» »

Computeruniverse - uveljavljanje garancije za Acer prenosnik

Computeruniverse - uveljavljanje garancije za Acer prenosnik

WildChild ::

Pozdravljeni!

Januarja sem kupil Acer prenosnik v computeruniverse (nemška trgovina). Pred kakim mesecem mi je crknil touchpad: beri miška nenormalno skače gor dol kadarkoli je malo pritiska okrog in na touchpadu. Sem poizkusil z več sistemi, da sem preveril, če je razlog OS....

Poslal sem jim mejl, kam naj pošljem leptop na popravilo in je bil odgovor takšen:

Thank you for your message.

We are sorry to hear that you are experiencing Problems with a product you purchased from us.



Because we are not able to repair items it has to be send to the manufacturer.

To safe time for you we would ask you to visit a local Service Partner of Acer and ask for a guarantee service.



Please let us know how you want to proceed in this case.

Thank you.



Best regards


Zdaj jaz nevem: en Acer servis sem že kontaktiral in je bil odgovor, da v Sloveniji ne morem uveljavljati garancije vsaj ne pri njih. Ali morda kdo pozna kako je s temi garancijami, če izdelek kupiš v tujini. Predvsem me zanimajo uradni pooblaščenci. V primeru, da nikakor ne gre moram nazaj poslat na computeruniverse, da mi dajo kontakt od njihovih nemških serviserjev, da popravijo ali se motim?

Hvala za odgovore.
in da mood

XsenO ::

Kaj na oba ta naslova si poskusil?
http://si.acer.com/ac/en/SI/content/ser...
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

WildChild ::

Xsen0

Ne, nisem. Hvala! Bom poklical.
in da mood

WildChild ::

Zgleda ima Acer tako politiko, da lahko uveljavljaš garancijo samo v državi v kateri si nabavil njihov izdelek. Torej moram poslat na kak nemški servis.
in da mood

solatko ::

Večina firm ima tako politiko. Pri WW garanciji ti je pooblaščen servis dolžan popravit napako, če si slučajno kot turist, sicer pa v državi, v kateri si izdelek kupil.

Zmotno je mišlenje, da stvari, ki jih kupiš v tujini, lahko servisiraš na domačih pooblaščenih servisih, saj te servise ne odpira firma, katere produkt popravljajo, temveč lokalni distributer teh izdelkov, ki jih prodaja sam in s tem nastanejo tudi določeni stroški.
Delo krepa človeka

SloSlayer ::

Zanimivo, sem že nekaj stvari pošiljal v garancijo pri Computeruniverse in so mi vedno rekli naj njim pošljem (povrnejo poštnino do 30€) in potem oni urejajo naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181604 (1147) Machete
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468491 (5133) darkolord
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639325 (14850) Furbo
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812440 (6653) Mitja358
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364570 (151685) integral15

Več podobnih tem