» »

Eon Telemach in Android box

Eon Telemach in Android box

1 2
3
4

hojnikb ::

Big_Al je izjavil:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Sam imam "navadno" sideload-ano. Pač par klikov več. Gre pa z določenim launcherjem tudi sideload-ane appe dat na main menu... ne najdem linka trenutno.

hec je ker navadna verzija mi forca v portretnem nacinu. Nemodificiran apk mi sploh ne dela (nepodprta naprava) modificiran apk zgoraj ima pa isti problem z orientacijo. Kaksen fix za to?
#brezpodpisa

Big_Al ::

Big_Al je izjavil:

zitrus je izjavil:

Nova povezava do modificirane EON aplikacije za mobilne naprave:
EON_mob_2.0.32_mod.KAFE.apk


Ta verzija meni na MiBox trmasto vztraja v portrait mode, tako da še vedno furamo modified 1.8.120 ali ima kdo kako novejšo delujočo verzijo?


poskusi z modano 1.8.120, meni dela BP.

OK.d ::

link?
LPOK.d

hojnikb ::

Ja, mas kaksen link? V obicajno nemoddano se ne da vec prijavit.

2.0.32 pa zal deluje le v portretnem nacinu, niti forcanje v landscape ne deluje (recimo z https://www.apkmirror.com/apk/eyes-free...
Aplikacija je sicer v landscape, ampak nic ne dela.

Na sreco ko enkrat klines na program, vrze sama v landscape8-O
#brezpodpisa

Big_Al ::

Poskusil sem googlat ime fajla in našel to. Za vsebino ne odgovarjam ker sam imam APK shranjen lokalno, štima pa velikost fajla tak da... menda je.



https://onedrive.live.com/?authkey=%21A...

hojnikb ::

Big_Al je izjavil:

Poskusil sem googlat ime fajla in našel to. Za vsebino ne odgovarjam ker sam imam APK shranjen lokalno, štima pa velikost fajla tak da... menda je.



https://onedrive.live.com/?authkey=%21A...

top shit, tale dela bp 8-)
#brezpodpisa

mat xxl ::

Ali mi lahko kdo pojasni, kaj je boljšega z modano aplikacijo dela, kot TV z daljincem ali ????

Big_Al ::

modan APP dela v sideload-u na ATV, "originalni" pa ne.

zitrus ::

EON za mobilne naprave v.2_0_35 - modifikacija:
EON_TV_v2.0.35_mod.KAFE.apk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

zitrus ::

EON za mobilne naprave v.2_0_37 - modifikacija:
- odpravljeno sporočilo "Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" ("This device is not supported by EON mobile app")
- mogoče (nimam več naprave za test) tudi odpravljeno sporočilo: "Na napravi je omogočen korenski dostop, uporablja prilagojen ROM ali pa je drugače spremenjena." ("This may be because your device is rooted, has a custom ROM, or is somehow altered."

EON_TV_v2.0.37_mod_KAFE.apk

slack5 ::

I am sorry for writing in English as I don't know Slovenian language.
Thank you very much zitrus, keep up the good work.
I have tried v.2_0_37 on Amazon Fire Stick 4K and i got the "This may be because your device is rooted, has a custom ROM, or is somehow altered." message, the same as for previous two versions.
The OS on Fire Stick is definitely modified compared to Android TV, but I hoped v.2_0_37 would work fine :) - (my device is not rooted, ADB is disabled). The modded version 1.8.120 works fine on my Fire Stick.
I am willing to test future mods if needed.

zitrus ::

slack5, my moded EON app is for mobile devices with stock android (phones, tablets, ...) and not for Android TV. You can try EON TV 4.0.32936 for Android TV OS.

zitrus ::

EON za mobilne naprave v.2_0_38 - modifikacija:
- odpravljeno sporočilo "Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" ("This device is not supported by EON mobile app")
- mogoče (nimam več naprave za test) tudi odpravljeno sporočilo: "Na napravi je omogočen korenski dostop, uporablja prilagojen ROM ali pa je drugače spremenjena." ("This may be because your device is rooted, has a custom ROM, or is somehow altered."

