» »

UNREAL 2 The Awakening

UNREAL 2 The Awakening

1
2
3

Mr.B ::

Bedno. Rabiš najprej polure da pride do streljanja ?
Sen ne rečem da je grafika lepa itd , ampak fanje v poure sem s prvim unrilom hudo užival. Bom videl kako bo šlo naprej. Na živce mi grejo komentarji , tistih lolekov s kamer itd....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sk8er ::

men se igra tut ni zdela kej posebnga na začetku, sam ko pa napreduješ je pa bolš, vsaj zame

pa grafika seka!!:D :D :D


Flip it!

3L33T ::

Ej, (skor) moj nick...

Sej ql, sej ql :D

Hm, mene pa zadeva milo rečeno je**! Po kakih 5 minutah igranja mi začne trgat teksture. Se prav stene, ki jih ni, palice ki jih ni,... tko da zadeva prvič zgleda ogabno, in kmal neigrabilna.

Mam built by ATI Radeona 8500LE@8500, najnovejše driverje, flashana je že zlo dolg, mam pa isti problem še pr enmu špilu... UT2K3! Anybody?
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

(sic) ::

sk8ter:

Špil je pisan za DirectX zato bodi siguren, da je engine v kurcu! :D :D :D


Gandalfar ::

(sic) in za katero zadevo bi ga pa ti pisal? glide?

(sic) ::

Gandalf:

To je bila fora!

Jaz (če bi znal) bi ga napisal za OpenGL!

Gandalfar ::

(sic) ocitno imam slab smisel za humor..

OpenGL, ki sploh nima podpode za novi hw? Res odlicna ideja ja.. zdaj se trudimo priti z igrami, ki bodo imele polno podporo Dx8.1 - HW pa nekako ze mamo. Toda vseeno je OpenGL par let zadaj za Dx8.1 in marsicesa ne podpira vec - sicer sem pa to ze v enem drugemu postu na forumu utemeljil..

White666 ::

A ima še kdo probleme s texturami ? Osebe imajo zmaličene texture, vse se nekj preliva, pa še zlo temne so. Drugač okolica je pa o.k..

Highlag ::

White

Ne vem katero grafično kartico imaš, sam meni so se manjkajoče teksture pojavile po tem, ko sem naložil najnovejše gonilnike za GeForce kartico.

Glede gonilnikov piše tudi par komentarjev v Read-me datoteki, ki je priložena.

Mr.B ::

Moram reči , da ko sem včeraj zvečer še malo igral so se zadeve začele dogajati. Postaja vedno boljše. Tista zažigalna pištola zadeva je zelo dobra , oz sploh so načini primarnega in sekundarnega streljanja zelo dobro narejeni oz izbrani. Edino kar mi gre naživce je da ti zelo hitro zmanjka municije.

Tekstur pa meni nič ne trega , igram pa na max detaljih pri resoluciji 1280x1024. A obstaja kak test , oz da ti izpisuje koliko je fps-jev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ragnarock ::

White666: Predvidevam da mas kako nvidia grafo. Instaliraj 41.09 drivere, ceprav se niso WHQL certified. Sem imel isti problem. :D

Klemenn ::

torej ..spodi mate moj računalnik..pa tut lik do webpage k mate še bolj podrobno predstavljeno

nastavitve v unreal 2:

vse na high
1024*768

to po moje ne bi smelo biti preveč za moj comp..a stvar šteka, no ne šteka ampak včasih ko se naloži čist od začetka mičkeno zatika potem pa le še občasno..ampak nisem odštel denarce, zato da bi štekalo

aja..aa in aniso mam na controlled by the application in off.

v tanovih drajverjih mam pa performance na balanced

aja..a je kaki progi oz karkoli, ki bi im v samem špilu prikazovala fps in pa temp procesorja? po možnosti oboje skupi

morphling1 ::

Jebediah, daj že nehaj govorit o svojem računalniku kot o čudu tehnologije. Že takoj ti povem kaj te bremza, premalo rama in to ni treba biti genij da ugotoviš da zadeva šteka ko začne po disku praskat. Enostavno imaš že v osnovi podhranjeno mašino 1800+ je malo za današnje špile, vprašanje je tudi kako ti spominski del računalnika dela (pa ne mi govorit da imaš 333 ram, gre zato kako ti dejansko deluje, ne kaj imaš notri). Večina iger je še vedno močno cpu limited in tvoja grafika pokaže vsega. Čeprav še vedno ostaja tvoj gl. problem premalo rama.
FPS prikaz je verjetno mogoč, bi moral dodati kako vrstico v cfg datoteko. Temperature pa avtorjev igre verjetno niso zanimale, zato te opcjije nekako ne boš našel in glej ga zlomka tudi nobena druga igra nima tega :\ :\ Za to imaš mbm, če pa hočeš gledat temp. igraj v window načinu na desktopu (za openGL igre je to mogoče, za d3d verjetno ne)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Klemenn ::

ok sej vesoljska raketa glih ni to vem..vem tud da bi blo treba zamenjat proc,plato,ram (no boljše bi seveda bilo),ok ram..hum ni še keša..fak

drgač pa ram je v originalu 266mhz ampak sem v biosu preklopu na 333mhz..kolikor pač to pomaga :\

asPeteR ::

