» »

Ali se izplača jemati "fat burner-je"?

Ali se izplača jemati "fat burner-je"?

1
2
»

iKst ::

Uf, prepričljiv argument.

krneki0001 ::

Zeleni čaj je "fat burner".

thramos ::

iKst je izjavil:

Uf, prepričljiv argument.


Dovolj debat sem imel s tabo, da vem, da nima smisla izgubljati časa. Kaj šele z viri zbranimi s strani "Dr. McDougall's vegan Right Foods".

737 ::

Preden preberemo katerokoli raziskavo, naredimo dve stvari:

- Preverimo, kdo jo je naročil in financiral,
- pogledamo, kaj je ta organizacija počela zadnjih nekaj desetletij.

iKst ::

thramos je izjavil:

iKst je izjavil:

Uf, prepričljiv argument.


Dovolj debat sem imel s tabo, da vem, da nima smisla izgubljati časa. Kaj šele z viri zbranimi s strani "Dr. McDougall's vegan Right Foods".


Bullshit. Če ti viri ne pašejo, najdi svoje.

Ali jih mogoče nimaš, ker so dr. Lusting (the bitter truth) and friends enostavno full of shit (ker za razliko od tegale McDougalla praktično ves svoj revenue delajo s prodajo bullshitarske knjige, ki temelji na napačnih predpostavkah in senzacionalizmu. Ja ljudje radi poslušajo dobre stvari o svojih slabih navadah.)

stara mama ::

Kaj če bi pa vi namesto prepucavanja kaj je boljše in kaj je bolj prav raje dvignili rit in odšli ven ter začeli migat in hkrati poslušali svoje telo?
Vam bo že samo povedalo kaj rabi, samo mora biti poraba dosti velika skozi daljše obdobje.

thramos ::

iKst je izjavil:

Bullshit. Če ti viri ne pašejo, najdi svoje.

Ali jih mogoče nimaš, ker so dr. Lusting (the bitter truth) and friends enostavno full of shit (ker za razliko od tegale McDougalla praktično ves svoj revenue delajo s prodajo bullshitarske knjige, ki temelji na napačnih predpostavkah in senzacionalizmu. Ja ljudje radi poslušajo dobre stvari o svojih slabih navadah.)


Imam svoje vire ampak ne vidim smisla v deljenju s človekom, ki je znan po tem, da jih ignorira in slepo verjame svojim.

Da je bitter thruth full of shit se popolnoma strinjam, saj je enak primer čeripikinga, zelo podobno kot večina ostalih nutricionistov.

In ja, da vegetarijanci/vegani radi poslušate dobre stvari (pa čeprav neresnične) o svojih navadah, mi je povsem jasno. Samo motiv je drug.

iKst ::

Ja, seveda. Imaš tudi vire o obstoju jetija samo jih ne boš delil, ker jih bom igrnorial?

thramos ::

Osel gre samo enkrat na led. :))

Invictus ::

iKst je izjavil:

Ja, seveda. Imaš tudi vire o obstoju jetija samo jih ne boš delil, ker jih bom igrnorial?

Upam da si si prebral kar nekaj linkov, ki ti jih da Google Search ...

Ampak bi rekel da ne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

iKst ::

Prebral sem veliko linkov ja. Najdem samo take, ki dokazujejo, da se od cukra težko zrediš.

thramos ::

Do tega pride, če vse svoje informacije pridobivaš samo iz enega tipa virov.

Pa da ne bo pomote, popolnoma enako je, če so vir "keto novice".

iKst ::

Če pa ti tako vztrajno skrivaš svoje vire :)

thramos ::

Bolj selektivna slepota.

Bellzmet ::

Odgovor na naslov teme: NE

Epialt ::

@ iKst. Kot "cuker" misliš sladkor / enostavne ogljikove hidrate, ali kar nasplošno ogljikove hidrate?

EDIT: na naslov teme. Ne. Vse kar lahko naredi fatburner se da narediti z uravnoteženo dieto in pravilno izvedbo vaj. Traja kakšen mesec dlje, vendar je vsekakor manj zdravju škodljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

k--p ::

Če poješ več kalorij kod jih porabiš, se zrediš, pa nima veze ali so OH ali maščobe ali beljakovine.

V praksi, glede na počutje posazmeznika, pa sladkor oz. enostavni OH ne zasitijo dobro na dolgi rok in si hitreje spet lačen ter poješ preveč tekom dneva.
Obratno maščobe dajo občutek sitosti na dolgi rok, vendar jih lahko hitro poješ preveč, saj ne dajo tistega "sugar rush-a", ki ga dobiš pri zaužitju sladkorja.
Kar komu paše je pa odvisno od navade, aktivnosti ...

Glede na naslov, ne, saj je to samo prepakiran in drag kofein ...

Invictus ::

Epialt je izjavil:

@ iKst. Kot "cuker" misliš sladkor / enostavne ogljikove hidrate, ali kar nasplošno ogljikove hidrate?

Vsi ogljikovi hidrati se v telesu pretvorijo v razne sladkorje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

iKst ::

@ iKst. Kot "cuker" misliš sladkor / enostavne ogljikove hidrate, ali kar nasplošno ogljikove hidrate?


Oboje. Glede na research se pri overfeedanju z rafiniranim sladkorjem ljudje ne zredijo toliko, kot bi se morali, glede na vnos kalorij.