EON_TV_v2.0.38_mod_KAFE.apk

Joseph033 ::

Pozdravljeni imam TV BOX A59X F3 2/16gb na katerega bi rad naložil kakšno novejšo verzijo Eon TV ker imam tv verzijo že naloženo na enem drugem tv boxu me zanima je možno kje dobiti novejšo verzijo te aplikacije katero je tudi možno upravljati z daljincem ali bom mogel uporabiti miško.

Daniel ::

Moral boš uporabiti miško. Aplikacija, ki se jo upravlja brez miške dela samo na eni napravi.

CybeRoky ::

Malo sem še vedno zmeden :) Torej Xiaomi Mi TV box S dela dobro z Smart TV EON aplikacijo, ki je če prav razumem na voljo na eni napravi pri EON paketih?

Dumber ::

CybeRoky je izjavil:

Malo sem še vedno zmeden :) Torej Xiaomi Mi TV box S dela dobro z Smart TV EON aplikacijo, ki je če prav razumem na voljo na eni napravi pri EON paketih?


Tako je na eni napravi lahko imaš Smart TV app. Imam Mi TV box S dela zadovoljivo. Lahko bi pa bilo bolj smooth brskanje med kanali.
Original EON box dela bolje. Naj bi pa Chromecast with Google TV delal veliko bolje.

CybeRoky ::

Uu super hvala za info :)

Če lahko še kdo potrdi oz raje priporoča chromecast 4 za smart tv eon app?

A EON box, če ga dobim pri Telemachu dela samo z internet povezavo (verjetno samo lan?) ali rabi tudi njihov coax priključek? (sprašujem za vikend kjer imamo samo LTE+)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CybeRoky ()

Dumber ::

CybeRoky je izjavil:

Uu super hvala za info :)

Če lahko še kdo potrdi oz raje priporoča chromecast 4 za smart tv eon app?

A EON box, če ga dobim pri Telemachu dela samo z internet povezavo (verjetno samo lan?) ali rabi tudi njihov coax priključek? (sprašujem za vikend kjer imamo samo LTE+)


Potrebuješ tudi coax. Vsaj meni ni delalo brez.

Daniel ::

CybeRoky je izjavil:

Uu super hvala za info :)

Če lahko še kdo potrdi oz raje priporoča chromecast 4 za smart tv eon app?

A EON box, če ga dobim pri Telemachu dela samo z internet povezavo (verjetno samo lan?) ali rabi tudi njihov coax priključek? (sprašujem za vikend kjer imamo samo LTE+)


Chromecast dela OK.

BOX pa odvisno kakšnega dobiš, na optiki ponavadi dajo samo z LAN priključkom in dela povsod, tudi v tujini.

zitrus ::

EON za mobilne naprave v.2_0_51 - modifikacija:
- odpravljena kontrola podprtih naprav ("Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" oziroma "This device is not supported by EON mobile app"):

EON_TV_v2.0.51_mod_KAFE.apk

Valvoline ::

zitrus je izjavil:

EON za mobilne naprave v.2_0_51 - modifikacija:
- odpravljena kontrola podprtih naprav ("Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" oziroma "This device is not supported by EON mobile app"):

EON_TV_v2.0.51_mod_KAFE.apk

Obstaja kaksna verzija k deluje z navadnim daljincem saltanje programov pa to, da ne potrebujes misko/airmouse?

DirkDiggler ::

Naložil sem aplikacijo iz zgornjega linka na X98q box vendar kadar izberem jezik in telemach service providerja mi aplikacija cikla v nedogled. Bi imel mogoce kdo kako idejo kaj bi bilo?

DirkDiggler ::

Sem uredil, problem je bil ker sem bil na telekomovem omrežju. Sem si kreiral hotspot s telefonom na katerem sem na telemachovem omrežju. Potem sem se lahko prijavil normalno. Zdaj mi pa deluje tudi prek telekomovega omrežja ko sem se enkrat prijavil noter.

mat xxl ::

Valvoline je izjavil:

zitrus je izjavil:

EON za mobilne naprave v.2_0_51 - modifikacija:
- odpravljena kontrola podprtih naprav ("Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" oziroma "This device is not supported by EON mobile app"):

EON_TV_v2.0.51_mod_KAFE.apk

Obstaja kaksna verzija k deluje z navadnim daljincem saltanje programov pa to, da ne potrebujes misko/airmouse?


