» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
«
1 / 21
»»

blazina87 ::

Pozdravljeni,

A ima kdo mogoče že "novo" TV od A1:

https://www.a1.si/a1-xplore-tv

Če, da kakšne so izkušnje?

hvala!

lpB

bombicar ::

Zgleda kr kul vmesnik 8-)

weasel ::

To verjetno dobijo samo novi uporabniki?

BOCo. ::

Dobijo samo novi uporabniki.

Zadevo smo dobili, ampak izpiše, da ni internetne povezave, čeprav ostale naprave delujejo normalno. Nato pa zadeva zmrzne.

@blazina87, kateri modem imaš?

blazina87 ::

BOCo. je izjavil:

Dobijo samo novi uporabniki.

Zadevo smo dobili, ampak izpiše, da ni internetne povezave, čeprav ostale naprave delujejo normalno. Nato pa zadeva zmrzne.

@blazina87, kateri modem imaš?


Staro "Amis" TV še imam pri njih. Razmišljam, da bi paket zamenjal in v tistem primeru dobim novi vmesnik...ampak...če je zadeva še "beta" bi raje počakal :)...

Mikrohard ::

Avstrijci to že kar nekaj časa uporabljajo... v tem času bi pa pomoje že moralo biti "stabilno". Čeprav nikoli ne reci nikoli...

Ganon ::

Mene so začeli zanimati novi paketi. Dobre cene, programska shema, ki jo lahko do neke mere prilagajaš, všečen vmesnik in brez vezave. Bo za razsmiliti.

XCom ::

Tudi stari uporabniki dobijo nov "vmesnik" oz aplikacijo. Končno je možno uporabiti chromecast, čeprav ne deluje ravno stabilno.

BOCo. ::

V aplikaciji lahko gledate National Geographic (A1 Net+TV M paket)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

keitai ::

Na android appu na paketu Kombo M lahko gledam Nat Geo.

MajorM ::

XCom je izjavil:

Tudi stari uporabniki dobijo nov "vmesnik" oz aplikacijo. Končno je možno uporabiti chromecast, čeprav ne deluje ravno stabilno.


Meni so na informacijah zatrdili, da potrebuješ za nov box in vmesnik preiti na nov paket...

j4nm4n ::

Geslo in uporabniško ime je enako kot mobia tv. Zastonj če imaš stari Kombo paket.

A mislite da lahko pričakujem aplikacijo za android tv box? Ker neka stara Xplore TV obstaja...

BOCo. ::

j4nm4n je izjavil:

A mislite da lahko pričakujem aplikacijo za android tv box? Ker neka stara Xplore TV obstaja...


Baje jo pripravljajo.

https://forum.a1.si/digitalna-televizij...

Ganon ::

BOCo. je izjavil:

j4nm4n je izjavil:

A mislite da lahko pričakujem aplikacijo za android tv box? Ker neka stara Xplore TV obstaja...


Baje jo pripravljajo.

https://forum.a1.si/digitalna-televizij...


Odlična novica. Če kaj, bi se rad znebil dodatnih škatel. A1 je kar naenkrat postal še bolj vabljiv. :D

Bakunin ::

končno. tipka "SPACE" naredi premor predvajanja. 8-)

Alexius Heristalski ::

Mobio so ukinili. https://xploretv.si/home zajoče: "Uporaba Xplore TV GO ni mogoča v tem spletnem brskalniku. Prosimo prijavite se z drugim brskalnikom.
Prosimo, izberite drugi brskalnik"

Uporabljam Opero.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

springfield ::

Saj ti pise, da uporabi drugi brskalnik.

Bakunin ::

če spremenis opera "user-agent" - a dela?

Alexius Heristalski ::

Ja, če spremenim user agent v praktično karkoli drugega kot Opera, dela. Chrome, Edge Chromium, Edge HTML, Firefox, IE11, Safari. Kot bi bili pozabili na Opero.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Bezukhoff ::

One question, a Xplore TV deluje tudi na bobu in hoferju, glede na to, da oba operaterja uporabljata njihovo omrežje?

