» »

Iščem/ponujam delo

Iščem/ponujam delo

«
1
2 3

BluPhenix ::

Tema je namenjena tistim, ki bi radi s svojim znanjem snovanja spletnih strani (oblikovanje, programiranje, etc...) radi kaj zaslužili in tistim, ki take ljudi potrebujejo.

Iskalci navedite znanja, ki jih obvladate in kontakt, lahko seveda tudi kaj več, kaj manj pa ne.

Ponudniki navedite profil kadra ki ga potrebujete in kontakt, tudi tukaj lahko kaj več, manj pa ne.

V temi niso dovoljeni nikakršni pogovori, niti odgovori na ponudbe, za kakršen koli stik uporabite navedeni kontakt.

Slo-Tech je samo skupna točka in kot takšen ne odgovarja za točnost navedb ali kakorkoli jamči za uporabnike te storitve.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.
  • preklical razglas: Primoz ()

MoMan ::

Ponujam izdelovanje spletnih strani!
Moje znanje vsebuje:
- Adobe photoshop cs2
- html
- css
(izdelovanje v programu macromedia dreamweaver)!

Izobrazba: 1letnik srednje elektro-računalniške šole.

Najraje bi videl če kakšno podjetje, ki izdeluje spletne strani rabi kakšnega "ousajderja" ali kaj podobnega.

Kontakt:
tadejvengustAFNAhotmail.com
http://www.VPT-Webs.com

Iskraman ::

Izkušnje: php (počasi se učim objektnega programiranja), mysql, (x)html, css, osnove javascripta (tudi jquery, ipd.), photoshop, fireworks...

Iščem projektno delo, ki bi večinoma potekalo od doma, občasni sestanki niso problem (lasten prevoz).
Trenutno delam preko študentskega servisa pri nekem podjetju, ki se ukvarja z izdelavo spletnih strani, oktobra pa pričnem študij poslovne informatike.

Kontak: gasper.rant[AT]gmail.com oziroma ZS.

IceIceBaby ::

V podjetju Studio Moderna iščemo internet designerja.

Glavne naloge:
- Oblikovanje spletnih strani
- Oblikovanje oglasnih pasic
- Oblikovanje in postavitev e-knjig
- Oblikovanje e-malingov

Znanje in pričakovanja:
- Poznavanje ustrezne programske opreme: Photoshop, Flash, Illustrator, Fireworks, Dreamweaver, InDesign,
- Kreativnost, natančnost, vestnost ter samoiniciativnost

Delovno mesto se nahaja v Ljubljani.

Kontakt: rados.skrt@studio-moderna.com

Studio Moderna d.o.o., Podvine 36, 1410 Zagorje ob Savi

IceIceBaby ::

V podjetju Studio Moderna iščemo HTML koderja, ki bo odgovoren za postavitev spletnih strani.

Ključne odgovornosti:
- postavljanje spletnih strani v html-ju in s .css podporo
- obdelava slikovnega gradiva

Znanja in pričakovanja:
- odlično poznavanje html kode ter javascripta
- poznavanje programske opreme: Photoshop, Flash, Fireworks
- osnovno poznavanje programskih jezikov ASP, PHP
- pripravljenost na dolgoročno sodelovanje, zanesljivost in odgovornost.

Delovno mesto se nahaja v Ljubljani.

Vaše življenjepise lahko posredujete na naslov internet.zaposlitve@studio-moderna.com

bluefish ::

Ponujam izdelovanje manj zahtevnih spletnih strani, ki so primerne za osebno predstavitev ali predstavitev podjetja (spletne "vizitke").

Moje znanje trenutno obsega:
- (X)HTML
- CSS
- osnove PHP
- Adobe Photoshop
- Adobe Fireworks

Stran, ki jo izdelam, je prirejena W3C Strict standardu.

Kontakt na info[afna]bluefish-on.net ali preko obrazca na spletni strani v mojem podpisu.

Najraje sprejmem delo na daljavo, zaradi trenutnega pričetka študija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

porsh11 ::

Potrebujem oblikovalca spletnih strani. Potrebujem imeti stran narejeni v Joomli. Torej delo obsega postavitev
strani v Joomli, grafično oblikovanje, kakšna animacija, in predstavitev ne preveč obširne vsebine.

