» »

Nov avto za Taščo, zelo specifične zahteve ...

Nov avto za Taščo, zelo specifične zahteve ...

1
2
3 4

Aston_11 ::

Sloves res ne bo, vendar delajo boljše, lepše, bolj so udobni itd. Samo v mokrih sanjah nekaterih so slaba vozila. Neki vas psiha jebe očitno.

jype ::

Ne, ne, to mi je rekel pred kratkim, ko mi je razkazoval, kako se potegne šlauh za cviček.

Aston_11> Samo v mokrih sanjah nekaterih so slaba vozila. Neki vas psiha jebe očitno.

Eni mislijo, da so najpametnejši, pa da morajo met o vsem mnenje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

Aston_11 je izjavil:

Sloves res ne bo, vendar delajo boljše, lepše, bolj so udobni itd. Samo v mokrih sanjah nekaterih so slaba vozila. Neki vas psiha jebe očitno.


Dej se vsaj enkrat v avto usedi, pa boš videl, da so gnojfi skret od skreta. Vsak korejc je boljši od gnojfa.

Lastniki gnojfov sicer še vedno mislijo da vozijo avto, ampak resnica je daleč proč.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Racist!

jype ::

Če hočeš, da bo tašči avto všeč, kupiš tole.

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:


To je bilo 20 let nazaj. Danes so gnojfi 2 že zgnili, novi gnojfi so pa narejeni tako slabo, da ne bodo nikoli več prišli na tak sloves kot golf 2.

Niso, sem ravno včeraj enega videl. Naš človek ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

kingsix je izjavil:

D3m je izjavil:

Toyota je tak al tak od PSA.

Peugeot/Citroen motorji. :)


Niti ne.


Še.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Aston_11 ::

Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.

jype ::

Aston_11> Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.

Nebivedu je pogruntal tvoje geslo!

Aston_11 ::

Vse je mogoče v dobi informatike...

krneki0001 ::

Aston_11 je izjavil:

Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.


Tok zanič sedeže, kot so v VAG grupi do višjega razreda, dobiš samo še v kitajskih avtomobilih.

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

Aston_11 je izjavil:

Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.


Kia experience po avtocesti :))

Lahko se pljuva po nemcih, ampak korejci trenutno obvladajo motorje, menjalnike in elektriko. Ostalo se morajo še naučiti. Golf je milina za vožnjo po naših cestah.
#TeamFelix

Aston_11 ::

Ajde, nebivedu, vsaj potrudi se malo bolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

krneki0001 ::

Zakaj bi se trudil. Gnojfi so skret od skreta. Tako po sedežih kot po ceneni plastiki v notranjosti. Da o zanič motorjih ali menjalnikih ne govorimo.

Da ti vodna pumpa poči in spusti vodo pri skoraj novem avtu (še ne leto star in samo 60k km narejenih), mora bit kvaliteta sigurno na vrhuncu.

Imamo doma takega, ki hvali ta jetra. Osebno me pride ceneje vozit 6.2 V8 bencinarja, ker tolko kot jaz zapravim za gorivo, on za servise teh jajc zmeče.

D3m ::

Pravkar sem se testno peljal s Porsche Panamero 4S letnik 2017, dizel, 440km.

Pravi družinski avto. 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

krneki0001 ::

D3m je izjavil:

Pravkar sem se testno peljal s Porsche Panamero 4S letnik 2017, dizel, 440km.

Pravi družinski avto. 8-)


Ja, to bi pa že bilo za vozit. Ampak bencinarja 4.8 twin turbo + elektromotor - nekih 600 konjev. Ampak ne za taščo. :))

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

RedDrake je izjavil:

Pozdravljeni.
Bom tale problem kar delno outsourceal.
Namreč, tašči se je njen 3,5 leta stari Seat Leon zameril do konca (v dveh mesecih jo je na cesti pustil že 4x, na servisu menjajo kose po 1k EUR, armatura pa je še vedno polna rumenih lučk ...).