Jebediah: Jaz se nic nee cudim, da teb steka! Normalno, kot je Morph reku: PREMAL rama!! Jaz ga mam 512 pa komi shajam oz. glih prav ... Ne pa pou manj ...
Pa se to: na moji masini komi da laufa normalno, pa mam XPja 3000+, naprej pa raj ne govorim ...:D

Aja, rad bi da ti prikazuje FPSje? No poglej si mal tole: Fraps! To je to kar isces ...

Glede merjenja temparature?? Zakaj pa to rabs? Ce te recimo zanima temp pod max loudom, ne gres igrat spila, ampak kaksen Prime95 pozenes ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asPeteR ()

Klemenn ::

sm to ne..če recimo teb glih za glih dela k maš 3000+ pa voltmodanoo 9500pro če se ne motim..kake so potem zahtevnosti tega špila? :\

temp bi pa zatu rad vedu..k mam v7+, pa če dam na max mi tuli kot volj..pa me zanima temp a ne..da če ni previsoka lahk tut na min pustim :\

morphling1 ::

In zakaj moraš to z unrealom testirat ? Če boš laufal kak seti, prime95 ali še huje toast, bodo vsi ti programi bolj obremenili cpu kot unreal.
Jebediah nivo tvojih vprašanj in tudi kakih odgovorov drugje na tem forumu je tako začetniški, da ne vem kako je to sploh mogoče za nekoga ki je že toliko časa reg. na tu. Leta ne opravičujejo tega ;)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Klemenn ::

sem bolj picajzlast kot ne :\

Mr.B ::

NA p41.6@2.2GHz +768MB Rambus+9700Pro driverji na max kvaliteti , deluje na 1280x1024 brez zatikanja. Jaz pa bom danes zalaufal fraps pa bom vidu koliko skače kaj fps.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

morphling1 ::

Ja ram ti ful pomaga, podobno kot pri doom3 alfi, z 256 MB se ni dalo normalno igrati, potem ko sem imel 512 MB je bilo že kar znosno. Vsi novi špili bodo taki oz samo še hujši.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

men ful lepo dela .. v kaksnih hudih akcijah pa pade tut na 25fps .. sam to pomoje kr precej ljudem :)

9500@9700 (360/300)
t-bred 1700+ na 2400+ (mal nestabilno .. se gruntam :))
512mb ddr333 cas 2

Mr.B ::

Včerj ko sem igral Unreal2 je bil po pol ure igranja po WinXP , ki imajo pri štartu okoli 120MB porabljenega rama peek na 689 MB. Torej vsaj 512MB rabite , vse ostalo je premalo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrX ::

jst lohk igram normalno z celeronom 1200, na 1024x760, 16bit, ampak vse na low detail.

samo pri kakšnih hudih akcijah šteka.

Mr.B ::

uf uf uf.
Fraps mi pokaže v povprečju nekje 25fps-jev , raje manj kot več. skače pa tudi do 18fps-jev pa tam do 30 fps-jev. ostalo je bolj tam nekje na 60fps-ji takrat ko laufajo umesne sekvence.... Če pa samo resolucijo spremenim pa se povprečje dvigne nekje na 30fps-jev. Bom definitivno gonilnike nastavil na balanced.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Klemenn ::

kdaj je dobr met na balanced,aggresive in application? zakaj je vsako posebej dobr?

sk8er ::

Pod čem pa laufa špil?
D3D / OpenGL ??

Me zanima, da si naštimam v ATi-jevi control panel mal več na performance


Aja, za fps.je pa ne rabte nobenga programa sam v konzolo vtipkite "stat fps"



Flip It!

the_unborn ::

verjetno da d3d, ce je directx

Mr.B ::

V bistvu , se nič ne pozna , kakih 4 fps-je iz quality na balaced. Če pa sem prestavil worltexture iz high na medium sem pridobil 10fps-jev. oz sedaj med igro skoči na 50 fps-jev in več. Minimum je sedaj sedaj 22fps-jev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

the_unborn ::

za fps imas program fraps, pa mislim da komando v konzoli "stat fps" al neki podobnega

TitanSLO ::

med igro stisni tipko T pa bos mel svoje fps-je


mravla ::

nimam neke svetovne mašine pa špil tekoče teče na vse high*1024
sam špil je največja beda, sploh pa začetek, upam da bo pol kaj boljše, če ne CD-ji letijo na prafaktorje.:(

Tr0n ::

OpenGL ownz Direct3D.

(sic) ::

Tr0n:
I very much agree!