NE, se pa zgornjemu umakneš še drugače, če je naprava res prava, ala Beelink GT KING, poskrbiš, da se predstavi, kot, kaj drugega, vendar zanimivo pri prej opisani napravi tega sploh ni treba....

Klemenn ::

Najbrž že X-ič isto vprašanje pa vendar : EON TV deluje na Xiaomi box S in/ali Google Chromecast (Kater gen?) in je app možno naložiti direkt iz google play (brez dodatnih računalniških mahinacij)?

Daniel ::

Na Chromecast TV dela BP, naloženo iz Play Store.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

c652 ::

Pozdravljen.

Nabavil bi TV od Philipsa, ki ima gor Android 11 (R). Iz Google marketa bo verjetno moznost namestit aplikacijo EON, ki zahteva registracijo TV prek portala moj.telemach.si (torej prek kode).

Ker pa tega nimam, imam pa uporabnisko ime in geslo za Android tablice in telefone, me zanima, ali bi lahko na ta TV namestil "modificirano" apk verzijo EON aplikacije, s katero bi se vpisal kot na tablici oz telefonu? Bi v takem primeru lahko programe premikal z daljincem od TV? V kolikor ne, kako se jih potem premika?

Hvala :)

Daniel ::

Z miško.

c652 ::

Katero svetujes/te? Iz prakse katera se najbolje obnese - je najbolj komot in odzivna za uporabo? :)

Hvala!

Daniel ::

To je pa popolnoma odločitev posameznika. Vsekakor brezžično, ostalo pa, kar vam sede v roko.

hojnikb ::

a tale moddan app še deluje? K sn se prijavo noter, nič ne deluječ.... V1.8 mi je pa delu...
#brezpodpisa

zitrus ::

EON za mobilne naprave v.8_1_1 - modifikacija:
- odpravljena kontrola podprtih naprav ("Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" oziroma "This device is not supported by EON mobile app"):

EON_TV_v8.1.1_mod_KAFE.apk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

vikend ::

Evo, potrebujem pomoč.
Imam TV box T95 (vem, ni neki high tech), pa bi rad inštaliral EON, vendar ne z aktivacijo preko kode, ampak kot mobilno napravo. Sem poskušal, ampak ali ne gre (ni za to "mobilno napravo", ali pa me preusmeri na kodo). Uporabil sem aptiode, pa tudi ne gre. Potreboval bi torej tutorial kako in katero verzijo EON-a uporabiti (link).
Tutorial naj bo prosim step by step.
Kot seniorju bi pomoč zelo prav prišla.

mat xxl ::

Potegni iz Android trgovine EON za Android GSM in mora iti, vsaj na Beelink GT KIng gre z lahkoto nobenih posebnih stvari.

Lonsarg ::

c652 je izjavil:

Katero svetujes/te? Iz prakse katera se najbolje obnese - je najbolj komot in odzivna za uporabo? :)

Hvala!
Jaz imam tole za miš+tipkovnica iz kavča in sem konkretno navdušen (imam sicer windows ne Android):
https://www.amazon.de/-/en/Rii-Mini-Wir...

klopar ::

Pozdravljeni,

ali ima mogoče kdo EON TV za verzijo v8.1.2. Da je odpravljena kontrola podprtih naprav (This device is not supported by EON mobile app)?

Bi namestil starejšo verzijo, vendar mi android box ne podpira. Uporabljam pa Xiaomi TV box S

Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klopar ()

zitrus ::

Domnevam, da je na tem boksu (Xiaomi TV box S) verjetno nameščen Android TV OS in ne Android za mobilne naprave. Moj modan APK je namenjen za mobilne naprave. Kljub temu mi dela na mojem televizorju Panasonic z AndroidTV 11 OS-om.

In zakaj bi delala verzija 8.1.2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

ruski76 ::

Sem narocnik eon premium GPON (telemachova optika) in imam njihove 3 eon box-e, ter (kot mi pise v telemach portalu) 2x eon smartTV (1x na androidtv-ju, 1x na xiaomi mi box). Torej imam registriranih/aktiviranih 5 androidTV naprav, na katerih laufa eon(TV). Posebej poudarjam, da ne gre za mobilni eon!!