Sedaj hoče na vrat na nos zamenjat avto, če citiram zahteve:
- jasno nov
- zanesljiv
- ne sme imtei nič z VAG koncernom ...
- športen
- majhen (predvsem misli nizek, no pa da ni kakšna ladja s 4,5m+)
- skoraj 100% mora biti dizel (800-900km na teden)
- cena verjetno tam 15-20k EUR

Nekako mi pridejo na pamet Hyundai i30/Kia Ceed, Honda Civic (stari model je sedaj v akciji, zelo dobro opremljen dizel pade za ~19k EUR), pa recimo Mazda 3.
Problem je ker tašča živi v rovtah bogu za hrbtom (beri zgornje posočje), kjer zastopnikov za te znamke ni, oz. bi bilo potrebno na servis hodit po 1h+ v eno smer. V bližini prisotne znamke so VAG, Renault, Fiat, Dacia, Nissan, Volvo, MB, Hyundai, Citroen, Ford.
Morda kak predlog, vsaj kar se zanesljivosti/športnosti tiče?

Ja mi smo zaradi takih nesposobnih lolekov, nabavili isto znamko, ampak pri drugi avtohisi in se vozili pac malo dlje na servis. Pri lokalni avtohisi/servisu so pa bli res zaposleni loleki in nategatorji prve vrste.

Enivej, mogoce pa dizel ni glih za tvojo tasco. Mas racune, na katerih pise kaj menjavajo?
Vcasih na servisu popravijo zadeve tako, da vejo da bos prisel nazaj. Meni se je to ze tudi zgodilo, ko mi je pol avta htel mehanik zamenjat, na koncu sem sam menjal tuljavo (kar je htel mehanik na koncu) in glej ga problem od takrat vec ni blo.

Na isto sranje lahko naletis na kateremkoli servisu, ce te hocejo zajebat al okol prinest, te bodo. Ni hudic, da ce cel lajf popravljas eno in isto znamko, da neves popravt tako kot je treba. Drugo je ce ti je avto popravljal kak student/vajenec iz srednje sole.

Recimo, da smo meli serviserja v zlahti nekoc, ki je povedal marsikaj. Bil je pr toyoti, peugeot, vag...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

St235 ::

krneki0001 je izjavil:

Zakaj bi se trudil. Gnojfi so skret od skreta. Tako po sedežih kot po ceneni plastiki v notranjosti. Da o zanič motorjih ali menjalnikih ne govorimo.

Da ti vodna pumpa poči in spusti vodo pri skoraj novem avtu (še ne leto star in samo 60k km narejenih), mora bit kvaliteta sigurno na vrhuncu.

Imamo doma takega, ki hvali ta jetra. Osebno me pride ceneje vozit 6.2 V8 bencinarja, ker tolko kot jaz zapravim za gorivo, on za servise teh jajc zmeče.


Zanimivo, nič od naštetega ne vidim v golfu, ki ga imamo. A potem takem logično lahko sklepamo, da pač kot po navadi nakladaš in prodajaš meglo? Edini, ki se je nad ergoActive sedeži do sedaj pritoževal je stric, ki ma čez 150kg in so ga bočne opore žulile.

DGSja očitno še nisi vozil, ali pa pač ne znaš vozit (tukaj bi bilo za iskat tudi razloge za okvare)

Pa imamo zraven še korejca (isti cenovni rang) in japonca (manjši, cenejši) pa tudi z njima ni omembe vrednih težav.

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Pravkar sem se testno peljal s Porsche Panamero 4S letnik 2017, dizel, 440km.

Pravi družinski avto. 8-)


Ja, to bi pa že bilo za vozit. Ampak bencinarja 4.8 twin turbo + elektromotor - nekih 600 konjev. Ampak ne za taščo. :))


Samo kaj ko so zate to samo mokre sanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Unknown_001 ::

Men je prav hecen ta modni trend, da morš VW sovražt, če ne si zabit kmet. Medtem pa se jaz lepo mirno vsakdan vozim s svojim in mi je važno da se zanesljivo in varno pripeljem na cilj. Avtomobil mi tudi ergonomsko odgovarja, postavitev komand itd. Vse je logično in preprosto zato je dokaj prijetno vozit. Najbolj na jetra mi je vedno šlo ko sem se peljal s kakim renojem (pa nimam nič proti) in vedno ko se smernik vklopil sem sitkalo za luč nekako uspel premaknit, prav tečno je blo. Švaba ma pametno narejeno stikalo levo od volana ki ga zavrtiš in se z njim ne ubadaš več, francozom je pa vse to uspelo nasrat na kup, da potem še iščeš, kater oprstan na ročici je pravi za vrtet.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Unknown_001 je izjavil:

Men je prav hecen ta modni trend, da morš VW sovražt, če ne si zabit kmet.

