» »

Dobiti punco

Dobiti punco

Temo vidijo: vsi

jype ::

PrihajaNodi> Tam se nič resnega ne dogaja, gre samo za zmešano propagando zahoda. Sicer pa luštne punce.

Sem na fox news na lastne oči vidu kako jih ruski tanki gazijo.

Če so luštne je težko rečt, ker se jih ne vidi izpod pudra.

echo ::

Rajš na seb delaj.
Plesni tečaj za sebe! kuharski tečaj za sebe! migaj za sebe! beri za sebe! izobražuj se za sebe!
... and they will come.

Dobr paket jim ponud in boš lahko celo izbiral, katera ti je bolj všeč.
Sicer pa z diskači ni nič narobe, dosti zanimivih punc se tam najde. Večina je resda za v smeti, ampak te se že od daleč vidijo.

PrihajaNodi ::

Jype:A potem je bilo to kot na trgu nebeškega miru na Kitajskem? Pa so povedali kdo napada in od kje?

Kar se tiče lepote, je pa tko da greš tja in pač pogledaš ane. A je problem. Karta je 200 - 300EUR potem pa sam vidiš kako in kaj.

Zgodovina sprememb…

GamerBoy ::

Ampak v končni fazi le redkokdo kaj izključno zase počne, sploh če malo pofilozofiramo :D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jype ::

PrihajaNodi> Kar se tiče lepote, je pa tko da greš tja in pač pogledaš ane. A je problem. Karta je 200 - 300EUR potem pa sam vidiš kako in kaj.

Sem že bil:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

In, kako je bilo?

Nevem na kaj impliciraš s temi babuškami, kakšno subtilno sporočilo da so ti mogoče všeč dekleta močnejše postave...

jype ::

Ma, sem iskal ruski ekvivalent tegale:



Pa je bilo tisto najbližje, kar sem našel. Žal je v Rusiji eksplozija praviloma pri poroki (vsaj Rusi tako pravijo).

PrihajaNodi ::

Se pravi po poroki gre vse navzdol, če te prav razumem. A je kje drugače?

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi> A je kje drugače?

Južne Amerike in Avstralije ne poznam.

vostok_1 ::

Mene sicer bolj zanima kje dobit friends-with-benefits.

Mipe ::

Pridruži se LGBT.

korenje3 ::

punco dobiti je lahko, samo obdržati jo je težko.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

vostok_1> Mene sicer bolj zanima kje dobit friends-with-benefits.

Najbolš kr na internetu, IMO. Večina velemest ima online dating kulturo zelo razvito.

korenje3> punco dobiti je lahko, samo obdržati jo je težko.

A rabš kej kevlarja?

Isotropic ::

vostok_1 je izjavil:

Mene sicer bolj zanima kje dobit friends-with-benefits.

ce mas rocco sifriedi batino, se da, ce si pa random geek, pa raje pozabi :))

jype ::

Isotropic> ce mas rocco sifriedi batino, se da, ce si pa random geek, pa raje pozabi :))

Statistika pravi, da to ne drži (je pa zagotovo pogostost fetiša utežena na večjo stran).

krispe ::

vostok_1 je izjavil:

Mene sicer bolj zanima kje dobit friends-with-benefits.


disko...
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Glugy ::

Mal neresno se mi zdi da resno punco iščeš. Namreč resno punco ponavad najdš ko je ne iščeš. Spoznavaš nove ljudi, se poprijateljuješ pol pa kot nek slučaj pride do tega da si z enmu bl blizu in iskra preskoč. No vsaj jaz mislm da ne smeš prehitr previsok ciljat ko nekoga spoznavaš. Morš bit na izi.

Kje spoznavat? Punce so povsod kamrkol greš. Kje spoznavat je odvisn od tega kaj so tvoji hobiji kaj kej počneš. Tam je najbolj spoznavat...sproti čisto tko mimogrede. Sam ne bi štorast ker to hitr punce pol prevedejo v čudaka s katerim nimajo kej delat. Morš pač bit v izi pa ne pričakovat preveč k z njimi govoriš. Ne se preveč zagledat v njih tud če so hude. V prvi vrsti ravnaj s punco kot s človekom in ne kot s potencialno punco za zvezo. Torej pač išči skupne interese, ko vidš recimo da punco neki ne zanima pač spremen temo in probi najdt kar mislš da bi njej blo zanimiv pa da maš dost za povedat. Recimo kakšne serije kot so The walking dead so fajn ker lahk pol tud ksnej ko nova epizoda pride mal razpravlaš pa tko.