Za več informacij mi pošljite pm, mpirsic@gmail.com ali 031 389 537

redkoenig ::

Ste spletni razvijalec, ki si želi razvijati sodobne spletne portale, imate željo po razvoju novih inovativnih rešitev, želite delati v hitro rastočem podjetju? Imate lastne inovativne ideje, ki jih želite uresničiti?

Če DA, potem si oglejte zaposlitveni oglas za spletnega razvijalca!

Red Orbit je mlado podjetje, specializirano za razvoj sodobnih, učinkovitih spletnih rešitev. Želimo, da so naši izdelki privlačni, tehnično dovršen, predvsem pa učinkoviti in uporabni.

Kakovost naših izdelkov in storitev nas dela prepoznavne, kar se odraža tudi v hitri rasti podjetja. Izbiramo le tiste projekte, ki se nam zdijo zanimivi in za katere vemo, da jih lahko izpeljemo učinkovito in dovršeno.

Razvijati nameravamo nove spletne portale ter predstaviti v Sloveniji še nerazvite spletne storitve, zato potrebujemo nove sodelavce. Iščemo posameznike, ki uživajo v izzivih. Ker je vsak projekt, ki ga sprejmemo, nekaj novega, boste z vsakim novim delom delali nekaj unikatnega, zato izzivov ne bo manjkalo.

Pričakujemo, da ste dober spletni razvijalec, ki ima:
• Izkušnje z izdelavo in razvojem spletnih aplikacij (PHP),
• dobro poznavanje XHTML, Cascading Style Sheets (CSS),
• dobro poznavanje podatkovnih baz (MySql),
• poznavanje JavaScripta, Ajaxa.

V našem kolektivu vaše mnenje ne bo preslišano. Pri nas štejejo izkušnje in pametne ideje. Dobro in široko znanje naših sodelavcev se nam zdi zelo pomembno, zato velik poudarek dajemo tudi izobraževanju zaposlenih.

Delovni čas je variabilen, delo poteka v Ljubljani.

Za več informacij nas lahko kontaktirate na 040 205 925(Andraž) ali na info@red-orbit.com.
izdelava spletnih strani, spletni marketing - www.red-orbit.com
optimizacija strani - www.optimizacija.eu

dmtr ::

Iščemo oblikovalca za prenovo spletne strani. Izdelavo same spletne strani izvedemo sami v podjetju.
obstoječa stran: www.dometra.si
ponudbe oddajte na info@dometra.si ali po tel. 031/245566

Mantara ::

Iščem študenta za izdelavo spletne trgovine.
Več info na mantara@gmail.com

AtaStrumf ::

Iscem tehnicno pomoc pri upeljavi novih funkcij na spletno stran www.minor-ailments.com/, ki temelji na Drupalu. Stran mi trenutno dela nekaj preglavic, rad pa bi tudi nadgradil dolocene funcije kot je recimo forum, ocenjevanje izdelkov, malo bolj kompleksne ankete, related links, izdelavo flash oglasnih pasic in postavitev oglasnega sistema, ...

Kandidati boste zelo dobrodosli na settled@email.si.

mylife ::

Iščem študenta, po možnosti iz okolice mb, ki bi mi lahko pomagali, da na svoji spletni strani postavim bazo, ki bi shranjevala podatke. Potreboval bi: naročilo na e-novice in z funkcijo, ko nekdo vpiše svoje podatke (ime in email) v za to namenjenih poljih in pošlje, nato dobi na mail, ki ga je navedel sporočilo za avtorizacijo in šele ko klikne, se njegovi podatki (ime, e-mail naslov in še mogoče kaj shrani v bazo) in po možnosti če znate okvirček za iskanje po spletnih straneh, ni pa nujno. Potreboval bi tudi obrazec na moji strani tako da če bom enkrat nekaj ponujal oz. prodajal, da lahko obiskovalec vpiše svoje podatke in jih jaz dobim na mail ter lahko pošljem produkt, račun ali karkoli pač po pošti. Ter možnost da nekdo poda neko mnenje, pohvalo, vprašanje in podobno kot nekakšno knjigo gostov, s tem da lahko jaz urejam to knjigo in odstanjujem kakšne neprimerna mneneja, oglase.

Zanima me ali to znate, v kakšnem času ter za koliko bi lahko to naredili? Zbiram ponudbe! Sem iz Mb, moj kontak gsm: 051-361-209 ali sikiman(afna)email.si

Joze_K ::

Iščem oblikovalca DESIGNa, programerja CSS in FLASH.
Kot sorazvijalca lastnemu znanju tudi ASP programerja.

