» »

xbmc + podnapisi.net

xbmc + podnapisi.net

leeon ::

zdravo.
na android sem si namestil xbcm (kodi) in podnapisi z addon-a podnapisi.net mi ne delujejo. za določene filme mi najde samo angleške podnapise, za druge filme niti angleških. kakšen nasvet?
hvala in lp

FX6300B ::

to ve vrjetno ker išče po naslovu filma no se mi vsaj zdi da če maš dodan kaj zravn imena da ne dela nwm možno da je samo to

errhec ::

Uredi si uporabniško ime in v nastavitvah podnapisi.net vpiši up. ime in geslo.
Potem bo delovalo.
dd

B-Stard ::

Mi lahko nekdo pove nastavitve za Kodi da delajo vsi šumniki ok? Ne delajo mi Ž in Š

thx

brez_91 ::

pozdravljeni,
ka delajo komu podnapisi iz podnapisi.net v kodiju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brez_91 ()

Saso_C ::

Verjetno nobenemu, če pa novo stran šele vkup dajejo. Potem bo pa verjetno še nekaj čsa preteklo, da posodobijo plugin. Mislim, da ga pred GOT-om ni za pričakovati. :)

All ::

Opensubtitles addon resi problem.

brez_91 ::

All je izjavil:

Opensubtitles addon resi problem.


ooo, super hvala :)

Tarzan ::

Popravljen Podnapisi.NET plugin za XBMC že čaka da ga refreshajo.

robba22 ::

Pozdravljeni,

v Kodi pri podnapisih mi delajo vsi šumniki razen č-ja. Ima kdo kakšen nasvet kako rešiti težavo? Jezik (nabor znakov) sem nastavil na Central Europe (win), vendar ne pomaga.

Nejkoy ::

A vam najde SLO podnapise? Ker meni ponudi samo angleške.

robba22 ::

Meni jih najde, je pa odvisno od vsebine. Probaj še z Opensubtitles.

Nejkoy ::

Sem našel. Pod xbmc nastavitvami za podnapise sem dodal, da išče slovenščina. Potem vsi dodatki iščejo slovenščina + angleščina, ki je bila nastavljena že prej.

EdoK ::

Imam TV z androidom in Kodijem. Problem so podnapisi, ki jih nikakor ne znam aktivirati.
Naj opišem zadevo: filme vlečem iz nas-a preko twonky-a. Instaliran je add-on za podnapise (podnapisi.net (logiran), opensubtitles in titlovi).
Podnapisov, ki so ob filmu ne zazna, kljub enakemu poimenovanju. Podnapisov s spleta prav tako ne najde. Zazna le integrirane podnapise.
Če naredim klasično povezavo (share) preko smb, nfs ali afp, vidim strukturo map na nas-u, ne pa vsebine map, tako da tudi ročna izbira podnapisa in seveda filma ni mogoča.
Kje gre zadeva narobe?

EdoK ::

Ponovno jaz. Nalaganje podnapisov z neta sem nekako uspel aktivirati. Spremenil sem mrežne nastavitve na vseh napravah v mreži in na obeh ruterjih. Še vedno pa ne deluje file sharing in posledično dostop do shranjenih podnapisov. Filmi so na Qnap-ovem nasu na katerem deluje twonky app. Sumim da je problem v TV-ju, na starem WD media playerju zadeve delujejo (twonky).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EdoK ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333339 (1668) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579105926 (10530) Morison
»

Kodi podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
134305 (3224) ufek
»

Kako prevajati serije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8017409 (14412) maxa2maxa
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50176659 (53855) Dead_Meat

Več podobnih tem