» »

Zaslon na prenosniku je črnobel, ni barv

Zaslon na prenosniku je črnobel, ni barv

zvezdav ::

Zdravo,

potrebujem nasvest pri naslednjem problemu; imam prenosnik hp 25o g3, danes popoldne so zginile barve, namizje je samo v črnobeli barvi, zanimivo je, da ko se windowsi nalagajo je barvno, potem pa je namizje samo črnobelo, in tudi kateri koli program odprem(google... ) ni barv, pred kratkim se je windows 10 posodobil na zadnjo verzijo; računalnik sicer dela brezhibno, samo vse je črnobelo, kot pri črnobelih televizorjih
prosim, če ima kdo kakšno idejo v čem je težava... gonilniki, strojna odprema

lp
  • polepsal: Mavrik ()

filips ::

Verjetno je vklopljen visokokontrastni način https://support.microsoft.com/en-us/hel...

zvezdav ::

problem rešen : tipke ctrl + windows key + c in zaslon je spet v barvah , očitno sem pomotoma pritisnil na to kombinacijo tipk (fat finger error) - rešitev našel na WindowsTenForums

rešitev našel na WindowsTenMonitors

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zvezdav ()

XrobertoX ::

Zdravo pa da vas vprašam kar tukaj ker je ravno govora o zaslonu oz. grafiki ali barvah :D
Ok nedavno sem popravljal prenosnika HP na katerem je bilo potrebno menjati kompletno ožičenje ki gre proti LCD ekranu do kamere itd. In ko sem to zamenjal ugotovim da je šel tudi lcd panel ok čez nekaj mesecev sem sedaj končno zamenjal tudi tega, sedaj lepo deluje imam pa problem ker je zaslon tako zelo fino grafično pikasto videti in kot da nebi bilo pravih barv. Torej vprašam vas če je imel še kdo podobne izkušnje z lcd zaslonom in tako grafiko in kako ste to rešili?. Hvala.
Robi

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565480 (4809) anjica
»

tiskalnik - ne tiska barv

Oddelek: Pomoč in nasveti
184834 (4214) krepki
»

Bridgestone razkazuje ultratanek barvni e-papir

Oddelek: Novice / Ostale najave
293725 (3725) gfighter
»

Kaksni so ti SOLOnote prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14113692 (7976) Damjan Jagar
»

Kako pametno porabiti grafični LCD?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91901 (1734) TribesMan

Več podobnih tem