» »

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

«
1
2 3 4

Tr0n ::

Spil po 30 minutah igranja bolj ali manj seka :).

Uradna stran.
  • spremenilo: Tr0n ()

[SkA] ::

Ala Tomb Raider in podobne zadeve, al so kej spremenil gameplay?

Tr0n ::

V tem stilu, ceprav imas nove stvari. Hoja po zidovih, bitka z vec sovragi naenkrat, uporaba raznih daggerjev (time, haste,...) etc...

Kr zanimivo in pestro :).

.smidge. ::

?!?
Kdaj je izsla?? A ni bil datum 2 december? Al imas ps2 varjanto?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

Tr0n ::

Izsla je ze pred tedni, neuradno vceraj. PC verzija.

.smidge. ::

Koliko CD-jev pa obsega?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tr0n ::

2

mchaber ::

>Koliko CD-jev pa obsega?

1567Mb in to je 2cd.;) Joj, le kje se obira moj "stric iz amerike", da mi privleče ta špil.;( :D
.

mchaber ::

Tr0n, tist sajt ne dela.;)

Saj ne, da bi jst meu kej prste vmes >:D
.

Tr0n ::

Uraden page od PoP? Meni dela cisto vredu. Flash nucas :).

.smidge. ::

Juhu stric je ze oddal posiljko :)

Cudil sem se, ker na strani od ubija je bila novica samo za ps2 release. No vazno da ga dobim :) Hehe kako sem uzival ob 1 in 2 ...Zlati casi ...
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Xplicit ::

.smidge. - ...Hehe kako sem uzival ob 1 in 2 ...Zlati casi ...

ja ucasih je blo lepo, sam pol so pa izdal prince of persia 3, katerga se pa noben ne spomne k je bil prow bedn :\

.smidge. ::

Zakaj beden? Jaz sem ga preigral tja do koder mi je delal, to je preden prides dol v mesto, potem se mi je vedno sesul ko sem enega starcka fental. Res pa je da ne evm kako se potem nadaljuje. In do tukaj je bil se kar ok. imo.

Sem pa pred casom bral preview od Sands of time, in da naj bi bil cilj doseci spet tisti "filing" enke in dvojke. Bomo videli, samo ce bo posta™ potovala tako pocasi kot do zdej sesa bolj slabo kaze
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Xplicit ::

Ce mene vprasas bi ga mogl narest na tak nacin k duke nukem manhattan project, pa bi blo d best, bi bil tak filing k 1ka in 2ka, pa ene huda grafika

.smidge. ::

Bah. Pri vsaki stvari je tako da ko se enkrat zacnes zanasati na tradicijo je konec s tabo. Kdo bi sepa zanimal za domislijsko 2d sabljanko, razen tistih ki bi obujali spomine na stare case. Takih je pa premalo in so zdaj itak ze prestari za spilanje. Spil se mora razvijat, nove ideje itd, da pritegne nove igralce in odpria nove moznosti za prihodnost

Sicer lahko IMO kar naredis kriz nad projektom
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

nuclear ::

kaki kreteni so ti izdelovalci igre... ne podpira ge force 2 in 4, če pa najdeš patch pa dela... mislim psihopati... dobesedno...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tr0n ::

Seveda podpira. Meni dela na GF4 cisto normalno brez patcha.

nuclear ::

v menjialu(oziroma readme), piše is not supported...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tr0n ::

Ehm, se ti hecas? :) Ce ma spil nVidia logo ("the way it's meant to be played").

