» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
4 / 10
»»

Boxa ::

Verzija 2 više ne radi. :(

[img]http://www.dodaj.rs/f/3g/pf/4rX5cMxF/sc...

Verzija 2 više ne radi.

 null

null

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boxa ()

yani2000 ::

Kaj ostalim tudi ne deluje več D3 GO v3.4.1 (V2)?

Trzaska265 ::

Tudi meni ne dela več. Probal včeraj in napiše isto napako kot zgoraj (tablica Pipo).
Pred popravo programa pa mi je napisal da hoče posodobitev,

LP

BladE_ ::

Če ta storitev ne deluje kot bi morala "težava z ROOTom", ali lahko zahtevamo znižanje naročnine? Osebno imam neko zamero pri njih in bom dobil do vsakega centa nazaj, ko kaj ne bo delalo... Iz Siola sem presedlal na Telemach zaradi ugodnejše variante ampak delovanje storitev je očitno pogojeno z ugodnejšo ponudbo...
Akcija - Reakcija

dukedl ::

men tud ne dela več..hide my root pri originalni aplikaciji pa ne pomaga (več)

jz mam root na telefonu zaradi drugih stvari, ne zato da bi jim hotu app pohackat...bedno uglavnm
lp dukedl

dukimen ::

yani2000 je izjavil:

Kaj ostalim tudi ne deluje več D3 GO v3.4.1 (V2)?

tudi jaz včeraj opazil, da ne deluje in javi isto napako kot @Boxa

nisem imel časa bolj podrobno preverjati.. sem to pustil za danes
danes zaženem D3GO (v3.4.1 (V2)) in zaenkrat deluje :)

rejnmen ::

yani2000 je izjavil:

Kaj ostalim tudi ne deluje več D3 GO v3.4.1 (V2)?


tudi meni je vceraj javljalo isto napako, kot pravi Boxa...

danes pa pride med programe, ampak spet tezava zaradi roota!
pa ce stokrat poskusam (razlicne kanale), ne spusti dalje!

ampak vseeno, yani2000, hvala za vso delo in trud!

adolnicar ::

yani2000 je izjavil:

Kaj ostalim tudi ne deluje več D3 GO v3.4.1 (V2)?

Pozdravljen!

A je kakšna možnost, da bi zadnjo verzijo (v4.7.1.32 z dne 17. marec 2015) spet "popatchiral" da root dostopa ne preverja več?

Hvala v imenu vseh :)

P.S. Še uradno pojasnilo, zakaj to delajo:
Zaradi ščitenja avtorskih pravic aplikacije ne deluje na napravah z root dostopom ali na napravah, ki imajo v ozadju delujoče programe za zajem slike.
Prav tako ne deluje tudi napravah, ki imajo začasno izključen root dostop

Zgodovina sprememb…

yani2000 ::

adolnicar je izjavil:

Pozdravljen!

A je kakšna možnost, da bi zadnjo verzijo (v4.7.1.32 z dne 17. marec 2015) spet "popatchiral" da root dostopa ne preverja več?

Hvala v imenu vseh :)

Sem na prejšnji strani napisal, da za to verzijo mi nič ni uspelo, ker imajo novi način preverjanja ROOT-a / izpisa Exceptiona iz NXPVideoPlayer-ja.
To preverjanje ROOT dostopa sem že odpravil, a na žalost ne na pravi lokaciji v programu, tako da ne vem kako to dokončno odpravit.
Tukaj imaš povezavo za prenos nove verzija, a drugi pravijo da jim še vedno ne dela:
D3 GO_v4.7.1.32 (V2)

yani2000 je izjavil:

Oglašam se samo, da povem, da instrumentacija ni uspela, ker mi ob zagonu app-a javi "StackOverflowException".
Če bi se zopet zraven spravil in ročno logiral tiste najnujnejše classe in metode, bi lahko ugotovil kje se pojavi napaka v najnovejši verziji D3 GO. Pa tudi če ugotovim kje je napaka, se mi lahko zgodi, da jo ne bom mogel odpravit, tak da se mi za zdaj ne da s tem ukvarjat.
Za zdaj boste morali uporabljati staro verzijo dokler bo pač šla (upajmo da čim dlje!). :)


adolnicar je izjavil:


