» »

FarCry

FarCry

««
11 / 13
»»

.smidge. ::

Ja sej me je ze prijela skusnjava s tistim god-modom ampak s cheati priti cez spil - to ni bas to >:D

To je tam potem ko vrzes v zrak satelitski kroznik, poletis z enim zmajem cez kanjon, in tam na drugi strani cez hrib te kao caka oni stric ki ti daje navodila po telefonu. Potem on rece da on ne more priti do tebe ker je prevec sovraznilkov okrog, in da vrzi v zrak neko skladisce orozja (ali nekaj takega), tako da bo v zmedi on lahko prisel skozi.


In tam pridem skozi sumo dol do te postojanke, v katere sredini se nahaja doticno skladisce.

In tu se vstavi, ker pri teh barakah je precej vojakov (z enormnimo velikimi zeljami da bi se ti priplazili za hrbet), 4 snajperji, pa se eden z nekim rocket launcherjem, ce pa sprozijo alarm prileti se helikopter ... :(


Grr in to prakticno na zacetku spila, zbije cloveku vso moralo ;((
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Wad@ ::

če se ne motim je to ko je tud nek pomol na morje....??
če je to to: jaz sem šel okoli skladišča na desno in po vodi prišel pod 'balkon' tiste hiše in pobil one na pomolu tako da sm postrelal bombule za plin..nato sem počasi še ostale norce ki se ti hodijo po 'glavi' na vrhu desk.

.smidge. ::

Eh no sej zdej mi je ratalo.

Samo ni bilo to se pri pomolu, pac pa malo prej.

Ampak sem samo na slabse prisel;(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Sambrosa ::

sem v Volcano sobi ,sicer druga shranjena igra,ko prideš noter in imaš par unih policajev in enega mutanta ki skače, potem sem postrelil tele policaje in onega mutanta,potem mi je neki govoril in umre ,nesem ven uno deklino in potem pridem not vendar ne vem kaj naj nardim, tam je kao doyl ki mi je prej govoril samo neki plav duh. no na kratko kaj naj nardim v tej sobi kam naj grem.aja pa še to ,tam so še neka vrata ki mi se nočejo odpr

karafeka ::

Kolikor se jaz spomnem moraš iti nazaj dol po liftu, se mi zdi, je že dolgo od tega kar sem igral.

Sambrosa ::

OBRNU YES:D :))

Mr.B ::

A zna gdo nastaviti, ko igraš multiplayer, da ti ostane na serverju prikazana statistika kdo je imel največ fragov. to da TAB pokaže vem, ampak po parih sekundah zgine ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

lambda ::

Eno vprašanje: na kateri težavnosti špilate?

Sydk ::

nubes: jst sm spilu na medium in je blo nekako lih prav, a se vedno zelo zajebano na trenutke:))

karafeka ::

Realistic all the way, pa niti ni tk hudo, razen load in save vsakih 5 min :) (ne ravno v tem vrstnem redu).

falotXP ::

Sem se nekaj spravlo igrat to igro, pa ne morem najti nekih nastavitev, ki bi bile dobre za moj računalnik...imam pa AMD 2500+, Radeon 9700 Pro in gonilnike Catalyst 4.5, 1024MB DDR 400 RAM-a, ter NF-S7 plato, ter Genius Home Theater 5.1 zvočnike...
zanimajo me predvsem nastavitve, da bi bila grafika OK, ter zvok OK, ki pa do zdaj nekaj zaostaja...aja, verzija igre pa je 1.0, torej brez popravkov...kaka ideja za nastavit?

Fury ::

Hmm.. dej si vse na skor high? :)

Oblivion ::

A ve kdo mogoce, kako se odpre ps 2.0b path v FarCry? Al se ze po default odpre? Zanima me, ker je prisel vn FarCry benchmarking utility in mi z ps 20.b tece igra za celo 10fps hitreje. Ce kdo kaj ve, bom hvalezen za odgovor.

Olajuwon ::

Živjo dečve... Amm ravnokar igram far cry pa moram priznati da me je igrca prijetno presenetila. Edino kar me moti, so raznorazni science fiction vložki, kot so naprimer pošasti. Kaj vi menite.. a vas moti, da igrca temelji na NErealnosti?
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Caligula ::

Cist pase to. Folk hmal rata dolgocasen. Bi blo pa itak fajn, ce bi pr spilih ala Painkiller pa far cry,.. k majo hud engine pa grafiko, izdajal tud modane verzije al pa upgrade, ki bi te stvari uporablale recmo pr Painkillerju za tip spila ala Call of Duty-se prav ceo neki vsebine pa misije pa...

Pr Far Cry pa tud kao da sam ljudi pa vojska,..