Rad bi prenovil spletno stran našega kmečkega turizma ( Na koncu vasi), trenutno zadeva deluje na ASP jeziku, Accessovi bazi...

rad bi prenovo v modernističnem minimalističnem slogu z uporabo CSS tehnologije....

Prednost razvijalci iz Prlekije, Pomurja - zaradi neposrednega kontakta...., če ne drugače pa od kjerkoli po SLO. Pripravljen sem sodelovati tudi z ŠTUDENTI, ki jim bo lahko izdelek služil tudi kot referenca.... :)

Torej:

DESIGN
CSS
FLASH

ASP

dosegljiv sem na 041/728-050 - Jože
e-mail: TurizemNaKmetiji@gmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

SurfMan ::

Ponujam izdelavo in design spletnih strani in portalov. Kontakt, informacije in reference na MojWeb

JayKay ::

Ponujam izdelavo in postavitev spletnih strani, z ali brez sistema upravljanja vsebin (CMS), z možnostjo izdelave flash vsebin,...
Hkrati nudim tudi storitve grafičnega oblikovanja.
Vse informacije najdete na spodnjem naslovu ali s klikom tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

mia_spela ::

Izdelujem spletno stran, v bistvu spletno trgovino. Grafična podoba strani in stran sama je ze izdelana, iscem pa nekoga, ki bi naredil programski del, se pravi proces narocanja in placevanja. Stvar je v bistvu zelo enostavna, saj gre za prodajo enega samega izdelka (voscilnice), vendar v vecjem stevilu izvedb (okoli 40 vrst), nacin placevanja pa bo mozen le z moneto. Torej cim bolj enostavno, brez kompliciranja.


Kdor je zainteresiran, naj mi pise na mia_spela@yahoo.com
Placilo po dogovoru.

LP

Mulh ::

Potrebujem dizajnerja, za sem pa tja kakšno stvaritev, plačilo po dogovoru. Za več info mail: mitja@mulh.info, MSN: zivcek@email.si, GSM: 041/882-222, GSM2: 040/520-833

P.S. Plačilo možno tudi preko napotnice ali na firmo.

Lp, Mitja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mulh ()

DC- ::

Iščemo študenta za delo na projektih.

Zahtevana znanja:
* Uporaba Photoshopa
* PHP in MySQL
* XHTML in CSS
* Javascript
* Ajax

Pričakujemo:
* Samoorganiziranost
* Izkušnje z delom v timu
* Vestnost in natančnost
* Čut za samostojno delo
* Izkušnje v razvojnem okolju

Več na http://www.zabec.net/podjetje_zaposlimo.php ali info@zabec.net

warpfreak ::

Iščem delo!

Že nekaj časa iščem primerno delo. Ukvarjam se z grafičnim oblikovanjem če smo bolj natančni za delo uporabljam Adobe Photoshop. Ker nisem dovolj na času nisem osvojil še nobene od programskih vrst tako da sem v tem popoln laik. Če je kdo zainteresiran ter rabi dizajnerja naj me kontaktira na neveraenima@gmail.com da mu pošljem par grafik.

LP, D.R

msmid ::

Zaradi pomanjkanja časa in ljudi iščemo nekoga, ki bi po specifikaciji naredil povezavo na webservice (asmx). Podatke, ki bi jih dobil pa potem izpisal na webu (oblikovanje ni potrebno). To naj bi bilo narejeno v phpju.

Zainteresirani naj pošljejo zasebno sporočilo.

Lp,
Mitja

zajc3K ::

Iščem nekoga za izdelavo spletnega portala možnosti profilov galerij in chata, tako da vsi ki ste zainteresirani pošljite ZS. lp

Buffy ::

Iščem delo, ki zajema:

- php + podatkovne baze
- css & css2
- flash + php
- Adobe Photoshop
- AJAX (javascript + php)
- (X)HTML

Za vse ostale zahteve se priučim hitro, kot da bi že vse znal :D

Za dodatne informacije me kontaktiranjte na rok.herman@gmail.com ali ZS.