V to kategorijo spada še Apple :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jero_no1 ::

krneki0001 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.


Tok zanič sedeže, kot so v VAG grupi do višjega razreda, dobiš samo še v kitajskih avtomobilih.


Sem mel v Ibizi športne sedeže, ki so mi bili zelo všeč, zdaj v Superbu so tud bolj kot ne športni in mi zelo ustrezajo.
Medtem ko C3 ima pa čist obične sedeže in ko plavaš čez ovinke, tvoje telo tud plava po tem sedežu :)

Meni osebno bolj ustrezajo školjkasti sedeži (čeprav sem na avtosalonu sedel v enmu avtu, kjer sem imel občutek, da mi bo vse notranje organe stisnlo do hrbtenice :)) in malo trše podvozje ter natančen menjalnik (vse to kar imajo nemški avti, francoski pa ne :)).

Samo oseben okus oz. mnenje, ki ga nikomur ne vsiljujem.

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Men je prav hecen ta modni trend, da morš VW sovražt, če ne si zabit kmet.

V to kategorijo spada še Apple :D.


Treba je sam prešaltat na mindset da so vsi izdelki orodje. Vsak pa uporablja kar mu odgovraja. Hvalabogu da imamo več različnih ali si kdo želi komunajz izbire kot da bi prišel na tržnico kjer si lahko izbiral med velikim gnilim jabolkom ali malim grintavim kislim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RoccoC ::

@nebivedu, nauči se trolat, si transparenten kot okno...

s1m0n ::

Sedeži v Golf VII so ja super se lahko kar dosti drugih firm istega razreda skrije.
Plastika pa je druga pesem... Tu pa niso nič boljše od konkurence.

Unknown_001 ::

s1m0n je izjavil:

Sedeži v Golf VII so ja super se lahko kar dosti drugih firm istega razreda skrije.
Plastika pa je druga pesem... Tu pa niso nič boljše od konkurence.


Plastični deli so mogočr manj robustno narejeni kot včasih sicer pa gre povsod za isti material - ABS.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

s1m0n ::

Material je isti ampak kako se stvar skup držijo pa je drugo.
Poka čisto vsaka plastika ki jo primeš (posebej na vratih kjer bi to še najmanj pričakoval). Tega v avtu za 25k€ ne bi smelo bit.

krneki0001 ::

St235 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Pravkar sem se testno peljal s Porsche Panamero 4S letnik 2017, dizel, 440km.

Pravi družinski avto. 8-)


Ja, to bi pa že bilo za vozit. Ampak bencinarja 4.8 twin turbo + elektromotor - nekih 600 konjev. Ampak ne za taščo. :))


Samo kaj ko so zate to samo mokre sanje.


Res je, zato pa vozim avto 6.2 V8 s 416KM. V sloveniji so samo trije registrirani, ker klošarji nimate denarja, da bi si kaj takega lahko privoščili.

St235 je izjavil:

Zanimivo, nič od naštetega ne vidim v golfu, ki ga imamo. A potem takem logično lahko sklepamo, da pač kot po navadi nakladaš in prodajaš meglo? Edini, ki se je nad ergoActive sedeži do sedaj pritoževal je stric, ki ma čez 150kg in so ga bočne opore žulile.

DGSja očitno še nisi vozil, ali pa pač ne znaš vozit (tukaj bi bilo za iskat tudi razloge za okvare)

Pa imamo zraven še korejca (isti cenovni rang) in japonca (manjši, cenejši) pa tudi z njima ni omembe vrednih težav.


To je zato, ker si kmetavz in slovencelj. Vi namreč vse požrete kar vam zeljarji spakirajo v gnojfe. Namreč gnojf je še vedno naboljši avto, pa četudi večkrat ribne kot ga tankaš.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Uuuuu Forda imaš :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

NikolormousB ::

Meni osebno bolj ustrezajo školjkasti sedeži (čeprav sem na avtosalonu sedel v enmu avtu, kjer sem imel občutek, da mi bo vse notranje organe stisnlo do hrbtenice :)) in malo trše podvozje ter natančen menjalnik (vse to kar imajo nemški avti, francoski pa ne :)).


