» »

Iščem 2 zainteresirana za paket A1 Orto Epik

Iščem 2 zainteresirana za paket A1 Orto Epik

«
1
2 3
...
5

selenci ::

Zaradi popusta iščem še 2 ki sta zainteresirana za paket A1 Orto Epik, da imamo vsi 15,99 mesečno.

selenci ::

Ne rabim več.

SumTingWong ::

Škoda, sam tudi potrebujem ... še tri :D Bi se kdo povezal?

d4vid ::

Se razmisljam ali bi ali ne.... Mam jaz tud moznost it na orto epic, trenutno mam Tripster Plus s vezavo in iphone 7 na obroke.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

SumTingWong ::

Si ze kaj spraseval, ce je mozno preiti na A1 Gang, ce imas trenutno vezavo na mobitelu na drugem paketu?

Flea ::

Tudi jaz iscem se dva, ki bi bila zainteresirana

Mitja358 ::

SumTingWong je izjavil:

Si ze kaj spraseval, ce je mozno preiti na A1 Gang, ce imas trenutno vezavo na mobitelu na drugem paketu?


Vezava in obroki se v tem primeru prenesejo, plača se le strošek menjave paketa, ki je 9,99€.

DJKiller ::

Jaz iscem se 3 zainteresirane oz ce se lohk komu pridruzim k se rabi kaksnega :)

borut1300 ::

Zdravo. Tudi jas iscem zainteresirane da se povezemo in imamo mesecno narocnino ceneje. Lp Borut

d4vid ::

Si zelis epskih 45 GB? Pripelji frenda, ki ni narocnik A1, sklenita A1 Orto Epik in poleg vseh ugodnosti paketa (neomenjeni klici, SMS, MMS in 30 GB) oba dobita se dodatnih 15 GB prenosa podatkov brezplacno za 1 leto! Svojo epsko kodo MGM2PC1TCP lahko podaris komurkoli in oba uzivajta v nori ponudbi ze od 15,99 EUR na mesec. Vec preveri na a1.si/orto-epik. Lepo bodi, A1 Orto

Ce kdo rabi kodo
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Ciiiri ::

borut1300 je izjavil:

Zdravo. Tudi jas iscem zainteresirane da se povezemo in imamo mesecno narocnino ceneje. Lp Borut


Žijo kako se lahko povežemo?

DJKiller ::

Ciiiri je izjavil:

borut1300 je izjavil:

Zdravo. Tudi jas iscem zainteresirane da se povezemo in imamo mesecno narocnino ceneje. Lp Borut


Žijo kako se lahko povežemo?



js sm tud za. Tko da smo že 3, sam še enga rabmo.

borut1300 ::

Kaj ze ima kateri skupino ali jo jas naredim pa vaju povabim? Lp

d4vid ::

Jaz sem za, imam pa narejeno skupino. Povabim vas preko smsja ce stekam prav?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

DJKiller ::

js si grem jutri zrihtat paket tko da nevem točn kako se povabi/naredi skupino, lohk pa jutr vprašam.

Mesar ::

Naredijo najprej supino pa potem projekst.
Your turn to burn!

borut1300 ::

Evo sem ustvaril skupino. Povablja se preko SMS sporočila. Kateri se hoče pridružit skupini naj mi samo napise mobilno stevilko ali e-mail in se tam menimo naprej.
Lp, Borut

d4vid ::

Pravtako meni.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Ciiiri ::

borut1300 je izjavil:

Evo sem ustvaril skupino. Povablja se preko SMS sporočila. Kateri se hoče pridružit skupini naj mi samo napise mobilno stevilko ali e-mail in se tam menimo naprej.
Lp, Borut



Borut, sem ti pisal na zs

Ciiiri ::

Za vstop v geng mi posredujte zasebno sporočilo z svojim mailom in telefonsko številko :)

rasa ::

Če bi se kdo prijavo na gang naj mi pošlje mail na rat.saso@gmail.com

borut1300 ::

Potrebujemo še enega člana. Za vstop mi piši na borut.drobez@gmail.com

d4vid ::

Mene lahko kontaktirate na david@bajda.si, ce bi bil kdo v gengu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

vakem ::

Pozdravljeni.
Tudi jaz iščem 3 člane za moj gang BISTRCA. Pri prijavi se nisem mogla včlanit v noben drug gang ampak sem morala ustvariti svojega. Sedaj iščem člane. Če ste zainteresirani za nižjo naročnino mi sporočite telefonsko številko na mail veber.monika@gmail.com in vam pošljem vabilo :)

Lep pozdrav, Monika.

vakem ::

Pozdravljeni,
V gangu sma že dve. Iščeva še dva člana za poln popust. Pošljite mi vašo telefonsko na mail veber.monika@gmail.com, da vam pošljem vabilo 😁
Lep pozdrav, Monika.

Luna97 ::

Živjo, če kdo rabi koga za skupino orto epik, naj mi prosim piše na mail:

loona.lalic@gmail.com

Luna97 ::

Na FB sem ustvarila skupino, da se bo lažje povezovalo v skupine. Če koga zanima, imenuje se A1 orto epik skupina

gago ::

Zdravo!
Tudi jaz sem ustvaril "geng", ker nikamor nisem mogel pošiljati prošenj. Trenutno potrebujem 3 osebe za skupino, lahko mi napišete tukaj ali pa na email gago.dule@gmail.com

Lp!

wwwidonja ::

Še 2, ki še nisva prešaltala na epik, čakava na člane Genga.
Ko se nas nabere 4, presedlava.