Ni vsaka lokacija primerna za vse. Res odvisn kakšn človk si. Recimo če nisi ravno knjižni molj potem v knjižnici verjetno ne boš mel lih neke sreče za ujemanje s kom, če ne maraš športa pa v fitnesu ne. Tko no ..če pa nč tazga nimaš pa niti ni problem v tem da ne veš kje bi našel punco ampak enostavno si ne daš niti nobene priložnosti. V takem primeru si moraš najdt en hobi pa da sprot koga spoznaš ob tem kar te veseli. To druž ljudi ane.

Ne priporočam spoznavanja prek facebooka pa raznim zmenkarskih strani. Tam ne traja zveza dolgo pa še punce na internetu so itak vedno oblegane tud če zanikajo to. In še neki..na internetu je kot fantu zelo težko izstopat pa bit dost posebnga da punco premamiš da se zanima zate na dolgi rok.

napsy ::

Super je, ce si v studentu ali pa ce imas kolega/prijatelja iz kaksnega studentskega naselja. Te povabi na kaksen zur ali a vecerno druzenje in presto, se ze najde kaksna ki te bo privlacla. Potem dalje pa je vse odvisno od tebe.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

tiran2000 ::

Oja ti se iz svojih studentskih casov zagotavljam, da najboljse lovisce je v studentu, ker jih lahko se malo spoznas in tako ze vnaprej ves al bos zjutri moral bezat al ne :)) v lokalih jih obletavajo capci, v studentu praviloma manj..pac dost lazje je in vex jih je.,,

111111111111 ::

Glugy je izjavil:

Recimo kakšne serije kot so The walking dead so fajn ker lahk pol tud ksnej ko nova epizoda pride mal razpravlaš pa tko.


Če gleda Walking dead, she's a keeper. :)

Aja, k vsem nasvetom bi dodal da mora punca znat kuhat. To ti bolj prav pride kot si misliš. :) Ne me sedaj križat, saj jaz tudi kuham, sam od kolega bejba ne zna jajc spečt in ko pride domov nima nikoli kosila in se pritožuje, samo punca pravi da ona že ne bo kuhala. Kaj češ.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

111111111111 je izjavil:


Aja, k vsem nasvetom bi dodal da mora punca znat kuhat. To ti bolj prav pride kot si misliš. :) Ne me sedaj križat, saj jaz tudi kuham, sam od kolega bejba ne zna jajc spečt in ko pride domov nima nikoli kosila in se pritožuje, samo punca pravi da ona že ne bo kuhala. Kaj češ.

Potem je pa tvoj kolega malo mazohista, ali pa ima punca kake druge talente ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vitez ::

Ko jih boš nehal potrebovati, bodo začele same prihajati k tebi.

Pusti ženske, raje s eposveti sebi in svojemu življenju. ustrezna ženska ti bo potem sama prekrižala pot. Načrtno iskanje je brezveze.

napsy ::

Vitez je izjavil:

Ko jih boš nehal potrebovati, bodo začele same prihajati k tebi.

Pusti ženske, raje s eposveti sebi in svojemu življenju. ustrezna ženska ti bo potem sama prekrižala pot. Načrtno iskanje je brezveze.


Problem nastane takrat, ko si ze starejsi in so vsi tvoji prijatelji/kolegi poparckani, za diskac si prestar, ce si bil student se veze porazgobijo. Ostanejo ti res se interesne dejavnosti oz. ce bodo se tisti prijatelji imeli kaj casa, te predstavili kaksni njihovi kolegici. Ali pa prek kaksne dating storitve.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

D3m ::

dec33 je izjavil:

Rad bi si našel punco za resno zvezo in bi potreboval kakšen predlog. Kje iskati?


Ne išči dalje. Rešitev je pred teboj. Samo za 99€



ANČKA!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

napsy je izjavil:


Problem nastane takrat, ko si ze starejsi in so vsi tvoji prijatelji/kolegi poparckani, za diskac si prestar, ce si bil student se veze porazgobijo. Ostanejo ti res se interesne dejavnosti oz. ce bodo se tisti prijatelji imeli kaj casa, te predstavili kaksni njihovi kolegici. Ali pa prek kaksne dating storitve.

Zakaj prestar za diskač?

Prijatelji pa pridejo nazaj ko jim otroci prilezejo iz plenic in gredo v šolo. Potem imajo spet naenkrat vsi cel kup časa ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vitez ::

napsy je izjavil:



Problem nastane takrat, ko si ze starejsi in so vsi tvoji prijatelji/kolegi poparckani, za diskac si prestar, ce si bil student se veze porazgobijo. Ostanejo ti res se interesne dejavnosti oz. ce bodo se tisti prijatelji imeli kaj casa, te predstavili kaksni njihovi kolegici. Ali pa prek kaksne dating storitve.