LP, R.H.

miha.stojc ::

Iščem nekoga, ki bi znal napraviti spletno skupnost(web 2,0) identično tej: http://ekstremno.ning.com

javite se mi na mejl: miha.mohoric@gmail.com

egonislaw ::

Iščem nekoga(ki res obvlada in ne amaterja), ki bi mi za plačilo naredil naslednje stvari na PHPNuke 7.9 z phpBB 2.0.17 forumom:

-nadgradil forum iz sedanje verzije 2.0.17 na trenutno najnovejšo 2.0.22
-vstavil v forum you tube mod, ki ga najde TUKAJ
-dodal mod, ki preprečuje botom registracijo, ki ga najde TUKAJ


Prosim, da se javite samo tisti, ki ste temu kos in imate izkušnje.Plačam pošteno! Če je kdo zainteresiram mi naj pošlje ZS.

lp


p.s. prosim čimprej

KrEnTipson ::

Iščem nekoga z znanjem flasha ...

Ponujam delo predelave templata

perviz.manuel at gmail.com

msn: perviz.manuel at hotmail.com

čim prej

kix ::

Ponujam postavitev/izdelavo spletnih strani/portalov. CMS, Spletna trgovina, spletna učilnica, forumi, galerije, glasovanje, knjige gostov, ... skratka vse kar ponuja open source.
Upravljanje z bazami, programiranje PHP, CSS in HTML, spletno oblikovanje...

Ponudbe na ZS ali maksmatic@gmail.com
Kix

dobaluka ::

Iščemo nekoga za pomoč pri administraciji strežnikov. Dela je cca 1h na dan, lahko od doma. 3-4 dni v tednu. Dinamičen urnik. Gre za administracijo linux strežnikov.
Pogoj je poznavanje linux okolja.

kontaktni mail: info (afna) eliteplaying.com

p.s.
Sem iskal podobno temo pri operacijskih sistemih, pa je ni in sem kar sem objavil povpraševanje.
status quo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dobaluka ()

alf__ ::

Iščemo študenta z znanjem servisiranja strojne opreme ter obvladanjem Microsoftovih operacijskih sistemov za popravljanje računalnikov pri strankah na področju ljubljane.
Pogoj so izkušnje ter volja do dela in izpit B kategorije. Zaželjen lasten prevoz. Plačilo po dogovoru + stimulacija, nagrade.
info@piara.si, 012511354

Bossek ::

Podjetje salomon.si išče programerja z znanjem iz:
* .net (primarno asp.net s C#)
* HTML, CSS, JS
* PHP
* SQL ( mySQL ter MSSQL)

Dobrodošlo pa je tudi znanje iz drugih programskih/skriptih jezikov (java, delphi), nikakor pa to ni pogoj.

Zaposlitev je za polni delovni čas oz. lahko tudi preko študentskega servisa.
Delo bi potekalo na sedežu podjetja.

kontakt: bostjan.oblak@salomon.si

habermas ::

Izdelava Joomla strani in svetovanje

Nudim profesionalno izdelavo Joomla spletnih strani za slovenski in tuje trge.

Ponudba vsebuje:
Instalacija Joomle in ureditev gostovanja
Postavitev strukture in navigacije
Vnos vsebin in postavitev konverzij (možno tudi svetovanje pri copyju)
Namestitev dodatkov in konfiguracija (razni moduli http://extensions.joomla.org/)
Optimizacija za spletne iskalnike

Po dogovoru je možno najeti tudi zunanjega izvajalca za logotip ali specifičen Joomla design.

Plačljivo telefonsko svetovanje / izdelava projektov

* Načrtovanje spletnih projektov - pomagam vam določiti cilje in izdelati načrt spletne strani.
* Domene - pomoč pri izbiri domene ali mreže domen za nastop na globalnem trgu.
* Spletni marketing - izdelava marketinške strategije s katero boste dosegli svojo ciljno publiko.
* Optimizacija spletnih strani - analiza in izdelava posebnih poročil s katerimi lahko optimizirate spletno stran za iskalnike in obiskovalce. Pomoč pri postavitvi sistema za merjenje uspešnosti spletnega nastopa, marketinga, prodaje.

kontakt: usbkljuc@gmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: habermas ()

Groove ::

Za plačilo izdelujem spletne strani, spletne trgovine, forume, portale in še kaj. Ugodno, kvalitetno!
Poizvedbe na: prazna1337glava@gmail.com
LP

perunpro ::

Zaradi prezasedenosti v podjetju zbiramo možne "outsource" variante za izdelavo dizajna spletne strani - ter ostalega.