Francoz s školjkastimi sedeži, športnim podvozjem in hitrim 7 stopenjskim menjalnikom.



Izjave, "francozi imajo to, nemci so taki..." so neumne. Že znotraj enega modela so razlike v opremi in vožnji ogromne. Megane RS je že dolgo časa med najhitrejšimi FWD avtomobili in nov model bo verjetno spet podiral rekorde po Nuru. Po drugi strani je navaden megane z 1.5 dizlom počasna gugalnica na 4 kolesih.

puginho ::

Heavy je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Sem se vsedel v korejca, večkrat, vsakič sem ocenil, da bi moral imeti hrtenico iz želeja, da bi lahko trdil, da je spominjalo na vožnjo z avtomobilom, potreboval pa bi tudi pošteno dozo vazelina.


Kia experience po avtocesti :))

Lahko se pljuva po nemcih, ampak korejci trenutno obvladajo motorje, menjalnike in elektriko. Ostalo se morajo še naučiti. Golf je milina za vožnjo po naših cestah.


Korejci so daleč zadaj za evropejci kar se tiče motorne ponudbe.

Unknown_001 ::

s1m0n je izjavil:

Material je isti ampak kako se stvar skup držijo pa je drugo.
Poka čisto vsaka plastika ki jo primeš (posebej na vratih kjer bi to še najmanj pričakoval). Tega v avtu za 25k€ ne bi smelo bit.


Tanke stene, prešvoh rebra pod površino, slaba sidrišča... kaj češ. Nekje prišparajo da drugje dodajo. Sj to bi radi. Čimveč opreme za čimmanj denarja.

Če koga zanima gola kakovost izdelave mora probat najbolj osnovni model iz ponudbe. Ker razlika med tem in dražjim je samo še v tapeciranju, in dodatni opremi. Plastika pa pleh sta pa še vedno ista.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:

Men je prav hecen ta modni trend, da morš VW sovražt, če ne si zabit kmet.


Če voziš golfa potem si kmetavz, ne kmetov žalit.

Unknown_001 je izjavil:


Medtem pa se jaz lepo mirno vsakdan vozim s svojim in mi je važno da se zanesljivo in varno pripeljem na cilj.

Tudi z avtom za 50 evrov se varno pripelješ na cilj. Ne rabiš zato zeljarjev podpirat.

Unknown_001 je izjavil:


Avtomobil mi tudi ergonomsko odgovarja,...


To je zato, ker se še nisi vozil v avtu, ampak se voziš v gnojfu. Ko se boš v avto usedel, boš videl da so gnojfi in renaulti, ki si jih vozil en skret od skreta.

Aston_11 ::

krneki0001 je izjavil:

privoščili.
Ene samo denar in bitcoini ločijo od reveža, druge pa ne niti veliki avtomobili.

krneki0001 ::

D3m je izjavil:

Uuuuu Forda imaš :)


Ja, 2 tedna starega.

Aston_11 ::

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Uuuuu Forda imaš :)


Ja, 2 tedna starega.
May _we _be _our _friend?

krneki0001 ::

Aston_11 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

privoščili.
Ene samo denar in bitcoini ločijo od reveža, druge pa ne niti veliki avtomobili.


Ti bom citiral eno malo bolj bogato slovenko:
"Kaj pa je to milijon evrov? Samo papir. Drobiž."

Aston_11 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Uuuuu Forda imaš :)


Ja, 2 tedna starega.
May _we _be _our _friend?



Ne, ti ne. :))

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

krneki0001 je izjavil:

To je zato, ker si kmetavz in slovencelj. Vi namreč vse požrete kar vam zeljarji spakirajo v gnojfe. Namreč gnojf je še vedno naboljši avto, pa četudi večkrat ribne kot ga tankaš.



To je del čara. Preden obrneš ključ imaš že visok srčni utrip če bo sploh vžgal. Ne rabiš za to nekega V8.

In ta boljše: sosed ti zavida zariban avto ;)
#TeamFelix

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:


To je zato, ker se še nisi vozil v avtu, ampak se voziš v gnojfu. Ko se boš v avto usedel, boš videl da so gnojfi in renaulti, ki si jih vozil en skret od skreta.