Kontakt na wwwidonja[afna]gmail[pika]com

miha12345 ::

Pozdravljeni,
Iščem člane za poln popust. Pošljite mi vašo telefonsko na mail: mihagrampi@gmail.com, da vam pošljem vabilo ?
Lep pozdrav, Miha

andrejb1990 ::

Zdravo,

imam še prostor za 3 v mojem gengu. Zainteresirani mi prosim pošljite vašo tel. številko na mail da vam pošljem povabilo v geng. :)

andrejb1990@gmail.com

Lp, Andrej

Luna97 ::

Jaz ne potrebujem več

Lp, Luna

Vrecer ::

Zdravo,

jaz imam tudi še prostor v svojem gengu, tako da interesnti pošljite telefonsko na ZS.

Lp,
Vrecer

JohannSeba ::

Pozdravljeni,

V primeru, da še kdo nima svojega "ganga" imam še 2 prosti mesti. Za več info. zs :)

Lep pozdrav,

M

Tadej89 ::

Pozdravljeni,
ker imamo vsi enak problem z tem orto gengom in polnim izkoristkom popusta.

V skupini sva ze dva udelezenca, dva se rabiva.

Najenostavnejsi vklop v skupino je sledec.
Napisi na email ce se zanimas. Menjamo cifre prides/prideta v skupino
In mamo 6 eur nizjo narocnino.
rodosek.epf@gmail.com
ajnfoh ko pasul

lp tadej

podstrešje ::

Tudi v mojem gengu je se eno prosto mesto. ZS. :-)
But your loaded dice won't help you in the end.

zzbil ::

To deluje tudi že za obstoječe naročnike A1, ki imamo kaksen drug paket?

Tadej89 ::

Pozdravljeni,
naša skupina je že polna. Predlagam vsem tistim ki se nimate dovolj članov oziroma ste sami in rabite člane... naredite si profil napišite email naslov in želje in je to to, da se ne plačuje simobilu več kot potrebno. folka je itak polno ko rabijo člane, ker napizdli so nas itak vse na simobilu. Kao ne rabiš poznat ganga za vključitev zdaj pa vsi sami v svojem gengu ?

zzbil samo orto epik žal. se ti pa splaca menjat paket ?

Veliko sreče pri iskanju članov

Lp
Tadej

zzbil ::

Sedaj imam orto tripster + pa bi šel na epika. Samo nikjer ne zasledim kako se to uredi, da imas narocnino samo 16€, a je potrebno it v poslovalnico?
Lp

ookiie ::

Zdravo, tudi jaz iščem člane za svoj "geng". Zainteresirani pošljite številko pa vas dodam, prosta še imam vsa 3 mesta.. sem naredil skupino da vidim kako deluje, pa zdaj 30 dni ne morem zapustiti, da bi se h komu pridužil.. pazite kaj stiskate :)

Tadej89 ::

Ja tja bo treba it pa ti menjajo paket. klasicna cena je 20,99 z vkljucitvijo v skupino, in z stirimi udelezenci prisparas 6 eur. Tam ti bojo vse razlozli

Lp

zzbil ::

Samo preko aplikacije ali klica se neda zrihtat popusta? Sem namreč izven SLO pa, bi mi dodatnih 7gb sedaj kar prav prisloin nebi glih cakal da pridem nazaj.
Lp

Tadej89 ::

Pupust se da zrihtat preko aplikacije ko imas paket orto epik, paketa pa nebos mogo menjat iz tujine.

||pSyCh0| ::

Zakaj ne bi mogel menjat paketa iz tujine? V kolikor se prijavi v portal, lahko menja paket online.

P.S. tudi jaz še iščem skupino/člane

Zgodovina sprememb…

ookiie ::

||pSyCh0| je izjavil:

Zakaj ne bi mogel menjat paketa iz tujine? V kolikor se prijavi v portal, lahko menja paket online.

P.S. tudi jaz še iščem skupino/člane


Pošlji mi tvojo tel. številko v zasebno sporočilo, pa te dodam. Imam še ravno eno prosto mesto :)

botjanjn10 ::

Tudi jaz iščem 3 člane svoje skupine. Če si zainteresiran mi piši v zs.

miraldi ::

Če kdo rabi člana naj mi piše na ZS.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

DJKiller ::

Pripelji frenda, ki ni narocnik A1, sklenita A1 Orto Epik in poleg vseh ugodnosti paketa (neomenjeni klici, SMS, MMS in 30 GB) oba dobita se dodatnih 15 GB prenosa podatkov brezplacno za 1 leto! Morebitno vezavo ti bomo prenesli na novi paket! Svojo epsko kodo ESSBAA4GAP lahko do 12.11.2017 podaris komurkoli in oba uzivajta v nori ponudbi ze od 15,99 EUR na mesec. Vec preveri na a1.si/orto-epik-ess.

Ce slucajno kdo rabi kodo.

4li3n ::

Zdravo,

rad bi se pridružil skupini. Če kdo potrebuje člana please dont be afraid to contact me :)

Lp

barrels ::

Živjo, iščeta se še 2 člana za skupino. Zainteresirani na zs. :)
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495122156 (102562) Looooooka
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20479677 (74239) root987

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138826 (26789) Primoz

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113172 (53949) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121030 (111615) OmegaBlue

Več podobnih tem