» »

Vrednostna kartica Telekom Slovenije

Vrednostna kartica Telekom Slovenije

offline55 ::

Iščem informacijo kje kupiti vrednostno kartico telekoma slovenije?! za 5€ ali 10€.

Poskusil sem na spletni strani telekoma, kjer piše da ni na zalogi. Deluje samo gumb za povprašenje kjer vpišeš email naslov. Poskusil sem tudi na dveh nlb bankomatih, kjer piše da vrednost oz storitev ni na voljo - nekaj v tem smislu. Tudi v dveh vaških mercator trgovinah ni bilo možno dobiti kartice.

Je kdo v zadnjih dneh uspešno kupil vrednostno kartico? In kje ste jo kupili? Sicer lahko še probam na pošti ali petrolu. Ampak sem izgubil voljo da bi prehajal meje občine zaradi neprijetne izkušnje z zafrustiranim policistom prejšnji teden.

Lahko mi kdo pove kaj več o tem? Je možno dobit kartico online? In seveda če se komu valja kartica po predalu jo seveda kupim. Ponudbe v ZS.

Scorpy84 ::

Znanca ali kdo v družini, ki ima naročnino na telekomu, naj ti napolni prek strani moj.telekom, tako da vnese tvojo številko, željen znesek, ti pa njemu denar na roke.

hotig ::

@uporabnik3

Predvidevam da misliš na Mobi kartico. To maš v vsaki trgovini Spar ali Interspar. Pač dobiš kodo izpisano na računu, ta teden (do 31.1.) imajo spet akcijo - če kupiš za 10EUR dobiš vrednost polnenja za 20EUR (to akcijo majo vsake 2 do 3 mesece). Na PS in Petrolu bi tudi morali prodajati, vsaj do zdaj so. Prodajajo jih tudi v določenih časopisnih kioskih. Za nakup na bankomatu pa prvič slišim. Če pa poznaš koga z naročnino pri Telekomu in ima vklopljeno Moneto, ti lahko napolni preko svojega telefona (ti pa dobiš +10% vrednosti). Verjetno je enak postopek na strani moj.telekom, ampak tam moraš bit registriran (pa ne vem, če tudi tam dobiš +10%).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

hotig ::

Malo sem pobrskal in našel še nakaj načinov polnitve.

offline55 ::

hvala vsem za namige in odgovore. Mi je znanec uspešno napolnil mobi račun, ki ima naročniško razmerje na telekomu.
Nevem kaj je bilo zadnja dva dneva s tem, da mi ni uspelo dobit vrednostne kartice na omenjenih lokacijah :/

Furbo ::

Mobi kartice se ti splača kupiti v Sparu, dostikrat imajo 10€ kartice z 10€ bonusa. Ampak samo za 10€ kartice. In ne obešajo na veliki zvon.

disclaimer: drugi ponudniki so cenejši kljub tem akcijam
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Scorpy84 ::

drugi ponudniki so cenejši kljub tem akcijam

Odvisno, odkar telekom ponuja "deli gb", se ostali malo skrijejo. Pa se tisto sim, ki drzis pri zivljenju za 2,5 evra na 3 meseca, lahko dobro imetje prensas na drugo sim istega opetaterja... tako drzim sim kartice pri zivljenju, vsak pa ima internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scorpy84 ()

Furbo ::

Dober sistem ja, jaz imam za naše seniorje mobi in se tudi lepo obnese.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Argonavt ::

Mogoče kdo ve kako je s časovno veljavnostjo polnitve Mobi računa? Pred časom nafilal otroku za 40 € mobi, aktiviran Mini mobi po ceni 3,95. Zadeva bi morala veljati 10 mesecev, po 2-3 mesecih je bilo prazno. Otrok ni uporabljal klicev, poslano par sms, GBji deljeni. Pod kakimi pogoji lahko polnitev zapade brez uporabe oziroma kako Telekom odpre črno luknjo za €€€?

misek ::

Verjetno goljufiva SMS sporočila?

V-i-p ::

Če si iz Ljubljane, lahko mobića polniš tudi s pomočjo Urbanomatov...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

KTr1sk ::



Dodatne informacije o bonusu
Ponudba vrednostnice Mobi 10 + 10 velja za fizične osebe od 10. 4. do 10. 5. 2024 na prodajnih mestih SPAR in INTERSPAR. Ob posameznem nakupu je mogoče kupiti najvec 5 vrednostnic Mobi 10 + 10, pri čemer vrednostnica Mobi stane 10 EUR, ob polnitvi pa uporabnik Mobi prejme 10 EUR bonusa na račun Mobi. Bonus je mogoče uporabiti za vse storitve Mobi razenza Valú Moneto, Plačaj zame in Mojo številko. Bonusa ni mogoče prenesti na drug račun Mobi ali kot dobropis na naročniškorazmerje v primeru prehoda ali ob prenosu številke k drugemu operaterju. Slika je simbolična.

https://www.spar.si/promocije-in-projek...

https://www.telekom.si/mobilno/mobi
https://www.telekom.si/mobilno/zakupi-d...
https://www.telekom.si/mobilno/zakupi-d...


Je pa tole dovolj za večina ljudi :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

misek ::

So pa malce podražili te pakete - prej je bil paket Mini Mobi za 3.95 €. No ja, kdor ga ima aktiviranega ga bo lahko uporabljal še naprej.

Furbo ::

Končno spet akcija, da se založim s karticami za seniorje.

Ne vem zakaj te glupe omejitve, kot da ne moreš naredit 100 nakupov zaporedoma, če hočeš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Master_Yoda ::

Jaz sem BP kupil 10 kartic v 1 nakupu.

