» »

FarCry

FarCry

««
2 / 13
»»

Tic ::

Ja, prvič res dolgo nalaga..
persona civitas ;>

BaRtMaN ::

Demo je povsem hud!¨Moram zdajlew probat še z malo bolj rambo metodo ga preigrat, ker s skrivanjem v rastju je skoraj prelahek špil. :D

Tilen ::

Se strinjam ja da bi lahko blo malo bol na hard ;)

Dodgeviper ::

Špila seka
Je pa res da je ful zahtevna za cel comp, sam se ni za čudit men dela zaenkrat cool brez štekanja vse na high.
Ej kolk je to ogromno prostega gibanja, pa celo niso tolk neumni več v tej špili. Se pomikamo na bolje:D .
Drugač sm mel med 30 in 45fps
Abit Nf7s, ti4200 vivo 300/600 leadtek,
512mb pc3700 corsair, amd xp 2700/2533, wd+swagate sata disk.
Grafa ga lomi full

Tr0n ::

Se nekaj fan-made filmckov, med njimi tudi eden, ki prikazuje, kako slab je dejansko AI :).

Far Cry Patrol Boat Ownage
Far Cry AI Mockery
Far Cry Patrol Boat Outtakes
Redneck FarCry

Fury ::

ja AI ma cudne buge.. ceprov je zlo odvisno.. vcasih te prov poflankajo pa obkoljo, vcas pa kr neki delajo pa se vrtijo in trzajo :)

BaRtMaN ::

Res je. Mogoče so samo zato dali ven demo, ker se je nekvalitetna beta okol razširjala.

Iztok Smolic ::

He :)) men dela demo, pa imam geforce2 (upam da bo doom3 pa HL2 tudi)

OmegaBlue ::

Sanja svinja kokoruz.. :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Dodgeviper ::

Mene zanima kolk levelov ima tale igra 1 ali 3.
Hvala
Lp

OmegaBlue ::

Demo ima samo 1, za beto pa nevem nisem sprobau.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Dodgeviper ::

Hvala

ERGY ::

Hm. Men pa spil nalaga lahk umes u merkator skocim pa se pico narocim pa pojem.:D Drgac grafika nevem kaka je k mi izrisuje neke cudne crte oziroma vse texture so crezane. ;(( Sam mam pa driverje 40.72 pol sm probu novejse pa vse riba... Morda ve kdo za zahteve kake so ?


LP ERGY

Tilen ::

ERGY a si mogoce "ponosen" lastnik kasnega MX-a ?

cole-22 ::

Morm priznt da je spil CARSKI!!!
No zdej morm pa mal kritike pripisat!!!
Imam Asus R9800XT in NEdela tekoce!!!WTF?? Na 1024 vse teksture do konca in steka!Ce hocm da dela tekoce morm igrat na medium!Why?Pa ne mi rect da nj probam z drugimi driverji ker sm probu iz catalyst 4.1 3.10 3.9 in na nobenih sploh nemorem igrat ker se barve skupaj zlijejo in se nc ne vidi!!Dela samo na original driverjih od Asusa!No na teh pa steka razen ce imam na medium!No zdej nej mi pa en pove zakaj?
No zdej pa se ena stvar izven te teme!
Naj mi ljubitelji Atijev nastejejo par razlogov zakaj nebi sel nazaj v trgovino vrniti kartico in zahteval naj mi vrnejo denar (rok je 8 dni)No da vas slisim zagovornike ATIja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

BaRtMaN ::

cole-22: Omega driverje probaj. >:D

ERGY: Za Detonatorje lahko potrdim, da s 40.52 demo ne dela, s 44.03 pa. Probaj jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

ERGY ::

BArtman jst mam :athlona zela pr 1705mhz gf4ti420064mb ddr , audigy , 60gbmaxtorja, vulcano9, plata Gb7vax , pa se 256ddrja twinmos pc2700:)

LP ERGY

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

Tr0n ::

Z novimi 53.03 detonatorji dela spil cisto ok. Seveda se pa zahteve z novimi generacijami 3D masin visajo.

Bo treba pocasi Ti4200 in AMD 1800+ zamenjat za kaj bolj kulturnega :).

BaRtMaN ::

ERGY: Sej mam tudi jaz GF4 Ti4200. Probaj Detonatorje 44.03. S 53.03 mi je delala beta, ni mi pa delal Enemy Territory (zamrznil po minuti -> hard reset).

Tr0n: Dokler bo sošolec zadovoljen z GF2MX, jaz ne povoham druge grafe. Takrat mu namreč prodam Ti 4200. Ma pa en drug moj sošolec R9500PRO s celeronom 1500. :(
Bi ZELO rad eno zamenjavico naredil, ampak po moje on ne bo za to. Pa še špilov ne igra, za navijanje še slišal ni pomoje. 9500PRO ma v bistvu za net! :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

ERGY ::

Em... z det5330, 5303,5216(riba), edin se 4403 nism probow, grem probat pa javim.:))

LP ERGY

kihc ::

Men na medium dela "dokaj" gladko. R9600 xt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

Fury ::

cole: pejt v trgovino pa zamenjaj za 5900 Ultra, pa pol se enkrat prid jokat da ti steka.

