» »

Autoconnect ADSL - raspppoe

Autoconnect ADSL - raspppoe

akulp ::

Mam težavo;

ADSL
raspppoe povezava
Win XP

Vedno kadar "letim" dol iz neta se moram ročno povezata nazaj, tista "kljukica" pri Auto connect vedno kar zgine ...kadrakol obkljukam 9in dam connect se potem lepo poveže, ko pa spet padem dol mi zopet javi okno in "klukce" ni več....a kdo zna pomagat?

hvala, LP lukcc

BaRtMaN ::

O tem smo razpravljali tukaj.

akulp ::

Sam še vseeno ne dobim odgovora tam...vse to mam nastavljeno..

BaRtMaN ::

Torej ne poznamo rešitve. :|

V-i-p ::

Na Slo-Techu besede "ne poznam", "ne gre", "ne morem" ne poznamo ;) Če ne gre tako, gre pa drugače :D. Meni po 24ih urah, ko je reconectal SiOL tudi ni ponovno povezalo, če sem pa kabel izključil in ponovno vključil, pa je povezalo. Zadevo sem rešil takole: na net sem dal eno miceno sličico, v barvi standard win2k ozadja (modro). Potem sem pa pod zaslonskimi nastavitvami dal active desktop in link do te slike, da jo kaže na namizju (saj je niti vidim ne, ko pa je iste barve). No, pod lastnostmi te slike pa je pravilo, kjer lahko določiš da sinhronizira sliko vsako minutko z netom. In taka luštna opcija "če povezava z BNS, bla, bla ni vspostavljena, jo vzpostavi namesto mene. No, od takrat naprej, vedno poveže znova :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

akulp ::

ufff...prebrisano...bomo probal..tnx

Tr0n ::

Sem imel podobne tezave in jih resil s kratkim programckom, ki se skrije v tray in avtomatsko reconnecta tudi, ce rocno disconnectas linijo. Gre za CiDial. Ga testiram ze kaksna dva tedna in laufa super.

Aja, pa zadevo enostavno prestavis v Startup folder in se ti ob startu avtomatsko connecta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

akulp ::

no tole je pa sploh super zadeva

....hvala vsem za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425196 (8480) Freakylion
»

clarkconnect rabim poomoč pri inštaliranju! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Operacijski sistemi
23016402 (7941) Gapi
»

Pomoč pri prehodu na linux (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
96344846 (22148) Anteus
»

kater Linux ruter/firewall izbrat ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
704251 (3197) sverde21
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190296834 (24491) Skrat

Več podobnih tem