NVIDIA video cards:
Drivers starting at version 43.45 are fully supported. Performance problems
might be experienced when using previous driver releases.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

MilkyWay ::

GF4 MX ni podprt, GF4 pa. Drugače pa rabiš vsaj GF3, če hočeš tole igrat. Rulja pa v jok in v štacuno po novo grafično.

njok ::

Odlicna igra! Upam samo, da ni prekratka. Je pa jeba, ce dobis princa ravno dan pred kolokvijem. ;((

Sergio ::

Lusten spil, ja. TUdi povsod dobro ocenjen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

krneki ::

Ja prav užitek ga je igrat. Glih mi je lepo nedeljo popestril. Prava simulacija ninđe v televadnici:D

.smidge. ::

Hehe pravkar igral ene par misnut

Driverje sem moral zamenjati z original od nvidie (gf4 ti4200), ker ce ne je bilo vse pokrito z neko meglo

Ja no ok zgleda edino malo prevec je nekih arkadnih for recimo tisto ko se kar neki vrzes med bitko po tleh, potem ZELO me moti to da ni nikjer moznosti za vklopit podnapise od zgodbe ki jo pripoveduje, pa tudi mouse kontrolo bi lahko bolje ustimali, ne pa da imas zaklenjeno v vertikalni smeri in potem moras po tipkovnici iskat gumbe da lahko vidis kaj je nad tabo. V cem ima to smisel da ni tako kot pri vsakem normalnem 3d spilu da mis naprej je dol, mis nazaj je gor in amen.;((

OK grem spilat dalje hehe

ps. ko zadenem na lotu si zgradim eno palaco s kupolami in neskoncnimi labirinti hehe
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

blblb ::

.smidge.: sej lahko uporabis tipko F, da ti preide pogled v 1. osebo, samo tako lahko samo gledas ne mores se pa premikati.

Se pa strinjam da je kamera na vsake toliko casa bedno postavljena.

Fury ::

spil je men zlo hud :) prince je prov car :D

rabi pa pac GF3 zato, ker rabi shaderje... GF2 in GF4 MX teh pac nimata... verjetno ta patch isklop vse shaderje in pol dela.. ampak to ni poanta spila, da ni tak kot so si ga razvijalci zamislili ..

njok ::

Motion blurrrr! :D


Jaz sem pa ze pred prvo oviro.



Sedaj ne vem al moram uporabit

while (sovragi>0) {
    kill();
}


al je kaka druga finta? Tacas ko cakam na odgovor grem mlatit naprej. :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Sergio ::

Enako vprašanje tudi iz moje strani ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Ja, jaz sem tudi tukaj ostal. Pobil ze vse, razen enega navadnega in onega velikana. Verjetno se moras tako postavit, da ga ona od vzadaj z puscico zamoti. Not sure :).

Sergio ::

Meni sploh ne uspe ...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

No ja, sedaj mi je uspelo ;-)

SPOILER ALERT!

Prvo se spravi nad rdeče, ubiješ jih tako, da skočiš čeznje, in zabodeš vanje dagger.

Nato se spravi nad modre tako, da se odrineš od stene in zletiš vanj, nato zabodeš vanj dagger.

Ko ostane samo še father, ga je precej lahko ubiti tako, da skačeš čezenj pa vanj zabadaš dagger, a pazi, tip se ne sme teleportirati. To ponoviš okoli 6-7x, in oče umre.

Sedaj Prince ni več sam. Ima sodelavko ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

njok ::

Meni je ostale uspelo scistit brez posebne taktike. Prej sem delal napako, ker sem skakal po mapi, pa sem jih mel prevec okrog sebe.

Sefeta pa ne morem, sem ga n+1 krat zabodel z daggerjem pa nic. Grem vztrajat naprej. :D

edit: plavih sploh ne mores preskocit :)


No, that didn't happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

mahi ::

no, a je mogoce kdo najdu ta patc, da se lahko igra sz malo starejsimi GF ?

[SkA] ::

Hm, men je fotra ratal ubit. Je pa res malce zajeban. Se nisem niti preveč obremenjeval z vrstnim redom, enostavno sem njega pustil na miru ker mu niti pod razno ne prideš do živega dokler ni sam. Tako da,.. kar se pa tiče ostalih pa sem skos skakal čez njih da me niso obkrožit mogli. Potem je pa nekako šlo.

