» »

Zvočniki Logitech Z-5500

Zvočniki Logitech Z-5500

««
7 / 7
»
»»

__Devil__ ::

Zakon, subwoofer je bolj švoh od z-5500 :P komaj čakam na izid in ceno =)

kratos ::

Hmm... To ste vedeli da imajo tile z-5500 še 11 boostou ? zadnjič sem se neki igral z zvočniki, ko sem jih navijal do konca sem pogledal pač stran in sem še vedno navijal kolešček dokler se ni jakost spet začela povečevat, nato sem pogledal na konzolo in vidim da piše boost 11 in ogromno povečanje jakosti zvoka. No to sem hotel povedat tistim kateri tako kot jaz niste imeli pojma da to sploh obstaja ker enostavno nisem prebral tiste knjižice v kateri verjetno to piše.

Sale_One0 ::

Max boost je celo 22, tako da nisi odkril še vsega :)

*hint* Stisni in drži Mute gumb in nato vrti Volume gumb /*hint*

Pa verzijo firmware-a lahko tudi preveriš, pa diagnostic mode užgeš da ti pokaže točno kakšen je sound source, pa skin lahko spremeniš...:) Dosti Easter Eggov je Logitech vgradil v njih hehe.

LP
Si vis pacem, para bellum.

kratos ::

ja hudo :D sploh nisem vedel tega :)
tukejle http://forums.extremeoverclocking.com/s... piše nekej trikov :)

Aja imam pa še eno uprašanje, kateri kabel se bol splača kupit, koaksialni ali optični ? ter kaj je sploh razlika če imam enega od teh kablov ali pa če imam tko kot zdej na "default" kable?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

kratos ::

Imam še eno uprašanje, zakaj za vraga se mi vedno ko ugasnem zvočnike reseterajo nastavitve na jakost zvoka 0, Subwoofer 0 ter surround 0 pa effect se mi nastavi na PLII Movie... je že kar nadležno ker moram vedno znova nastavlat vse...

Tilen ::

A je potem kdo kupil Z906? Kako se obnesejo v primerjavi z Z-5500?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

simnov ::

Nikakor mi ne uspe shranit nastavitev no uspel sem shranit nastavitev volume tako kot hočem imet zdaj se mi pa vedno vklopi second skin in se noče shranit 1 skin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

eric_cartman ::

Zdravo!

Sem ponosni lastnik Logitech z-960. :D

Z zvočniki sem zelo zadovoljen... V primerjavi z z5500 gre takole.. Kolega ima starejšo verzijo zvočnikov.. In ja... sam woofer je res glasnejši.. Vendar pa je zvok pri z960 v vseh pogledih bolj kvaliteten... Sateliti so glasnejši, kar je zame nekako boljše in bolj logično...

V avtu sem imel 1 kW Rms-a woofer... in si komaj not sedel.. Na koncu se pa že naveličaš, ker vse kar slišiš je kabum kabum kabum...

Torej...Želel sem si zvočnike s katerimi bom lahko užival v sami glasbi in filmih.. Te pa tudi pri igricah tile zvočniki ne pustijo na cedilu... Woofer je še vedno enormno močen... Vse se trese... K vratom od omare moram ponavadi nastaviti stol, da jih vsaj malo zadrži pred vibriranjem.. Ker potem slišiš bolj omaro kot woofer..

Skratka.. Sama kvaliteta je vsaj za moje pojme perfektna in v dostih pogledih tudi boljša od z5500...
Slabost z5500 je ta, da je woofer glasnejši od samih satelitov..

Kar se tiče konzole.. Je izjemno enostavna.. Pač ni digitalna.. Kar mene osebno čist nč ne moti...Zraven priložen daljinec, katerega se naučiš uporabljati v prvih petih sekundah...

Če pa hočete da vm šipe popokajo potem pa itak nimate kaj gledat teh 5.1 sistemov.. Potem kupš res en pro sound system... in odbiješ že v štartu kašnih 1500 € minimalno...

V overall meni se mi zdi da so z z906 naredili korak naprej in ne nazaj...