Informacije o strani:
- stran podjetja, ki zastopa industrijske stroje
- stran bo obsežna cca. 10 podstrani, ki se lahko malenkostno razlikujejo
- prva stran se razlikuje od ostalih
- en stolpec + glavni stolpec, navigacija vseeno kje je

Zahteve:
- unikaten, brez templatov!
- tableless dizajn
- CSS+(X)HTML morata validirati
- minimalistični, privlačen ter moderen dizajn
- flash header, brez copyright slik
- logo podjetja, nekaj modernega in zopet minimalističnega, mogoče tudi vizitke+kuverte
- cross browser podpora
- vsa navigacija mora biti vidna spletnim iskalnikom

Ponudbe zbiramo do ponedeljka do 12:00.
Pričakujemo konkretne (okvirne) ponudbe s referencami ter okvirno ceno.

Možnost dolgoročnega sodelovanja, plačilo preko pogodbe, firme ali napotnice.

Kontakt - preko obrazca ali preko meila ali na meil
uros NA perunpro PIKA si

EMET ::

Iščem nekoga, ki bo znal narediti page v ASP ali v katerem koli jeziku, ki uporablja bazo MS access.
Na strani bo mnogo prodajnih artiklov, ažuriranje poteka s strani naročnika.
Ta ima bazo v accessu in dnevno spreminja cene, artikle, ... zato pa mora biti page tako prirejen, da ga lahko sam updejta (sprememba baze = spremembi na www strani).
Več na mail ali PM.
tomi_emet @ hotmail . com

rkasteli ::

Podjetje Mobinet išče urejenega, resnega in zansljivega fanta za pomoč pri izdelavi, oblikovanju in vzdrževanju spletnih strani.

Delavnik je od 8.00 do 16.00

Zahteve:
-znanje HTML-ja in CSS-a
-poznavanje Joomla sistema
-Dreamweaver, Photoshop
-RESNOST in ZANESLJIVOST

Delo poteka v mladi in dinamični ekipi v Ljubljani.

Kontakt: rafael.kastelic@mobinet.si
rkasteli

aleskovacic ::

Iščem nekoga, ki bi mi pomagal oblikovati celo spletno stran.

email: ales.kovacic@amis.net
MSN: aleskovacic@email.si

ruph ::

Tobonet išče entuziastičnega mladega programerja, ki bi za začetek ustrezal spodnji kodi:

<?php
// Tobonet d.o.o. je tisto podjetje,
// ki pridno razvija ToboAds spletno oglaševanje

class TobonetTeam
{
  private static $members = array();

  function TobonetTeam()
  {
    $this->isCreative = true;
    $this->isIncredible = true;
    $this->andMore = true;
  }

  function addNewMember(Developer $dev)
  {
    $members[] = $dev;
  }

  function doYourThing()
  {
    // ustvarjanje, učenje, kreativnost
    // še več ustvarjanja
  }
}

class Developer
{
  private $attributes = array();

  // prioritete 1 do 3, najpomembnejša 1
  function addAtributeWithPriority($name, $priority)
  {
    $attributes[”name”] = $priority;
  }
}

Developer $dev = new Developer();
$dev->addAtributeWithPriority("Student", 1);
$dev->addAtributeWithPriority("(X)HTML&CSS", 1);
$dev->addAtributeWithPriority("PHP&Java", 1);
$dev->addAtributeWithPriority("OOP", 1);
$dev->addAtributeWithPriority("Experience", 1);
$dev->addAtributeWithPriority("Framework", 2);
$dev->addAtributeWithPriority("ORM", 3);

TobonetTeam $tbnTeam = new TobonetTeam();
$tbnTeam->addDeveloper($dev);
$tbnTeam->doYourThing();
?>

:) Če si razumel oz. razumela zgornje in ustrezaš profilu, potem
pošlji email na info[afna]tobonet[pika]com oz. pokliči na (0)1 4232170!
(delo poteka na sedežu podjetja v LJ-vič, plačilo po dogovoru)

PS: V zgornji kodi se nahajajo vsaj 3 napake, če jih znaš odpraviti, potem nekaj znaš ;)
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

interact ::

Iščemo PHP / MySQL programerja za izdelavo spletnih strani. Gre za projektno delo, kjer vam nudimo samostojno delo na projektih. Predvsem gre za dinamične spletne strani, kjer imajo naročniki možnost samostojnega urejanja vsebin. Delo poteka od doma.

Pošljite svoj življenjepis in reference na info@interact.si.

