenili, kapsule niso prava pot. Če bodo že učinkovale in ti pomagale shujšati, boš te kilograme hitro dobila nazaj, pa še kakšnega zraven. Osnova za vseživljenjsko vzdrževanje primerne telesne teže je gibanje, predvsem pa prehrana, ne toliko manjšanje obrokov kot to kaj ješ. Čeprav je vsak človeški organizem drugačen, je za večino low-carb dieta še vedno najbolj učinkovita in tudi zdrava pot, manj sadja pa več zelenjave, manj OH, raje beljakovine in zdrave maščobe, hint: toasti z namazi za večerjo niso najboljša varianta, to jej raje za zajtrk, zvečer pa beljakovine in zelenjavo.Pa srečno!

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Vse lahko ješ. To je pojem zdrave in delujoče dijete. Jaz si samo bruhnem v usta, ko berem kakšne diete se ljudje poslužujejo. Skratka, jesti moraš vse kar imaš rad, seveda si omejiš količine + (plus) gibanje. Rezultat ni takojšen, v pol letu bo pa drastična sprememba.

Tilen ::

Jaz bi tukaj dodal še samo eno stvar in sicer, če se le da, strmi k temu, da ješ čim bolj osnovna živila. Se pravi čim manj predelanih in vnaprej pripravljenih jedi. Potem jej tisto, kar ti je všeč in omeji količino ter dodaj gibanje.

https://www.myfitnesspal.com/

Tale app ti lahko precej pomaga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

hipertija ::

Moji predhodniki so že v bistvu vse zajeli, če se gibaš in ješ zmerno, se pravi večkrat, po malem in od jutra do večera zmanjševati obroke ne večati, je to to. Ko sem imel čas, sem včasih hodil 1,5 ure na dan na en hrib in dol, pa sem jedel tudi mastno hrano, krompir, pečenice itd. pa sem vseeno shujšal 5kg v enem mesecu in pol, je pa res da mi zvečer ni več pasalo jesti, obroki so bili bolj preko dneva. Zdaj tega časa več nimam, je pa ok, če se človek eno uro na dan res lepo prelufta... vsaj hoja, vikend pa izkoristiti za vsaj kakšen vzpon na kak hrib. Če ti to pride v navado, ni teorije, da bi imel težave s težo, razen če pride do bolezni. Aja pa voda voda voda, zjutraj pol litra, čez dan liter, pred spanjem pol litra, minimalno. Zdajle mi je edino smotano, ker so dnevi kratki in po službi težko hodiš.

To tableto vzameš pol ure pred vadbo, ker je nabita s kofeinom in ti bo dala samo več moči ... za te primere je pogojno ok. Če jo pa poješ in čakaš kdaj bo boljše, pa ne vem če je to point, kot so rekli že tudi predhodniki. Tudi če bi bilo, bi nekoč morala nehati s temi tabletami in bi se teža spet dvignila, ker ni urejena prehrana

FireSnake ::

Samo migat, to je vsa umetnost. Ogibat se kemije.
Če dovolj športaš lahko obroke tudi povečaš.
Ampak, ponavadi je tako, da se v štartu ne gibljemo toliko, da bi to lahko storili.

Kilogrami niso problem, problem je, kako so razporejeni.

Za začetek bo res dovolj gibanje in malenkost manjši obroki.
Nekaj se bo zagotovo spremenilo in tudi energije bo več.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Pika na i ::

Vazelin je izjavil:

Vse lahko ješ. To je pojem zdrave in delujoče dijete. Jaz si samo bruhnem v usta, ko berem kakšne diete se ljudje poslužujejo. Skratka, jesti moraš vse kar imaš rad, seveda si omejiš količine + (plus) gibanje. Rezultat ni takojšen, v pol letu bo pa drastična sprememba.

Pride čas, ko se strinjam včasih tudi s tabo :D

Izločanje ogljikovih hidratov iz prehrane, je neumnost prve vrste.
Ker pod OH ne spada samo zloglasni cuker (to je uni, s katerim sladkate kavo)
Ker poznamo enostavne in sestavljene sladkorje.
Naše telo potrebuje OH. Kar možgane vprašajte.

Qrctegleda ::

Ti samo sprašuj možgane, tako prideš res daleč.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

Vse lahko ješ. To je pojem zdrave in delujoče dijete. Jaz si samo bruhnem v usta, ko berem kakšne diete se ljudje poslužujejo. Skratka, jesti moraš vse kar imaš rad, seveda si omejiš količine + (plus) gibanje. Rezultat ni takojšen, v pol letu bo pa drastična sprememba.


Omejevanje obrokov za večino ljudi na dolgi rok ne deluje, pride kakšno stresno obdobje pa so hitro na starih poteh, za to je potrebno veliko dicsipline, ki pa je večina nima, sicer že v osnovi ne bi bili overweight. Dejstvo je, da vsa hrana na organizem ne deluje enako, ena človeka nasiti, druga mu apetit dvigne, ena vsebuje potrebna mikro in makro hranila, druga samo prazne kalorije. Vse to seveda ne pomeni, da se od časa do časa ne smeš pregrešiti ampak veliko, veliko lažje vzdržuješ težo če ješ zdravo, polnovredno hrano kakor pa junk food pa čeprav v omejenih količinah.

