» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
2 / 10
»»

Mad_Lion ::

Gre za D3 Go. kot pravim se tista iz Play Stora normalno namesti in deluje brez enega problema. Če pa probam ta apk namestit ko je vključen ART mi sploh ne gre in napiše Application not installed. Če pa jo najprej namestim potem pa preklopim na ART se pa crasha isto sekundo ko jo zaženem.

Kaj je slučajno možno da je ne gre namestit zato ker Google Play ponudi tebi in meni različni uradni verziji če jih downloadama preko Playa? Koliko vidim pod opisom pri velikosti in različici piše Odvisno od naprave. Google pa tudi omogoča da developer naloži več apkjev in potem ponudi specifičen apk glede na specifikacije naprave. (V bistvu to google dela celo sam z njihovo Maps verzijo.) Mogoče ta verzija ki si jo downloadal ti še ne podpira arta?

Probam za foro naložit sem apk od te verzije ki jo meni Google play ponudi in dela na artu pa probaš isto spremenit da bo delala na rootu? Pa bomo pol videli ali bo delalo ali ne?

yani2000 ::

Uraden MD5 od apk:
73c94806c734dd408df44a45620d9b6f *D3 GO_v3.4.1.apk

Če ti kaj pomaga.
Lahko pa mi ga pošlješ pa jaz preverim MD5 apk datoteke.

Jodlarcek ::

Imam novo tablico na kateri je android 4.4.2. Probal sem originalni in hackan d3go od yannija in mi vedno javlja, da ne dela na rootanih napravah. Tablica ni rootana. Prosim za vaš nasvet.

yani2000 ::

Model tablice prosim.
Če pa bi ugibal pa bi rekel, da je Sony Tablet Z.
Na teh na žalost ne deluje oz. na vseh napravah, ki imajo original Android v4.4 KitKat nameščen ne deluje.

Jodlarcek ::

Tablica je LG G Pad z original KitKatom.

yani2000 ::

Ah, ja isto velja kot zgoraj za Sony Tablet Z.
Saj sem že par dni prej napisal, da aplikacija na Sony, LG in HTC znamkah, ki imajo nameščen Android 4.3 in 4.4, ne deluje.
Za pomoč se obrni na operaterja.

Mad_Lion ::

Sem sedaj preveril md5 od com.zappware.twintv.d3-1.apk ki sem jo potegnil direktno iz data/apps in se ujema z zgoraj napisanim. Čudno. Nek drugi razlog mora bit zakaj nemodificirana deluje, modificirana pa ne...

Jodlarcek ::

yani2000 je izjavil:

Ah, ja isto velja kot zgoraj za Sony Tablet Z.
Saj sem že par dni prej napisal, da aplikacija na Sony, LG in HTC znamkah, ki imajo nameščen Android 4.3 in 4.4, ne deluje.
Za pomoč se obrni na operaterja.

Kot sem pričakoval mi na Telemachu ne morejo nič pomagati. ;( Pravijo da bi moralo delati...in da očitno imam rootano napravo. Pa mu rečem, da je pravkar odpakirana iz trgovine, pa izjavi, da je očitno že proizvajalec rootal...!!!
Pa to ne moreš verjet kakšne kretene imajo tam zaposlene

netvlada ::

yani2000 je izjavil:

Predstavljam vam modificiran program za Telemach D3 GO za Android naprave.

Kaj program omogoča:
- Uporaba aplikacije tudi, ko je ROOT vklopljen (nič več začasnega unROOT-a)!
- Uporaba aplikacije tudi na kao preROOT-ed poceni kitajskih napravah (SmartTV ključki, nizkocenovne tablice,...) --> Do sedaj ni bilo mogoče uporabit D3 GO na teh napravah!

Opozorilo:
Na žalost boš moral odstranit uradno verzijo programa, drugače ta ne bo delovala.
Pa izgubil boš vse nastavitve od uradne D3 GO verzije.
Program je takšen kot je in če vas zaradi tega odklopijo od Telemacha nisem jaz kriv! :D
Prav tako niso zagotovljeni popravki, ko bo na voljo novejša verzija programa!

