» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
2 / 50
»»

AnotherMe ::

Luštno je tudi, da so bones prevedli v kosti, castle pa ne :D

Vse kar si želim je, da bi vse pustili z originalnimi naslovi... a ni to najlažje tudi za njih?

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

AnotherMe je izjavil:

Luštno je tudi, da so bones prevedli v kosti, castle pa ne :D

Vse kar si želim je, da bi vse pustili z originalnimi naslovi... a ni to najlažje tudi za njih?

Ali pa naj naredijo tako, kot ima IMDB, kjer lahko izbiraš ali izpisuje originalen naslov ali prevedenega ...

OSA ::

Meni ne primejo podatki od D3GO, niti na moj telemach portal se ne morem prijavit. Še kdo z enakimi problemi?
lp OSA

zasavc ::

Prijava na Moj Telemach dela ali pa ne, pa tudi podatki o paketu niso pravi.

jusv ::

OSA je izjavil:

Meni ne primejo podatki od D3GO, niti na moj telemach portal se ne morem prijavit. Še kdo z enakimi problemi?


Prijavi se z podatki iz moj telemach. Nekaterim je tuki gor prijelo s podatki iz d3go, ampak to je bol izjema kot pravilo.
Kaj pa ti napiše ob neuspešni prijavi?
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

misek ::

Če se ne motim kar sproti spreminjajo vmesnik (vsaj za brskalnik)? Dopoldne pri seznamu vseh TV programih ni bilo drsnika na desni strani, sedaj pa je.

chesn ::

M.B. ; tenks! zgleda obetavno!

Redman ::

Upam, da bo delalo na vseh omrežjih tako kot trenutno.

4knative ::

Torej vsi na Telemach? Treba malo probat ta novi d3go, ker do zdaj je bilo to res zelo zelo slabo. Sigurno bo zdaj boljše.

Za 35 eur, ni slab paket. Na optiki 150/150 in 220 kanalov in kar 42 v HD. OK paket, čakam reakcije konkurence.

mjaa ::

Ok, na Google Play se je pojavila še ena verzija EON aplikacije, tokrat za TV.

Telefon/tablet: https://play.google.com/store/apps/deta...
TV: https://play.google.com/store/apps/deta...

Zdaj moram samo še pogruntat kako/kam vnesti to aktivacijsko kodo iz TV aplikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mjaa ()

OSA ::

jusv je izjavil:

OSA je izjavil:

Meni ne primejo podatki od D3GO, niti na moj telemach portal se ne morem prijavit. Še kdo z enakimi problemi?


Prijavi se z podatki iz moj telemach. Nekaterim je tuki gor prijelo s podatki iz d3go, ampak to je bol izjema kot pravilo.
Kaj pa ti napiše ob neuspešni prijavi?


Saj uporabim podatke od moj telemach, ampak napiše, geslo ali up. ime ni pravilno. Čeprav so podatki pravi. Do jutri bom še počakal potem pa jih poklical, če nebo nič boljše...
lp OSA

strup121 ::

enak problem imam kot ti OSA. tudi ko poskusim resetirati geslo, mi ne pošlje maila.

Dzhimen ::

Sedaj predvajam tale EON preko brskalnika (chrome) in mi ne kaže vseh programov (recimo Pop/Kanal A ni). Imam sicer fiksni internet pri Amisu, a je mogoče tole razlog?

Nekdo zgoraj je omenil isto težavo. A je kdo, ki ima internet pri telemachu in lahko pove, če ima vse programe ali je za vse okrnjeno?

McClane ::

A so kaj nadgradili tudi vmesnik na boxih? Ker zdajšnji je naravnost katastrofalen.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

XS!D3 ::

Dzhimen je izjavil:

Sedaj predvajam tale EON preko brskalnika (chrome) in mi ne kaže vseh programov (recimo Pop/Kanal A ni). Imam sicer fiksni internet pri Amisu, a je mogoče tole razlog?

Nekdo zgoraj je omenil isto težavo. A je kdo, ki ima internet pri telemachu in lahko pove, če ima vse programe ali je za vse okrnjeno?


Načeloma vidiš tiste kanale, ki jih imaš v shemi. Jaz vidim pri sebi vse (vsaj kar sem uspel preverit, PopTV in Kanal A sta sigurno) in tudi pri vseh deluje ogled za nazaj (vključno z vsemi HD kanali). Če imaš samo mobilno TV na enem od paketov VEČ (torej nimaš EONa prek fiksnih storitev), PopTVja in Kanala A itak nimaš v shemi.

amacar ::

Dzhimen je izjavil:

Sedaj predvajam tale EON preko brskalnika (chrome) in mi ne kaže vseh programov (recimo Pop/Kanal A ni). Imam sicer fiksni internet pri Amisu, a je mogoče tole razlog?