S tem, da nikoli nisem napisal, da priporočam uporabo namiznega sladkorja, ker je pač junk food. Že v prvem postu sem napisal naj OP je sadje, zelenjavo, stročnice, krompir... Ta hrana ima nizko kalorično vrednost glede na količino in enostavno se je je najesti ob relativno majhnem kaloričnem vnosu.

Epialt ::

@ Vsi ogljikovi hidrati se v telesu pretvorijo v razne sladkorje ...
- Ty captain obvious ^^
V taki temi kjer veliko ljudi nima pojma o čem govori in je bawbaw "cuker", "špeh", "gluten"... bi bilo primerno, da se pametuje vsaj za pol k...a bolj strokovno.
Če ne pa res bolje, da začnemo linke postat od različnih študij.

Invictus ::

Epialt je izjavil:

@ Vsi ogljikovi hidrati se v telesu pretvorijo v razne sladkorje ...
- Ty captain obvious ^^
V taki temi kjer veliko ljudi nima pojma o čem govori in je bawbaw "cuker", "špeh", "gluten"... bi bilo primerno, da se pametuje vsaj za pol k...a bolj strokovno.
Če ne pa res bolje, da začnemo linke postat od različnih študij.

Carbohydrate digestion @ Wikipedia

Upam da boš razumel članek ...

Še en slide show ...

http://www.slideshare.net/ashokktt/dige...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Epialt ::

Čestitam ti za vse nerelevantne poste na to temo. V celi temi si imel 1 post, ki je bil smiseln in celo spodoben, ostalo je eno veliko trollanje.

Invictus ::

Tukaj pa še kako se sladkorji v krvi pretvarjajo v salo ...

http://www.diabetes-book.com/insulin-fa...

A bo zdaj dovolj linkov, ali spet niso dovolj dobri?

Epialt je izjavil:

Čestitam ti za vse nerelevantne poste na to temo. V celi temi si imel 1 post, ki je bil smiseln in celo spodoben, ostalo je eno veliko trollanje.

Ti še linkov nisi dal ...

Zato si troll ti, pa še zgleda ne preveč izobražen ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

Epialt ::

Kaj naj ti linkam. Ničear ne trdim, ali nej quote-am bedarije, ki sem jih zasledil v tej temi?
Če bi pa rad penise primerju te pa vljudno vabim na kavo / pivo / sok, kjer mi boš vse to kar si napisu lahko v obraz povedu. Pa daj prinesi še svoj doktorat, ko sva že pri tem.

Invictus ::

Neizobraženim in neznalcem iskanja na Googlu pač ne plačujem za pivce, ker je moj čas predragocen.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

Epialt ::

Bom jaz plačal, ti le pridi. =)
Glede tvojega "dragocenega" časa in izobrazbe... tvoja zgodovina postov mi je jasno dala vedeti kje prebližno si na družbeni lestvici.

Invictus ::

Daj mi povej ... To tudi meni zanima kje sem ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

Epialt ::

Ani škoda tvojega časa branje postov neizobraženih ljudi?

Invictus ::

Trollanje neizobraženih in nekulturnih ter branje njihovih odgovorov ni nikoli stran vržen čas ... ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Epialt ()

Tony710 ::

Jaz vem iz lastnih izkusenj da sem bil na ketonski dieti tako svoh da niti 70kg benca nisem mogel dvignit. A sicer sem delal serije po 6 ponovitev z 140.
Pa sem delal tocno po Gromovem receptu. Clovek brez OH enostavno ne more funkcionirat. Saj OH niso le beli sladkor in junk food.

Epialt ::

Invictus je izjavil:

Trollanje neizobraženih in nekulturnih ter branje njihovih odgovorov ni nikoli stran vržen čas ... ;)

Torej pridi na kavo, častim! Ti bom na list papirja napisal kaj lepega. Se boš nabral in nasmejal. =)

FTad ::

Tony710 je izjavil:

Jaz vem iz lastnih izkusenj da sem bil na ketonski dieti tako svoh da niti 70kg benca nisem mogel dvignit. A sicer sem delal serije po 6 ponovitev z 140.
Pa sem delal tocno po Gromovem receptu. Clovek brez OH enostavno ne more funkcionirat. Saj OH niso le beli sladkor in junk food.


kaj si pa potem imel na njegovem jedilniku? namrec me iz firbca zanima :)

Tony710 ::

FTad je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Jaz vem iz lastnih izkusenj da sem bil na ketonski dieti tako svoh da niti 70kg benca nisem mogel dvignit. A sicer sem delal serije po 6 ponovitev z 140.
Pa sem delal tocno po Gromovem receptu. Clovek brez OH enostavno ne more funkcionirat. Saj OH niso le beli sladkor in junk food.


kaj si pa potem imel na njegovem jedilniku? namrec me iz firbca zanima :)

Mah, saj ves, same "zdrave" mascobe. Razni parmezancki, mlade govedine, kup raznih oreskov, olivno olje, kozji sir, pistacije...
Skratka sama super draga hrana. Jedilnik za 1 mesec me je kostal skoraj 600 eur. Za nic rezultatov.
Nikoli vec ketonske. Zdrava in uravnotezena prehrana je se vedno najboljsa.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sladkor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11025840 (21825) FiReFTW
»

hujšanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10617320 (9685) Aquinas
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25752471 (46088) Massacra
»

V ZDA debelost registrirana kot bolezen (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
49974254 (66830) thramos
»

2-tedensko hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6421540 (20077) Pyr0Beast

Več podobnih tem