Skratka da bi spet izkoristil obstojece delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

puto ::

far cry je zame itak naj ogra

poleg halflifea

ker res ko poletiš z zmajem in šicaš one debelinkote in imaš toliko opcij kaj narediti

takeg špila pa še ne

sam katakombe so brezveze ker mi zelo upočasnijo comp

je pa res mogoče edina igra ki bi jo še šol enkrat špilartt ko sem prišu do konca
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

_spirit_ ::

Za tiste ki še ne veste:
Link

BHawk ::

Kako se uniči helihopter, medtem ko se tanker potaplja;((

hvala za odgovore.

mit3k ::

jaz sn naredil tako da sem po tistem ko sem plantal bombo skočo z ladje in plaval do obale potem pa sem se skril za drevo in ga streljal dokler ni pado :D

duxter ::

Kaj pa pri tem 1.3 popravku se v konzoli vklopi neki HDR ki zelo pobolša gafiko v igri in kaže da bi naj to podpirale le grafe 6xxx
a je to res? pa če bi mi tale HDR delo na FX 5950 ultra?

pa še en dober članek o 1.3 patchu KLIK

mesoreznica ::

HDR podpira izključno in samo 6800 serija. FX-I nimajo zasnovanega čipa za izkoriščanje te funkcije.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

duxter ::

Danes pa sem probal instalirat patch 1.3 pa ko pridem do tam v inštalaciji ko lahko spremeniš kam boš instaliro patch pa dam v c:\igre\Far Cry pa stisnem "next" pa ne naredi nič, pa stiskam do neskončnosti pa nikoli ne začne instaliarti patcha.

Potem sem misli da je kaj narobe z inštalacijo in potegnem inštalacijo še enkrat iz fileplaneta pa še vseeno ista težava.;((

Tilen ::

Nesposobni vrtnarji.Kaksna krivica se ti godi. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

RC14 ::

Fantje res v čem je fora da noče ta patch zagnat??
Prosim za odgovor!;( Mam 6800GT pa so full čudne barve v notranjosti, pa bi rad dal patch gor pa ne gre.

LP

mojsterleo ::

Fantje res v čem je fora da noče ta patch zagnat??
Prosim za odgovor!;( Mam 6800GT pa so full čudne barve v notranjosti, pa bi rad dal patch gor pa ne gre.

>[spoiler]Fora je v tem, da imaš ti backup CD >:D[/spoiler]
Vsa nadaljnja vprašanja glede tega problema pa raje naslovi na google:P.

N-JOY:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

RC14 ::

Zanimivo ja da imate vsi originalne igre.:D Sam vseeno bi mi lahko kdo povedal kako posnet patch gre se zato ker imam full čudno sliko, v notranjosti stavb je vse nekam rumeno, uglavnem ni normalna slika, pa tud tam to je voda je tak oster rob med vodo in peskom u glavnem kr neki ( pri radeonu sem imel vse ok) pa me zanima če bi mi patch popravil te stvari ali so krivi driverji. Imam 66.93 driverje. Ali so kateri drugi boljši?


Lp

Pyr0Beast ::

Pr men so tut ful čudne barve pa osvetljevanje, ojoj.
Včasih kakih tenkih ploskev splih ni, les je rumen. Vse negibne texture so čudne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mojsterleo ::

... pa me zanima če bi mi patch popravil te stvari ali so krivi driverji. Imam 66.93 driverje. Ali so kateri drugi boljši?

>Patch bi definitivno popravil te stvari...;). Vse ostalo kar bi povedal pa bi bilo kršenje 9.člena pravil foruma>:D.

RC14 ::

Res full me moti ker je ne morem igrat, ker je slika kr neki, rumene stene,nekam počas dela na 6800GT, no sej sem že vse napisal zgoraj. Pri radeonu teh problemov nisem imel. Upam da mi bo kdo pomagal, ker mi je igrca zakon. Pri doom3, Riddick-u, hl2 je vse ok.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

mojsterleo ::

>Joj ko bi ljudje znali brat.

[spoiler]Backup CD verzija igre ne naredi potrebnega vnosa v register, in ti patch ne zazna inštalacije. DVD verzija to ima, zato je en zgoraj rekel da mu dela, kar je res.[/spoiler]

Zdaj pa marš googlat. Vsega ti pa ne bomo servirali na krožniku, in s tem ogrožali tale topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Mirč ::

daj starjše drivere gor.ver.npr. pred60.xx

AtaStrumf ::

Ne vem, če je tu to relevantno, ampak ponavadi moraš imeti originalen .exe file, da ti patch prime. Crack ponavadi povozi ta .exe file, če si ga seveda prej ne preimenuješ. Po patch-u rabiš potem seveda nov No-CD patch. Tukaj si ga lahko zloadaš, ampak seveda samo pod pogojem, da si lastnik originalne igre!!!

jarre ::

Še moj dodatek, ki pa ni povezan s problemi zgoraj.

Kljub vodiču po igri nikakor ne morem mimo dveh Fatboyev, ki stražita prvo sobo v misiji "cooler". Cheatov ne želim uporabiti. Grrrr....

