» »

FarCry

FarCry

««
12 / 13
»»

franc3e ::

sem v swamp sobi na petem levelu, ko ona ženska nekaj stoji pri računalniku in mi nekaj pove (ne razumem kaj), jaz pa ne najdem kartic za vrata za vstop v sosednjo stavbo.

pomoč prosim

aha, pa še nekaj pišete, da je nekje tudi neslišno orožje, kje se to vklopi?

lp
prekmurec

Mirč ::

še nekaj novosti za far cry 64-bit.
klik

AtaStrumf ::

Konkretne informacije: Far Cry AMD64 Edition - A First Look at 64-bit Gaming

Povzetek: par procentov hitreje laufa pa nekaj kozmetičinih popravkov in 2 novi MP mapi, novosti torej, ki nimajo nobene veze z 64-biti, ampak so vseeno umetno omejeni samo za to verzijo. No ja, jaz mam A64, tako da se zastonj pospešitve in bonbončkov ne bom branil, je pa šit kar rabiš imeti Win XP-x64, kar se mi glih ne daje gor zaradi enga špila. Bomo še mal počakali, da bo kak večji razlog, vseeno pa je lepo videti, da se stvari premikajo v pravo smer.

Tilen ::

Jaz hocem Hl2 v 64bit oz. CS:S in kaksne temu primerne pohitritve.
Potem pa me clo na drugo platformo dobijo :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mirč ::

šele zdaj vidimo moč cryteka in 64 bitnih OS in Procesorjev. Razlika se očitne za 50% iz slik .
lp

Tilen ::

Mal tut pretiravajo a veš :)

Tiste slike k jih primerjajo v originalu na ful detajlih niso tok slabe kot so tam prikazane, je pa res da so one 64bit boljse :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tony10 ::

folk, če maste težave z rumenimi in pisanimi stenami v notranjosti stavb in pa nikakvo vodo, spremente v cfg mapi igre v nastavitvi "r_driver" iz Direct3d v OpenGL!!! Deluje in to odlično.. je ful dobra grafika zdej ko mam na openGl-u.

Mam pa kartico winfast geforce 6600 in pa 71.89 driverje.

V glavnem dela na 1024 x 768 tko kot treba:D

sem pa tole prebral na 10. strani tega posta in drži.
kruha in iger

Pyr0Beast ::

Al pa če daš poprevk gor:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dr Evil ::

Tony 10.Igra na geforcu 6600 laufa tako kot je treba le s patchom1.3.To kar si naredil ti,ni popravek,ampak ovinek okrog napake- direct3da.Tako,da ti priporočam inštalacijo 1.3 patcha.Z novimi 77.13 gonilniki iz GURU3D,pa boš pridobil še kako slikco zraven.

tony10 ::

dr Evil, sem se tkole znajdu, glede na to, da posedujem "varnostno kopijo" na 5 CD-jih:Din je to najlažja začasna rešitev... Zdej vsaj na OpenGL dela tko kot treba, bom pa še 77xx drajverje dal gor..
kruha in iger

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony10 ()

Dr Evil ::

Tudi varnostno kopijo se da patchat.

strictom ::

On verjetno misli varnostno kopijo s crackom. Patch pa malo spremeni .exe datoteko in moraš potem nov crack najti :))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

TheAnswer ::

A kdo ve kje se da pri nas (če se sploh da) kupit Far Cry na dvd ploščku?

mzidy ::

BIGBANG?

pharaon ::

js sm pa prisu do nekam kjer ne vem kako naprej...in to je tam ko raztrelis cetrto anteno na uni ladji,pol pa pride helikopter, ladja se pa potaplja.zdej pa kolkrat je treba ustrelit choper z bazuko da ga sesuješ??????mene vedno prej ubije al pa se ladja prej potopi, in takrat ne morš več strelat!!!!
stokrat sm že probu in mi ga ne rata sestrelit.ka je kakšna finta kk se da čimprej ga sestrelit???????????????????????????????

