» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

1
...
3 4
5
»

xseki ::

mirator je izjavil:

Na prenosniku imam naložen A1 Explore TV in se mi neprestano zaustavlja z obvestilom "Med predvajanjem je prišlo do nepričakovane napake,
A network error caused the media download to fail part-way."
Ali ima še kdo takšne težave?

Jaz. To se je žačelo dogajat nekje tri tedne nazaj. Ne vem zakaj. Pomaga če zmanjšam kvaliteto na najmanjšo.

Boobiz ::

mirator je izjavil:

Na prenosniku imam naložen A1 Explore TV in se mi neprestano zaustavlja z obvestilom "Med predvajanjem je prišlo do nepričakovane napake,
A network error caused the media download to fail part-way."
Ali ima še kdo takšne težave?

konstantno se mi to dogaja. dejansko je negledljivo. pa ne pomaga menjava browserja ali karkoli takega.
I'm drunk, what's your excuse?

miko22 ::

Pri meni isto.

Nekaj so zaj**** pri A1. Spet. Še sreča, da imam ta predplačniški EON Telemach, nobenih problemov.

Cveto ::

Kolk pa plačuješ to veselje? Ker jaz tudi počasi razmišljam o čem podobnem. In ja, meni tudi ne dela.

Cveto je izjavil:

Kolk pa plačuješ to veselje? Ker jaz tudi počasi razmišljam o čem podobnem. In ja, meni tudi ne dela.

Na Petrolu dobiš "Trial" kodo za tri mesece, ki stane 15EUR (to je 5€ na mesec). Kadar poteče greš spet na Petrol po novo in narediš nov račun. Zdaj bo ravno nekje 1 leto odkar imam ta eon. Uporabljam ga izključno zaradi spremljanja Prve Lige Telemach in Sport Klub programov, ki jih A1 sploh nima v shemi.

Cveto ::

Zanimivo. Hvala za info!

V-i-p ::

A nimate nikogar v žlahti, kakega kolega, dobrega sodelavca, punca, fant, itd... z fraj kodo za EON? Saj pa nima vsak ponucanih vseh tistih pet naprav :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

miko22 ::

V-i-p je izjavil:

A nimate nikogar v žlahti, kakega kolega, dobrega sodelavca, punca, fant, itd... z fraj kodo za EON? Saj pa nima vsak ponucanih vseh tistih pet naprav :)

Ne vem če to deluje preko drugega ponudnika? Ali?

V-i-p ::

miko22: povsod dela(jo). Še na mobilnih, če si kje bogu za hrbtom ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mag3 ::

Tisti, ki ste imeli težave z xploretv, dajte zdaj probat, če je ok.

Je ok. Arena Sport, brez problema. Hvala.

mirator ::

mag3 je izjavil:

Tisti, ki ste imeli težave z xploretv, dajte zdaj probat, če je ok.

Ali lahko izvemo v čem je bil problem?

verto ::

Sedaj poizkusil.Dela minuto,dve nato vrti nalaganje in nato sporočilo o napaki.
1
...
3 4
5
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23624820 (1312) Daniel