P.S. Še uradno pojasnilo, zakaj to delajo:
Zaradi ščitenja avtorskih pravic aplikacije ne deluje na napravah z root dostopom ali na napravah, ki imajo v ozadju delujoče programe za zajem slike.
Prav tako ne deluje tudi napravah, ki imajo začasno izključen root dostop

Temu že dolgo ne verjamem več! To je samo PR stunt!
Če bi bilo to res bi morali onemogočit predvajanje povsod, ko ima naprava administratorski dostop, torej v najverjetnejšem primeru na VSAKEM računalniku in ne samo na tablicah/telefonih. Kdo pri zdravi pameti pa bi šel ripat video preko telefona/tablice (ne vem če je to sploh mogoče). Za PC pa vem, da obstaja neskončno veliko programov, ki snemajo video zaslon. Plus tega so nekateri uporabniki Samsung/HTC/Sony/LG naprav na uradni verziji sistema tudi dobili nekoč isto sporočilo o uporabi ROOT-a.
Mislim, da tukaj ta NXPVideoPlayer vrača neki exception, mogoče celo res zaradi zaznavanja ROOT-a.

lolypop000 ::

@yani2000

Pri tvoji stari d3go 3.4.1 apk iz 2014 je za odstranitev okna update potrebno samo spremenit v manifestu iz tega: versionCode="968" android:versionName="v3.4.1 v to versionCode="2855" android:versionName="v4.7.2 in deluje normalno brez pojavnega okna za update in brez težav s predvajanjem vsebine.

yani2000 ::

Super najdba!
Lahko pošlješ modificiran apk za ostale ali jaz posodobim moj stari APK in ga pošljem?

lolypop000 ::

Z dovoljenjem yani2000 je tukaj link za njegovo staro verzijo 3.4.1, ki ne prikaže okna za posodobitev: https://db.tt/SJZStZFq

Zgodovina sprememb…

lolypop000 ::

Kaj lahko nekdo z rootano napravo, ki ima nameščeno zadnjo verzijo d3go 4.7.1.32 naredi screen shot napake za root in prilepi sliko?

yani2000 ::

Mislim da je tale napaka (na prejšnji strani jo je že "dukimen" prilepil):

dukimen je izjavil:


uradna aplikacija pa se ne zažene in javi (hecno, screenshota mi ne naredi, javi, da je storage zaseden)

lolypop000 ::

Hvala za sliko, bom probal poiskat, če bom našel kaj v zvezi s tem, da se onemogoči root preverjanje.

wera1981 ::

Yani2000, pa ti si car. Vse deluje z staro verzijo V3. lolypop00 hvala tud tebi!

yani2000 ::

Zahvala za V3 gre samo "lolypop000"-u.
Jaz sem se preveč programsko tole lotil.

boleyu ::

pozdrav svima, pratim vas forum jer sam zainteresovan da instaliram d3go na tv box.
posto sam pocetnik, da li neko moze da mi objasni kako da uradim ovo sto je navedeno dole.

hvala unapred,
pozdrav iz spanije,

bole


lolypop000 je izjavil:

@yani2000

Pri tvoji stari d3go 3.4.1 apk iz 2014 je za odstranitev okna update potrebno samo spremenit v manifestu iz tega: versionCode="968" android:versionName="v3.4.1 v to versionCode="2855" android:versionName="v4.7.2 in deluje normalno brez pojavnega okna za update in brez težav s predvajanjem vsebine.

lolypop000 ::

6 postova iznad tvog ima link za download več pripremljene apk sa tim promjenama.

boleyu ::

Hvala, instalirano, radi bez greske.

vi ste carevi
pozz
bole

lolypop000 ::

Tukaj sem našel, da je zabeležen tudi D3GO za tiste, ki imate rootane naprave, da skrijete root samo za D3GO za verzijo 4.7.1.32: http://www.droidviews.com/how-to-hide-r...

p.s.
Z Yani2000 še vedno iščeva podobno rešitev kot je bila za staro verzijo, da ne prikaže napisa, da je naprava rootana, vendar zaenkrat neuspešno.
Tako, da za prvo silo, če želite uporabljati zadnjo verzijo in če imate rootano napravo lahko naložite programa iz zgornjega linka.

bond007 ::

Tale zadnja rešitev z Rootcloak ne deluje na zadnji verziji D3GO. Ko klikneš na kanal, te vrže iz aplikacije.