help me please

kihc ::

Kolkr se jest spomnem ni nobene finte, samo dost cajta ka morš streljat.
x

Pyr0Beast ::

Strelaš ga tam med propelerjem.
Pejd misijo delat, in potem nekako preden planteš si nabereš zdravje in ščit, Daš sejvat in potem ko rezsipaš počakaš na helič, če te poškuduje se vrneš po zdravje :)
Sicer se moraš pa ke dost skrivat, men je enkrat uspelo da sm čapca vn snjpnu :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

kari ::

gres dol z ladje pa tam najdes en raztreljen auto ko je gor mitraljez s tem ga raztrelis brez problema al pa si se pripeljes en avto pa ga po bregu dol spustis in potem napravis save da bo avto tam da se lahka vrnes do njega veckrat sem probal pa je vedno uspelo brez problema:) :)

Pyr0Beast ::

Men je po sejvanju vse kr je premikajočega raztrelil, tud čolnič. Je pa s patchom mal težje igrat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

kari ::

to pa nevem jazt mam exe datoteko za crek nimam nobenega pacha zraven igre sem pa jo ze dvakrat celo igro obrnil pa mi nic ni ekstra raztrelil res pa da colna ni bilo vec pri ladiji:\

Pyr0Beast ::

Patch popravi par stvari (in par jih zj. .)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

XPSISTEM ::

Ej folk help!

Sm očka in uneto igramo far Cry a glejga zlomka helikopter nam ne da dihat!??? (Trenutno smo na unmu tankerju in ko ga sprašimo se iz daljave pripelje helikopter k ga ne gane niti 6 zadetkov z bazuko...???? Povejte kako nej se ga rešm ... a opstajajo tut kake kode sam da ga sesujem pa da se premaknemo naprej ...14 se že matramo vsak dan pa nč!!!

p.s. a pali una scena u terenskim avtom.... pa mitraljezem?

l.p.

kuglvinkl ::

IIRC je najlažje če potamaniš pilota in mitraljezca. Splezaj gor in navali na polno. >:D ;)
Your focus determines your reallity

XPSISTEM ::

kugaaa..iirc? koko nej splezam na helija???

kuglvinkl ::

IIRC: if I recall correctly ( link).

Ne rabiš splezat na helikopter, samo streljal po njih. Neki podobnega kot ne rabiš razturit celega čolna, pač pa samo šoferja in stelca.
Your focus determines your reallity

Reddmen ::

Če si na uni ladji k se potapla je tm bliz en čoln (razbitina) jz sm skoču v vodo splavu do tja se skril vzat in iza zavetja razturil helija z raketometom in raznim pušam...

Če pa maš opravka z navadnim helijom poj pa upoštevej zgornj nasvet...

XPSISTEM ::

aha ok bomo probal!!!! Sam kam ga strelam al unga mitraljezca al v-pod rotir propelarja?

l.p.

Pyr0Beast ::

Sam se že ne spomnem več. Prvo probaj mitraljezca, če maš srečo ga boš ven sklatu. moraš pa res ful napalt. če ti ne uspe pa probaj v rotor. Vsekakor pa ne obupaj in bodi vztrajen. Ko en konc ladje explodira greš na druzga, se ukampaš med vrvi, da te ne more zadet in to je to, ko relodaš, vstaneš, streljaš, se uležeš ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jakka ::

Kot je meni znano, tistega mitraljezca ne boš sklatil ven, bo on prej tebe z mitraljezom ubil. Najlažje se mi zdi, da vzameš rocketlauncher in greš na sprednji del ladje. 5 raket uniči helikopter, vsaj na najlažji stopnji je tako. Se skrivaš tam za škatlami, da te ne zadane,ko je dovolj blizu in dokaj na miru pa samo navališ nanj z raketami. Pa malo rabiš filing, da ga zadaneš, ko se premika.

bazzz ::

Sploh ga ni problem sesut. Spredaj je ena kišta, zaboj (nekaj podobnega, se ne spomnim več dobr), tam hodiš okrog in streljaš mitraljezca. Tista škatla je odlično kritje in ga ni problem sklatit.

bazzz ::

Ali mogoče kdo ve, če je možno v multiplayer game na kakršenkoli način podaljšati življenje, oklep, ali podaljšati tek. Enim to uspeva, pa ne vem kako. Nekatere je treba ciljat dolgo časa da padejo. Sigurno imajo kakšne kode?

