» »

FarCry

FarCry

««
4 / 13
»»

rap3r ::

Zakaj je biu pa moj post zbrisan?
Dej še ostale pol, sej nism napisu kaj downloadam, sej bi lahko demo, pa tud če ga pa kaj pol?
Nesmem samo pirackih stvari tle oglašvat!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

chucki ::

flipflop router me jebe :( Od kar sm dau nov firmware gor. Zdaj pa iscem originalnega pa ga nikjer ne dobim.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zheegec ::



Zakaj? OpenGL sicer dela, ampak res res zelo počasi, drugače pa na 800x600 low detail traja kar nekaj časa da naloada (zelo dolgo pravzaprav), s sistemom ni težav, oziroma druge igre delujejo, spoznam se pa tudi ne tako zelo malo.
AXP 2.1GHz, 512MB (180DDR sinhrono), R9100 128MB, WD800JB.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Tilen ::

ni slikic...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fury ::

Pomojem je neki z graficno... kere driverje mas?

Tilen ::

zgledajo kot kaki artefakti .. sam ce druge igre delajo pol ne vem ...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

meacho ::

Men je demo isto delal počasi, pa sem dal najnovejše Omega driverje gor in zdej dela bp!

Zheegec ::

Problemi so zaradi tekstur - kar poglej kako so zlomljene. Zatika se niti ne na Direct3D, samo hude anomalije so (ni navijanje 100%), veliko teme,...
Imam Omega 4.3, sem jih probal ker sem mislil da so krivi 4.2 driverji, pa očitno niso bili.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Mirč ::

Kdaj te pride na trgovinske police.Bo zadeva strojno požrešna pa na kolkih cd-ejih te bo.
lp hvala.:)

Taras_Bulba ::

Slišm, da bo na DVD-ju. Za ameriko pa na x CD-jih.

Oblivion ::

5 cd-jev baje. Pri nas bo na dvd-jih.

sharp ::

Hudo,zdejle ga špilam in grafika seka,je pa zahteven kot pes na Athlonu 2500mhz,512mb rama,radeon 9800pro 400/380 na novo win.xp in pa na 1024/768 mi lepo šteka,fak bo treba na gonilnike počakat,drugače je pa zakon.

Sydk ::

sharp: ne vem kje ga ti lomiš a meni dela igra na 1280/1024 HIGH detajli brez AA in AF zelo gladko na oko ene 60-80 fps in to na athlonu 2260mhz, 512 rama in radeon 9800 nepro 432/340

sam grafika je pa res ...morš vidt da veš:D

boych ::

končno ena prava streljačina, ki se jo splača špilat.
Laufa super, je pa res da je kar požrešen spil!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Primoz78 ::

A nimas problemov z texturami?...ker baje da Ati-jeve kartice majo probleme...:\

Lp Primoz

Corpse ::

sorri Sydk sam pravlice pa ti gorov svojim otrokom.js mam 2600+ (2100Mhz) pa radeona 9800 pro pa 1024 GB rama pa morm spilat na 800 pa high d SM SAJ MAL zadovoln z gibanjem u igri. pa se to me jebe ponekot k se hitro obracam da bi zadel unga bad guya. 60 - 80 slikc mas ti k geldas u nebo an če mene uprasas. se k sm mel radeon 9800 XT je blo sux. na unmu računalniku AMD 64+ 3200 pa 1 GB rama pa radeon9800xt je pa bp delal na 1024 pa very high.

na 1280 resoluciji mam realno tam med 20 do 40 slikc...to ti poglej u akciji tam ko res nucas FPS-je men nc ne pomaga d mam 100 slikc ko gledam u vodo al pa u drevo.

lih zele sm su igrat pa mi je kazaj na ladji na azcetku ko si na vrhu in ko leta helikopter pa je ene 10 ljudi uglavn AKCIJA sm mel 15 do 25 slikc. ce mas ti tm pa tko med akcijam 60 slikc sam zahvla se bogu d ti je blagoslovu racunalnik. :D :D


thorn78 ne problemom pa nimam nc js.