Tip je star nekaj čez 20, pravi.

Jaz sem star čez 30, pa daleč od tega, da bi bili vsi moji prijatelji in kolegi poparčkani. V mestu je to malo drugače. Tudi za diskač nisi tako hitro prestar, v LJ in MB vidiš po diskačih tipe 40+.

Zna pa biti problem, če človeka veselijo same take dejavnosti, kjer žensk ni. Mene je nekoč recimo presunila tema tukaj, kjer so tipi opisovali, da če s kako žensko, ki je ne poznajo, spregovorijo kakšno besedo, je to samo kakšna prodajalka v trgovini, ali kaj podobnega.

Vsekakor pa bo določen % tipov ostal večno samski. Naravna selekcija, bi se reklo.

BigWhale ::

dec33 je izjavil:

A so še kakšne popoldanske nešportne aktivnosti kjer bi bilo dosti punc ?


Klekljanje! Tam srecas velik punc.

solatko ::

Lepo se obleci, poštimaj frizuro, uredi nohte in se predstavljaj za geja, boš videl, kako bodo punce skakale okoli tebe.
Večina punc si poznanega geja želi preusmerit na pravo stran:).
To v ženskem svetu pomeni največi skalp:D.
Delo krepa človeka

Vitez ::

Treba je ločit, ali je tip samski, ker sam tako hoče, ali je samski, ker ga nobena noče. To je velika razlika.

Drži, ponavadi ima ološ največ potomcev, ljudje z višjim socialnim statusom pa malo.

r3dkv1c4 ::

BigWhale je izjavil:

dec33 je izjavil:

A so še kakšne popoldanske nešportne aktivnosti kjer bi bilo dosti punc ?


Klekljanje! Tam srecas velik punc.

V Idriji je veliko tečajev, če pa ne bo šlo, je pa tudi strokovna pomoč blizu:)

Šimpanz ::

Delaj in služi. Ko boš imel veliko denarja kupi nek hud karič in pejt z njim v mesto pa se bodo najstnice nate leple ko muhe na drek. Trajalo po moje ne bo, bo pa nek začetek.
Aja teb je še 30 eur preveč. Pozabi na nasvet.

M-XXXX ::

Tip je star nekaj čez 20, pravi.

Jaz sem star čez 30, pa daleč od tega, da bi bili vsi moji prijatelji in kolegi poparčkani. V mestu je to malo drugače. Tudi za diskač nisi tako hitro prestar, v LJ in MB vidiš po diskačih tipe 40+.

Heh, se spomnim situacije izpred kakšnega meseca, ko smo slučajno zalutali v Gabrijele (znan diskač na dolenjskem, če slučajno kdo ne pozna) in so se ob ene 4h ponoči naslikala dva avta (cca 7-8) lovcev starosti 60-80let. Tako da ne, nisi prestar :D

Mellons ::

Nauči se preko youtjuba kako se to dela:

https://www.youtube.com/user/stephanerd...

first_line ::

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.

napsy ::

first_line je izjavil:

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.

Ne ves kaksne probleme ima.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

theBill ::

first_line je izjavil:

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.


V bistvu si bo pa samo ekstra probleme nakopal na glavo.

Invictus ::

first_line je izjavil:

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.

Ko bo dobil punco, bodo ostali njegovi problemi postali bistveno manj pomembni ...

Kar on rabi, je fuk frendica ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

napsy ::

Invictus je izjavil:

first_line je izjavil:

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.

Ko bo dobil punco, bodo ostali njegovi problemi postali bistveno manj pomembni ...

Kar on rabi, je fuk frendica ...

Lepo da vsak bolje od njega ve, kaj on potrebuje.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

first_line ::

Isti je, kot preostalih 99% populacije. Smili se sam sebi in leži na kavču. Ko bo imel punco bo čudežno dobil diplomo za inženirja, BMWja X10 in pa službo od direktorja.
Ja, če imaš punco so problemi bistveno manjši. Al pa če se drogiraš, ti sploh ni problem 2 suck a dick for moneyz.

Vitez ::

V bistvu bi tip predvsem rad seksal. Poudaril je, da je dolgo na suhem.

Torej bi bili bolj na mestu nasveti, kako naj podre babo.

Ampak 90% tipov pač funkcionira na način: potreben sem+ dolgčas mi je....kako naj dobim resno zvezo?