Brudol ::

Vse se da >:D Sam pol si cheater :P(zelo slab sloves):D rajš pejdi na kak server z PunkBusterjem ;)
LP Brudol

Brudol ::

Aja .... FARCRY THE BEST GAME EVER :D :D :D
LP Brudol

bazzz ::

A z PunkBusterjem pa cheat ni mogoč?

Brudol ::

Točno tako :D Pa sevede ga update-i.
KLIK!
LP Brudol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brudol ()

Pyr0Beast ::

S PB se DA čitat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bazzz ::

Kako se da čitat?
A so kje objavljeni (ne)uradni strežniki?

Pyr0Beast ::

Če to server omogoča se da, drzgače se pa s configi. Sam če te PB, ki je nastavljen na level 3 pogrunta te benna.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bazzz ::

Se da o configih kje kaj prebrat, mal bo treba skonfigurirat, saj strežnikov s PunkBusterjem skoraj ne najdem

Brudol ::

S PB se DA čitat
Dobro dobro ti že veš kak to gre >:D jst se nisem spušču u to.
saj strežnikov s PunkBusterjem skoraj ne najdem
More jih bit več kot polovica. Sej uporablaš The All-Seeing Eye, ne ?
LP Brudol

Pyr0Beast ::

Ko boš najdu kakšnega ki ne zahteva Cd-Key mi ga kr povej.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

OmegaM ::

Obstajajo zato unofficel serverji, kjer lahko igras non-stop, sam popravek nek noter das pa je
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Pyr0Beast ::

Men še ni uspelo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bazzz ::

Men je uspelo. V FarCry-evo mapo FCData skopiraš eno datoteko ???????.pak (ne vem, če lahko objavim) in dela.
Štartaš igro, greš v multiplayer mode izbereš strežnik in uživaš.
Izbira ni ravno pretirano velika, je pa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bazzz ()

Giller0 ::

igro preigravam že drugič.. sem v misiji cooler, tam kjer ponovno srečaš deklico Val.. ko prideš v sobo kjer je ona, se nekaj zadere in potem se ne zgodi nič.. če se prav spomnim bi se morala odpret vrata v tej sobi, skozi katera bi prišle pošasti, ki bi jih skupaj pobila in potem nadaljevala skozi tista vrata.. ampak to se ne zgodi.. naložil sem že vse popravke, a ne pomaga.. ne bi pa rad ponovno igral misije, ker ni ravno lahka..

lp
Jow..

Zvonko 123 ::

folk, če maste težave z rumenimi in pisanimi stenami v notranjosti stavb in pa nikakvo vodo, spremente v cfg mapi igre v nastavitvi "r_driver" iz Direct3d v OpenGL!!!


Kako to nardiš? Jaz ne morem nič izbirat.

Pyr0Beast ::

DA nebi tega spreminjal !!!
S tem ne narediš nič, samo renderira ti v OpenGL-u. Raje naloži patch 1.3 pa se ni treba nč matrat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zvonko 123 ::

Ja, samo jaz mam tudi trenutno samo varnostno kopijo doma in je ne morem patch-at. Tako da če kdo ve kako to nardit
please help. V nastavitvah mam pod renderer samo Direct3D?

strictom ::

Varnostno kopijo ... hehehe ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zvonko 123 ::

Sem že, vseeno hvala.

LP
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141414 (14040) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126188 (80000) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817066 (11433) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241374 (1058) boštjan

Več podobnih tem