» »

Eon Telemach in Android box

Eon Telemach in Android box

1
2
3 4

Robert ::

Razmišljam o nakupu Xiaomi MI Box S ali NVidia Shield TV Pro ali Google Chromecast 4 in sicer z namenom da bi ga uporabil kot Android TV na katerega bi naložil EON Smart aplikacijo. Zadevo bi uporabil na Panasonic TV-ju, ki nima Android-a. Internet imam Telekom (optika) z možnostjo WI-FI ali kabel. Potreboval bi tudi funkcijo ogleda za nazaj pa me zanima, če je ta možnost izvedljiva. Paket pri Telemachu je EON Premium TV.

-JM- ::

Je možno ja,smart aplikacija ima možnost ogleda nazaj...

Redman ::

Lahko še enkrat fire tv apk verzijo(tisti link ne dela več), se isto ustavim na izbiri jezika in imam airmose na fire tv.

Yossarian ::

Robert je izjavil:

Razmišljam o nakupu Xiaomi MI Box S ali NVidia Shield TV Pro ali Google Chromecast 4 in sicer z namenom da bi ga uporabil kot Android TV na katerega bi naložil EON Smart aplikacijo. Zadevo bi uporabil na Panasonic TV-ju, ki nima Android-a. Internet imam Telekom (optika) z možnostjo WI-FI ali kabel. Potreboval bi tudi funkcijo ogleda za nazaj pa me zanima, če je ta možnost izvedljiva. Paket pri Telemachu je EON Premium TV.


Sam imam Chromecast 4 - v bistvu je to Google TV. Imam tudi EON aplikacijo. Sprašujem se samo, zakaj ga nisem nabavil že takoj, ko je prišel ven.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gig ::

Zdravo, imam A95X F4 android tv box z android sistemom 10, pa mi ne dela telemachov EON TV (za smartphone). Kje dobit verzijo ki deluje na android 10?
LP, gig

mat xxl ::

Mora delovati, meni na enem podobnem deluje BP.

xylem ::

Kaj se torej priporoča, da EON zagotovo deluje ? Shield TV, BT King ali kaj tretjega ?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xylem ()

Ales ::

xylem je izjavil:

Kaj se torej priporoča, da EON zagotovo deluje ? Shield TV, BT King ali kaj tretjega ?

lp

Hočeš Android TV ali navaden Android box? To sta različna operacijska sistema in EON aplikacije so različne.

krop ::

Eon deluje na android tv(xiomi mi box, nvidia shield...) tudi oged za nazaj. Na android boxih je aplikacija ista kot za telefon.
Priporočam android tv. Deluje dobro

xylem ::

Ales je izjavil:

xylem je izjavil:

Kaj se torej priporoča, da EON zagotovo deluje ? Shield TV, BT King ali kaj tretjega ?

lp

Hočeš Android TV ali navaden Android box? To sta različna operacijska sistema in EON aplikacije so različne.


Vseeno, vazno, da deluje aktivacija EON aplikacije, da teče gladko z nekim enostavnim vmesnikom in da ima ogled za nazaj.

OK.d ::

Shield, Google Tv, XiaomiBox,...
LPOK.d

xylem ::

Ok, hvala. Kako pa Telemach šteje aktivacije? Android TV je kot dodatni televizor?

SL4FKO ::

Na mojem Fire TV 4K EON TV app hoče samo aktivacijo, nič drugega. Dela pa bp.

gig ::

xylem je izjavil:

Ok, hvala. Kako pa Telemach šteje aktivacije? Android TV je kot dodatni televizor?


Meni te smartphone EON-e šteje med onih 5 možnih naprav v moj.telemach, eno imam pa na kodo tja navadno daš EON box (če ga maš).
LP, gig

thaman ::

Rabil bi android box na katerega bi lahko namestil EON (aplikacijo za mobilne telefone) pa da se lahko prek wifi poveže na internet (ker v bližini nimam pripravljenega utp kabla).
Ima kdo od vas delujoč set up na omenjen način in bi mi lahko priporočil kateri box izbrati? Hvala

Badwolff ::

Zadnjih par postov...

Ales ::

Zadnjih par postov ne vsebuje odgovora na to vprašanje. Govorijo večinoma o Android TV napravah, kjer EON aplikacija za mobilne telefone (za navaden Android) ne dela.

