» »

Google Pixel

Google Pixel

««
75 / 75
»
»»

PrimozR ::

Sicer pa to kazanje s prstom sem tudi že doživel v primeru očeta - Telekom pravi, da podatki delajo, da je pri njih vse OK. Glede na mojo izkušnjo (menjava telefona, oba celo Googlova), v končni fazi tudi glede na izkušnjo pri očetu (pod črto isti telefon in ista številka) bi res raje krivil Google.

@akulp kako si prišel v kontakt z Googlovci?

akulp ::

PrimozR je izjavil:

Sicer pa to kazanje s prstom sem tudi že doživel v primeru očeta - Telekom pravi, da podatki delajo, da je pri njih vse OK. Glede na mojo izkušnjo (menjava telefona, oba celo Googlova), v končni fazi tudi glede na izkušnjo pri očetu (pod črto isti telefon in ista številka) bi res raje krivil Google.

@akulp kako si prišel v kontakt z Googlovci?



Izredno težko, po večurnem klikanju po linkih (ker te vedno znova sicer pripeljejo do AI asistenta ali na FAQ), preko DE Google acounta od kolega. Saj mislim, da sem nekje v tej temi že pisal o tem, takrat, ko so mi zamenjali telefon.
Ko sem prišel enkrat do njih, ni problem voditi komunikacije naprej, ampak, da pa dobiš nekoga na live chat, je pa, vsaj takrat, bila cela znanost.
Mislim, da sem si pomagal z Redditom, kjer je bilo veliko govora o tem, kako iz t.i. nepodprtih držav prideš do njih.

Ker mi smo uradno še vedno nepodprta država, čeprav se Pixli zdaj prodajajo...
Lukcc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
33061687 (447) Han

Google pixel 7 pro kupil pokvarjen

Oddelek: Loža
12846 (428) mangoslo
»

Samsung in Google: partnerstvo za izdelavo novega Tensor G4 procesorja za Pixel 9

Oddelek: Novice / Android
123464 (1615) stara mama
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814022 (10898) Leko

Več podobnih tem