Crimson_Shadow ::

Corpse, probaj z OpenGLjem. Meni na 2.1Ghz AMDju in GF4Ti-64MB dela ko šus na 800x600 na medium detajlih. Da bi ti štekalo na občutno boljši in DX9, R9800Pro kartici od moje je pa malce čudno. Sklopi FSAA in AF, potem ti more leteti v 1024x768 in to na high detajlih

Corpse ::

ej nimam AA al pa AF izklopljen pa tud sistem ni kriv d bi bil neoptimiziran (pomoje)

k tud demo mi je tko delu na 9800XT-ju. na sj sm dal na 1280 pa sj ce sam hodm ni panike je 40 slikc ...sam ce se pa gremo pobijat pa akcija pol pa to 20 slikc kr je pramau za tako igro. max fps bi ze znal met 60 sam min pa tud 15... pa v streljanju je prej 20 k 50.

Fury ::

AXP 2500MHz (240x10.5)
1GB RAM-a
R9500 @ 9700 na 380/320

Igram vse na Very High, 1024x768, AA in AF off.
Zunaj niha med 30 in 50, notr pa med 30 in 80.
V obeh primerih pade ob hudi akciji tut na 15-20 FPS na trenutke.

Ne vem pa zakaj bi mel ATI uporabniki neke probleme?
Pr men je vse brez artefaktov...
ALIEN jih ma samo on ma R200 chip kar ne vem kako kej dela...

njok ::

Ta spil je prevec dober. :D

Meni na Athlonu 2500MHz / r9600pro laufa od 30-40 fps pri 1024x786 2x aniso ce dam vse na very high, tako da za tekoce igranje kaksno stvar zklopim.

sharp ::

Ja zdejle sem dal še 512mb rama not in zadeva seka ,zatakne se samo če je res huda akcija drugače pa tekoče,špilam pa na 1024/768 very high,ta špil rabi pri meni 1G rama drugač se zatika,upam še na nove gonilnike in bi moglo to delat tekoče.

Zheegec ::

Jaz tudi upam na nove driverje in na kakšen nov patch.
No, itaq bo potrebno na R300 ali več, ker ravno tekoče vseeno ne bi delovala igra.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sharp ::

Ja v bistvu je nuja ,da jih naredijo ker 1024 resolucija je standard in če ti ne deluje tekoče s kakšnim xt-jem je kar panika sploh ker ni poceni.Me je pa presenetil špil tudi zaradi tega ker je izšel brez kakšnega pompa kot naprimer HL2 in pa D3,ki sta še vedno brez datuma izida in polna hval..

bozickus ::

Špilu sm Farcry in morm reč, kapo dol!
Brez pompa in pretiranega reklamiranja se je lepo predstavil in pomel s HL2 in Doom3,
ki sta, kao, favorita. Jest drgač imam AAMD Athlon 2000, 512 DDR ram in FX5900.
Z grafiko na high in 1024x... dela krasno. Včeraj pa sm še Painkiller in Colin McRae 4 obrnu.
Pain para gate.
Edin mi ne gre v glavo, da tisti posamezniki, ki imate neke strašne mašine, hočete še več, kot imate. Jest sm zadovoljen s tistim, kar pač imam. Zaenkrat.:D

kuglvinkl ::

Brez pompa in pretiranega reklamiranja se je lepo predstavil in pomel s HL2 in Doom3,

Pomel? Kako pomel?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Sydk ::

kuglvinkl: verjetno je mislil POMETEL :))

corpse: zavedat se morš da ta špil ni Quake3Arena in normalno da ne moreš pričakovat med akcijo 200 fps.ov, samo da ti na taki grafični ne deluje gladko na 1024 resoluciji je nekej hudo narobe s tvojim mlinčkom, mogoče je v driverjih, sam imam 4.3, mogoče imas kak AA ali AF vključen, ali pa enostavno neoptimiziran sistem...lahko mi pa verjameš da mi frejmi skoraj ne padejo pod 40 v se taki akciji na 1280/1024 vse na HIGH brez seveda AA,AF
če ne verjames staviva gajbo peera, in ulet pogledat (pijem Laško:D )
je pa nekej res da končna verzija igre mi na občutek deluje velik bolje optimizirana z vec FPS kot pa demo, v demu sm opazil tut nekaj grafičnih ^glitchev^ ki jih v končni verziji ni..

upam da se multiplayer scena mal razvije, ker zdej je še v povojih:))
LP

kuglvinkl ::

Ah ne, nisem mislil pravopisa. Zanima me kako lahko nekaj pometeš, česar še ni.