@thaman, poglej to temo.

mat xxl ::

thaman je izjavil:

Rabil bi android box na katerega bi lahko namestil EON (aplikacijo za mobilne telefone) pa da se lahko prek wifi poveže na internet (ker v bližini nimam pripravljenega utp kabla).
Ima kdo od vas delujoč set up na omenjen način in bi mi lahko priporočil kateri box izbrati? Hvala



Vzami Beelink GT King malo poglej , en uporabnik navadno prodaja že vse postavljeno ........ sem tudi jaz že pri njemu vzel....

thaman ::

Ales in mat_xxl hvala!

tbostjan ::

Pozdravljeni tudi jaz bi imel vprašanje v tej temi. Glede na situacijo Sport Klub, Arena Sport, bi si s kolegom izmenjala gesli, jaz njemu za Tvin on meni za EON in je volk sit in koza cela.
Po vaših izkušnjah ali se jaz na Telekomovem omrežju, lahko prijavim V EON smart tv aplikacijo (recimo na Chromecastu 4, v mojem Telekomovem omrežju, ali bom moral uporabiti Android box in se ukvarjati z aplikacijo za mobilne naprave?

Hvala in lp
Boštjan

Kelly ::

zdravo,..imam težavo,..

vse do včeraj sem lahko uporabljal GT KING Beelink za gledanje EON-a.
danes pa me je pričakalo obvestilo, da Storitve EON TV na tej napravi ne morem uporabljat !!!

imate idejo ?? grrrrrr

bmatko ::

Kelly je izjavil:

zdravo,..imam težavo,..

vse do včeraj sem lahko uporabljal GT KING Beelink za gledanje EON-a.
danes pa me je pričakalo obvestilo, da Storitve EON TV na tej napravi ne morem uporabljat !!!

imate idejo ?? grrrrrr



Imam enako težavo:|

OK.d ::

Naloži staro verzijo.
LPOK.d

Valvoline ::

Najbolja verzija eon tv je 3.4.4 dela na vse naprave, novejse in starejse.

mat xxl ::

Zanimivo meni EON še vedno BP deluje na GT Kingu pro 2 in na Gt kingu. Nikjer težav ?

Morda namig, odstranite to napravo iz Telesmeh računa in jo preimenujte v nekaj GSM Android , sam imam tako, morda Galxy S8

mat xxl ::

Torej, vam EON nadgrajen deluje na GT KIngu ali GT Kingu pro ali ne....... sam imam leto staro verzijo, pa razmišljam o nadgradnji .

maticm ::

Jaz imam tanix tx9s in mi deluje tudi najnovejša verzija eon tv (za smart tv) vendar je problem, da je nekaj narobe z ozadjem in ne vidim dobro menija. Poinštaliral sem 3.4.4. in v tej verziji deluje bp ( je tudi druga ikona).

zitrus ::

EON za mobilne naprave

Nabavil sem si box H96 Max X3 (4/64 GB), namestil custom ROM in poskušal namestiti EON v2.0.32 za mobilne naprave. Pri zagonu se mi je pojavilo obvestilo:
"Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" ("This device is not supported by EON mobile app")

Stari box Nexbox A95X sem resetiral na tovarniške nastavitve in poskusil namestiti EON v2.0.32. V tem primeru pa se je pojavilo opozorilo:
"Na napravi je omogočen korenski dostop, uporablja prilagojen ROM ali pa je drugače spremenjena." ("This may be because your device is rooted, has a custom ROM, or is somehow altered."

Zato sem se lotil EON aplikacije in rezultat je na tej povezavi:
EON_mob_2.0.32_mod.KAFE.apk

Sedaj imam delujočo EON mobilno aplikacijo na obeh zgoraj naštetih napravah. Mogoče bo še komu pomagala.

kingo1 ::

zitrus je izjavil:

EON za mobilne naprave

Nabavil sem si box H96 Max X3 (4/64 GB), namestil custom ROM in poskušal namestiti EON v2.0.32 za mobilne naprave. Pri zagonu se mi je pojavilo obvestilo:
"Mobilna aplikacija EON ne podpira te mobilne naprave" ("This device is not supported by EON mobile app")

Stari box Nexbox A95X sem resetiral na tovarniške nastavitve in poskusil namestiti EON v2.0.32. V tem primeru pa se je pojavilo opozorilo:
"Na napravi je omogočen korenski dostop, uporablja prilagojen ROM ali pa je drugače spremenjena." ("This may be because your device is rooted, has a custom ROM, or is somehow altered."

Zato sem se lotil EON aplikacije in rezultat je na tej povezavi:
EON_mob_2.0.32_mod.KAFE.apk

Sedaj imam delujočo EON mobilno aplikacijo na obeh zgoraj naštetih napravah. Mogoče bo še komu pomagala.