XS!D3 ::

Bezukhoff je izjavil:

One question, a Xplore TV deluje tudi na bobu in hoferju, glede na to, da oba operaterja uporabljata njihovo omrežje?

Itak AFAIK ne moreš tega vzet ločeno od njihovih fiksnih storitev. Oziroma lahko vzameš A1 Xplore TV na mobilno številko ampak ti v tem primeru pod istim imenom prodajo neko popolnoma ločeno zastarelo zadevo z drugo vsebino.... Pa še to vrjetno samo na A1 mobilno, ker ti prek tega tudi računajo.

Bakunin ::

mislim, da je vseeno preko katerega mobilnega operaterja imaš Internet.
delal (naj bi) povsod.

preverjeno dela tudi preko HoT mobilnega omrežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

alexz ::

za mobilne naročnike je tole

https://www.a1.si/paketi-in-storitve/mo...

XS!D3 ::

alexz je izjavil:

za mobilne naročnike je tole

https://www.a1.si/paketi-in-storitve/mo...

Ki pa razen imena nima nobene veze z njihovo novo TV platformo. Dobiš dostop do nekega predpotopnega appa in okrnjeno shemo, pa tudi tist brezplačen preizkus ni brezplačen, če si že kdaj uporabljal to storitev (četudi bi po imenu napačno sklepal, da gre za novo storitev, ki jo na veliko oglašujejo, in je nisi mogel prej že uporabljat, ampak temu seveda ni tako).

vinkop ::

ne gre se prijaviti na android teveju, na telefonu deluje....res pa je da je preko play storeja na televizorju aplikacija drugacna kot iz play storeja, ce grem nalozit s telefonom? kaksna resitev, da bi delovalo na teveju?

alexz ::

ja verjetno mora na teveju bit ista aplikacija kot na telefonu

sta namreč dve različni : za fiksne naročnike je XPLORE TV GO za mobilne pa XPLORE TV

krop ::

vinkop je izjavil:

ne gre se prijaviti na android teveju, na telefonu deluje....res pa je da je preko play storeja na televizorju aplikacija drugacna kot iz play storeja, ce grem nalozit s telefonom? kaksna resitev, da bi delovalo na teveju?

Mam isti problem:(

vinkop ::

alexz je izjavil:

ja verjetno mora na teveju bit ista aplikacija kot na telefonu

sta namreč dve različni : za fiksne naročnike je XPLORE TV GO za mobilne pa XPLORE TV

ce instaliram aplikacijo za telefon na televizor, aplikacije ni vidne nikjer....

vinkop ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

A1nothx ::

Živjo, a kdo tuki razume zakaj je v Xploretv pol manj programov kot v Mobia?

barakus ::

So mi poslali to novo XPLORE TV škatlo problem je naslednji: prižgem staro TV škatlo, odpre se RTV SLO 1 in zadeva dela. Priklopim nato ta nov XPLORE TV, zadeva se zažene, odpre se RTV SLO 1 in slika neprestano kocka, pojavljajo se opozorila da ni omrežne povezave. Kaj bi lahko bil problem? Naj povem da moja linija je tam 6-8mbit ADSL.

Bakunin ::

v spletni verziji se da (ročno) nastaviti kvaliteto prikaza slike.


dobra - 0,44Gb/h
boljša - 1,5Gb/h
najboljša - 2,4Gb/h


morda je kaj takšnega tudi v STB verziji. Še posebaj, ker gre za "staro TV škatlo" - tam bo tudi "dobra kvaliteta" dovolj.

Mikrohard ::

1Mbit/s ni dovolj za nobeno "TV škatlo"... pa naj bo to stara ali nova. To je dovolj za telefon (pa še tam vidiš, da ni ok).

d4vid ::

Te škatle so nekaj čudne.
Zadnjič smo imeli neurje in sem mislil, da je strela sežgala 2 STBja, noben od teh dveh namreč ne da slike na nobenem TVju, pa sem za hec priklopil tretjega, ki je bil v času neurja izklopljen, pa sliko dobim, vendar velikokrat kar zmanjka slike, ko se segreje, šteka, vglavnem ni za nikamor.