Senitel ::

Ja itak... :\
Če ne znaš delat ne z Direct3D ne z OpenGL, ne komentiraj kaj je boljše...

Mr.B ::

Joooj ta unreal na -2 . Kot da niso mogli še bolj zabluziti. Sedaj še vseh orožij nimaš, malo mešano, včasih eno včasih nekega pač ni? Sej nebi rekel da recimo ni municije, ampak če imaš neomejeno baterijo potem pač primankljaj v torbi pač ne more biti, kot da je itak pet ostalih preveč za rambota? Še vedno mi gre na jetra ko enostavno zmanjka municije, oz. je orožje neuporaben.Recimo tista granata ki tvoje sovrage na rit vrže? Mislim, ej sej so pokonc in strelajo še preden zamenjam granato, ma katastrofa od špila. Vsako orožje, ki se mi je iz prejšne stopne zdelo uporabno, postane totalno neuporabbno v naslednjih treh, lahko kar pozabiš nanj, ti je prej v napoto kot v korist.
Ali pa ko postavljaš obramne stolpiče na planetu Caledan "Asociacija na dune", ma še ne začnem jih postavljat, oni že pridejo, ma dejte, kaj zaboga pa daste misijo postavi obrambne položaje, potem pa brani. Ma sej nebi rekel da postvim zid, potem pa popravljam in streljam, ne tu ko prvo štango zariješ v zemljo uni že v akciji po tebi. Ne vem a navita mašina slabo vpliva na timinge v igri ali kaj?


Bom jaz raje doom počakal, pa pa raje ut2k+3 igral.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Tr0n ::

Zadnji dve misiji sta kewl. Drugace pa prekratek spil.

(sic) ::

Senitel:
Ja itak...
Če ne znaš delat ne z Direct3D ne z OpenGL, ne komentiraj kaj je boljše...

To je na mene šlo?

Ne misli si, da če napišeš en članček o DirectX na slo-techu, da si bog...

Fury ::

men je OGL mogoce mal bolsi.. v d3d mi krepko najedajo COM objecti... pa niso mi všeč imena funkcij.. sej vem da je banalno ampak vseen :)

pr OGL mi je zlo všeč sprotna razširljivost ceprov je pa res mal vec jebanja s tem pol :)

Gandalfar ::

(sic): ubistvu je zelo blizu tega ampak to je zdaj ze zelo offtopic :> (odpri novo temo)

sk8er ::

js pa mam problem v oni stopnji k greš gor na streho pol pa morš branit onga znanstvenika ko ma dva artefakta.
ko ubijem vse in ko merci nehajo napadat se ne zgodi nič.vsi so mrtvi, sam js pa on dohtar sma še on pa še kr teži "go out an fight"

grd hrošč al je treba kej drugega nardit?



Flip It!

Tr0n ::

ven do parametra idi, do tocke 4 se mi zdi, tam moras aktivirat anteno...

sk8er ::

sj to sm že vklopu

uporablam quick save tk da pol bi mogu it to misijo čist od začetka;((


Flip It!

MrX ::

a še kdo špila z 10fps pri kakšni akciji? :'(

Klemenn ::

ja ;((

a komu sploh skoz..mislim čist skoz..laufa bp?* :\

asPeteR ::

Men zdej leti ...

Ko sem se govoril, da mi clo mal "steka" ...

Zdej sem pa nasu ozko grlo. Nastavitev senc!

Tako, da sem jih pol ful zmansu, zdej leti pa over 50 FPS ...
Itak pa ta nastavitev za sence nima vpliva na kakovost prikaza (minimalno, no ...)

Tko, da Unreal2 niti ni tako zahteven spil ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asPeteR ()

Klemenn ::

kje si pa to naštimu? :\

bom pogledal :\

Mr.B ::

JA gor moraš aktivirati anteno , ki je zunaj obzidja. Drugače pa če greš nazaj in začneš tam ko stopiš na dvigalo , in počakaš da ti težeči zbnanstvenik pride do tebe. V glavnem, počakaj da pride do lifta in v lift , aktiviraj lift, skoči nazaj na ploščad. Znanstvenik se odpelje do vrha nakar pade dol, a ko se obrneš, vola za hrbtom ti utruja ????? Pa tak bug.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

asPeteR ::

Une nastavitve za sence so pod:

Options->Misc ... Se mi zdi ...

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asPeteR ()

Fury ::

ce v doom3 sence isklops tut dobis 500 fps sam ni kul :D mors vse na high met :)

sk8er ::

OK zame sta oba unreala (tornament 2k3 in U2) razočaranje in pol;(( ;(( ;((

Kdaj pride Unreal Warfare?:D :D


Flip It!
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414266 (1921) kuglvinkl
»

Unreal Tournament

Oddelek: Igre
121654 (981) shadeX
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812614 (7674) R33D3M33R
»

Unreal 2

Oddelek: Igre
241745 (1253) Ahiles
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575758 (4713) TheJack

Več podobnih tem