» »

Logitech kvaliteta no more?

Logitech kvaliteta no more?

1
2
»

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

69charger je izjavil:

bambam20 je izjavil:

69charger je izjavil:

Zvočnike imam od Logitecha X530 in jih ne menjam za nič, so odlični.


Mhm. Prosim, še eno šalo.

Noben logijev zvočni sistem ni dober. Noben. Pri vseh je zvok neuravnotežen. Značilnost logijeveih zvočniških sistemov je močan bas , da lepo dela tuc, tuc, tuc...


Se ukvarjam z glasbo in snemanjem pa vem kaj je dober zvočnik. Bas se pa itak regulira ker je sub posebaj.


Logitech nima dobrih zvočniških sistemov. To je zadnje, kar bi sploh poslušal, če bi kupoval.

Nvem no, zame so super. Mam že dolgo jih.

69charger ::

rupsi31: No, kater sistem pa naj ljudje potem kupijo do 150€ recimo? Boš kupil Genius zvočnike? Največji šrot na tržišču. Druge firme z normalnimi zvočniki pa sploh ni, Philips ima ene par izdelkov ki so pa precej budget.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Arctander ::

Doma imam tele od Bose za 100€: https://www.bose.com/products/speakers/...

Posekajo službene Logitech 2.1 (ne vem iz glave kateri model, vem pa, da so bili čez 100€) na celi črti.

user-pass ::

"Se ukvarjam z glasbo in snemanjem pa vem kaj je dober zvočnik."

Sorry, ampak nimas pojma, kaj zvocniki sploh so.

Drugace pa sem sam kar zadovoljen z Logi mismi, ostalo je pa bolj poceni roba, vkljucno s webcami, ki so veliko predrage za svojo kvaliteto.

šernk ::

69charger je izjavil:

rupsi31: No, kater sistem pa naj ljudje potem kupijo do 150€ recimo? Boš kupil Genius zvočnike? Največji šrot na tržišču. Druge firme z normalnimi zvočniki pa sploh ni, Philips ima ene par izdelkov ki so pa precej budget.


torej ker na trgu recimo da trenutno ni kvalitetnih zvočnikov boš vsem predlagal da kupijo šrot za 100€?

pol je že bolš da predlagaš naj kupijo šrot za 20€, ker jih vsaj stal ne bo dosti, bistvene razlike pa itak povprečnež ne bo opazil. ampak ko si 15 let na čistem zvoku, je jebeno težko poslušat te logitech velefantastične zadeve.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

issak ::

69charger je izjavil:

rupsi31: No, kater sistem pa naj ljudje potem kupijo do 150€ recimo? Boš kupil Genius zvočnike? Največji šrot na tržišču. Druge firme z normalnimi zvočniki pa sploh ni, Philips ima ene par izdelkov ki so pa precej budget.


http://shop.audiopro.si/index.php?id_pr...
http://shop.audiopro.si/index.php?id_pr...
Ali pa malenkost manjše AV30.

Brez heca, še danes dopoldne so oboji zgoraj linkani stali 139€, zdaj pa so zgleda da znižani. Imam AV40, ni varjante da grem kdaj nazaj na Logitech zvočnike (ali katerekoli, ki jih dobiš v BigBangu na računalniškem oddelku)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

bambam20 ::

69charger je izjavil:

rupsi31: No, kater sistem pa naj ljudje potem kupijo do 150€ recimo? Boš kupil Genius zvočnike? Največji šrot na tržišču. Druge firme z normalnimi zvočniki pa sploh ni, Philips ima ene par izdelkov ki so pa precej budget.


Za 150€ ne dobiš nič dobrega. Za ta denar se kupjo slušalke.