Sicer so prednosti zadnje verzije D3GO predvsem dosti hitrejši zagon in pa lastna lista programov. Če rabita D3GO login za testiranje, mi pišita na ZS, da vama posodim svojega :)

Mad_Lion ::

lolypop000 je izjavil:

Tukaj sem našel, da je zabeležen tudi D3GO za tiste, ki imate rootane naprave, da skrijete root samo za D3GO za verzijo 4.7.1.32: http://www.droidviews.com/how-to-hide-r...

p.s.
Z Yani2000 še vedno iščeva podobno rešitev kot je bila za staro verzijo, da ne prikaže napisa, da je naprava rootana, vendar zaenkrat neuspešno.
Tako, da za prvo silo, če želite uporabljati zadnjo verzijo in če imate rootano napravo lahko naložite programa iz zgornjega linka.



Hja ko bi le delovalo. :( Sem že poskusil. Težava je v tem da RootCloak ni bil posodobljen že več kot leto dni in preprosto ne deluje na lollipopu. Morda bo delovalo uporabnikom na kitkatu. In ravno tu je tudi glavna težava. Za kitkat in nižje se tako lahko uporablja hackana verzija v3.4.1 dokler se ne najde rešitev. Na lollipopu pa nikakor ne deluje. Ne nova ne stara ne nobena verzija. Torej bi ravno za lolipop najbolj rabli neko rešitev pa četudi začasno. Še nekaj: če si v Supersu kliknil temporary unroot je na stari verziji to delovalo vedno. Na novi in lollipopu pa to aplikacije ne pretenta več. Še vedno vrže isto napako. (Mislim pa da ta temporary unroot v supersu začasno odinštalira su binary ali kako že deluje?- Root checker aplikacije ponavadi napišejo da root ni present v tem primeru. Kar pomeni da D3 Go očitno preverja še nekaj drugega ali pa bolj temeljito.)

Res se nebi smeli pustiti takole jeb** Telemachu. Da ne moreš uporabljat aplikacije ker maš telefon rootan. Mislim pa kdo se bo spravil snemat vsebino na telefonu. Ali je tale ki je spisal aplikacijo malo premakjen v glavi ali pa je njegov šef. Drugega logičnega pojasnila ni. Pol pa naj prepovejo gledanje tudi na vseh windowsih glede na to da imajo verjetno skoraj vsi admin dostop. Pa maci tudi. Samo telemachu lahko nekaj tako debilnega pade na pamet. Če ne bi bili praktično edini ponudnik na moji lokaciji bi jih itak že davno kenslal.
A ni včasih tudi T2 imel root preverjanja na svoji Tv aplikaciji pa so ga potem odstranili ko so ugotovili da je to popolni nesmisel? To bi mogla kaka skupinska tožba past za Telemach da se malo premaknejo in odstranijo ta nesmisel. Ali pa naj ponudijo znižanje naročnine glede na to da ne morem uporabljati funkcije ki je povsod z takim pompom oglašujejo. Bemti ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mad_Lion ()

lolypop000 ::

@bond007

Hvala za ponudbo, mislim, da bo Yani2000 prišlo prav ;)
Imam telemach tako, da lahko testiram vendar žal po dveh celih dneh probavanj ni željenega napredka.
Prebiram po googlu opise kaj vse bi naj aplikacije preverjale za root in upam, da bom našel kak podatek kaj iščejo.

@Mad_Lion

Sem prepozno videl, da aplikacija ni bila že dolgo posodobljena :(
Uporabnik, ki je izdelal to aplikacijo pa tudi že dva meseca ni bil prijavljen na xda, da bi ga vprašal, če bo posodobil svoje programe za lollipop.

Zaenkrat sem poiskal v d3go vse zapise za root in jih malo spremenil, vendar napako pri predvajanju še vedno javi identično brez spremembe v napisu.

yani2000 ::

Mad_Lion je izjavil:

A ni včasih tudi T2 imel root preverjanja na svoji Tv aplikaciji pa so ga potem odstranili ko so ugotovili da je to popolni nesmisel?

