» »

Je že kdo naročal iz mindfactory.de?

Je že kdo naročal iz mindfactory.de?

lol1290 ::

Pozdravljeni vsi, sem nov na forumu.

V juniju si nameravam naročiti in sestaviti nov build (za 1000 eur), in imam eno vprašanje,

nameravam kupiti vse dele iz nemške trgovine mindfactory.de, ker je to najcenejša trgovina z računalniškimi deli v europi, kar sem jih našel.

Zanima me če je že kdo naročal iz te trgovine in ali je imel kakšne težave.

Poleg tega ima ta trgovino tudi nizko ceno za poštnino, z DHL-om cca. 30eur.

Hvala v naprej.:D
  • zaklenil: bluefish ()

lonewolf_ ::

Nazadnje, ko sem preveril, niso pošiljali izven nemčije/avstrije. Drugače pa hardwareversand.de ima 11EUR poštnine, je verjetno ceneje, če komponente vneseš preko idealo.de
Drugače, ko sem prvič naročal sem lahko uporabil voucher, ki je znižal ceno za 20EUR, se pravi sem kar prišparal, sploh glede na naše cene.

EDIT: Vidim, da so dodali international dostavo za 30EUR, tako, da če je ceneje kot pri HWV potem kar, sem naročal par let nazaj vendar je imel kolega stanovanje v avstriji, tako da mi je potem on pripeljal v Slovenijo. Glede garancije pa nimam pojma kako in kaj imajo glede uveljavljanja. Pri HWV nisem imel niti najmanjšega problema.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

Miha 333 ::

Sem naročal že nekajkrat. Poštnina je 19,99 na paket. Večji kosi kot so ohišja, so vsak svoj paket. Zato ohišij ne naročam od tam. Drugače brez pripomb, edino glede dobavljivosti artiklov, tam kjer piše verfugbar, lahko traja tudi 5-10 dni, da izdelek potem dobijo. Zato če je le mogoče, izberi izdelke, ki imajo oznako lagernd.

lol1290 ::

Torej morem naročiti ohišje iz Slovenije, če nočem 2x poštnine plačevati?

Poleg tega mene moti čas dostave (dni pošiljanja), če to ni več kot 2 tedna. Samo da dobim vse nepoškodavano in prave dele.

In hvala za odgovore!

DarwiN ::

Naroči pri Hardwareversand... Lahko skupaj z ohišjem in je poštnina 11€ total... Poleg tega imaš na voljo kode za popust, 10€ pri nakupu nad 500, in 20€ pri nakupu nad 1000, tako da te nazadnje pride ceneje kot MF.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Miha 333 ::

Ko že menjaš hardwareversand, pa moram reči, da me je pri zadnjem naročilu razočaral. Naročil sem za okoli 600 €, vse takoj dobavljivo, pa je po več kot enem tednu od plačila oznaka še vedno kot da čakajo na plačilo. Podatke plačila sem 3x preveril in so pravi, isti kot zadnjič, ko so prejeli plačilo v 1 dnevu in potem še isti dan poslali robo. Vem, da so imeli 14.5. praznik, a izgleda, da so šli na dopust za cel teden, saj niti na maile ne odgovarjajo. Ni ravno prijeten občutek.

Prej sem naročil že nekajkrat, pa je bilo vedno vse OK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733469253 (5895) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390536 (57133) Nwanko
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912365074 (152189) integral15
»

Jacob direkt izkusnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6311651 (7515) kobal4
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170553 (155383) zoot

Več podobnih tem