» »

Splinter Cell

Splinter Cell

boom-bar ::

Danes sm ga končol in morm reč da sm impresioniran. Grafika, zvok, igralnost vse skupi je res velik nad povprečjem.
Legalizirajte mehke droge!!!

freejack ::

Hehe, jst sn se pa glih zdej spravil špilat in me špil vedno znova preseneča. Na začetku sn mel resolucijo na 640, ker, no ja, nimam bog-ve-kakšne-kište, pa je delalo tam ca. 30 fps, pol dam pa za štos na 1024 in glej ga zlomka, deluje in to celo z 40 fps :D

zooroo ::

jaz sem si nabavil igro ker sem slisal da je dobra.Na zalost ali sem tako neumen ali kaj, ampak nikakor ne pridem iz vrta v 1 livelu,trening sem koncal.Prosim za kratka navodila,nasvet ali trik.
HVALA

boom-bar ::

V grmovju pr vratih je lukna skozi katero se lahko splaziš in prideš do enega računalnika ki ga uporabiš nato se bojo vrata na vrtu odprla in bo skozi prišel stražar
Legalizirajte mehke droge!!!

freejack ::

zooroo: jst sn glih včeraj končal igro in edini nasvet, ki ti ga lahko dam je ta, da glej okrog za kakšne odprtine, lestve, droge, police, letve, jaške, kanalizacijo, vrvi napete iz ene zgradbe na drugo, ipd.

p.s. Če še kaj ne boš vedel, imaš tukaj vodič igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

boom-bar ::

Končol si ga v dveh dneh???
Legalizirajte mehke droge!!!

freejack ::

Hja, kaj naj rečem, špil mi je pisan na kožo. Sicer pa tut ni dolg, mislim, da je blo ca. 8 misij vsega skup. (aja, in to brez kakših kod ali vodičev (v vodič sem res pogledal sam dvakrat, ker sn enkrat eno lestev sfalil, drugič pa ko nisn videl, da mal bodeče žice manjka tam pr ventih))

Ko se ti verjetno night vision tk fajn zdi... sej ga tut uni pra*ci dobijo pol. :D

Sam je bil pa ful filling. Ko je bil en sam tip v prostoru, namest da bi mu kroglo v glavo poslal, sem se raje ukvarjal z uničevanjem vseh 5 luči, ki so ble okrog njega, pol sn se pa priplazil za njega in ga ***. :D Njaboljš mi je blo pa tam v predsedniški palači, ko maš en hodnik, stopnišče varjanto, pa je vse osvetljeno, 1 stoji na zdornji ograji, en hodi po srednji, dva pa spodi jeb*ta krizo...in pol lepo vse luči skenslaš in gremo jih davit. :D

p.s. edina stvar nad katero sem razočaran je ta, da sem ves špil preigral na 1024, z srednjimi/nizkimi nastavitvami v igri in z nizkimi nastavitvami v control panelu, nakar sem za foro nabil vse možne detajle in nastavitve (tako v igri, kot v winsih) na max in glej ga zlomka, nič kaj slabš ni delalo, go figure. :\ ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

boom-bar ::

Men je pal cel zadn level dobr sploh na koncu ko uporabš senzor na sefu...... jst sm mel pa zvocnike do konca in se premaknu.
Legalizirajte mehke droge!!!

freejack ::

Men je špil dobr zarad tega, ker nimaš 15 različnih orožij in letiš stoz stopnje kot nor in upaš, da jih boš z minigunom čimveč pobil naenkrat. Pa tut zgodba ni slaba. Sam kar se zgodbe pa same igralnosti tiče, pa Deus Ex še vedno caruje, upam ad bo drugi del vsaj pol tolk dober.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545989 (1204) DejchSLO
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19410353 (703) opeter
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518639 (3625) Nyana
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745023 (18946) X-Hair
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308434 (5349) vander

Več podobnih tem