» »

Nforce2 in Corsair rami

Nforce2 in Corsair rami

mato22 ::

Parkrat sem že zasledil, da se Crossair rami ne ujamejo najbolje z Nforce2 platami. Kako je sedaj s tem, ker bi sam kupu 2x256MB Crossair rama pa zdej ne vem ali bi kupu te al rajši Kingstone.
Ko gledam teste po internetu vidim da večinoma uporabljajo Crossair rame in da ni problemov tko da če kdo kaj več ve o tem naj napiše.

Dami ::

Verjetno misliš na Corsair in ne Crossair ne?
Mene pa zanima če se delajo Kingston HyperX pc3000 rami na 400mhz cas2?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

mato22 ::

Ja mislu sem Corsair. A ma kdo Nforce2 plato s temi rami in kako se mu obnesejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

lepi joker ::

mato 22,na žalost ne vem,ampak še vedno nisi napisal prav imena za rame...

mato22 ::

Pa sem se res zmotu. Sej mislu sem prav sam ne vem zakaj mi gre zmer po glav crosair, mogoče se lepš sliš, no v glavnem Corsair rami me zanimajo v povezavi z Nforce2.
Pa če bi lahko keri od moderatorjev popravil naslov teme, se prav namesto crossair- corsair.
Hvala!

kuglvinkl ::

To so menda poštilmal z zadnjim BIOSom. Sam ti ne morem rečt, kako je, ker imam Samsungov krep.
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Jaz sem imel z Corsarji 3200 LL zelo dobre izkušnje, saj se mi je na Epox plati navijal bolje kot Hyperx, da bi bili kakšni večji problemi z nforce2 platami pa ne verjamem, meni doma dela 3200 tako v abitki kot v epox plati brez težav, z normalnim biosom. Obstaja pa tudi specialni corsair bios, ki je verjetno malo bolj njim prilagojen glede timingov, pa če se ne motim gre predvsem za epox n2 plate.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zoidberg ::

Jaz na Abit NF7-S 2.0 Corsair 2700 XMS C2 nisem spravil čez 182mhz na 2.5 2 2 6. HiperX-a pa z lahkoto na 210 pri 2 2 2 5. Aja oboje je delovalo na 2.9V to se pravi realno na 3.0
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

daKine ::

jaz sem mel tezave z corsair rami, mam pa 1024 TwinX 3200LL, maticno pa asus a7n8x deluxe, resitev pa sem najdo na www.amdmb.com.
problem pa je opisan pod temo monitor se ne prizge


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pomnilnika za 40k

Oddelek: Kaj kupiti
241883 (1524) mloncar
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930358 (16953) Jaffa
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457251 (4933) pele-on
»

Abit NF7-s rev. 1.2 je zunaj!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1335711 (3575) Tradewind
»

Kvaliteten RAM (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
55024808 (16606) bodom

Več podobnih tem