DA, pri tisti verziji sem jaz začel z odstranjevanjem "ROOT checka".
Potem ko so pri T-2 uvideli kakšen nesmisel so naredili (in imeli kopico težav z uporabniki), so popolnoma odstranili ta "ROOT check" v novejših verzijah tv2go programa.

Mad_Lion je izjavil:

To bi mogla kaka skupinska tožba past za Telemach da se malo premaknejo in odstranijo ta nesmisel. Ali pa naj ponudijo znižanje naročnine glede na to da ne morem uporabljati funkcije ki je povsod z takim pompom oglašujejo. Bemti ;(

Tole s tožbo je malo verjetno, da bo šlo skoz.
S tem so se samo pravno zavarovali. Predvidevam da so se v njihovi pogodbi zavezali založnikom, da bodo po najboljših tehničnih močeh onemogočali snemanje TV programov z naprave, ki uporablja D3 GO in s tem kot tak ni nič narobe. Problem nastane, da so se poslužili napačnega postopka, ki potem na koncu še bolj nevrira ostale uporabnike Androidnih naprav, ki o ROOT-u še nikoli slišali niso. Po moje bi se morali bolj na PC spravit, sam ne spet tako da preverjajo, če ima PC uporabnik administratorske pravice ;), ampak če ima nameščenega katerega od programov, ki omogočajo zajemanje slike.
Mislim, da sem sedaj že nakazal pravo smer:
Ta moja rešitev preverjanja je pač "too much paperwork", in je bolj simpl kar preverit "ROOT" dostop in blokirat vse po vrsti. :|
Da ne omenim, da je tale moja rešitev "misija nemogoče", ker je ogromno Windows programov za zajem slike in vedno se kakšen nov ali pa obskuren najde, ki ga lahko hitro spregledaš. Pač vedno je igra "maške in miši".

adolnicar ::

Prav norca se delajo na Telemachu:

Pozdravljeni,

žal vam na rootani napravi ne moremo omogočiti uporabo storitve D3Go.
Drugega storitve/aplikacije za ogled spletne televizije ne ponujamo.
Svojo tablico lahko odnesete na servis, da vam namestijo originalno programsko opremo in poskrbijo, da naprava ne bo rootana.
Ko vam to uredijo, boste lahko na vaši tablici uporabljali tudi storitev D3Go.

Lep pozdrav.

Blaž Pivk Frumen
Tehnična podpora


Pa itak je jasno, da lahko (če ravno želimo) delamo zajem slike na kakšen drug način (npr. na Windows računalniku).
Ali najdemo kakšno rešitev za začasni "un-root" ali pa menjamo operaterja, na srečo jih je še nekaj v Ljubljani :)

Sims ::

Ni to problem, problem je, da že kupiš original rootano napravo. Recimo TPAD CT101.C2.(ja vem, da tablica ni ne vem kaj, pa vseeno) Ne vem kaj serjejo z besedo "originalno" Če je že kupljena rootana. Da ne bo pomote, kupljena v trgovini, original zapakirana. TO je problem!

Pa še za vse, ki imajo morda to tablico. Po nekajkratnem klicarjenju na pooblaščen servis. Sem dobil človeka, ki se zaveda problema in pravi, da imajo softver, ki zadevo reši ter da bo morda dal na spletno stran z navodili. http://www.tpad.eu/posodobitve Sicer je obljubil, da mi po poslal na mail ... pa ni ...

BorutK-73 ::

Kdo bo imel video capture app na tablici? So pa smešni na Telesmehu.:))

lolypop000 ::

Ravno zaradi takih odgovorov od Telemacha me je podžgalo, da iščem rešitev, da bo delalo tudi na rootanih napravah.

yani2000 ::

Delal sem mal na novi verziji, z nekaterimi predlogi od "lolypop000".
Ker mi je telefon izpustil dušo sploh ne vem kako bo app delal.
Postopek že poznate (pobrisat vse od prej!).
Je pa mala verjetnost, da bo dejansko delalo, ker je "lolypop000" odkril, da se še vse živo preverja. To kar na žalost ne znam odpravit.
Pač, poskusit ni greh.