Zdaj pa moje vprasanje - ker imamo tudi na drugi lokaciji na novo sklenjen eon premium paket (preko optike FTTH IP Telekom), kjer sem narocil pac 2x eon box-a (saj sem imel namen uporabiti 2 svoja boxa za 2 eon smarttv licenci za ta prikljucek), mi zdaj na telemachu trdijo, da vec kot 1x eon smarttv na prikljucek ni mozen, ter da je napaka/anomalija, da imam na telemachovi optiki skupno 5 eon box naprav). V bistvu mi trdijo, da 5 naprav sploh ni mozno imeti pri njih ... :O temvec najvec stiri :O

Torej po njihovi logiki, imam "anomalije" na obeh lokacijah, saj trdijo, da vec kot 4 naprave/prikljucek ne gre ... Torej imam telemachovi optiki imam en eontv prevec (5 namesto 4), na telekom optiki pa trdijo, da imam lahko najvec 3 eontv-je (ceprav mi je bilo hkrati receno, da so mozne 4 na prikljucek). A ima se kdo taksne "anomalije"? Ker po odzivu tehnicne pomoci sodec, sem zgleda edini slovenc, ki ima moznost DVEH lastnih androidTV (npr xiaomi, ali nvidia, ali ...) box-ov ... na prikljucek??? :O

Ali ima se kdo podobne izkusnje?

Daniel ::

Vsekakor si nekaj posebnega, ker take ponudbe ne moreš dobiti, pa da se na glavo postaviš. Večinoma ponujajo 3 oglede, če si zelo vztrajen si morda izprosiš 4, nikakor pa 2x aplikacije (sicer ne razumem zakaj ne ponudijo te možnosti, je omrežje toliko zabito ali kje je fora, ker interes bi znal biti, četudi bi bili dodatni ogledi preko aplikacije plačljivi, kot pri T2). Nekaterim, ki so bili prej na Gold Trojka Premium se je ob prehodu na EON pojavila opcija dveh aplikacij, čeprav to uradno ne obstaja in to je vse kar je znano. Torej uporabniki z 2x SmartTV aplikacijami obstajajo so pa zelo redki.

KTr1sk ::

Uporabniki pri Telemachu nimajo možnosti imeti več SmartTV aplikacij EON, to pa je beda...še čudno, da pri Telekomu niso tako škrti.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

link_up ::

seveda je mozno...je pac ze dolgo narocnik. Bohve kaj vse so skucali na supportu...

nasvet: ne prijavljaj, ker ti bojo zaracunali tapetega.
In and Out

Daniel ::

Hja, jaz sem naročnik že leta, pa niso na supportu želeli nič slišati o drugi aplikaciji kako leto nazaj.

ruski76 ::

@KTr1sk: aplikacijo Eon SmartTV lahko imas sicer instalirano na "neomejeno" stevilo naprav :D - le aktiviras jo lahko po novem ocitno zgolj na eni (vcasih je bilo mozno brez tezav aktivirati na dveh). In zanimivo (najbrz namerno) na njihovi spletni strani ne napisejo JASNO, koliko EonSmartTV lahko aktiviras, temvec zgolj samo da EonSmartTV aplikacija "JE". V bistvu je to prava svinjarija, saj njihovi eonbox-i ne podpirajo WIFI-ja, in v kolikor si odvisen od WIFI signala, si lahko njihove box-e nekam vtaknes 8-O

@link_up: glede na to, da mi je bilo (pred 2 letoma in 2 mesecema, ko sem podpisal pogodbo) ekstra zagotovljeno (ker sem ekstra vprasal!), da dobim 3 EON box-e in 2 EonSmartTV "dostopa" - ne vem zakaj bi mi zdaj karkoli dodatno zaracunali. Racunajo tak "vse", oziroma "džabe" ti ne dajo nic ... Sicer pa je finta ta, da trdijo, da ni mozno dobiti dveh EON SmartTV dostopov niti proti doplacilu, ker sploh nimajo te tehnične možnosti :)) (zgleda, da pa je pri meni priklop in licence David Copperfield urejal :D)
Sem pripravljen tudi doplacati za dodatni EonSmartTV dostop. Le omogocijo naj to opcijo ...!