Svetovanje ::

Uredniki spletnega portala http://www.svetovanje.org iščejo prevajalca iz Angleščine v Slovenščino.
Delo poteka 5 minut na dan v večernih urah!
Obvezno morate prevesti določeno število vrstic ob določeni uri ponavadi je okoli 5 kratkih vrstic!

Pošljite ževljenjepis na: infoNO@SPAMsvetovanje.org

Iskraman ::

Zdravo

Rabim nekoga, ki zna s photoshopom(možno tudi fireworks) in flashem.
Imam pripravljen logo, se pravi tudi barve, podrobno strukturo same strani in nekaj fotografij, ki morajo biti uporabljene v dizajnu, nekaj pa jih bo lahko po lastni izbiri.
Tudi za flash animacijo je pripravljen podroben opis, rabim le nekoga ki bo vse skupaj v čim krajšem času realiziral.

Na gasper.rant[AT]gmail.com pošljite kakšno referenco in okvirno ceno.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Iskraman ()

IVo ::

Marketing (študent/ka) 06-02-2008 začasno
Začetek dela: 01-03-2008
Trajanje dela: 8-16 ure
Plačilo: 5 € / h
Potrebno znanje: Corel Draw, Adobe Photoshop, Microsoft FrontPage, Word, Excel, Outlook, osnove HTMLja
Iščemo študenta, ki bo delal na našem marketinškem oddelku. Delo vključuje pripravo reklamnih emailov, izdelavo reklamnih sporočil za v tiskane medije, vnos izdelkov na internetno trgovino, organiziranje reklamnih akcij, ...

Od kandidata pričakujemo urejenost, aktivno znanje angleškega jezika, samostojnost, dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti ter dobro poznavanje računalniških komponent in zabavne elektronike.

Delo bo trajalo dalj časa s pričetkom 1. marca 2008,
kandidati naj pošljejo svoj življenjepis na: info@acord-92.si.

Več info dobite tudi na ivo.zubac@acord-92.si ali ZS

Trancedeejay ::

HI
Ce bi slucajno koga zanimalo ponujam delo, torej izdelava portala, CMS, forum, galerija...... Interesenti me kontaktirajte na mail za podrobnejse informacije.
Budget sem nastavil na 700eur - se sam sem student, tako da...oz. ker je stran na temo hi-fi scene, mu v zameno dam vrhunski sistem zvocnikov ali kaj na to temo. Portal se postavlja iz mojega lastnega zepa za razvoj hi-fi scene v SLO.
trancedeejay(a)hotmail.com

Music is the key
Music is the key

Zgodovina sprememb…

ProPlus ::

Na PRO PLUS-u poleg dveh vodilnih komercialnih televizijskih programov v Sloveniji - POP TV in Kanal A – ustvarjamo tudi vodilno medijsko spletno stran 24ur.com. Kot najbolj obiskana medijska spletna stran v Sloveniji z zelo strmim trendom rasti, zaradi neprestanega razvoja in širitve na mednarodni trg iščemo

PROGRAMERJE / RAZVIJALCE SPLETNIH APLIKACIJ

Delo obsega predvsem razvoj spletnih aplikacij na osnovi programskega jezika PHP s povezavo z odprtokodnimi podatkovnimi zbirkami (MySQL).

Pričakujemo:
* večletne izkušnje pri programiranju v različih programskih jezikih (primarno PHP),
* izkušnje z delom z odprtokodnimi podatkovnimi zbirkami (MySQL),
* samoiniciativnost, zanesljivost,
* poznavanje in izkušnje pri delu z w3c in sorodnimi standardi (xhtml, xml, SOAP, rss ...).

Ponujamo vam:
* sodelovanje na mednarodnih projektih,
* dinamično timsko delo,
* prijetno delovno okolje,
* redno ali honorarno zaposlitev.

Pridružite se dinamični in mladi ekipi! Oblika sodelovanja in način dela je po dogovoru prilagojena vsakemu posamezniku v ekipi.

Delo poteka v prostorih PRO PLUS-a v Ljubljani (Bežigrad, Kranjčeva 26).

Email z opisom vašega znanja, referenc in dokazili pošljite na pop-online@pop-tv.si

a12 ::

Iščem inštrukcije za ASP.NET, najbolje kakšnega študenta z iskušnjami ali kaj podobnega v okolici Ljubljane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: a12 ()

rabax ::

Pozdravljeni.