69charger ::

Valda, ker imamo vsi radi po cele dneve slušalke na glavi. Sploh pa na dobre base pozabite iz teh vaših linkov. Brez suba ne bo šlo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

[D]emon ::

Jaz prakticno ne uporabljam zvocnikov ze vsaj od oktobra. Mi preseda. Rajsi dam slusalke na glavo. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

issak ::

Seveda gre brez suba, se posebaj v vecclanski druzini, ko gredo otroci zgodaj spat, ali pa v bloku je sub samo v napoto. Vsaj tisti od z2300 se je tresel skos, ceprav ni bilo bobenih basov nikjer. Za nizke glasnosti je stereo super, za gledat serije z veliko dialoga pa se posebaj. Glasba se pa tudi lepo slisi, samo da ne bobni vse izpod pulta. Pojdi najprej poslisat te zvocnike pa potem govori.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Domobrancek ::

No ja nevem js mam x-230 zvočnike od logitecha že ene 6 let. Delajo čist lepo in tudi zvok majo (usaj men) čist uredu. Bli so tudi posojeni za marsikatero žurko pa se nobeden ni pritoževal čez zvok ali base. Base se da pa tko al tko regulirat tko da nevem zakaj tok stokate. Če vas motijo jih pač dajte na najnižjo možnjo stopnjo pa bo ql. Nevem kakšni so te tanovi logitech zvočniki, ker vem da so neke nove dajal v prodajo. Lahko pa povem da so moji čist super zvočniki. Težko bi kaj več dobil za to ceno.

drumer706 ::

Tudi jaz nisem zadovoljen s kvaliteto logitechovih produktov. Pri meni gre za slušalke g35. Slušalke so super in so mi res všeč, vendar so narejene iz plastike, ki hitro poči ali polomi. Prvi set se mi je polomil po dveh letih in seveda v Sloveniji ti jih ne bo noben zamenjal, zato sem poskusil direktno pri Logitechu. Tam so mi v prvem delovnem dnevu odgovorili in v manj kot treh dneh od zadnjega e-maila so bile nove slušalke pri meni. Vse super, spet imam svoje slušalke ... Po približno 2-3 mesecih so slušalke spet počene, ne da bi mi padle na tla ali kaj podobnega.

Zgleda za izdelavo porabijo tako malo denarja, da se jim splača, tudi če 6x nadomestijo produkt.
2x XEON E5 2670, ASRock EP2C602-4L/D16, 64 GB (ECC),GTX 1070,
NZXT Switch 810, Corsair RM 850x

Domobrancek ::

drumer706 je izjavil:

Tudi jaz nisem zadovoljen s kvaliteto logitechovih produktov. Pri meni gre za slušalke g35. Slušalke so super in so mi res všeč, vendar so narejene iz plastike, ki hitro poči ali polomi. Prvi set se mi je polomil po dveh letih in seveda v Sloveniji ti jih ne bo noben zamenjal, zato sem poskusil direktno pri Logitechu. Tam so mi v prvem delovnem dnevu odgovorili in v manj kot treh dneh od zadnjega e-maila so bile nove slušalke pri meni. Vse super, spet imam svoje slušalke ... Po približno 2-3 mesecih so slušalke spet počene, ne da bi mi padle na tla ali kaj podobnega.

Zgleda za izdelavo porabijo tako malo denarja, da se jim splača, tudi če 6x nadomestijo produkt.


Pri veliko slušalkah je tako, da kaj poči. Sam sem imel slušalke od plantronicsa in so mi ravno tako počile ob strani. Kupil sem nov in novejši model, ki je ravno tako od plantronicsa in tudi te bodo kmalu počile ob strani. Dvomim, da katere slušalke po nekem določenem času ne počijo. Če pa že ne potem pa crkne mikrofon ali pa kaj drugega.

issak ::

Domobrancek je izjavil:

No ja nevem js mam x-230 zvočnike od logitecha že ene 6 let. Delajo čist lepo in tudi zvok majo (usaj men) čist uredu. Bli so tudi posojeni za marsikatero žurko pa se nobeden ni pritoževal čez zvok ali base. Base se da pa tko al tko regulirat tko da nevem zakaj tok stokate. Če vas motijo jih pač dajte na najnižjo možnjo stopnjo pa bo ql. Nevem kakšni so te tanovi logitech zvočniki, ker vem da so neke nove dajal v prodajo. Lahko pa povem da so moji čist super zvočniki. Težko bi kaj več dobil za to ceno.



