» »

Vrednostna kartica Telekom Slovenije

Vrednostna kartica Telekom Slovenije

offline55 ::

Iščem informacijo kje kupiti vrednostno kartico telekoma slovenije?! za 5€ ali 10€.

Poskusil sem na spletni strani telekoma, kjer piše da ni na zalogi. Deluje samo gumb za povprašenje kjer vpišeš email naslov. Poskusil sem tudi na dveh nlb bankomatih, kjer piše da vrednost oz storitev ni na voljo - nekaj v tem smislu. Tudi v dveh vaških mercator trgovinah ni bilo možno dobiti kartice.

Je kdo v zadnjih dneh uspešno kupil vrednostno kartico? In kje ste jo kupili? Sicer lahko še probam na pošti ali petrolu. Ampak sem izgubil voljo da bi prehajal meje občine zaradi neprijetne izkušnje z zafrustiranim policistom prejšnji teden.

Lahko mi kdo pove kaj več o tem? Je možno dobit kartico online? In seveda če se komu valja kartica po predalu jo seveda kupim. Ponudbe v ZS.

Scorpy84 ::

Znanca ali kdo v družini, ki ima naročnino na telekomu, naj ti napolni prek strani moj.telekom, tako da vnese tvojo številko, željen znesek, ti pa njemu denar na roke.

hotig ::

@uporabnik3

Predvidevam da misliš na Mobi kartico. To maš v vsaki trgovini Spar ali Interspar. Pač dobiš kodo izpisano na računu, ta teden (do 31.1.) imajo spet akcijo - če kupiš za 10EUR dobiš vrednost polnenja za 20EUR (to akcijo majo vsake 2 do 3 mesece). Na PS in Petrolu bi tudi morali prodajati, vsaj do zdaj so. Prodajajo jih tudi v določenih časopisnih kioskih. Za nakup na bankomatu pa prvič slišim. Če pa poznaš koga z naročnino pri Telekomu in ima vklopljeno Moneto, ti lahko napolni preko svojega telefona (ti pa dobiš +10% vrednosti). Verjetno je enak postopek na strani moj.telekom, ampak tam moraš bit registriran (pa ne vem, če tudi tam dobiš +10%).

Zgodovina sprememb…

• spremenil: hotig ()

hotig ::

Malo sem pobrskal in našel še nakaj načinov polnitve.

offline55 ::

hvala vsem za namige in odgovore. Mi je znanec uspešno napolnil mobi račun, ki ima naročniško razmerje na telekomu.
Nevem kaj je bilo zadnja dva dneva s tem, da mi ni uspelo dobit vrednostne kartice na omenjenih lokacijah :/

Furbo ::

Mobi kartice se ti splača kupiti v Sparu, dostikrat imajo 10€ kartice z 10€ bonusa. Ampak samo za 10€ kartice. In ne obešajo na veliki zvon.

disclaimer: drugi ponudniki so cenejši kljub tem akcijam
Lp,f

Scorpy84 ::

drugi ponudniki so cenejši kljub tem akcijam

Odvisno, odkar telekom ponuja "deli gb", se ostali malo skrijejo. Pa se tisto sim, ki drzis pri zivljenju za 2,5 evra na 3 meseca, lahko dobro imetje prensas na drugo sim istega opetaterja... tako drzim sim kartice pri zivljenju, vsak pa ima internet.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Scorpy84 ()

Furbo ::

Dober sistem ja, jaz imam za naše seniorje mobi in se tudi lepo obnese.
Lp,f

Argonavt ::

Mogoče kdo ve kako je s časovno veljavnostjo polnitve Mobi računa? Pred časom nafilal otroku za 40 € mobi, aktiviran Mini mobi po ceni 3,95. Zadeva bi morala veljati 10 mesecev, po 2-3 mesecih je bilo prazno. Otrok ni uporabljal klicev, poslano par sms, GBji deljeni. Pod kakimi pogoji lahko polnitev zapade brez uporabe oziroma kako Telekom odpre črno luknjo za €€€?

misek ::

Verjetno goljufiva SMS sporočila?

V-i-p ::

Če si iz Ljubljane, lahko mobića polniš tudi s pomočjo Urbanomatov...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5G hitrosti v Sloveniji

Oddelek: Omrežja in internet
202972 (808) Anney
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
35968331 (8688) KTr1sk
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
486128690 (12996) mailer
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

15432342 (8688) VrtniPalcek
»

Izimobil preklop med paketi?

152496 (1485) mat11

Več podobnih tem