Podpora na A1 je obup, kličem, pišem, me kliče tehnik, preverjava, javi da je treba menjat, pa v 14 dneh ni nič, spet sprasujem, klicem, noben nič ne ve...

Začuda mi je modem (fritzbox) prezivel strelo, ker na enem racunalniku sem pa odkril skurjeno mrezno.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

barakus ::

Koliko časa vi čakate, da dvignejo telefon, ko kličete na tehnično pomoč?

d4vid ::

Predolgo, pa še nesposobne študente majo zadnje čase...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

e-marko ::

Xploretv go je uspel kdo usposobiti na android tv? Imam paket kombo M in hibridni modem, en tv vmesnik in pač možnost uporabe teh verzij xploretv go (prej mobia tv)za android. Tv vmesnik je na enem tv-ju. Na drugem pa bi včasih kaj pogledal nazaj. Sem sideloadal na tv ampak po zagonu takoj zapre... Mi je že tečno preko telefona in potem castat na tv... Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...

orreel ::

Zanimajo me vaše izskušnje z novim STB sprejemnikom za TV njegova odzivnost pregrevanje pa še ostalo ?
Ali je to že android box in če ima podporo za wifi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: orreel ()

klemzi31 ::

Jaz sem obstoječi uporabnik in sem ugradal na tanov paket. Ampak problem je ker mora bit sprejemnik prikloplen direkt na modem. Prejsnjega sem imel lahko na switch, ta pa ne dela. Meni se zdi to ful velika omejitev, ker moram sedaj kabel met čez celo stanovanje. Razmišljam da bi odpovedal pa šel na T2, ker majo app. Je mogoče komu uspelo to zrihtat?

d4vid ::

Meni je prek switcha lavfalo... Res pa nekaj nagaja ves čas.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

klemzi31 ::

A pa tale tanov vmesnik ko pride z NetTv paketom?

barakus ::

Meni so tehniki rekli da je nov sprejemnik bolj napreden ampak bolj obcutljiv na slabo linijo, kjer je hitrost na meji. Ne vem, meni sta tako stari kot novi nekje isto slaba in nepregledna, bi raje ostal kar na starem. Ali kdo ve koliko je potrebno placati, ce ne vrnem starega sprejemnika?

maqito ::

Ziv,

Sem si posnel na Sony TV Xplore TV app. Izberem drzavo Slovenija, ko pa vpisem user in geslo (poizkusal s kombinacijo user in geslo ter email geslo), vendar mi javi napako. Prijavo preko compa sem izvedel brez problema.

Mi lahko kdo svetuje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maqito ()

Ted ::

Verjetno potrebuješ miško.
Mah...

maqito ::

Mam misko k mam usb keyboard z misko priklopleno na tv, se kaj drugega?

maqito ::

A potem ni se noben konektal aplikacije na smart tv?

pumaxx ::

maqito je izjavil:

Ziv,

Sem si posnel na Sony TV Xplore TV app. Izberem drzavo Slovenija, ko pa vpisem user in geslo (poizkusal s kombinacijo user in geslo ter email geslo), vendar mi javi napako. Prijavo preko compa sem izvedel brez problema.

Mi lahko kdo svetuje?


Enak problem, je že kdo rešil?

BOCo. ::

Zaenkrat TV aplikacija še ne deluje v Sloveniji.

strel ::

Men je zdaj začel delat. Ne vem a je pomagal, da sem tečnaril na a1 in so mi nekaj geslo resetrial, ali so pa kaj porihtal. Sedaj je app zelo kul :)

-valvoline- ::

strel je izjavil:

Men je zdaj začel delat. Ne vem a je pomagal, da sem tečnaril na a1 in so mi nekaj geslo resetrial, ali so pa kaj porihtal. Sedaj je app zelo kul :)

xplore tv ali xplore tv go?
««
«
1 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Omrežja in internet
590102537 (990) TelemachSLO
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255382 (2579) pwn3rrr
»

A1 vs Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
156535 (4952) max00slo

Več podobnih tem