Jah, če ni šarmanten, če ne zna gobca sukat, bab pecat...bo dobiti fuk-frendico misija nemogoče.

shadeX ::

Je pa tudi to, da veliko moških išče punco izključno zaradi sexa. Tako bi po njihovem scenariju najraje imeli osebo samo za sex, kar se tiče drugih stvari bi bili raje sami. Če imaš nekoga doma ga lahko praktično poseksaš kadar koli. Zdej friends with benefits, to je že malo težje. Prvo dobit kaj takega in tudi če dobiš, ne traja dolgo ali pa da bi blo dokler bi ti pač želel. Razne prostitutke to spet odpade za večino moških, vsaj za take na mojem nivoju ko za sex ne bi dal niti centa.

Narava je moškega tako naredila da ima pač potrebo. Jaz mislim, da če tega ne bi bilo vmes bi imele ženske večje probleme dobit moškega kakor pa je danes (ravno obratno).

Tako da jaz OP-ja razumem. Pač tista prva romanca, stik ko ga navežeš z nekom, daš poljub, s časom se razvije nekaj več. Prvi sex..itd. Meni se zdi da OP to cilja. Najbrž smo vsi..

Invictus ::

Eh, ločenih 35 - 40 letnic je dovolj ...

One rabijo samo malo akcije vsake toliko časa ... Po možnosti kakega junca.

napsy je izjavil:


Lepo da vsak bolje od njega ve, kaj on potrebuje.

Saj ne vemo. V bistvu nas tudi malo boli k****.

Pač malo bluzimo o opcijah in svojih izkušnjah ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

shadeX ::

Eh, ločenih 35 - 40 letnic je dovolj ...

One rabijo samo malo akcije vsake toliko časa ... Po možnosti kakega junca.


Meni se zdi da je % takih ki bi rade mlajšega obdelovale veliko manjši kot % tistih ki bi rade v posteljo skočile z izkušenim moškim.

In tudi če bi bile, se spet pojavi vprašanje. Kje jih dobit? :) :)

GamerBoy ::

Na Slotechu seveda 8-)
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

blackbfm ::

Z redno fukfrendico ni fajn ker se slej k prej začnejo mešat čustva in ljubosumje.. potem pa tut težje rešuješ take težave.

dec33 ::

Invictus je izjavil:

first_line je izjavil:

Tip si išče punco, ker misli da si bo tako rešil vse probleme v življenju.

Ko bo dobil punco, bodo ostali njegovi problemi postali bistveno manj pomembni ...

Kar on rabi, je fuk frendica ...


ne rabim fuk frendice za katero ne vem kdo vse ji ga tura. Rabim žensko s katero si delim življenje 50% 50%. A ni boljše eno imeti eno punco pa je tvoja, kot pa 5 fukfrendic, ki so danes tukaj jutri jih pa več ni.

En pregovor pravi:
Tisti, ki ima vse ženske nima v resnici niti ene.
Tisti, ki ima Eno, ima vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

napsy ::

dec33 je izjavil:

Rabim žensko s katero si delim življenje 50% 50%.


Sama od sebe ne bo prisla, upostevaj nasvete iz prejsnjih strani. Ena se bo ze nasla :-)
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

Vitez ::

dec33 je izjavil:

Rabim žensko s katero si delim življenje 50% 50%.


Potem je odgovor na dlani. Tako žensko boš našel izključno na dejavnostih, ki te veselijo oz. v krogih, v katerih se dobro počutiš.

GamerBoy ::

A ni boljše eno imeti eno punco pa je tvoja, kot pa 5 fukfrendic, ki so danes tukaj jutri jih pa več ni.


Čisto odvisno... Raje eno (kaj šele 5) fukfrendico, kot pa eno "resno" punco, ki mi ne ustreza in take imajo nekateri samo zato, ker je pač boljše kot nič...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Invictus ::

dec33 je izjavil:


ne rabim fuk frendice za katero ne vem kdo vse ji ga tura. Rabim žensko s katero si delim življenje 50% 50%. A ni boljše eno imeti eno punco pa je tvoja, kot pa 5 fukfrendic, ki so danes tukaj jutri jih pa več ni.

Lepo da si še malo naiven ...

Seveda je v redu imeti eno s katero se dobro razumeš. V vseh ostalih primerih je boljše imeti 5 fuk frendic ...

dec33 je izjavil:


ne rabim fuk frendice za katero ne vem kdo vse ji ga tura.

BTW ... Tud za neko resno punco tega ne boš vedel. Ženske niso tako nedolžna, poštena in zvesta bitja ...

Poroko so izumili zaradi moških. Da so malo prizemljili ženske. Že stari Rimljani so vedeli da so ženske veliko bolj potrebne kot moški.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30687845 (41346) BigWhale

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28453612 (45538) dzinks63

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15540264 (30056) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36882568 (74616) Yosh

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34686372 (78439) bluefish

Več podobnih tem