Me pa je malo stisnilo ker je gor naprintano samo 10 eur in tudi ko preveris z *123# ti kaze po polnitvi samo 10 eur. Na "Moj Telekom" portalu pa je druga sekcija Bonus kamor se tudi da 10 eur. Pa kolikor sem govoril s teto na helpdesku se bonus tudi javi ce posljes poraba na 1917.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

misek ::

Master_Yoda je izjavil:

Me pa je malo stisnilo ker je gor naprintano samo 10 eur
Kakšne kartice pa si to kupil? Na vseh mojih listkih namreč piše vrednost 20 € z vrednostjo 31.12.2027.

starfotr ::

Furbo je izjavil:

Končno spet akcija, da se založim s karticami za seniorje.

Ne vem zakaj te glupe omejitve, kot da ne moreš naredit 100 nakupov zaporedoma, če hočeš.


A je v sparu?

Furbo ::

starfotr je izjavil:

Furbo je izjavil:

Končno spet akcija, da se založim s karticami za seniorje.

Ne vem zakaj te glupe omejitve, kot da ne moreš naredit 100 nakupov zaporedoma, če hočeš.


A je v sparu?

Ja.
Ponudba vrednostnice Mobi 10 + 10 velja za fizične osebe od 10. 4. do 10. 5. 2024 na prodajnih mestih SPAR in INTERSPAR. Ob posameznem nakupu je mogoče kupiti najvec 5 vrednostnic Mobi 10 + 10, pri čemer vrednostnica Mobi stane 10 EUR, ob polnitvi pa uporabnik Mobi prejme 10 EUR bonusa na račun Mobi. Bonus je mogoče uporabiti za vse storitve Mobi razenza Valú Moneto, Plačaj zame in Mojo številko. Bonusa ni mogoče prenesti na drug račun Mobi ali kot dobropis na naročniškorazmerje v primeru prehoda ali ob prenosu številke k drugemu operaterju. Slika je simbolična.


Je pa 'zabavno' na samopostrežni blagajni, ker zahteva, da virtualno kartico odložiš med druge izdelke, ki si jih kupil. 2x sem klical deklico za žegn, potem sem se naveličal, bom vzel drugič še kakšno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Master_Yoda ::

misek je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Me pa je malo stisnilo ker je gor naprintano samo 10 eur
Kakšne kartice pa si to kupil? Na vseh mojih listkih namreč piše vrednost 20 EUR z vrednostjo 31.12.2027.


Isto je na mojih prvih 5 komadov ki sem jih nabavil na prvi dan akcije - pise gor vrednost 20 eur in ista veljavnost. Ampak ko sem pa vceraj nabavil "drugo rundo" pa gor pise 10 eur in veljavnost do 31/12/2028. Spodaj pa je disclaimer kjer pise da dobim 10 eur bonusa ce je kupljeno od 10.4. do 10.5.

So sistem spremenili - tak so mi rekli ko sem na helpdesk klical pa vprasal o tem.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

rolka ::

10 eur bonusa če je kupljeno od 10.4. do 10.5. ali polnjeno od 10.4. do 10.5. ?
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rolka ()

Furbo ::

Kupljeno. 10+10 pa velja dokler velja kartica. Vsaj tako je bilo do sedaj vedno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Master_Yoda ::

Kupljeno, sem specificno vprasal ce morajo biti uporabljene med tem datumom, ali samo kupljene.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

rolka ::

Furbo je izjavil:

Kupljeno. 10+10 pa velja dokler velja kartica. Vsaj tako je bilo do sedaj vedno.

kartica misliš vrednostnica?

Furbo ::

Kartica, vrednotnica, karkoli že.. v začetku so bile kartice, oz. so še zdaj, če se vzame v telekomih.

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

rolka ::

Imajo vsako leto to akcijo 10+10?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rolka ()

k4vz0024 ::

rolka je izjavil:

10 eur bonusa če je kupljeno od 10.4. do 10.5. ali polnjeno od 10.4. do 10.5. ?
:|


Kje se da kupiti 10+10?

Furbo ::

Zgleda bo treba vsakemu posebej pisati, ker se vam ne da pogledati mal nazaj gor?

Ponudba vrednostnice Mobi 10 + 10 velja za fizične osebe od 10. 4. do 10. 5. 2024 na prodajnih mestih SPAR in INTERSPAR. Ob posameznem nakupu je mogoče kupiti najvec 5 vrednostnic Mobi 10 + 10, pri čemer vrednostnica Mobi stane 10 EUR, ob polnitvi pa uporabnik Mobi prejme 10 EUR bonusa na račun Mobi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

rolka ::

 SPAR in INTERSPAR

SPAR in INTERSPAR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rolka ()

Furbo ::

Pa komedijanti na Telekomu najprej javijo 'polnili ste za 10€', potem, ko te že zadane kap, pa pride SMS, da ti podarjajo še 10€.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

misek ::

Zanimivo je, da so ta koncept polnitve nekaj spremenili. Jaz sem svoj paket kartic kupil prvi dan in je na kartici napisana vrednost 20€. Enako je bilo tudi pred leti pri prejšnjem nakupu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach ŠE VEČ

Oddelek: Mobilne tehnologije
242358 (481) misek
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151209 (15930) Steinkauz
»

Predplačniški paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
132358 (1781) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440871 (17217) VrtniPalcek
»

Na simkartici imam veliko "dobrobita", lahko z tem kaj kupim ?

Oddelek: Loža
191890 (1317) Primorec

Več podobnih tem