Pika na i je izjavil:


Izločanje ogljikovih hidratov iz prehrane, je neumnost prve vrste.
Ker pod OH ne spada samo zloglasni cuker (to je uni, s katerim sladkate kavo)
Ker poznamo enostavne in sestavljene sladkorje.
Naše telo potrebuje OH. Kar možgane vprašajte.


Ne govorimo o izločanju ampak omejevanju OH in ja je kar razlika ali poješ 1 jabolko ali en kos peciva iz bele moke.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Ogni se me v velikem loku, sem ti že povedala. Klonov ne prebavljam.

FormerUser ::

Pika na i je izjavil:

Ogni se me v velikem loku, sem ti že povedala.

Potem pa ne komentiraj mojih postov. A bo šlo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Qrctegleda ::

Pika na i je izjavil:

Ogni se me v velikem loku, sem ti že povedala. Klonov ne prebavljam.

Ti si unikat? Namig: mogoče si samo tako domišljaš. :D

Vazelin ::

Še en nasvet: tehtajte se natanko 1x mesečno!
Ne se tehtat vsak dan ko se hujša, ker je potem razočaranje.:D

Pika na i ::

Saj pa menda po hlačah veš, da si izgubil kilo, dve 5?
In po počutju!

Qcube ::

Sama teža v kg tudi ni vse.

Npr. https://acidcow.com/pics/103516-women-w...

stara mama ::

Qcube je izjavil:

Sama teža v kg tudi ni vse.

Npr. https://acidcow.com/pics/103516-women-w...

Res je, ločevalne diete in podobne pizdarije, sploh šove tipa The Biggest Loser bi bilo treba prepovedat.
Že res si lažji, če se stradaš, s kupom stranskih posledic, med drugim postaneš skinny-fat.
Ženske se pa čudijo, da bolj kot so suhe, bolj se jim vidi celulit. Nimajo razpucanih osnovnih pojmov!
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Qrctegleda ::

Qcube je izjavil:

Sama teža v kg tudi ni vse.

Npr. https://acidcow.com/pics/103516-women-w...

Točno to. Špeh pokurit pa ni kar tako izi kot z Nutello gledat The Jerry Springer Show.

Vazelin ::

Tale je kar "telovadila":

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Ma kake kapsule. V tem trenutku vrzi iz hladilnika vrzi vso predelano hrano in zacni jesti celostno in hranljivo hrano, ki te bo dejansko nasitila za nekaj ur.

In stej si kalorije.

Qrctegleda ::

Večinoma jej samo surovo zelenjavo eko pridelave in vmes za poslastico kakšen kuhan brokoli ali dvetačo. Kuhano na pari in brez soli da se razume.

jype ::

Qrctegleda je izjavil:

Večinoma jej samo surovo zelenjavo eko pridelave in vmes za poslastico kakšen kuhan brokoli ali dvetačo. Kuhano na pari in brez soli da se razume.

looser ::

ok, tiste mlade in skoraj okostnakinje - ma saj so mogoče fajn za pogledat...
ampak ni nič substance na strateških mestih :)

ženska ene malo oblinasta na pravih mestih pa že mora bit, vsaj, kar se mene tiče...
no, pač, kakor komu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Vazelin ::

Mislim da ima tista zgoraj idealno telesno težo

louser ::

Vazelin je izjavil:

Tale je kar "telovadila":

Tale si je kar prehranjevanje uredila.

Pika na i ::

Super, dejmo razširjat, da je zdravo biti debel.
Saj pravim, možgani vam bodo hvaležni, če jim boste privoščili prave OH !

looser ::

Eh, niste resni, prehajate iz ene skrajnosti v drugo...

c3p0 ::

BBW dejansko je trend. Pač cilj neke agende. Druga skrajnost pa so "obešalniki" na modnih pistah.

Invictus ::

¸Za kapsule je bilo že n raziskav, da ne delujejo (ponavadi so sami blagi diuretiki, da spustiš vodo), pa je folk še vedno tako butast, da verjame v to...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

Ali pa efedrin, ki je včasih bil dovoljen tudi pri nas, morda še kje je. Ampak odsvetujem. Je pa natural. ;)

Egidij88 ::

Vsak si lahko vzame čas za tri treninge na teden, če se imaš kaj rad potem pač ne boš zavaljen.

XLapse ::

Bikica195 je izjavil:

Ja, tako z vadbo sem počasi že začela kot tudi na prehrano že gledam (nič/čim manj sladkega, manjši obroki, voda;zeleni čaj, ovseni kosmiči z jogurtom namesto zajtrka in večerje s toastom z namazi...)

genesiss je izjavil:

Vadbo in prehrano imaš že urejeno?