Sicer pa, prav rad verjamem, da špil seka. Moram nabavit.
Your focus determines your reallity

Sydk ::

kuglvinkl: pri nas še ni, ko pa bo bo pa cena znala bit zasoljena, jaz sem jo kupil prejšnji teden v klagenfurtu za 65 evrov, okol 15 k sit

kuglvinkl ::

Ne, mislil sem na HL2 in D3.
Your focus determines your reallity

x_roby ::

meni pa noce ta igra delat na nobenih drugih detajlih kot pa na low, se pravi, da morm met vse nastavljeno na minimum. mam pa radeon 8500 flashan v 9100 + navit. vsi ostali spili delajo (call of duty, cs, ut2004...)
menjal driverje, nove, omega, pa nic ne gre... ocitno ni neke kompatibilnosti, bo vrjetno treba pocakat na popravke ali pa nove driverje.
system je P4 2.6@3.4, kingston 512mb ram, 100% stabilen - preverjno z vsem sranjem kaj ga dobis na netu od prime95 in naprej...

kaj menite? ima kdo iste tezave? mogoce z isto grafo... bo treba upgrade naredit
...::: Powered by P4 HTT :::...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x_roby ()

Nikita H ::

grafa je problem, ker men dela vse na very high (1024x768) lepo tekoče (res je da nisem meril fps)

pa mam pentiuma 1,7g , pa 512 rama in fx5900lx.

x_roby ::

zakaj pa pol dela kolegu na geforce 4 mx 440 tudi na high, vendar ne tekoce? se pravi ni grafa kriva, ker je moja dosti boljsa... pomoje so driverji al pa bo potreben kak popravek
...::: Powered by P4 HTT :::...

Fury ::

Z veseljem nej recem, da bo to en redkih spilov, ki jih bom kupil. Pa ce bo 15.000 SIT. Samo, da pride v SLO pa bo moj. :)

V zivljenju sem kupil bolj malo spilov. Nekaj pac bednih na zacetku, pol pa samo se System Shock 1 in 2, Deus Ex (dvojko se ne vem ce bi), Unreal (prvi del, k je bil hud) in tuki se konca... Pozdravljam Far Cry v moji kolekciji odlicnih iger.

PlayTheGame ::

Ko smo že pri tem, kako komu dela ta špil nej povem da men dela kolikor toliko tekoče (30-40 FPS-jev v povprečju). Resolucijo imam 1280x1024 (17" lcd pač :D), nastavitve imam večinoma na 'high', nekaj na 'medium', vodo pa imam na 'ultra high' (ta voda se mi res dopade :D ). Ni slabo za GF4 Ti 4200 (ostale komponente v podpisu), je pa to zdej res prva igra kjer se tej grafi pokažejo leta, tko da bo treba enkrat kmal razmislit o zamenjavi. In ta igra je definitvno vredna "greha", v smislu da si greš nabavt eno hudo grafično.:)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

PIK@LO ::

igra pa mi laufa na 1024x768 vse na very high detail brez AA. in dela Brez problemov niti enkrat ne stekne in se NE hvalim tako je! je pa neverjetna igra.

sistem:
barton 2600+@3200+(220x10)
512mb rama 220 sinh.
Geforce 4 4200ti (300/590) gre do 333 613 sam se zacnejo cez cas artefakti pojavljat
epox 8rda3+
live! 5.1

Mirč ::

Skaterimi driveri pa najbolje dela mislima za geforce 4ti4200.
lp

chucki ::

Sam vi se zdaj ne zastopte da mi ko imamo graficne z direct x 9.0 dela igra cisto drugace ko vam z dx 8.1 ,tako da ne mors primerjat gf4 ti z 9.0 karticam.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

PIK@LO ::

se ne počutiš glupo ko te vsak s staro geforce grafo pihne, ti si pa za tvojo novo dal cca 40k.?>:D

Mr.B ::