Prenos:
D3 GO_v4.7.1.32-Hacked-Yani-v4.apk

bond007 ::

Ne deluje - ko klikneš na predvajanje kanala se aplikacja zapre, brez kakega error message. Stestirano na tablici in telefonu (android 4.2.2).

yani2000 ::

OK... ponovno! :)
Prej sem preveč spreminjal in mi je nekaj čudnega overheada naredila funkcija (tak mi je vsaj program za crackanje prikazal).
Sedaj upam, da sem spremenil samo tisto kar se potrebuje (še vedno pa mislim, da ne dovolj!). Vsaj program za crackanje mi ne prikazuje več čudnih znakov (overhead-a) na koncu funkcije.
Se pa opravičujem, da tule smetim s temi minimalnimi popravki, sam kot sem rekel sem brez accounta in brez naprave za testiranje.
Upajmo da bo iz tega kaj uporabnega nastalo!

Prenos:
D3 GO_v4.7.1.32-Hacked-Yani-v5.apk

Sriple Tix ::

Iz svojega veselja nam delaš uslugo in se trudiš, na koncu pa bi se še opravičeval zaradi opravljenega dela? Poklon do podna in še globlje hvala za vse!

bond007 ::

+1 Zadnja verzija V5 pa javi standarden error za rootane naprave: (VMX:android_47).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

lolypop000 ::

Meni je uspelo odstranit spodnjo vrstico VMX:android_47 tako, da zaenkrat prikaže samo zgornji napis, da ne dela na rootanih napravah.

Še nekje je potrebno nekaj preskočit.

yani2000 ::

OK, upam da sem sedaj prišel do tja ko je "lolypop000" prišel.
Torej nebi smelo napisat (VMX:android_47) pri sporočilu o ROOT, ali pa bi celo moralo delat! :D

Prenos:
D3 GO_v4.7.1.32-Hacked-Yani-v6.apk

lolypop000 ::

Še vedno je error z V6 apk, ampak nimaš več vrstice VMX:android_47 ;)

lolypop000 ::

Samo za info ;)

Dober prijatelj se je lotil d3go in ugotovil, da imajo nove apk zakodirane komande ( su, busybox, xposed ... ).
Upam, da nam s skupnimi močmi v prihajajočem tednu uspe zadevo usposobit :)

tomilen ::

še dela kdo kaj na tem, da bi d3go začel delovati na rootanih napravah :) ?

lolypop000 ::

Še delam, samo željenega napredka ni :(
Toliko smeti so pustili not od stare verzije, da je že vse skupaj nepotrebno zabijanje časa.

tomilen ::

Super si:)

lolypop000 ::

Prosil bi, če bi mi lahko kdo poslal d3go za iOS.

hojnikb ::

sj ga maš na app storu
#brezpodpisa

lolypop000 ::

Kaj se ga da kako prenest brez, da imaš apple napravo?
Če se ne da, bi prosil nekoga z apple napravo, če lahko prenese in pošlje.

tomilen ::

bi ti poslal pa nimam iphone :(

Sims ::

jaz imam ipad. Kako pridem do instalacijskega faila?

LP,

Sims

yani2000 ::

Ko sem dal v Googlu iskat: ios backup ipa jailbreak windows
Sem našel: http://www.i-funbox.com/
Drugače pa imaš še polno uporabnih linkov!
Najdit pa moraš D3GO .IPA datoteko in jo prenest na računalnik in potem nekje objavit za prenos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

tomilen ::

to pomeni, da bom mogoče lahko uporabljal d3go na kao rootani napravi, čeprav to sploh ni:))

yani2000 ::

Ne, kolikor mi je znano potrebuje lolypop000 to datoteko, da bo primerjal z android datoteko in bo poskusil najdit razliko.
Lahko pa samo povem, da je zadnje dni lolypop000 trdno delal, da bi obšel to preverjanje ROOT-a.
Nekam je prišel, sam še ni čisto točno našel to kar je iskal.

lolypop000 ::

D3go za apple rabim iz jailbreakane naprave.
Sem dobil iz ne jailbreakane in je datoteka, ki vsebuje pomembne podatke kriptirana in je ne morem odpret.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124572 (2754) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537633 (15746) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73647 (2097) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143226 (2500) Netrunner

Več podobnih tem