Nekdo zgoraj je omenil isto težavo. A je kdo, ki ima internet pri telemachu in lahko pove, če ima vse programe ali je za vse okrnjeno?

Če gledam preko omrežja telemacha imam vse kanale, če pa preko drugega operaterja, pa jih večina manjka, tako da je verjetno to razlog. Imam pa extra gold trojka paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

M.B. ::

Zanimivo da določene stvari za ogled nazaj se da previjat, pri določenih pa ne gre naenkrat, ker nimajo CORSa porihtanega.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

misek ::

Sem žalosten: moj Samsung UE40JU7090 nima EON aplikacije :(

harvey ::

OSA je izjavil:

jusv je izjavil:

OSA je izjavil:

Meni ne primejo podatki od D3GO, niti na moj telemach portal se ne morem prijavit. Še kdo z enakimi problemi?


Prijavi se z podatki iz moj telemach. Nekaterim je tuki gor prijelo s podatki iz d3go, ampak to je bol izjema kot pravilo.
Kaj pa ti napiše ob neuspešni prijavi?


Saj uporabim podatke od moj telemach, ampak napiše, geslo ali up. ime ni pravilno. Čeprav so podatki pravi. Do jutri bom še počakal potem pa jih pokliceal, če nebo nič boljše...

Enaka težava, podatki od moj telemach pravilni, se lahkomlogiram. Na eon pa uporabniško ime ali geslo ni pravilno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

#000000 ::

na iOS bo verjetno trajalo da proradi, ker link na telesmehu pelje na D3go na app storu.

mjaa ::

Mimogrede, se je komu zgodilo da, je na moj.telemach.si več prjavljenih naprav, čeprav ste uporabljali Eon samo iz ene?
Pri meni sta dve Windows napravi, čeprav sem uporabljal Eon samo na eni, in samo v enem browserju.

scenic16 ::

misek je izjavil:

Sem žalosten: moj Samsung UE40JU7090 nima EON aplikacije :(


APP podpira chromecast... To mi je všeč! :)

Torrent ::

Meni ne dela, je samo črna slika... Vam trenutno dela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

mjaa ::

Dela.

Torrent ::

Možno da zato ker sem na T2 omrežju trenutno?

mjaa ::

Sem tudi jaz ;)

Torrent ::

Kr nekaj, na ipad-u dela na računalniku pa ne, pa sem probal in chrome in ie. :D

4knative ::

Kakšna je kaj slika, če kdo poganja te reči na pametni televiziji s 4k resolucijo?

pitar ::

Še komu napiše
Niste naročeni na ta program. Za naročilo pokličite naš kontaktni center na 080 2288.
?

bastadu ::

pitar je izjavil:

Še komu napiše
Niste naročeni na ta program. Za naročilo pokličite naš kontaktni center na 080 2288.
?

Jap, meni tudi to napiše na kanalu History HD, ki ga sicer normalno gledam na TVju ...

69charger ::

Sam so mojstri, itak zdele je naval ne dela nič, geslo dela za portal, za EON pa ne... pa zakaj majo pri loginu "uporabniško ime" če je treba vnest geslo, lol.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

#000000 ::

jezus kaka klošarija, ne odpre nič na moj telemach, samo trajba in kao da bo potem pa obvestilce da je server kaput :) kako se prijavit v app je pa tud vprašanje za miljon, pa nikjer navodil, aja app pa je na apple store še vedno D3go čeprav so naslovko zamenjali, a app je še vedno D3go namesto EON :)



4knative ::

Tudi spletna stran deluje ultra počasi. Spet so se slabo pripravili, kot vedno.

XS!D3 ::

#000000 je izjavil:

jezus kaka klošarija, ne odpre nič na moj telemach, samo trajba in kao da bo potem pa obvestilce da je server kaput :) kako se prijavit v app je pa tud vprašanje za miljon, pa nikjer navodil, aja app pa je na apple store še vedno D3go čeprav so naslovko zamenjali, a app je še vedno D3go namesto EON :)





App moreš updateat, ker se obstoječo D3GO aplikacijo na App Storeu zamenjali z EON. Meni se je že posodobila in tudi deluje. Edino na portalu sem moral odstranit naprave, ker sem dosegel max.

#000000 ::

Ne prime geslo, na portalu dela na EON pa noče pravi da je napačno ali geslo ali mail

naprav nimam



OSA ::

Pravijo, da gre za generalno napako in ima veliko uporabnikov te težave. Če komu ne dela ;) naj pokliče tja in potem posredujejo naprej napako. No, vsaj tako so mi rekli, upam da mi zrihtajo čimprej. Je še kdo klical tja in so mu zrihtali?
lp OSA

4knative ::

Fantje so se vrhunsko pripravili. Verjetno so celo boljše pripravljeni od slovenske košarkarke izbrane vrste pod taktirko Kokoškova.

jusv ::

Bodo verjetno hitro odpravili to napako, sploh, če jim je že nekaj uporabnikov javilo (isto) težavo.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

ant ::

Glede na spletno stran je mogoče uporabljati EON za TV, če imaš paket Gold Trojka Extra (1 Smart TV), Gold Trojka Premium (2 Smart TV), medtem ko z ostalimi paketi ni možna. Mi imamo pa Super Babi trojko.

