» »

Dobiti punco

Dobiti punco

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 7
»»

dec33 ::

Rad bi si našel punco za resno zvezo in bi potreboval kakšen predlog. Kje iskati?
  • zaklenil: dzinks63 ()

Rok Woot ::

Odvisno kaksno punco isces...

hojnikb ::

V diskača in gasa..
#brezpodpisa

dec33 ::

Diskoteke, nočni klubi odpadejo. Tam se ni možno pogovarjati, iščem za resno zvezo.

Rok Woot ::

Ja če nisi napisal kakšno. Punc je vse povno, na cesti, v trgovini, pač ustavi vsako, ki ti je všeč, pa malo popričaj, če je zadovoljiva, ji reči za cifro...

Hayabusa ::

Ukrajinke so ok, in še hitro se naučijo slovenščine, kar za one iz ex juge ne moreš trditi.

Resno, na ST iščeš tovrstni nasvet ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Polarni_Medo ::

Koliko si pa star?

dec33 ::

Lepo in normalno pa resno :) Nisem pa toliko samozavesten, da bi kar ustavljal punce na cesti ali trgovini.

Ali obstaja kakšen lokal namenjen prav takšnim spoznavanjem?
Mogoče bi tudi na kakšnih popoldanskih aktivnostih se kaj našlo?

Hayabusa ::

Na plesnih tečajih jih je ponavadi dovolj.

dec33 ::

Nekaj čez dvajset.

Aston_11 ::

Prepusti se toku. Punca bo sama prišla. Do takrat pa uživaj življenje!

dec33 ::

Predolgo že teče tale tok pa nič :)

hojnikb ::

Samo od sebe nebo nič. Bo treba v akcijo in malo dvignat samozavest..
#brezpodpisa

Polarni_Medo ::

poglej si serijo: how i met your mother

miraldi ::

Pogoogli Speed dating..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Opkow ::

Poznam modela, ki je preko dating strani nasel eno filipinko, odletel k njej in pripeljal v Slovenijo. Ze vsaj 10 let zivita "srecno" porocena in z narascajem...

Hayabusa ::

Killer
Ukrajina je preveč bližje, Češka in Slovaška tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

dec33 ::

Rad bi si našel kaj v Sloveniji. A kdo pozna portale ona-on?
Ali pa srečanja za samske, kaj takšnega? Kdo pozna?

miraldi je izjavil:

Pogoogli Speed dating..

Kaj takšnega bi prišlo v poštev :) Boljše kot da hodim na Filipine iskati punco :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

jype ::

ariel12> Rad bi si našel punco za resno zvezo in bi potreboval kakšen predlog. Kje iskati?

S čim se ukvarjaš?

dec33 ::

Z marsičem. Rad imam šport, glasbo, film itd.

GamerBoy ::

Hayabusa je izjavil:

Na plesnih tečajih jih je ponavadi dovolj.

Uff tale je že tok zlajnana... Sploh če ne maraš plesa... Je skor isto kot, da se po diskičih afnaš in pretvarjaš, da so ti celonočne zabave full všeč in še manj zahtevno je od nekega plesa in še alkohol naredi svoje pri puncah in je spoznavanje lažje... Ampak take "ciljne publike" itak nočeš...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

ariel12> Z marsičem. Rad imam šport, glasbo, film itd.

Nadaljuj in se ne obremenjuj z dekleti. Ko boš ugotovil, da veliko časa preživiš s kakšno, ker si delita kakšnega od pomembnih hobijev, se ti jo splača povabit na potovanje, da se spoznata tudi v kontekstu, ko sta skoraj prisiljena skupaj preživeti mesec dni. Če gre dobro, so za resno zvezo dobre možnosti.

Načrtno iskati dekle je podobna loterija, le da srečaš večjo količino ljudi, ki si jih ne želiš srečati nikoli v življenju. Ta nevarnost je pri "flegma metodi" precej manjša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

dec33 ::

Hayabusa je izjavil:

Na plesnih tečajih jih je ponavadi dovolj.


A je še kaj podobnega kjer je veliko punc pa, da ni ples? Kaj bolj zanimivega?

jype ::

ariel12> A je še kaj podobnega kjer je veliko punc pa, da ni ples? Kaj bolj zanimivega?

Konjeniški športi in tek.

de199 ::

poglej na okcupid.. samo ne prevč časa zgubljat...

Mipe ::

Pozabi. Investiraj raje v robote.

dec33 ::

jype je izjavil:

ariel12> Z marsičem. Rad imam šport, glasbo, film itd.

Nadaljuj in se ne obremenjuj z dekleti. Ko boš ugotovil, da veliko časa preživiš s kakšno, ker si delita kakšnega od pomembnih hobijev, se ti jo splača povabit na potovanje, da se spoznata tudi v kontekstu, ko sta skoraj prisiljena skupaj preživeti mesec dni. Če gre dobro, so za resno zvezo dobre možnosti.

Načrtno iskati dekle je podobna loterija, le da srečaš večjo količino ljudi, ki si jih ne želiš srečati nikoli v življenju. Ta nevarnost je pri "flegma metodi" precej manjša.


se strinjam, ampak je dolgočasno živeti brez punce in več let je že suša, tako, da je treba nekaj narediti.

de199 je izjavil:

poglej na okcupid.. samo ne prevč časa zgubljat...


A je okcupid v redu?
Poznam badoo, za okcupid pa prvič slišim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

jype ::

ariel12> se strinjam, ampak je dolgočasno živeti brez punce in več let je že suša, tako, da je treba nekaj narediti.