30-40 FPS bi mogu met z vsem na very high s takim systemom.. samo ocitno mas zlo zasran comp.

cole-22 ::

Kok se vam pa kej grejejo kartice?Jst mam v mirovanju GPU 50-52 RAM 48-50!A je to ok al je prevec?

bradek ::

Rexi meni se vedno ne deluje :\ Sem reinstallal dx 9.0b in tudi 53.03 driverje pa tudi sam spil... pa je isto v vseh primerih :\ Help? :)

TESKAn ::

Hm, R9500@9700PRO (360/330), vse na max., zatika le, ko pride kaka scena, ki je še ni bilo (ko ti prvič granato v fris vržejo...), laufa lepo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

planetparty ::

TESKAn, kakšne rame maš ti na grafi?
Drugače pa res seka, meni je bila igra igrabilna z rahlimi zasuki pri 1024 na vse max pa glajenje robov na max (nisem vedel, da sem imel vklopljeno), zdaj ko sem pa izklopil glajenje, dobesedno šiba...
2400+
9500@9700pro (2 dni nazaj, zdaj deluje hardversko:D >:D )

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

3,6 ns rami. Je pa cela reč vodno hlajena (vključno z rami).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tr0n ::

bradek ::

neet! :O

Tilen ::

hehe .... tako "enostavno" bi se reklo =)

planetparty ::

@TESKAn, ne bi rad podvomil v tebe, ampak, če ti tile rami grejo na 330, čeprav pod vodnim, je to malo sumljivo...
Ker jaz sem naredil en test do 310 gre ok, na 312 so že rahle motnje, potem sem pa dal na rame od blizu pihati s tornadojem na MAX>:D in imam rebra gor, pa niti za mhz ni šlo več kot prej, rami so pa bili dobesedno hladni:)

Zorej, ne vem, ali si čaral?

M@T ::

meni spil seka MAm Fx 5900 in det. 53.06 in dela na medium in 2 AF okg. 30fps edin problem je da mam premalo rama 256mb in mi zacne zapisovat na disk. ko bere z diska pa padejo fps/ji na 20. to je za celerona 1.7giga kr dosti.

globoko grlo ::

hm, hecn, men na p3 933, 512 rama, pa gf3 ti200 in mi dela na 1024 na low details bp, nič zatikanja, če dam pa vse na veri high mi pa sicer dela ampak se zatika, morš bl počas špilat:D drgač pa dela

chucki ::

VI ko igrate to igro z direct x 8.1 karticam se pol grafike nimate taksno ko imamo mi z direct x 9.0 karticam!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

OmegaBlue ::

chucki daj zadavi se s takimi izjavami.

Otrok proklet...
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Fury ::

jah kar se farcryja tice velik zgubis ce nimas DX9... tako pac je

M@T ::

Lahk kaksne slikce gor obesite.

hauz ::

mene pa zanima zaka mi igrca steka tut ko mam use na medium...ce dam pa use na high pa to.. mi pa tak steka da sploh ne morm normalno igrat..
mam pa masino:
asus p4c800 deluxe
pentium 4 3.0Ghz
2x512 ddr 400mhz dua Geil
seagate 160 Gb sata
asus radeon 9600 xt

driverje za graficno mam pa kr original k sm jih dobu zraun na cdju.. ker uni catalyst najnovejsi al ka so pa ne delajo.. cela grafika je popacena :(

lp

tx-z ::

heh, dobra igra....na r9600 ne-pro mi na med q dela ene 25fpsjev..če pa navijem pa dam na high pa tut ene tok...drgač voda je pa res dobr narjena..
tx-z

hauz ::

to me se zanima kje pa vidite ta fps?

globoko grlo ::

Hja, špilam na 9600 pro in na gf3 ti200 pa če dam na full detajle ni glih kkšne blazne razlike, sicer je na 9600 lepš, ni pa nevem kake razlike.

tx-z ::

pober si program fraps...na guglu ti bo takoj našu, mislm da tretji link..
drgač sm pa preveru..nenavita grafična: med:40,vhigh:30...navita: med:45,vhigh:35 fpsjev..
tx-z

BaRtMaN ::

No, jaz mam še ene par bonbončkov za WW2 navdušence :)) :




And now for something completely different :P :

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Fury ::

Za fpsje in ostale statistike:

1. odpri konzolo (tilda - ena tipka pod escape)
2. napisi r_displayinfo in stisni tab
3. zdej more pisat \r_DisplayInfo in dodas 1 na konc -> \r_displayinfo 1
4. stisnes enter :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

hauz ::

ewo pogledo sm fps z tistim fraps programom.. mam pa use na full pa mi laufa na 20 fpsjov :'( ;(( zigam a za 9600 xt graficno si pogledu?
a ve kdo ka bi se dal nardit da bi mal leps laufal..??

tx-z ::

no pa mi je le ratal najdt en server..









aja, lahko kdo moj prejšn odgovor zbriše?
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Tic ::

zigam: Sever?
persona civitas ;>

tx-z ::

za slike..kr prej sm mel na svojm računalniku...pa je šlo počas..
tx-z

Corpse ::

js mam tud athlona 2600+ pa radeona 9800XT pač mal šteka:)
na 1024 pa vse na very hign dobim u povprečju sam 30 slikc....mam neki ful šare bom probu kmal formatirat pa to pa bom pol probu.

TESKAn ::

dokaz:)


Evo, robibrk. Je pa frekvenca nastavljena prek biosa.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141412 (14038) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126178 (79990) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817065 (11432) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241374 (1058) boštjan

Več podobnih tem