Prenos:
D3 GO_v3.4.1-Hacked-Yani.apk


Pozdrav Yani

Svaka ti čast,mnogo si mi pomogao.Imam Android smart boks koji je fabrički došao kao da je otključan.Nisam mogao da koristim D3GO ali sa tvojom aplikacijaom sada mogu.
Kaži mi u čemu je problem pa neće da radi sa originalnom aplikacijom.Ja nisam ništa dirao na androidu niti sam ga otključavao.Neki programi za proveru ruta mi kažu da imam pristup rutu a neki da nemam pa ni sam ne znam u čemu je problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: netvlada ()

yani2000 ::

Ta Android Smartbook je najverjetneje tako nastavljen kot tiste Sony, HTC, LG naprave ali pa je kakšna poceni kitajska naprava, katera že vsebuje kao "ROOT".
Jaz na žalost ne vem kaj točno so proizvajalci nastavljali, da ti originalni D3 GO app prepozna napravo kot da je odklenjena.
Niti ne vem kaj točno so operaterji hoteli dosečt s preverjanjem ROOT-a.

mikrctmk ::

so mi rekl pr telemachu da bojo z naslednjo verzijo ukinli preverjanje roota, da bo pousod delal. Na art pa tko al tko ne dela 50% aplikacij ker je zadeva še nestabilna in v fazi razvoja

hamurabi ::

Pozdravljeni,

Zakaj meni ne gre inštalirat te modificirane verzije d3go na nexus4. Telefon je rootan in imam naložen custom ROM (purity ROM). Na tablici Nexus7, ki je prav tako rootana in ima naložen enak ROM, se je to modificirano verzijo dalo naložit BP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamurabi ()

tadey87 ::

Testirano na sony z1 in ne deluje nazalost...prosim za pomoc.hvala

BladE_ ::

mikrctmk je izjavil:

so mi rekl pr telemachu da bojo z naslednjo verzijo ukinli preverjanje roota, da bo pousod delal. Na art pa tko al tko ne dela 50% aplikacij ker je zadeva še nestabilna in v fazi razvoja


Po nekaj mesecih uporabe ARTa nisem naletel na niti eno aplikacijo, ki bi imela težave... vsaj te, ki jih uporabljam jaz. pa jih je kar nekaj...
Akcija - Reakcija

yani2000 ::

Amis MobiaTV v3.4.18

Prišla je zahteva za hacknjeno posodobljeno verzijo!
Spet 1 minuta dela! :D

Prenos:
https://app.box.com/s/fz5kni6i95q95s3rc...

nbazaa ::

Sem probal in mi dela. Instaliral sem pa na Rikomagic 802IV TV Stick z androidom 4.4.2.
Super, hvala

lp

Adler ::

Ali je možno popravit D3GO tako da lahko gledaš tudi naprimer Športklub 1 v tujem wifi omrežju (ne telemachovem). Kadar poizkusim mi napiše "Predvajanje izbrane vsebine preko trenutnega omrežja ni možno". Jaz ga sicer poženem tako da grem prvo v mobilno omrežje, kjer začne predvajat Športklub, nato pa vmes vklopim wifi in dela.

yani2000 ::

Uf! Težka bo.
No, lahko pogledam a nič ne obljubim!
Sicer pa ne vem zakaj je takšna čudna omejitev sploh nastavljena v aplikaciji?! Tisto, da ne smeš gledat izven območja Slovenije še nekako razumem, tole pa sploh ne.
Mogoče bo tudi problem, ker nimam sam Telemachovega računa, da bi lahko preveril delovanje. No, bomo vidli...

yani2000 ::

Najbrž se dobi ta "Predvajanje izbrane vsebine preko trenutnega omrežja ni možno" string direkt od Telemahovih strežnikov.
Tam kjer se začne predvajanje oz. kjer se z if-stavkom preverja tole bi moral najdit in if-stavek spremenit.
Problem pa je, da se nič ne znajdem v tej nerazpoznavni kodi in se prehitro izgubim.
Plus imam problem, da sploh ne vem kako sploh deluje program, ker nimam računa.

ttommy ::

A ta D3GO je možno uporabljati na več kot treh napravah?
Gamer

techfreak :) ::

@yani2000: precej verjetno blokirajo ves dostop do D3GO izven svojega omrezja.;)

yani2000 ::

Ja, hočejo ga že blokirat, a Adler je napisal, da se da priti mimo te omejitve.