Tole ni slišati kot potreba po resni zvezi. Če se ti mudi, potem si privošči, kar potrebuješ. Ne obljubljaj neumnosti, pa bo.

ariel12> A je okcupid v redu?

Eden večjih, pogosto objavljajo zanimive statistike iz zbranih podatkov.

Mipe ::

Prepoln lažnih profilov in neresnih iskalcev. Več sreče boš imel na vlaku.

jype ::

Mmm, vlak je super. InterRail!

dec33 ::

Spoznavni dogodki so po 30 evrov. To je veliko preveč!

Yacked2 ::

Pojdi v najbližji mercator, uzemi košarco, se malo sprehodi, poišči tako ki ti ustreza jo ogovoriš, po nekaj minutnem pogovoru jo prašaš ali je zasedena, potem jo povabiš da skupaj pred TVjem pojesta piškote, ki si jih ravno kupil oz. gresta tečt, kar koli pač rada počneta.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

dec33 ::

A so še kakšne popoldanske nešportne aktivnosti kjer bi bilo dosti punc ?

Mipe ::

Veš, nekaj boš moral narediti sam, ne samo čakati, da ti katera sama pade v naročje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Tody ::

Sej si lahko bolj lokalen recimor http://www.dogodkizasamske.si/ ali http://www.ona-on.com/ no money no honey, sicer pa so ene dve obširne teme že na forumu o tem :D

Blop ::

Punce ravno ne moreš dobit, ti je mami ne mora kupit za rojstni dan. :) Lahko jo pa osvojiš.

Sonce bo cel teden. Kmalu jih bo polno v parkih. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Blop ()

Mipe ::

Sem bil na teh dogodkih, same neresne ženske. Na srečanjih se slinijo, na koncu pa ti povejo, da ni nobenih simpatij.

dec33 ::

Mipe je izjavil:

Sem bil na teh dogodkih, same neresne ženske. Na srečanjih se slinijo, na koncu pa ti povejo, da ni nobenih simpatij.


daj povej na katerih dogodkih si bil in kako se ti je zdelo?

Tody je izjavil:

Sej si lahko bolj lokalen recimor http://www.dogodkizasamske.si/ ali http://www.ona-on.com/ no money no honey, sicer pa so ene dve obširne teme že na forumu o tem :D


kakšen je naslov teh tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

ivanuscha ::

Glej simple pickup na youtube, kako je treba ;)

Phantomeye ::

Ne, ti iščeš punco... šele ko dobiš punco, lahko začneš razmišljat o tem ali sta kompatibilna do mere, da lahko postane resno...


Isto kot, da bi pristopil do ene, pa jo vprašal, če bi se poročila s tabo in imela otroke. Not a good plan.

jype ::

ariel12> A so še kakšne popoldanske nešportne aktivnosti kjer bi bilo dosti punc ?

Španske telenovele.

shadeX ::

Praši kakega prijatelja, če ti predstavi kakšno. Sej lahk tudi prek družabnih omrežij. Zakaj pa ne.
Jaz sem mel tri ženske do zdaj in vse sem spoznal prek neta :)). S tretjo sm še zdaj v zvezi. Tako da se tud prek neta lahk obnese. Ne obupaj :D

Tody ::

Vzemi si čas in preglej malce teme :) https://slo-tech.com/forum/isci/?q=punco Pa ne prehitro obupat :)

Še malce teorije http://www.attractioninstitute.org/

dec33 ::

shadeX je izjavil:

Praši kakega prijatelja, če ti predstavi kakšno. Sej lahk tudi prek družabnih omrežij. Zakaj pa ne.
Jaz sem mel tri ženske do zdaj in vse sem spoznal prek neta :)). S tretjo sm še zdaj v zvezi. Tako da se tud prek neta lahk obnese. Ne obupaj :D


Kateri internetni portali za spoznavanje se ti zdijo v redu ker jih je kar precej?

shadeX ::

Kateri internetni portali za spoznavanje se ti zdijo v redu ker jih je kar precej?


Uf kar se tiče danajšnih portalov nimam pojma oz. izkušenj. Jaz sem jo spoznal še preko (m)irca. Takrat si sam kliknil in začel debato. Danes je vse mal drugače..

Oberyn ::

Jaz sem glih enkrat v tvojih letih šel najprej k alpinistom, nato pa še k jamarjem in kajakašem. Ne zaradi bab sicer, zaradi narave. Ampak babe so bile pa neizogiben stranski učinek. Komaj se je dalo sproti procesirat. Pa brez dvoma je bila situacija tudi obratna. Kakor se spomnim, so bili ti ferajni kar plodne ženitne posredovalnice... tudi pri meni je tako naneslo, če smo že pri tem... kaj čmo...

PrihajaNodi ::

Možnost 1

http://www.edenlady.com/ladies/l091257....

Možnost 2

http://www.alibaba.com/product-detail/p...


Pri drugi varianti te uboga in je tam kamor jo ti postaviš. Kuhati pa res ne zna.

jype ::

PrihajaNodi> Možnost 1

Glede na to da nima gas maske in čelade je očitno fake.

Looooooka ::

Spoznavni dogodki so po 30 evrov. To je veliko preveč!

Lucky girl. That's all I have to say :))

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi> Možnost 1

Glede na to da nima gas maske in čelade je očitno fake.



Tam se nič resnega ne dogaja, gre samo za zmešano propagando zahoda. Sicer pa luštne punce.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30687779 (41280) BigWhale

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28453485 (45411) dzinks63

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540222 (30014) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36882409 (74457) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34686252 (78319) bluefish

Več podobnih tem