Za 9200SE ni smel dati več kot 12.000 sit, za 9600 pa manj kot 29.000 sit. Seveda pa 3dmarku 2001 pač ne meriš vsega kar zmore recimo 9600 kartica. Seveda ko primerjaš z igrico, so detalji na LOW v igri drugačni za direx x 8 proti direktx 9 kartici, prav tako pa so nastavitve za driverje drugačni v samem sistemu. Kar probaj dati pod sistemon nastavitev na performance potem pa še na ultra kvaliteto pa v obeh primerih povej rezultat svojega 3dmarka.
Slika v igri z r9600 je boljša kot z nv 4200 pa čeprav sintetika pokaže drugače.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Corpse ::

Sydk: ejga kolega grem stavit za gajbo pira da ti na razbitini ladje na zacetku kot sem ze omenil pade na 20 ali pod! :) povej ske si pa pridem cez en teden pogledat pa ce zgubim stavil gajbo! sem mož besede. bi pa rad videl potem kaj se pravi optimizacija mlinčka pa mam eno uro inštrukcij zastonj (oz... za uno gajbo pira u dobrem ):D

more pa biti 1280 pa brez AA in AF pa High pa u driverjih more bit texture preferencec na HIGh pa mipmap detali level do konca.

p.s. mam 4.3 pa dal sem omega gor k sm zmer dobu bolše rezultate kt pa z catalyst.

Nikita H ::

@pik@lo

jah sej daš lahko tud detajle na low, pa bo špil zgledu tko k na gfti4200, mel bo pa še enkrat več fps (govorim iz lastnih izušenj)

flipflop ::

Kaj je pa z igralnostjo? Vsi sam neki o grafiki razpredate.

Fury ::

Orozja hudo strelajo. Filing igranja je carski. Sploh masivni tereni in svoboda premikanja. Fizika je hudohuda. Dogajanje je men ful napeto. Moznosti mas ful velik - lahko laufas na vse, lahko snajpas cez celo mapo, lahko se gres hide&seek v grmovju in dusilcem vse pobijes itd. AI je dost ql, znajo te prov lepo obkrozt in se lepo skrivajo za skatle itd. Ko srecujes posastke zna bit kr neki groznih trenutkov, ko hods mim ene pare in reces - hmm kva ce je za paro kej (v temni sobi si seveda) in uzges infrared vision in sam vids pred tabo posast k skace nate, prej pa nc ni blo - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :D

Zgodba je zanekrat se zavita v tancico bolj ali manj, je pa kr zanimiva, ni pa nic spektakularnega.

Hud spil v glavnem.

Grafika je pa sploh tok huda, da se dostkrat kr ustavm in sam gledam kok je lepo vse. :)

Edit: Pa se neki - spil ma TOOOOOOk hudo muzikalno spremljavo, da cist not pades. Zvok je tut ful izpopolnjen. Sploh vse kar se zvoka tice je hvale vredno! Res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

PIK@LO ::

ja ja sej vem, če me že na geforce pod dx 8.1 grafika pihne kajšele pod vašimi karticami in dx 9.08-O . zgoraj sem vas hotel mal razp***it.>:D sorry

lahk vprasam za nasvet?

katero grafo mad 30k in 40k priporočate da bi lahk spilal ta spil na very high?

Tilen ::

v tem rangu ne obstaja
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jest10 ::

"katero grafo mad 30k in 40k priporočate da bi lahk spilal ta spil na very high?"

R9600pro in veliko sreče pri navijanju

Nikita H ::

najbližja je za 52 jurjev

a je kdo opazu, da špil ne mara ravno navite grafe. Men se zdi da na orginalnih ferkvencah bolje deluje, kljub temu da pri naviti dobim npr. več 3dmarkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

tx-z ::

ej jst ne vidm razlike med medium pa very high....
tx-z

Nikita H ::

Očala so lahko tudi modni dodatek, le nadeni si jih!


če maš dx 8.1 grafo, pol itak ni razlike!

chucki ::

jap. Gf 4ti se lahk skrije >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141357 (13983) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126120 (79932) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817040 (11407) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152144 (1702) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241369 (1053) boštjan

Več podobnih tem