Adler je izjavil:

Ali je možno popravit D3GO tako da lahko gledaš tudi naprimer Športklub 1 v tujem wifi omrežju (ne telemachovem). Kadar poizkusim mi napiše "Predvajanje izbrane vsebine preko trenutnega omrežja ni možno". Jaz ga sicer poženem tako da grem prvo v mobilno omrežje, kjer začne predvajat Športklub, nato pa vmes vklopim wifi in dela.


Najbrž bi se dalo tudi v app-u tole popravit, a komu se da?
Plus če bi jaz npr. uspel popravit, se lahko zgodi, da odpravijo tudi to napako in ves moj trud je zaman. :(

ttommy ::

A se da D3GO porihtat, da dela brez prijave? Ker je možno samo na treh napravah opraviti registracijo..
Gamer

techfreak :) ::

Najbrž bi se dalo tudi v app-u tole popravit, a komu se da?
To bi bila precej velika luknja, dvomim da ne bi noben opazil. Poleg tega je blokiranje prometa na dolocene IP range-e precej enostavno.

A se da D3GO porihtat, da dela brez prijave? Ker je možno samo na treh napravah opraviti registracijo.
Verjetno ob prvi prijavi zgenerirajo neki ID te naprave in potem preverjajo ce se vedno iz iste naprave dostopas. Pod pogojem da se preverjanje IDja opravi na nivojo Dalvika (torej ni native) bi bilo precej enostavno pofixati zadevo, ampak verjetno se vseeno ne bi moral preko vec kot 3eh naprav naenkrat dostopati.

aljosa1204 ::

Nexus 10, nikoli rootan !

Prej imel Android 4.4.4 in je D3 GO deloval OK

Po nadgradnji na Android 5.0 mi javlja, da na rootanih telefonih program ne deluje ?!?!?! WTF !

any ideas ?

aja, tisti hackan program pa ne deluje...napisi samo, da program ni nameščen...

techfreak :) ::

Verjetno se ni prilagojen za Android 5.0, pisi na support ponudnika.

OmegaBlue ::

Isti problem ko povsod, nima veze ali je rootan ali ne, player komponenta se usuje pod 5.0. Čakaj na update.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

qbit ::

Tudi na novem googlovem Nexusu 9 javlja da na rootanih napravah program ne deluje.

CrazyFish ::

Meni vseeno napiše, da se ne da predvajati na rootanih napravah...
Imam pa Z1 Compact, čisto frišen.
Lp, CrazyFish

Zgodovina sprememb…

yani2000 ::

Da, poznam napako...

yani2000 je izjavil:

Ah, ja isto velja kot zgoraj za Sony Tablet Z.
Saj sem že par dni prej napisal, da aplikacija na Sony, LG in HTC znamkah, ki imajo nameščen Android 4.3 in 4.4, ne deluje.
Za pomoč se obrni na operaterja.

Bo treba operaterju težit, težit in težit. :)

opajec ::

yani2000 je izjavil:

Da, poznam napako...

yani2000 je izjavil:

Ah, ja isto velja kot zgoraj za Sony Tablet Z.
Saj sem že par dni prej napisal, da aplikacija na Sony, LG in HTC znamkah, ki imajo nameščen Android 4.3 in 4.4, ne deluje.
Za pomoč se obrni na operaterja.

Bo treba operaterju težit, težit in težit. :)



TEŽIM, TEŽIM, TEŽIM že več kot pol leta, pa se ni premaknilo nikamor... Obup glede D3GO pri Telemachu! Imam tablico LG G Pad...

CrazyFish ::

Z naslednjo posodobitvijo je naj nebi bilo več. Ve kdo kdaj bo?
Lp, CrazyFish

opajec ::

yani2000 je izjavil:

Da, poznam napako...

yani2000 je izjavil:

Ah, ja isto velja kot zgoraj za Sony Tablet Z.
Saj sem že par dni prej napisal, da aplikacija na Sony, LG in HTC znamkah, ki imajo nameščen Android 4.3 in 4.4, ne deluje.
Za pomoč se obrni na operaterja.