Pa lej za žurko so zakon, sem jaz prinesel svoje Z-2300 eneparkrat, pa je pokalo da so se šipe tresle (dobesedno).

Priblem z basi je, da jih je še vedno preveč tudi pri nizkih glasnostih. Sem imel bass knof do konca dol, pa so mi še zmeraj mati dejali kaj se to vse trese pri men, ker se bas razširi po celi hiši. Jasno da je fino ko se trese za vsak metek v igri, ali pa v kakšnem orenk filmu, ampak za sobno jakost in veliko dialoga pa to ravno ni to. Basi so pri logitech pretirani, to je dejstvo, tudi na najnižji glasnosti. Seveda odvisno od modela, pri Z-2300 in Z5500 ali kaj so že bli, kjer je woofer velik četrt kubika, se vse trese, pri X230 je woofer manjši in seveda manj 'moteč', pri teh malih zvočnikih se bas dejansko da utišat (ampak mislim da je knof za to na wooferju zadaj, se pravi je treba pod mizo lezt).

Logitechov zvok je nekako tako kot Samsungov AMOLED display, prenasičene, umetno žive barve, kar seveda izgleda super, ampak pravilne pa niso, in potem se ti kvaliteten, pravilno kalibriran IPS monitor zdi čisto brez barv. Ko se pa navadiš na pravilne barve/zvok, se ti pa spet AMOLED/logitech zdi popačen.

Za male denarje so še vedno bolj ok kot Genius ali karkoli drugega še prodajajo v bigbangu, ampak nihče me ne bo prepričal da imajo logitech za 50-100€ pravilen zvok. Če ne drugega jim manjkajo middli, kot so manjkali na Z-2300.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Domobrancek ::

issak je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

No ja nevem js mam x-230 zvočnike od logitecha že ene 6 let. Delajo čist lepo in tudi zvok majo (usaj men) čist uredu. Bli so tudi posojeni za marsikatero žurko pa se nobeden ni pritoževal čez zvok ali base. Base se da pa tko al tko regulirat tko da nevem zakaj tok stokate. Če vas motijo jih pač dajte na najnižjo možnjo stopnjo pa bo ql. Nevem kakšni so te tanovi logitech zvočniki, ker vem da so neke nove dajal v prodajo. Lahko pa povem da so moji čist super zvočniki. Težko bi kaj več dobil za to ceno.



Pa lej za žurko so zakon, sem jaz prinesel svoje Z-2300 eneparkrat, pa je pokalo da so se šipe tresle (dobesedno).

Priblem z basi je, da jih je še vedno preveč tudi pri nizkih glasnostih. Sem imel bass knof do konca dol, pa so mi še zmeraj mati dejali kaj se to vse trese pri men, ker se bas razširi po celi hiši. Jasno da je fino ko se trese za vsak metek v igri, ali pa v kakšnem orenk filmu, ampak za sobno jakost in veliko dialoga pa to ravno ni to. Basi so pri logitech pretirani, to je dejstvo, tudi na najnižji glasnosti. Seveda odvisno od modela, pri Z-2300 in Z5500 ali kaj so že bli, kjer je woofer velik četrt kubika, se vse trese, pri X230 je woofer manjši in seveda manj 'moteč', pri teh malih zvočnikih se bas dejansko da utišat (ampak mislim da je knof za to na wooferju zadaj, se pravi je treba pod mizo lezt).

Logitechov zvok je nekako tako kot Samsungov AMOLED display, prenasičene, umetno žive barve, kar seveda izgleda super, ampak pravilne pa niso, in potem se ti kvaliteten, pravilno kalibriran IPS monitor zdi čisto brez barv. Ko se pa navadiš na pravilne barve/zvok, se ti pa spet AMOLED/logitech zdi popačen.