Smem vprašati, ali morebiti ta modificirana apk podpira tudi premikanje s tipkami - ali se vseeno potrebuje daljinca?

zitrus ::

To je verzija za mobilne naprave (telefon, tablica...) z zaslonom na dotik. Če se uporablja z boxom, priklopljenim na televizor, je najboj ugodno upravljanje z zračno miško (air mouse).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

mat xxl ::

No sam sem Gt Kinga Pro nadgradil na zadnji EON in vse deluje dalje.

zitrus ::

Nova povezava do modificirane EON aplikacije za mobilne naprave:
EON_mob_2.0.32_mod.KAFE.apk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zitrus ()

mat xxl ::

V čem je modificirana ?

zitrus ::

Enaka kot prvotno naložena, zaradi določenega razloga samo druga lokacija za download.

zitrus ::

Mimogrede, tisti, ki še nimate zasedene oz. registrirane EON TV naprave, lahko poskusite namestiti EON TV_v3.77.12297.apk na box z navadnim androidom. Če vam uspe, boste lahko dosti lažje upravljali aplikacijo s priloženim daljincem, posebej še v primeru, če imate nameščen ustrezen zaganjalnik npr. "Square Home Launcher : Windows style".

zuz3k ::

a ma kdo ta komunikator

Blow android box 4K 2GB/16GB

a deluje če priklopim usb/disk pri aplikaciji EON za previt nazaj?

lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Ales ::

zuz3k je izjavil:

a ma kdo ta komunikator

Blow android box 4K 2GB/16GB

V eni temi je čisto dovolj, tu že sprašuješ.

a deluje če priklopim usb/disk pri aplikaciji EON za previt nazaj?

Eno z drugim nima nobene veze. EON programa ne boš snemal nikamor, če to misliš.

Big_Al ::

zitrus je izjavil:

Nova povezava do modificirane EON aplikacije za mobilne naprave:
EON_mob_2.0.32_mod.KAFE.apk


Ta verzija meni na MiBox trmasto vztraja v portrait mode, tako da še vedno furamo modified 1.8.120 ali ima kdo kako novejšo delujočo verzijo?

mat xxl ::

Pa, kaj je z originalno verzijo zanič, na GT Kingu deluje vse.....

Big_Al ::

Originalna za ANDROID TV je OK, imam pa dva BOX-a in eno kodo za TV APP. Drugi setup je sideloadan "navaden" EON, ki pa ne deluje OK od določene verzije dalje. Ni tehničnega razloga... maybe bug, maybe feature.

Saj dela OK, samo mali upgrade sem želel, če so mogoče dodane kake funkcije.

zuz3k ::

kako je pri EON glede menjave programov da je na tipke in ne z miško

a je to odvisno od predvajalnika, al se da naštimat u aplikaciji al je odvisno od aplikacije?
Life is a psychological game.

zuz3k ::

tisti, ki gledate tv preko EON app

a pustite EON nonstop, da dela pač predvajanje TV aplikacijo in ugasnete TV
v izogib da se vsakič appa ne zaganja?


lp
Life is a psychological game.

krco77 ::

Lep pozdrav,

Imam problem z Eon aplikacijo.. Vsakič ko hočem pogledat kakšen film mi vrže vn "starševsko zaščito" 4 mestno kodo.. Donnie Brasco sm hotu pogledat.. In se par filmov isto, mi za kodira. Če ma kdo pravo kodo? 1234,4321,1243 ne primejo. Več ne vem.. Hvala za odgovore. ;)

Badwolff ::

0000?

krco77 ::

Badwolff je izjavil:

0000?


Sm probu tut 0000 tut ne prime, itak maš sam 3poskuse pol pa zaklene za 10 min.. Kr neki.. ;((

V-i-p ::

krco77 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

0000?


Sm probu tut 0000 tut ne prime, itak maš sam 3poskuse pol pa zaklene za 10 min.. Kr neki.. ;((

Starše vprašaj ;).

Bolt ::

krco77 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

0000?


Sm probu tut 0000 tut ne prime, itak maš sam 3poskuse pol pa zaklene za 10 min.. Kr neki.. ;((

Priznaj, da hočeš gledat XXX programe pa so ti starši zaklenili.
Drugače pa namesto, da tukaj sprašuješ bedarije, kdo ima kodo za tvoj box, pokliči na telemach.

matter ::

zuz3k je izjavil:

kako je pri EON glede menjave programov da je na tipke in ne z miško

a je to odvisno od predvajalnika, al se da naštimat u aplikaciji al je odvisno od aplikacije?


Jaz imam nvidia shild in itak nimam tipk da bi preveril.
Tast ima Philips TV z Android in ima gor EON, kjer pa deluje izbira kanala s pritiskom na 1,2,3 ...
Grem basket pa bom neloke metal

hojnikb ::

obstaja kakšna verzija za androidtv, ki bi delovala kot mobilna. Na paketu mam namreč samo 1 androidtv (ki je ze zaseden) box pa laufa androidtv.
#brezpodpisa

Big_Al ::

https://play.google.com/store/apps/deta...

Sam imam "navadno" sideload-ano. Pač par klikov več. Gre pa z določenim launcherjem tudi sideload-ane appe dat na main menu... ne najdem linka trenutno.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136590 (8381) zitrus
»

Nov tv v povezavi z T2 in Eon

Oddelek: Zvok in slika
162392 (2093) Daniel
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
215875 (5478) buick

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561076732 (336739) Mavrik

Več podobnih tem