Hud špil skratka, matrix does persia :D

krneki ::

Men je bil samo tazadn fajt tečn. Vbistvu dost treba blokado uporabljat in ker maš ful en hud meč, ki ubije z enim zamahom, ne moreš več tistga peska zbirat iz sovragov, da lahko replay delaš ko te nalomjo. Parkrat je treba med fajtom tud vodko popit :D

BUDA78 ::

Pa bi lahko kdo men povedal kje se da dobit tisti patch, ki izklopi shaderje. Ker jaz sem iskal pa iskal pa nisem najdel. Pa ko bi mi kak miklavž povedal kje točno bi bil zeluuuuu srejčen. Pa hvala, ker če ne z GeForce 2 je čista štala. 8-O

Tr0n ::

AFAIK se ni nobenega patcha zunaj.

.smidge. ::

Hm kdo pa je v bistvu tvoj oce? Tisti tastar z sivo brado? In kateri je Mazarah? In kdo je tisti mlad, ki na zacetku vodi napad na tisto mesto na zacetku, in kaj je obljudil tvojemu ocetu, ce mu prineses dagger? In kdo je tisti ki k njemu pripotujes na zacetku in ti pri njemu razbijes tisto uro ? In kdo je poleg tebe in one princese tretji preziveli?

Ne razumem kaj dosti zgleda|O naj mi eden prosim objasni

Grrrr naj en naredi addon da bodo podnapisi od tistega kar pripovedovalec zlobudra zraven
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

boom-bar ::

Mene pa tm pr 33% jebe kr ne morm in ne morm pridt do novga meča;( . Eno kocko sm potisnu v lukno naprej pa ne znam;((

HELP please
Legalizirajte mehke droge!!!

njok ::

Vrni se nazaj, do kocke, porini jo se enkrat navzdol in pomakni pod lestev. Splezaj gor in veselo nadaljuj. :)

.smidge. ::

A ve kdo kako se fenta tiste ptice, takrat ko stojis na ozkem tramu??

Ce si po tleh ponavadi nastavim blok, pusti da se s kljunom zaleti potem pa presekam. Tuki pa ne gre ker ne mores blokirat:( Kako ???

To je pri 75%
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tr0n ::

Ko te kljune in skoraj pades, pritisni in drzi space in se bos prijel in potegnil gor. Nato pa takoj uporabi mec in ode ptica :).

.smidge. ::

Hvala:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Twoface ::

Js lahk spilam samo na 800x600 pa se takrat steka!

Pa imam GF 4440mx 64MB 2,0GHz pa 256DDR:O Vnesite tukaj
KAj mislite da je vzrok??
Help!!

boom-bar ::

Dobr da ti sploh dela na 4MX 440

Njok rešu si me :D


Zdej se jebem tm pr unmu mostu, kok je to zafukan se z vsemi na enkrat tepst:\
Legalizirajte mehke droge!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boom-bar ()

Fury ::

predvsem graficna - res si lahko srecen da sploh dela :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

njok ::

Pa to bi mogu bit vesel, da jih mas tolko za tepst. :D Tazadnji mec pa (dobesedno) seka. :D

.smidge. ::

A ta ki si ga ukradel iz ognja je zadnij, al je se kak po tem?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tr0n ::

Naj mi eden hitro pove, ker se mi ne da razmisljat :). Kak je ona fora s planeti, ki jih premikas, da lahko potem skaces po palcah.

Mirč ::

Dans sem zacel igrat to igro pa mi je zasteklo že na zacetku pri 2% ne morem skočitPrvo morš letet ob steni to ni problem pol pa je ptrebno skočit gor na steno oz.balkon.

lp hvala:)
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia 6

Oddelek: Igre
252519 (458) MetalLord
»

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Oddelek: Igre
385326 (3862) opeter
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332926 (1808) BigSexy
»

Prince of Persia: Next Gen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586160 (3770) laught
»

FarCry brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10516602 (9729) R33D3M33R

Več podobnih tem