Bo treba operaterju težit, težit in težit. :)

Se da kako drugače, s kako aplikacijo zaobiti, da naprave ne prepozna kao "rootane"? žal na telemachu ne vedo kdaj bo lansirana nova verzija, jao jao.... imam LG G Pad in tvoja app ne pomaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opajec ()

Kekec ::

seveda hide my root naprimer.

OmegaBlue ::

Fantje, če zadeva sporoči da je naprava rootana to še ne pomeni da je nujno res. Ker se uporablja zunanji player v aplikaciji nazaj dobiš čuden generičen error code, ko se player usuje na napravi, ki je na veselje vseh razvijelcev enak kot, če je naprava rootana.


Zadeva se laho enostavno usuje ker kak del HW pospeševanja ne dela ali kak drug konflikt in potem napačno javi da gre za "root" čeprav ni temu res.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

yani2000 ::

Heh, to sem že jaz kako leto nazaj gledal, a nisem bil 100% prepričan, če je res, ker se nisem skoraj nič spoznal iz tiste kode.
Tudi če odpravim sporočilo o ROOT-u vam bo pa sedaj enostavno app zaprlo in dalo sporočilo o Force Close.
Tako kot pri T-2, bo potrebno počakat, da Telemach izda popravek.
Nekateri so hitrejši, nekateri pa počasnejši. ;)

qbit ::

Zakaj Telemach sploh zanima kakšen dostop imamo uporabniki na napravah, ki so si jih sami kupili? Še posebej, če takšne kontrole sploh niso sposobni izvesti pravilno, saj deluje narobe na številnih ne-rootanih napravah. In to sploh ne na kakšnih eksotičnih napravah, temveč na top modelih, kot so Nexusi (Lolipop), Xperie, LG, HTC,...

In vse kar zmorejo pri Telemachu je, da ti povejo, da ne vejo kdaj bo update - to smo ne-vedeli tudi brez njih.

Bo treba preveriti, če je konkurenca bolj profesionalna.

Kekec ::

še vedno lahko reklamiraš racun

yani2000 ::

Če Telemach dejansko zaračunava za to storitev, potem ja.
T-2 vem, da ima to "brezplačno" v sklopu paketov in ne moreš zavrnit računa ob "brezplačni" postavki.

Kekec ::

V vsakem primeru dokler ne bo nobeden telemahu ali ostalimi začel težiti ni za pričakovati neke hitre intervencije na to temo.

thebaloh ::

101 sem že klical na Telemah in ni odgovora, kdaj bo popravek za lolipop.

Je morda že kaka nova rešitev?

yani2000 ::

Jaz ne delam nič na to temo.
Sploh pa ker nimam računa na Telemachu.
In tudi če ga bi imel, bogve kaj bi sploh lahko zrihtal.

link_up ::

zaradi tega, ker se bi morali stream-i kriptirati z VMX. Kot predpogoj je za to zahtevan "secure" box, kar pa naprava z omogocenim root dostopom pac ni. Tezko bo najdi kompromis oz. vedno tezje.
In and Out

plavko61 ::

Imam Nexus 7 in se mi je posodobil na Android 5.0.2 in ni rootan.
Original D3GO mi napiše da je tablica rootana.

Ta Hacked APK mi noče namestit.

A mi lahko kdo da info kako je z Android 5?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bond007 ::

Nova verzija D3Go je zunaj in spet so problemi na rootanih napravah, dela pa baje na lolipop sedaj ok...

yani2000 ::

Sem pregledal app in ugotovil, da so odstranili tisti stari način pregledovanja ROOT-a, sedaj je problem nekje drugje.
Predvajalnik se znajde v "IllegalStateException" in vrže napako za ROOT.
Sem gledal kodo in žal nisem znal odpravit napake ali pa jo sploh ni mogoče. :(

Kekec ::

Hide my root pa je stvar rešena.

Sims ::

Kekec pa si sprobal?

Kekec ::

Z verzijo iz play stora ... in deluje.

Sims ::

Ok hvala!

Ker sem ravno danes tale app probal na tablici ... očitno nekaj nisem naredil prav. skratka app je javil napako ... Dal pa sem hide su binary in je javil, da ne more ...

LP,
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124637 (2819) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537715 (15828) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73659 (2109) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143239 (2513) Netrunner

Več podobnih tem