» »

Eon Telemach in Android box

Eon Telemach in Android box

1
2
»

Robert ::

Razmišljam o nakupu Xiaomi MI Box S ali NVidia Shield TV Pro ali Google Chromecast 4 in sicer z namenom da bi ga uporabil kot Android TV na katerega bi naložil EON Smart aplikacijo. Zadevo bi uporabil na Panasonic TV-ju, ki nima Android-a. Internet imam Telekom (optika) z možnostjo WI-FI ali kabel. Potreboval bi tudi funkcijo ogleda za nazaj pa me zanima, če je ta možnost izvedljiva. Paket pri Telemachu je EON Premium TV.

-JM- ::

Je možno ja,smart aplikacija ima možnost ogleda nazaj...

Redman ::

Lahko še enkrat fire tv apk verzijo(tisti link ne dela več), se isto ustavim na izbiri jezika in imam airmose na fire tv.

Yossarian ::

Robert je izjavil:

Razmišljam o nakupu Xiaomi MI Box S ali NVidia Shield TV Pro ali Google Chromecast 4 in sicer z namenom da bi ga uporabil kot Android TV na katerega bi naložil EON Smart aplikacijo. Zadevo bi uporabil na Panasonic TV-ju, ki nima Android-a. Internet imam Telekom (optika) z možnostjo WI-FI ali kabel. Potreboval bi tudi funkcijo ogleda za nazaj pa me zanima, če je ta možnost izvedljiva. Paket pri Telemachu je EON Premium TV.

Sam imam Chromecast 4 - v bistvu je to Google TV. Imam tudi EON aplikacijo. Sprašujem se samo, zakaj ga nisem nabavil že takoj, ko je prišel ven.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gig ::

Zdravo, imam A95X F4 android tv box z android sistemom 10, pa mi ne dela telemachov EON TV (za smartphone). Kje dobit verzijo ki deluje na android 10?
LP, gig

mat xxl ::

Mora delovati, meni na enem podobnem deluje BP.

xylem ::

Kaj se torej priporoča, da EON zagotovo deluje ? Shield TV, BT King ali kaj tretjega ?

lp

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: xylem ()

Ales ::

xylem je izjavil:

Kaj se torej priporoča, da EON zagotovo deluje ? Shield TV, BT King ali kaj tretjega ?

lp

Hočeš Android TV ali navaden Android box? To sta različna operacijska sistema in EON aplikacije so različne.

krop ::

Eon deluje na android tv(xiomi mi box, nvidia shield...) tudi oged za nazaj. Na android boxih je aplikacija ista kot za telefon.
Priporočam android tv. Deluje dobro

Ales je izjavil:

xylem je izjavil:

lp

Hočeš Android TV ali navaden Android box? To sta različna operacijska sistema in EON aplikacije so različne.

Vseeno, vazno, da deluje aktivacija EON aplikacije, da teče gladko z nekim enostavnim vmesnikom in da ima ogled za nazaj.

OK.d ::

Shield, Google Tv, XiaomiBox,...
LPOK.d

Ok, hvala. Kako pa Telemach šteje aktivacije? Android TV je kot dodatni televizor?

SL4FKO ::

Na mojem Fire TV 4K EON TV app hoče samo aktivacijo, nič drugega. Dela pa bp.

gig ::

xylem je izjavil:

Ok, hvala. Kako pa Telemach šteje aktivacije? Android TV je kot dodatni televizor?

Meni te smartphone EON-e šteje med onih 5 možnih naprav v moj.telemach, eno imam pa na kodo tja navadno daš EON box (če ga maš).
LP, gig
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
25471546 (412) Djole
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

211246 (849) buick

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

7356807022 (67029) Mavrik

Več podobnih tem