» »

Spoznavanje ženskega spola

Spoznavanje ženskega spola

««
6 / 6
»
»»

Looooooka ::

Fantje ne zgovarjajte se na socialni status.
Poglejte kok bab za katerimi se mečete je dejansko s kreteni, ki vlečejo socialno in obenem dvojno nategujejo to isto babo. Čez dan za denar čez noč pa za svoje užitke.
Če resno mislite, da boste babo dobili zaradi službe potem se boste lahko celo življenje sekirali, da vas bo zaradi istega razloga tudi pustila.
Bodte taki kot ste, mal več hodite ven...tud na kraje, ki vas ne zanimajo in to je to. Če niste ravno največji kreten na svetu se bo ena že najdla. Pa kot sem že na začetku povedal...tud za kretene se najde baba. Sam dovolj velik kreten moraš bit.
Državo pa pustite izven teh pogovorov. Ker ni kriva za vaše ljubezenske probleme.
Če že se rajši znesite nad monitorjem v katerega gledate. Ma definitivno večjo šanso za igranje vloge krivca...
Če nimate materiala za čvekanje boste pa pač malce več spraševali. Malo žensk moti če tip kaže zanimanje...

sci3nc3 ::

Verjetno je že vsak ugotovil 2 glavna problema - to da sem v vukojebini in to, da nimam zagotovljenega rednega prihodka. Na prvo ne morem vplivati, ampak izgovor tudi ne sme biti (tudi v vukojebinah so lepe dečve). Na drugo pa tudi nimam dosti vpliva - finančno sem nestabilen (redne zaposlitve ni, zato poprimem za vsako priložnost), tudi ko pridem na zeleno vejo, ne vem kako dolgo bom na njej. Ampak v današnjih časih bi to morala razumeti vsaka, zato mislim, da tudi to ne bi smel biti izgovor.

Malo sem raziskoval po ženskih forumih, in sicer kako ženske izbirajo:
1. Izgled: Je po videzu dovolj privlačen?
2. Počutje: Ali je v njegovi družbi prijetno? Ima smisel za humor? Zna poskrbeti, da ni dolgčas?
3. Mišljenje: Ima tip vizijo ali živi od danes do jutri? Ima kakšne skupne točke?
4. Prednosti: Kaj so njegove prednosti? Tukaj spadajo vse ostale osebne lastnosti in materialne dobrine.

Zdej moram naredit samo še preizkus v praksi in komaj čakam, da bo priložnost, da vidim do katere stopnje pridem. Treba se bo pojavit na pravem mestu, potem pa naprej. Razvijanje novih poznanstev ne bi smelo biti težje od razvijanja spletnih tehnologij.

Okapi ::

sci3nc3 je izjavil:

Verjetno je že vsak ugotovil 2 glavna problema - to da sem v vukojebini in to, da nimam zagotovljenega rednega prihodka. Na prvo ne morem vplivati,
A te imajo tam na ketni?

O.

kr1ženska ::

xardas je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Če ste že tipi take p*** je zadnji čas je da še ženske ratamo. Pa gremo ženske tipe izkoriščat in zaje**, ker če jih ne bomo me, bodo pa tak oni nas. Pa se vrtimo v krogu. 8-O


Brez zamere, ampak v tem krogu se vrtimo že kar nekaj časa.

That's my point :) jaz sem ta krog še "narisala", da je še bol očitno, ko je že ravno tako veliko govora kake *** smo ženske. Sem še malo obrnila situacijo in pojasnila od kje včasih pride do nesporazuma ;)

Miha 333 je izjavil:


Še nekaj. Ljudje smo zelo različni. Nekateri pač bolj ali manj odstopamo od "mainstream" družbenih zakonitosti. Zato se lahko znajdemo pod pritiski tega družbenega "mainstreama", ki te hitro označi za čudaka/luzerja/..., če se ne ravnaš po nekih "pravilih", kot so npr. od katerega leta starosti dalje moraš redno seksati, sicer nisi normalen,
Vsak človek je po svoje malo čudak in ravno to nas dela zanimive. Če ti to predstavlja družbeni pritisk klikni na temo - kako postati flegmatik. IMO, bi vsak človek moral bit v sebi mal flegmatika. Ljudje vedno so in vedno bodo imeli veliko za povedat čez vsakega, ki jim bo prišel prav. Mogoče si samo preveč občutljiv ali premalo samozavesten.

In, se povsem strinjam s tabo-če pri 50-ih prvič seksaš, pa ka pol. Vedno je enkrat prvič. Če ženska v tebi videla potencialnega partnerja ali dobrega človeka ji bo prav malo (se opravičujem izrazu), dol viselo, če si devičnik. Boš pa pol z njo dobil kilometrino. Kolikor je men znano se sem pa tja tudi kak kaplan ali župnik poroči in odide iz celibata . Sodeč po nekaterih komentarjih, bi bilo tole povsem nemogoče.

sci3nc3< Si kr nametal tele točke, pa jih bom mal popravila zate.