Na prošnjo sodelavca v podjetju kjer delam, iščem ljudi, ki znajo izdelati konkretno spletno stran.

Slovensko društvo inženirjev jeklenih konstrukcij želi izdelati svojo spletno stran. Zaželjeno je, da je spletna stran podobna tej strani. Denarja je dovolj, zato mislim da bo plačilo korektno in brez komplikacij, vendar pa se jim zdi nesmiselno naročati izdelavo pri kakšnem od podjetij, ampak razmišljajo tudi da bi najeli kar kakšnega študenta, oziroma nekoga ki ima s.p. ali kaj podobnega.

Prosim vas, da se tisti, ki bi vas kaj takega zanimalo in se s tem že ukvarjate javite na moj mail: janbaksa@volja.net in navedete tudi referenčne strani, ki ste jih izdelali, da se lahko odločijo, s kom bi želeli sodelovati. (prosim da v subject navedete "WEB Design", da bom maile lažje sortiral)

Tudi če se s tem ne ukvarjate sami, ampak poznate ljudi, ki to počnejo dobro, mi jih prosim priporočite.

Najlepša hvala in lep pozdrav,

Jan

Planetarium ::

Ponujam izdelavo vseh vrst grafičnih predlog (design, banner, reklama, flayer itd.) Vse je izdelano v Adobe Photoshopu. Kontakt na: planetariumalpha@gmail.com (MSN ali mail)

Lep pozdrav!

cnZz ::

Izkušen oblikovalec ponuja vse sorte grafičnih izdelkov. Vse iz Photoshopa. Znam tudi osnove HTML-ja in nekaj PHP-ja in se še učim na tem področju.

Kontakt: jzavrl@gmail.com
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

MasterBlaster ::

Podjetje Inetis.d.o.o. zaposli programerja/razvijalca spletnih storitev.

Zaželjeno je:
- poznavanje vsaj enega programskega jezika PHP, .NET ali C++
- poznavanje in izkušnje pri delu s standardi html, xhtml, xml, SOAP, rss, ...
- pripravljenost na učenje novih tehnologij.

Nudimo delo za nedoločen čas v prijetnem kolektivu. Delovno mesto je v Celju, Kidričeva cesta 25.
Email z opisom svojega znanja in referenc pošljite na naslov info@inetis.com.
Tk je pa pika .

b ::

Iščem študenta za razna manjša dela (popravljanje spletnih strani, nastavljanje delovnih postaj, administracija uporabnikov,...) za daljši čas.

Popolnoma fleksibilen delovni čas, delo od doma ALI iz pisarne v Ljubljani. Obremenitev trenutno precej nizka, v povprečju trenutno recimo 5 ur na teden, a kot rečeno, popolnoma fleksibilno in po dogovoru.

Zaželjena znanja:

* HTML
* PHP
* Windows delovne postaje (nastavljanje tiskalnikov, maila, pomoč uporabnikom,...)
* Namestitve in manjše prilagoditve raznih spletnih aplikacij (forumi, CMS,...)

Plačilo po dogovoru, glede na sposobnosti, od 5 do 15€/h.

Začetek dela takoj oz. po dogovoru.

Kontakt: b@owca.info

Svetovanje ::

Iščem FLASH oblikovalca, za oblikovanje neke strani.
Dodati je potrebno nekaj besedila ter povezav!

Približno št ur dela je: max. 2 ure!
!!! DOBRO PLAČILO !!!

Delo od doma ali pri meni!

Info:
ZS
info@svetovanje.org

mtic ::

Pozdravljeni,

Iščem nekoga, ki bi prenovil spletno stran podjetja ter nekaj inštrukcij za delo s spletnimi stranmi, da bom lahko potem sam ažuriral to stran. Prav tako bi potreboval inštrukcije za izdelavo bannerjev. Zainteresirani pišite na: the.mtic(afna)gmail.com

Lp, Matej
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaposlitev - osebna spletna stran?

Oddelek: Loža
213212 (1782) Boomerang
»

Kako priti iz nič čim hitreje do službe v IT industriji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6318971 (16099) vostok_1
»

Kako postaviti spletne strani kot so Bolha.si ali Nepremicnine.net? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8111137 (9179) Tody
»

HONORARNO DELO - MS Visual Studio . NET

Oddelek: Programiranje
132421 (1906) destiny
»

Iščemo nove sodelavce

Oddelek: Izdelava spletišč
212568 (1511) joses

Več podobnih tem