Jok brate,
Ne vozim golfa.

In definitivno sem pod rit dal že boljša kola kot ti, ne se bat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

smacker ::

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Uuuuu Forda imaš :)


Ja, 2 tedna starega.

Pics?

krneki0001 ::

Unknown_001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


To je zato, ker se še nisi vozil v avtu, ampak se voziš v gnojfu. Ko se boš v avto usedel, boš videl da so gnojfi in renaulti, ki si jih vozil en skret od skreta.


Jok brate,
Ne vozim golfa.

In definitivno sem pod rit dal že boljša kola kot ti, ne se bat.


Ja, v sanjah sem tudi jaz že bil pilot reaktivca.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

ajde nebivedu, dej mal več specsov o tvoji mrcini :9
#brezpodpisa

krneki0001 ::

Ford Raptor.

smacker je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Uuuuu Forda imaš :)


Ja, 2 tedna starega.

Pics?



Pridejo, ko pride avto iz predelave. Ga je treba malo v krom "oblečt".

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

hojnikb je izjavil:

ajde nebivedu, dej mal več specsov o tvoji mrcini :9


Po specsih sodeč F150 Raptor, ampak prejšnji model, ker očitno nima za novega.

RoccoC ::

krneki0001 je izjavil:

Ford Raptor.


LOLOLOLO, torej si nebivedu statistično gledano zelo verjetno male postave in suhljati zakompleksanko, ki pomanjkanje velikosti oneta poiskuša kompenzirati z velikim avtomobilom. Ne me napadat, to pravi statistika...

smacker ::

Treba je kompenzirat :D Drugač pa enga SLO je možno tukaj videt/slišat (@0:33)

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


To je zato, ker se še nisi vozil v avtu, ampak se voziš v gnojfu. Ko se boš v avto usedel, boš videl da so gnojfi in renaulti, ki si jih vozil en skret od skreta.


Jok brate,
Ne vozim golfa.

In definitivno sem pod rit dal že boljša kola kot ti, ne se bat.


Ja, v sanjah sem tudi jaz že bil pilot reaktivca.


Vljudno vabljen na ogled voznega parka
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

NikolormousB je izjavil:

hojnikb je izjavil:

ajde nebivedu, dej mal več specsov o tvoji mrcini :9


Po specsih sodeč F150 Raptor, ampak prejšnji model, ker očitno nima za novega.


Motiš se.

Drugače pa je to zamenjava za sedaj že bivšega 911 turbo. Ta je šel namreč k novemu lastniku za tako ceno, da sem samo še drobiž dodal in kupil forda.

RoccoC je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ford Raptor.


LOLOLOLO, torej si nebivedu statistično gledano zelo verjetno male postave in suhljati zakompleksanko, ki pomanjkanje velikosti oneta poiskuša kompenzirati z velikim avtomobilom. Ne me napadat, to pravi statistika...


Ravno obratno. Ampak rad imam avtomobile z dost konji. "Daily car" jih ima samo 165.

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Sem mislil, da je debata o avtih za veliko km okrog 20 jurjev ... recimo nekaj takega.

Če bi dodal dodaten pogoj, katera piksna v tem razredu pogoltne brez težav 200x30x45 škatlo, kakšna je izbira?

krneki0001 ::

Večina karavanov velikosti legacy-ja, passata, mazda 6,...



V oktavijo in gnojfa pa 2m dolžine ne spraviš, razen če sprednji sedež čisto naprej porineš.

Aston_11 ::

krneki0001 je izjavil:

Ti bom citiral eno malo bolj bogato slovenko:
"Kaj pa je to milijon evrov? Samo papir. Drobiž."
Se strinjam, zato sem tdi napisal, kar sem napisal, nisem pa mislil samo na denar, ali avtomobile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto za dolge dnevne razdalje - 8.000€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38992985 (45979) TheBlueOne
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35879347 (65111) GrimReaper
»

Nakup rabljenega avta do 7000EUR (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30655180 (46141) Mato989
»

Nov avto za 15000€ (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21462365 (46131) kljhjkhkjh
»

avto za avtocesto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13828056 (23911) D3m

Več podobnih tem