Drugače pa vem, da je tu veliko zagovornikov z5500.. Tako, da ne bit nč jezni.. Je samo mnenje uporabnika tole tukej... :)

Sssaga ::

Praviš, da so za gamerje Z-5500 boljši.

Kako se obnesejo X-540 napram tvojima dveam, si ga slučajno preizkusil. Se splača iti s 540 na tvoje? Soba 4x4

Janac ::

probaj poslusati low end hifi sistem, bos videl kaj je kvaliteta!

franci0 ::

Torej koliko razumem so ti zvočniki aktivni in imajo 3,5mm jack, ki ga lahko priklopim kar direkt v PC al pa npr TV in bo to komot kar špilalo?
Zanima me kakšne dolžine so kabli, da vem če lahko pozicioniram zvočnike po sobi čisto po želji.

Nwanko ::

So kr dolgi,lahko si jih pa zamenjaš po želji,jaz osebno sem vzel malo bolj debele bakrene kable.

simnov ::

Meni vsakič poči v zvočnikih ko prižgem luč in sedaj me zanima če bi zamenjal original kabel brez ozemljitve
 p

p




z tem ki ima ozemljitev
 p'

p'

.

 p

p



 o

o

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

__Devil__ ::

Tudi meni poči in tudi prijatelju. A ni to normalno? Poči še (malo) bolj , če imaš zvočnike povezane na AUX pred tem, ko jih vklopiš.

kratos ::

A je normalno da se zvočniki sami avtomatsko stišajo ? Poslušam komad in kar naenkrat je bolj potiho, potem pojačam glasnost in gledam na konzolo nakar se samodejno stiša - volume gre iz 80% na 50% pred mojimi očmi brez da bi kaj pritiskal, to sem probal večkrat in vedno jih stiša, kar se mi ni še nikoli zgodilo ampak sumim pregrevanje wooferja ? prestavil sem ga pod mizo kjer ima tam ene 30 cm "lufta" od stene do hladilnih rešetk, je mogoče to krivo ?

Nwanko ::

Nekaj podobnega se je meni dogajalo ko sem jih kupil. So mi zamenjali konzolo in je bla težava rešena.

kratos ::

Že delujejo, sem pritiskal za glasnost tolk cajta dokler ni omagalo in je nehalo nižat :D Sedaj spet deluje kot mora.

__Devil__ ::

Verjetno je bil "glitch" v programski opremi konzole.

kratos ::

Bi mogoče kdo vedel če se da priklopit satelite zvočnikov Z906 na Z-5500 zvočnike ?

komander ::

Imam omenjene zvočnike pa imam naslednji problem. Ker imam malo večjo sobo in zadnji kabel od zvočnika ne pride do wooferja me zanima ali se mogoče da kako naredit podaljšek z drugima žicama in bi tako potem prišel do wooferja.

Nwanko ::

Kupiš daljši kabel ali zalotaš dva skup...

komander ::

Sem gledal vendar daljšega kabla ni. Ja, v mislih sem imel to da bi zalotal skupaj

MacGyver141 ::

Tak kabel se da na metre kupovati: https://www.ebax.si/kabli-na-meter/kabl...

simnov ::

kratos je izjavil:

Bi mogoče kdo vedel če se da priklopit satelite zvočnikov Z906 na Z-5500 zvočnike ?


Seveda brez problema.

komander ::

Kateri model je pa vredu, ker je več različnih?

MacGyver141 ::

Zraven zvočnikov naj bi dobil kable, ki majo premer bakra 1mm, tako da 1mm ali več.

Zgodovina sprememb…

komander ::

MacGyver141 ::

Bo vredu.

komander ::

V čem se pa tale https://www.ebax.si/rdece-crn-kabel-za-... razlikuje od zgornjega, samo v debelini?

MacGyver141 ::

Tako je.

Matej_K ::

Sem se preselil v stanovanje, pa so ti zvočniki občutno premočni, za minimum jih je pa škoda. Če bi kdo kupil, ZS.
... .. .
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 zvok v PC igrah?

Oddelek: Zvok in slika
384743 (1159) KTr1sk
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626883 (14139) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018172 (10508) sash69
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310542 (9817) T-Majo
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455198 (3513) jRk0

Več podobnih tem