Pyr0Beast ::

Strelaj v rezervoarje in glave. Pa granate in flaske uporab.
Kolk lifa pa cheata maš?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

RC14 ::

AtaStrumf. Hvala.
Bom poskusil naložit patch ko dobim od kolega original igro.:D

Lp

gregan ::

mene pa sam zanima če mogoče kdo ve kaj sem narobe nardil da mi noče špila v DevMode načinu zagnat, nardiu sem vse kakor piše na www.actiontrip.com/cheats/farcry.phtml

mi pa en del špila ne da mira pa me je že ene desetkrat ubil, pa sn zgubo volo, pa sn se odločo da bom takle probo, no zej pa še tega ne znam zrihtat

hvala

Pyr0Beast ::

Povej tist del špila :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

gregan ::

pri unih mutiranih živalih v nekem laboratoriju, pa ko se sprehajaš po takih visečih mostovih od drevesa na drevo!?

prišel sem do nekih vrat, vendar rabim še kartico,......? kje naj bi bila ta kartica, pa kako do nje priti po najmanj ogroženi poti???

hvala

gregan ::

:D :D ka ti ziher obvladaš špil u nulo, kajne????
glede na to kako se režiš namreč......?????:D :D
grega

Pyr0Beast ::

Mja kokr tok. Na realistik je kar zanimivo obrnt. Sm ga lažje igral na najtežje kot zdej na lažje. Povej koliko je tvoj rekord pri pihanju v glavo z m4 ali neko drugo "ta tiho" puško. Moj je ene 300m z enim metkom.>:D >:D

No, nazaj. Si že pršu čez ograjo? No, ko prideš greš lepo po deblu in ko prideš na beton zavij levo so tam ena vratca. Če se jih ne da odpret greš čez prva vrata k si jih prej vidu. Pobiješ obe žvalde k so not in greš na levo čez vrata kjer dobiš kartico (mogoče, ne vem). greš nazaj, prižgeš lampo in greš dol po štengah (še prej poglej če maš kej pred stopnicam kako kamro.
Te info niso čist točne, če hočeš ti pa grem prevert pa pogledat
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

gregan ::

ej veš da nisn nikol biu pozoren na to, na kulk lahk tipa sicnem. bom pa od zdej naprej gledo pa ti sporočim, sam se mi zdi da zdle predn pridem iz tega laboratorija ostrostrelke ne bom rabil, za te žvali je baje najblj učinkovita una šroterca ki spusti enkraten 30 metkov velik rafal.

najlepša hvala za napotek, glede na to da si ga verjetno iz glave povedo bo najbrž pravilen, tak da ni treba hodit preverjat če drži, bom že....

čuj si kej seznanjen kir fajni špil lahk pol nabavim ko tole razturam
grega

Pyr0Beast ::

Hl2, COD Uo :))
Pa maš Fc original ?
Drugač jst hodm okul s šrotrco, snyper (PRIDE ZELO PRAV), neka k kuri m4 metke in ma daljnolged (ki ne seže prav daleč), sniper s nekimi granatkami, rocket l./pihalca-pucalka:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Olajuwon ::

AM jaz sem v Level Volcano.. al kaj je že .. tam ko prideš do taglavnega mutanta, ki je s tvojo bejbo in še nekaj njegovih pajdašev. Mi lahko poveste, za kakšno primerno taktiko za ubit taglavnega? Ker mene po hitrem postopku počistijo...:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

strictom ::

prvo mu nameči granate potem pa vleti z m60 pa spusti par rafalov.
pri meni je delovalo in ko se je dim od granat polegel so bli vsi mrtvi :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Olajuwon ::

amm kaj pa če nimam m60?:)

Imam bazooko, pumparco in dve rafalni puški z bombometom
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

strictom ::

pa saj ni važno kaj maš. pa tisti dve puški s minometom. ustreliš s prvo in zamenjaš na ta druge, ustreliš, daš na prvo nazaj in sprazniš šaržer in daš na drugo in spet sprazniš. potem pa pumperco ali pa bazuko. če je preveč mostjev se nikol ne boj metkov ti zlepa ne zmanjka :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Olajuwon ::

pajdaše še uspem ubit... ampak tisti šef troo brootal mother fucker je trpežen kot podgana... prasec!;(( Z bazooko sm ga nabil z ene 5 raketami (čeprav je res da ne vedno precizno), a tip še vedno skaklja kot nov.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

strictom ::

ti ga samo lepo strelji bo že padel.

if you find a problem that can't be solved. just use bigger explosives :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

icek ::

srotarca pa par sutov pa pade.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Pyr0Beast ::

Bazuhe ne pomagajo kaj dost prot žvaldam.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141410 (14036) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126178 (79990) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817065 (11432) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241373 (1057) boštjan

Več podobnih tem