» »

Poptv in kanala alternative

Poptv in kanala alternative

pia2001slo ::

Pozdrav,

Zanima me kaj bi bilo najceneje, da bi hći lahko na tv-ju še naprej gledala oba kanala? Sedaj je gledala preko antene, tv ni smart, imam t-2 tv naročeno (ne bi jemal še ene njihove škatlice). V sobi ima tudi možnost ethernet priklopa. Kaj bi lahko bile možnosti - hdmi stock, tv box (android), ipd?

Hvala
  • polepsal: Mavrik ()

smacker ::

Druga t2 škatlica bo imela največ funkcionalnosti (stane par eur/mesec, odvisno od paketa) - boljša slika, vsi kanali, preglednejši vmesnik,...
Druga opcija je kak android box (enkraten strošek cca. 50-100eur), kamor naložiš t2 tv2go in gledaš od tam. Glede funkcionalnosti lahko stestiraš omenjeno aplikacijo na mobilnem telefonu in ugotoviš, če zadostuje potrebam (kvaliteta slike, dostopnost kanalov, časovni zamik,...)
Tretja možnost je priklop računalnika na TV in gledaš kanale preko VLCja. To je zastojn (računalnik najbrž že ima), je pa najmanj udobno.

MIHAc27 ::

T-2-jev Tv2go imamo pri nas na: 1x Stacionarni PC, 1x Prenosnik, 1x NUC (mini PC), 1x telefon (android) na TV pa še njihovo škatlico (ker žal nima TV svojega LAN priklopa).

Dela včasih tudi na vseh skoraj istočasno. Če imaš kak PC sposoben poganjat divx filme oz youtube... bo tudi TV2Go delal.

GupeM ::

Pri nas uporabljajo android tv box s tvin aplikacijo in brezžično miško, ali remote controlerjem preko telefona, če se mi ne da stegniti do miške na drugi strani klubske mizice, ali če kaj tipkam. Daljinec, ki je prišel zraven, je neroden v Tvin aplikaciji. Ni najbolj udobno, ampak se da preživeti. Tako ali tako pustim pri miru, ko enkrat naštimam kar bi rad gledal, glasnost pa spreminjaš preko remote controla od tv-ja.

[D]emon ::

Spametuj hcerko, da ne bo gledala tega sranja ? :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Spametuj hcerko, da ne bo gledala tega sranja ? :)



+10

Gledanje pop tv-ja in a kanala dokazano poneumlja.

neooo ::

Na gearbest.com najdeš poceni android boxe, lepo priklopiš na ethernet in naložiš android app za (telekom ima tvin) nevem kako se reče mobilni tv pri t2 če obstaja. In lepo gleda naprej :)

gruntfürmich ::

ah fantje, pustite ubogo debilno slovensko rajo da se poneumlja še naprej. itq nima čisto nobene evolucijske in genetske funkcije kot nadaljevati svojo debilno vrsto, da skanalizira misli na najosnovnejše primitivizme in se pusti voditi, ker enostavno nima toliko pameti da bi sama skrbela zase. tko je še najbolje za vse vpletene.

predlagam kakšne lokalne slovenske kanale, od večjih mednarodnih mtv, hrvaški rtl je dokaj na nivoju, vsi komercialni nemški (to je celo zelo poučno, ker bodo hčer pripravili na nemško delavsko življenje če si bo želela boljšega življenja kot v sloveniji)...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

mzakelj ::

Najcenejša in najboljša rešitev je ravno tista katere se otepaš. Še en box za 3€ na mesec pa si rešen. Če bi jest imel to šanso se ne bi jebal z kakimi android boxi in podobno.

neooo ::

gruntfürmich je izjavil:

ah fantje, pustite ubogo debilno slovensko rajo da se poneumlja še naprej. itq nima čisto nobene evolucijske in genetske funkcije kot nadaljevati svojo debilno vrsto, da skanalizira misli na najosnovnejše primitivizme in se pusti voditi, ker enostavno nima toliko pameti da bi sama skrbela zase. tko je še najbolje za vse vpletene.

predlagam kakšne lokalne slovenske kanale, od večjih mednarodnih mtv, hrvaški rtl je dokaj na nivoju, vsi komercialni nemški (to je celo zelo poučno, ker bodo hčer pripravili na nemško delavsko življenje če si bo želela boljšega življenja kot v sloveniji)...



Gledanje tujih programov sploh ni slabo, sam se se kot otrok naučil nemško, ker smo živeli ob Avstrijski meji, in sem gledal njihov ORF :)
Kasneje pa še angleško, ko so na takratno kabelsko prišli angleško govoreči kanali. In prav nemščina mi pride prav saj sem zaposlen v Avstriji.

Pop tv in ostali pro plus kanali naučili res nič nebodo. Če ka pa kdo hoče naj jih ima. Jaz pop tv že dolgo ne gledam. Ker ni vreden mojega časa.

nikolahodin ::

Total tv je od Telemacha. Samo v vednodnost

Scorpia ::

nikolahodin je izjavil:

Total tv je od Telemacha. Samo v vednodnost


Nope. SBB(Srbija) je lastnik telemacha in Total tv. Telemach so par let ali vec nazaj kupili srbi. V Sloveniji nekako partnersko trzijo skupne storitve, drugace se vedno lahko neodvisno pri enemu podjetju narocas storitev.
////

strom_15 ::

Lastnik SBB (in posledično Telemacha) je pa sklad KKR

Seljak ::

Ja, in vprašanje se je "glasilo kdo je lastnik Telemach-a",kajne?!

jozkob ::

Jaz imam alternet.tv, prodajajo box kjer lahko gledaš tudi filme iz interneta. Jaz sem vzel pri njih kar preko aplikacije KODI in gledam vse preko telefona.

KraitPay ::

Lahko prosim nehaš promovirati "svoje" izdelke?

scipascapa ::

jozkob je izjavil:

Jaz imam alternet.tv, prodajajo box kjer lahko gledaš tudi filme iz interneta. Jaz sem vzel pri njih kar preko aplikacije KODI in gledam vse preko telefona.



Osebni podatki

Uporabniško ime
jozkob
Čas prve prijave
18.01.2017 18:48:39
Spol
Vesoljec

lol


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138051 (9842) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144174 (8503) ruski76
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167253 (25451) yani2000
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021259 (11165) Bellzmet
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537756 (15869) dykristy

Več podobnih tem