@Daniel: ja, zal ti ljudje, ki jih imajo v klicnih centrih (in pogodbenih enotah/lokacijah po Slo) niso ustrezno obvesceni, kaj in kako stvari pri Telemachu sploh funkcionirajo (ker, ko jim postavis podvprasanje, ne vedo odgovora, oz. recejo kar da pac ne gre in da tak nikoli ni slo ...). Sem se sam povprasal se malce naokoli, in ja - nisem edini z dvema EonSmartTV dostopoma - jih imajo tudi nekateri moji znanci... Bo pa drzalo - 2 EonSmartTV dostopa sem imel pri Gold Premiumu. Nakar so me po izteku 2h let (kar sami, brez da bi jaz spreminjal paket) vrgli na takratni Silver paket (in sem ostal brey EONSmartTV dostopov). In na EON paket sem preklopil 2 leti in 2 meseca nazaj, ko so mi dejali, da lahko prejmem 3 EONbox-e in 2x EonSmartTV ... Torej se 2 leti nazaj je zgleda slo brez problema. Seveda sem enako pricakoval pri drugem paketu, ki sem ga sklenil 2 meseca nazaj, ampak ocitno ...8-O

No, toliko o moji kalvariji s telemach-om ...

jezek05 ::

Še moja izkušnja z predplačniško Eon Tv. Imam samo to od Telemacha ker sem naročnik drugje. Dela tako kot je obljubljeno. Edino problem je nastal ker imam dva tv-ja kjer bi rabil aplikacijo
pa je na razpolago samo ena za smart tv in še tri za android. Po opravljeni registraciji v moj telemach ni nikjer podatkov katera televizija je prijavljena in tudi možnosti za odstranitev
in dodajanje nove ni nikjer. Po obisku poslovalnice in n-klicih na tehnično pomoč sem pač obupal. Edina opocija za prenos na drug tv je klic na helpdesk in potem oni ročno prenesejo...

ruski76 ::

Ja, zal ce rabis SmartTV za dva TV-ja, bos moral 2 predplacniska paketa placevat. Alternativa je, da kupis AndroidTV HDMI stick (ali od xiaomija, ali nvidia, ali ...), ki ga potem prestavljas iz TVja na TV, katerega pac v danem trenutku zelis gledat. Dveh hkrati na en predplacniski paket zal ne gre...
Kar se tice odstranitve/dodajanje nove - lepo si nanizal se en primer, kako neposrecene "resitve" so pri Telemachu sposobni oz. koliko so (ne)sposobni...

gregyk ::

a lahko kdo testira če tale netflix verzija deluje na eon boxu: https://drive.google.com/file/d/1mHnLHh...
prenešena iz enega 20EUR kitajskega boxa na katerem deluje, kar me preseneča :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

gregyk ::

Nov link, prvi krši pravila od Google-a :)

https://drive.google.com/file/d/1mJGIIW...

geslo arhiva: 123

ruski76 ::

gregyk je izjavil:

a lahko kdo testira če tale netflix verzija deluje na eon boxu: https://drive.google.com/file/d/1mHnLHh...
prenešena iz enega 20EUR kitajskega boxa na katerem deluje, kar me preseneča :)

cetudi dela, bo slika verjetno najvec 720p - kar pa imas na voljo tudi ce preko telefona cast-as na eonbox. morda gre tako resit zadevo

gregyk ::

gregyk je izjavil:

Nov link, prvi krši pravila od Google-a :)

https://drive.google.com/file/d/1mJGIIW...

geslo arhiva: 123


Da odgovorim sam sebi - ne deluje, se tudi noče namestiti.

ruski76 je izjavil:

gregyk je izjavil:

a lahko kdo testira če tale netflix verzija deluje na eon boxu: https://drive.google.com/file/d/1mHnLHh...
prenešena iz enega 20EUR kitajskega boxa na katerem deluje, kar me preseneča :)

cetudi dela, bo slika verjetno najvec 720p - kar pa imas na voljo tudi ce preko telefona cast-as na eonbox. morda gre tako resit zadevo

Castat ne moreš Netflix-a na Eon box - ker mora biti nameščena Netflix aplikacija da deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138472 (10263) zitrus
»

Nov tv v povezavi z T2 in Eon

Oddelek: Zvok in slika
162485 (2186) Daniel
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
216061 (5664) buick

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561087969 (347976) Mavrik

Več podobnih tem