Sem se pa veselil, da bi lahko gledal prek namenske tv aplikacije, kar prek cromecast deluje bolj švoh.

Bo treba koga dobit s temi paketi, ki te funkcije za smart tv ne potrebujejo.

MH0 ::

69charger je izjavil:

Sam so mojstri, itak zdele je naval ne dela nič, geslo dela za portal, za EON pa ne... pa zakaj majo pri loginu "uporabniško ime" če je treba vnest geslo, lol.

Najbrž slaba implementacija. Tudi meni email/geslo, ki je za "moj telemach" ne deluje z EON, niti nikoli ni delovalo z unify.

Torrent ::

Vse skupaj je kr nekaj. Včeraj na računalniku povsod črna slika brez zvoka, na tablici pa vse delalo. Danes več niti eno ne dela, na tablici piše da nisem naročen na to storitev... GG!

Sami ::

Meni na telefonu Nexus 5X deluje odlično, se mi pa app ni posodobil samodejno, je tole očitno ločeni app, deluje pa mi uporabniško ime ter geslo od D3, popoldne probam še na tablici.

Tudi na računalniku (chrome) deluje bp.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

XS!D3 ::

MH0 je izjavil:

69charger je izjavil:

Sam so mojstri, itak zdele je naval ne dela nič, geslo dela za portal, za EON pa ne... pa zakaj majo pri loginu "uporabniško ime" če je treba vnest geslo, lol.

Najbrž slaba implementacija. Tudi meni email/geslo, ki je za "moj telemach" ne deluje z EON, niti nikoli ni delovalo z unify.


Meni normalno deluje geslo od D3GO, ki pa ni enako tistemu za portal moj telemach. Predvidevam, da če si imel že prej aktiviran D3GO, moraš uporabit geslo od D3GO ne od portala.

Torrent ::

Meni to se vedno ne dela na Win 10. Ma kdo kako idejo v cem je fora?

mailer ::

Nekdo je omenil, da mu z vpn ne deluje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

69charger ::

XS!D3 je izjavil:

MH0 je izjavil:

69charger je izjavil:

Sam so mojstri, itak zdele je naval ne dela nič, geslo dela za portal, za EON pa ne... pa zakaj majo pri loginu "uporabniško ime" če je treba vnest geslo, lol.

Najbrž slaba implementacija. Tudi meni email/geslo, ki je za "moj telemach" ne deluje z EON, niti nikoli ni delovalo z unify.


Meni normalno deluje geslo od D3GO, ki pa ni enako tistemu za portal moj telemach. Predvidevam, da če si imel že prej aktiviran D3GO, moraš uporabit geslo od D3GO ne od portala.

Verjetno res, ampak če se že grejo nek "unify" pa prihodnost poenotenja naprav lahko začnejo pri poenotenju računa, zakaj bi moral met 10 različnih.

PS pa še tole, na Moj Telemach za EON piše točno tole:
Izkoristite storitev EON v svojem paketu. Prenesite brezplačno aplikacijo EON in se prijavite z uporabniškim imenom in geslom za portal Moj Telemach. Na izbrani napravi uživajte v televizijskih programih ter filmih in serijah iz Video kluba.

Sepravi geslo bi moralo biti enako, ampak ni.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

misek ::

69charger je izjavil:

ampak če se že grejo nek "unify" pa prihodnost poenotenja naprav lahko začnejo pri poenotenju računa, zakaj bi moral met 10 različnih.
Upam, da za EON v vsakem primeru pustijo možnost posebnega računa. Ker res ne bi rad imel isti račun za gledanje programa in upravljanje razmerja. Če se prav spomnim ima tako T2 (oz. je vsaj imel). Izjemno trapasta rešitev gledano iz varnostnega stališča.

69charger ::

misek: Lahko bi dal opcijo, ampak glede na to da naj bi trenutno delovalo iz istega računa pa ne je krneki, resetirat gesla se ne da iz portala EON, razni linki pa vržejo na NEDOVOLJEN DOSTOP. Žalostno, čisto nič se niso pripravili.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

misek ::

69charger, kot sem napisal včeraj, meni je prijelo samo z geslom, ki sem ga imel za d3go. Z geslom za moj portal pa ne prime.

69charger ::

misek: Js sem probal z vsemi možnimi gesli, ki jih imam pa ne gre, zdej pa še opcije ni da bi resetal geslo... res super.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?
««
2 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959054 (939) Ulixes
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348097 (990) viharnik72
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23933483 (1893) Han
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341137834 (9625) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311075 (5467) Daniel

Več podobnih tem