Za male denarje so še vedno bolj ok kot Genius ali karkoli drugega še prodajajo v bigbangu, ampak nihče me ne bo prepričal da imajo logitech za 50-100€ pravilen zvok. Če ne drugega jim manjkajo middli, kot so manjkali na Z-2300.


Se strinjam da zgoraj omenjeni zvočniki niso najbolj primerni za ljudi, ki jih basi motijo. Meni osebno so basi zelo všeč in imam pri svojih x230 bas vedno na najvišji jakosti. Za nekoga, ki mu basi niso všeč pa bi zares znalo bit moteče. Je pa res, da tudi če daš woofer na najnižjo možnjo stopnjo so basi še vseeno pristoni. Sam mal basov pa tud more biti po mojem mnenju.

MacGyver141 ::

issak je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

No ja nevem js mam x-230 zvočnike od logitecha že ene 6 let. Delajo čist lepo in tudi zvok majo (usaj men) čist uredu. Bli so tudi posojeni za marsikatero žurko pa se nobeden ni pritoževal čez zvok ali base. Base se da pa tko al tko regulirat tko da nevem zakaj tok stokate. Če vas motijo jih pač dajte na najnižjo možnjo stopnjo pa bo ql. Nevem kakšni so te tanovi logitech zvočniki, ker vem da so neke nove dajal v prodajo. Lahko pa povem da so moji čist super zvočniki. Težko bi kaj več dobil za to ceno.



Pa lej za žurko so zakon, sem jaz prinesel svoje Z-2300 eneparkrat, pa je pokalo da so se šipe tresle (dobesedno).

Priblem z basi je, da jih je še vedno preveč tudi pri nizkih glasnostih. Sem imel bass knof do konca dol, pa so mi še zmeraj mati dejali kaj se to vse trese pri men, ker se bas razširi po celi hiši. Jasno da je fino ko se trese za vsak metek v igri, ali pa v kakšnem orenk filmu, ampak za sobno jakost in veliko dialoga pa to ravno ni to. Basi so pri logitech pretirani, to je dejstvo, tudi na najnižji glasnosti. Seveda odvisno od modela, pri Z-2300 in Z5500 ali kaj so že bli, kjer je woofer velik četrt kubika, se vse trese, pri X230 je woofer manjši in seveda manj 'moteč', pri teh malih zvočnikih se bas dejansko da utišat (ampak mislim da je knof za to na wooferju zadaj, se pravi je treba pod mizo lezt).

Logitechov zvok je nekako tako kot Samsungov AMOLED display, prenasičene, umetno žive barve, kar seveda izgleda super, ampak pravilne pa niso, in potem se ti kvaliteten, pravilno kalibriran IPS monitor zdi čisto brez barv. Ko se pa navadiš na pravilne barve/zvok, se ti pa spet AMOLED/logitech zdi popačen.

Za male denarje so še vedno bolj ok kot Genius ali karkoli drugega še prodajajo v bigbangu, ampak nihče me ne bo prepričal da imajo logitech za 50-100€ pravilen zvok. Če ne drugega jim manjkajo middli, kot so manjkali na Z-2300.


V sound equalizerju dej 30hz in 60hz na minumum in ne boš več imel probleme z bassi :). Drugače pa, ko si glih omenil amoled.


Arctander ::

Evo, nabavil Microsoft mišona. Da vidimo, če bo več sreče kot z Logitechom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

issak ::

Arctander je izjavil:

Evo, nabavil Microsoft mišona. Da vidimo, če bo več sreče kot z Logitechom.


Katerega?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Arctander ::

boolsheat ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048372 (16866) Matej_K
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187920 (40395) staher
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
302168 (1552) Kleemen
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626919 (14175) psytoma
»

Katere računalniške zvočnike mate

Oddelek: Loža
232953 (2578) flood

Več podobnih tem