Ja, tako z vadbo sem počasi že začela kot tudi na prehrano že gledam (nič/čim manj sladkega, manjši obroki, voda;zeleni čaj, ovseni kosmiči z jogurtom namesto zajtrka in večerje s toastom z namazi...)


samo rolerje si nabavi pa nekaj mesecev furaj 3 urce 3-4 x na teden in trebuh bo zginil. Poslušaj mene k sm tok rolal da sm bil presuh (vsi so mi težili da sm presuh) , pa zdej mam neki trebuha k ne rolam (bom pa spet)

Fora je v tem k so rolerji ful zabavni, vse ostalo, fitness, tek se skrije proti temu kolko lahko uživaš med treningom na rolerjih. Zdej odvisno kje živiš, tukaj na obali lahko furam na miljardo prog. Ko sm živel v LJ pa sm vsak dan k sm samo odprl vrata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

jype ::

Če tebi kdo verjame, da imaš raven trebuh, je pa hudo naiven.

KAVINSKY ::

Ne bitit fat-shaming bigoti!

https://www.ted.com/talks/kelli_jean_dr...

Qrctegleda ::

jype je izjavil:

Če tebi kdo verjame, da imaš raven trebuh, je pa hudo naiven.

Se strinjam. Ona nima nikoli ravnega trebuha, ker išče izgovore.

KAVINSKY je izjavil:

Ne bitit fat-shaming bigoti!

https://www.ted.com/talks/kelli_jean_dr...

SPRENEVEDANJE.

Zgodovina sprememb…

Qrctegleda ::

... in potuha seveda. Ženska na posnetku nima prav. Veganstvo je prava pot ne pa prenažiranje z junkfoodom. To je samo podpora tej umazani industriji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

Qrctegleda ::

Dovolj je potuhe. Obdavčiti sladke pijače, sladkarije, čipse, pretirano procesirano hrano ipd. Ne pa potuho debelim in jim govoriti da je vse ok. Pristop je napačen!

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Qrctegleda je izjavil:

... in potuha seveda. Ženska na posnetku nima prav. Veganstvo je prava pot ne pa prenažiranje z junkfoodom. To je samo podpora tej umazani industriji.

Zanimivo, da je toliko veganov in vegetarijancev debelih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Qrctegleda ::

Invictus je izjavil:

Qrctegleda je izjavil:

... in potuha seveda. Ženska na posnetku nima prav. Veganstvo je prava pot ne pa prenažiranje z junkfoodom. To je samo podpora tej umazani industriji.

Zanimivo, da je toliko veganov in vegetarijancev debelih...

Seveda, če se prenažirajo, ker so čustveno nestabilni zaradi hormonskega neravnovesja. Čisto logično. Tudi koža je slaba povečini.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sesobebo ()

FormerUser ::

Invictus je izjavil:

Qrctegleda je izjavil:

... in potuha seveda. Ženska na posnetku nima prav. Veganstvo je prava pot ne pa prenažiranje z junkfoodom. To je samo podpora tej umazani industriji.

Zanimivo, da je toliko veganov in vegetarijancev debelih...

Očitno poznate samo kvazi vegane in vegetarijance, ki se furajo na nutelo in kokakolo. Tisti, ta resni, imajo kvečjemu probleme s premajhno ne pa preveliko težo.

Qrctegleda ::

Mene zanima ali je Linolada veganski produkt?

IL_DIAVOLO ::

Qrctegleda je izjavil:

Dovolj je potuhe. Obdavčiti sladke pijače, sladkarije, čipse, pretirano procesirano hrano ipd. Ne pa potuho debelim in jim govoriti da je vse ok. Pristop je napačen!


Ne obdavčiti, preprosto nehat prodajati, ker to je recept za bolezni. Jaz ne vem , kako lahko folk je takšne stvari kot so paštete, narezki, klobase...bljak!

krneki0001 ::

Zakaj? Če nekomu paše, naj to počne. Ni na tebi, da boš drugim sodil kaj naj jemo in kaj ne.

Klobase? Domače krvavice ali pečenice, pa zraven žgance in zelje ali repo zabeljeno z domačimi ocvirki. Bolj zdravega od tega ne moreš jest. Jaz bi to lahko vsak dan jedel. Samo ne naredim dovolj domačih pečenic in krvavic.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ETI3n ::

Vazelin je izjavil:

Tale je kar "telovadila":

Fuj, ogabno, se mi zdi da mi še leže tista bucika, nekdo ki jo je prilimal na prejšni strani, v face je cute as fuck, tudi telo ni še tako slabo, tole je...shirano do kraja

Ajde tista prva slika na levi je cute as hell, normala, ostalo izgleda kot zombie

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

Vazelin ::

ETI3n: idealen BMI (če štejemo range FROM)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba maščobe (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20222156 (17685) m0LN4r
»

Moj jedilnik za nižanje holesterola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13125739 (23156) stara mama
»

Kaj lahko pojem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14436584 (31029) johan05
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25752338 (45955) Massacra
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615340 (13564) goldenratio

Več podobnih tem