» »

Eon Telemach in Android box

Eon Telemach in Android box

1 2 3
4
»

tin01 ::

Rad bi naložil EON na Android box. Kakšna je zdaj razlika med "EON za mobilne naprave v.8_1_1" in "EON za mobilne naprave v.2_0_51" ?

T

Res nobeden ne ve... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tin01 ()

Tyighujui ::

????????? ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? mod

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gregyk ()

i8t76 ::

živjo, ali ima kdo novo modificirano različico eona

viharnik72 ::

Sem ravno kupil H96 Max DDR4 4GB RAM 32GB ROM RK3528 (https://www.amazon.de/-/en/dp/B0CGP2BBW..., ki ima Android 13 za TV. Nanj sem naložil EON aplikacijo za TV (https://apkpure.com/eon-tv/com.ug.eon.a..., ki se lepo zažene. Vendar je ne morem prijaviti na Telemach-ovem portalu, ker mi dovoljuje samo en EON Smart TV. Potem sem naložil EON TV za Android naprave iz Google Play. Ta se ne zažene in pojavi se obvestilo "Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" ("This device is not supported by EON mobile app"). Zato sem naložil aplikacijo, ki jo je dal uporabnik zitrus EON_TV_v8.1.1_mod_KAFE.apk. Vanjo se prijaviš s svojim računom za mobilno aplikacijo (kot na telefonu) in lepo deluje. Moti me edino, da jo lahko upravljam samo z mouse pointerjem in ne s smernimi tipkami na dalincu, oziroma ne morem preklapljati med uporabo miškinega kurzorja in smernimi tipkami na dalincu.

Ali bi kdo hotel podati navodila, kako se naredi taka modificirana verzija? Mogoče bi nas pa več lahko prispevalo novejše verzije.

Ulixes ::

pozdravljeni,
iščem nevemkakšen box, da bi na njem lahko poganjal mobilno aplikacijo NEO/EON (tak, da potrebuješ air mouse).
Tudi po dolgem raziskovanju po forumih še vedno jasno ne ločim android boxov za TV in tistih drugih. Ne vem, pod kaj naj iščem npr. po googlu. Ker se mi zdi, da niti prodajalci včasih ne napišejo pravilno, za kakšno napravo gre. Pri vseh piše "Android TV box". Zaenkrat imam tako razlago, da je android TV box prilagojen za televizije in za upravljanje z navadnim dalinjcem, android box pa zgleda kot npr. na tablici ali telefonu in potrebuje zaslon na dotik oz. air mouse. Če pa piše še Smart, pa je gotovo android prilagojen za TV. Ali se motim? Kako bi še npr. po opisu izdelka zaznal, za kakšen android box gre?
Kateri poceni (cca. 50€) android box (da ni prilagojen za TV) je trenutno "in"?
Hvala za odgovore.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138554 (10345) zitrus
»

Nov tv v povezavi z T2 in Eon

Oddelek: Zvok in slika
162489 (2190) Daniel
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
216069 (5672) buick

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561088467 (348474) Mavrik

Več podobnih tem