» »

Jacob direkt izkusnje

Jacob direkt izkusnje

1
2
»

brbr21 ::

za vse, ki narocate pri jakcu:
obvezno pojdi najprej na idealo.de izberi komponento, poisci jacob computer in preko tega linka skoci na njihovo stran. potem se se prijavis (na strani jacob direct) in das v kosarico. nekatere stvari (dokaj redko, ampak vcasih narajmas) so tako obcutno cenejse, kot pa ce izberes direkt v njihovi spletni trgovini.

konkreten primer, november 2011:
i7-2600K izbran direktno €316, preko idealo.de €261
ga-z68x-ud3h direkt 144, idealo 112

pri njih narocam ze dve leti in so super, edino mail response time jim skriplje. ce poklices resis v trenutku.

technolog ::

brbr21 je izjavil:

pri njih narocam ze dve leti in so super, edino mail response time jim skriplje. ce poklices resis v trenutku.


Müsstest du in Deutsch zu sprechen?

brbr21 ::

persönlich hab ich kein problem damit, but it goes in english as well. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brbr21 ()

Egii ::

brbr21 je izjavil:

za vse, ki narocate pri jakcu:
obvezno pojdi najprej na idealo.de izberi komponento, poisci jacob computer in preko tega linka skoci na njihovo stran. potem se se prijavis (na strani jacob direct) in das v kosarico. nekatere stvari (dokaj redko, ampak vcasih narajmas) so tako obcutno cenejse, kot pa ce izberes direkt v njihovi spletni trgovini.

konkreten primer, november 2011:
i7-2600K izbran direktno €316, preko idealo.de €261
ga-z68x-ud3h direkt 144, idealo 112

pri njih narocam ze dve leti in so super, edino mail response time jim skriplje. ce poklices resis v trenutku.


Še lepše je če greš preko http://geizhals.at/de/

kmetek ::

brb21: to kar ti primerjaš je jacob in jacob direct, mi to že vemo, hvala.

brbr21 ::

kmetek je izjavil:

brb21: to kar ti primerjaš je jacob in jacob direct, mi to že vemo, hvala.


ni za kaj... ti, ki ze vse ves, kar kupuj samo na direkt. evo prvega, ki mi je danes prisel pod roke. sicer je res samo €2,3 razlike, pa vseeno. sem mogoce uspel nafutrat trolla, glede na kmetkov avatar? meni je pri 2600k in UD3 ratal ujet precejsno razliko.

cena na direkt.jacob-computer.de
 jc1

jc1



cena preko idealo.de
 jc2

jc2



se potrditev cene na www.jacob-computer.de
 jc3

jc3



direct ni nujno cenejsi od navadnega shopa. torej vedno prej preveri na idealo, geizhals...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brbr21 ()

kmetek ::

o kakšnem trollu govoriš?

Skyman ::

Ima mogoce kdo s to trgovno izkušnje so zanesljivi točni itd?

čuhalev ::

So, meni so poslali v petek, dobil sem pa v ponedeljek z dostavno službo DPD. Pred petkom sem čakal, ker so mi robo pobrali in so jo morali naročiti.

Skyman ::

Potem pravis da so vredu.Preko DPD poslejo? ali kako,racunajo 19% davek pac nemski ali se kej dodatno hocejo?

DeeJay ::

Sem naročil Smart UPS pri njih dober mesec nazaj. Brez problema.

Skyman ::

Kako je pa kej s vracilom izdelka?

DeeJay so ti poslali preko DHL ali kako? ker vidim da je do 6kg 9.90€ postnine ter na paypal ni nekih stroškov

DeeJay ::

Pošlejo preko DPD ali DHL. V mojem primeru je bil DPD. Dobiš tracking. Poštnina je pršla 33€ ker ma UPS 30kg.

kobal4 ::

Iz te strani sem narocil prenosnik in cooling pad za njega, zraven mi je prisla postnina 10.9 €
Na njihovi strani je biu dnevno posodobljen status mojega nakupa. Pri izpolnjevanju obrazcev sm se pomotiu in tkoj ko sem to opaziu sem jim napisau kj se je zgodilo pa so tkoj popravli. Paket sm dobu domou v manj kot enem tednu (izdelki so bli v paketu zelo dobro zasciteni)
Edino kar me je presenetlo je blo to da so ukazi na tipkounici v nemskem jeziku, kar bi moral predvidet odvisno od tega kje to kupujem. Drugace pa prenosnik dela brrzhibno in priporocam to spletno stran
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387614 (54211) Nwanko
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912363043 (150158) integral15

Je že kdo naročal iz mindfactory.de?

Oddelek: Pomoč in nasveti
52225 (2108) Miha 333
»

nov računalnik - ocena konfiguracije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9310122 (7822) gregor
»

Tih računalnik za 900 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
456811 (5506) gregor

Več podobnih tem