1. Počutje: Ali je v njegovi družbi prijetno?
2. Mišljenje: Ima tip vizijo, delo hobi ki ga razveseljuje
3. Kakšne skupne točke?
4. Prednosti: Kaj so njegove prednosti? Tukaj spadajo vse ostale osebne lastnosti, materialne dobrine in izgled

Eto, zdej pa le idi na kak zmenek. Si pripravljen. Potem pa hitro poročat kako je šlo! :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

"The woman does not exist."
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

jype ::

L1nK> "The woman does not exist."

Saj med točkami ni našteto "5. Živeti mora v isti vukojebini kot ti."

L1nK ::

sci3nc3 je izjavil:

Verjetno je že vsak ugotovil 2 glavna problema - to da sem v vukojebini in to, da nimam zagotovljenega rednega prihodka. Na prvo ne morem vplivati, ampak izgovor tudi ne sme biti (tudi v vukojebinah so lepe dečve). Na drugo pa tudi nimam dosti vpliva - finančno sem nestabilen (redne zaposlitve ni, zato poprimem za vsako priložnost), tudi ko pridem na zeleno vejo, ne vem kako dolgo bom na njej. Ampak v današnjih časih bi to morala razumeti vsaka, zato mislim, da tudi to ne bi smel biti izgovor.

Malo sem raziskoval po ženskih forumih, in sicer kako ženske izbirajo:
1. Izgled: Je po videzu dovolj privlačen?
2. Počutje: Ali je v njegovi družbi prijetno? Ima smisel za humor? Zna poskrbeti, da ni dolgčas?
3. Mišljenje: Ima tip vizijo ali živi od danes do jutri? Ima kakšne skupne točke?
4. Prednosti: Kaj so njegove prednosti? Tukaj spadajo vse ostale osebne lastnosti in materialne dobrine.

Zdej moram naredit samo še preizkus v praksi in komaj čakam, da bo priložnost, da vidim do katere stopnje pridem. Treba se bo pojavit na pravem mestu, potem pa naprej. Razvijanje novih poznanstev ne bi smelo biti težje od razvijanja spletnih tehnologij.


aha. to bo to



jype je izjavil:

L1nK> "The woman does not exist."

Saj med točkami ni našteto "5. Živeti mora v isti vukojebini kot ti."


mišljeno je bilo v oziru na lacanovo hipotezo

http://www.lacan.com/nonexist.htm

jaz bi rekel: postani homoseksualec in uživaj z ženskami

pa še modelu sci3nc3: mislim, da si koplješ ogromno črno luknjo (no v bistvu je ta že skopana), samo dvignil si pokrov in zdaj ves radoveden lezež vanjo z glavo naprej.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

L1nK ::

jaz bi še dodal: postani homoseksualec in uživaj ženske

in pa modelu science: ti si koplješ globoko črno luknjo brez dna (no, ta je že v bistvu skopana) - dvignil si pokrov in zdaj pogumno lezeš vanjo z glavo naprej v upanju, da boš notri našel kaj odrešujočega

ti bom jaz dal en nasvet: skonstruiraj sebe kot izziv in ga ponudi ženski - če bo dovolj zanimiv, ga bo poskusla rešit, realnost pa kreiraj sproti, iz dneva v dan
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

k--p ::

@OP bo moral konkretno spremeniti razmišljanje, saj glede na napisano deluje zadrt, prekriti/nezaveden seksist, posplošuje, razmeroma nerazgledan, po drugi strani pa samozagledan. Povrhu vsega zelo izbirčen, čeprav sam ne ponuja veliko. Idealna tarča za kakšne t.i. PUA, ki po internetu prodajajo razne scame, kako postati alpha/dobiti ženske ...

L1nK ::

se strinjam

OP ni zrel za normalen intimen odnos z žensko

samo je pa dober, da je po kakšnem dnevu brskanja po 'ženskih forumih' ugotovil, kaj ženske hočejo in kako razmišljajo. tu mu je treba dati creditse
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

kr1ženska ::

L1nK je izjavil:

se strinjam
samo je pa dober, da je po kakšnem dnevu brskanja po 'ženskih forumih' ugotovil, kaj ženske hočejo in kako razmišljajo. tu mu je treba dati creditse


Creditse tudi iz moje strani. Mu je uspelo celo žensko mišljenje spravit v štiri točke in en predalček. Vidim, da si zelo dober na tem področju. Bi te prosila, da isto narediš še za nasprotni spol-boš mnogim prihranil neskončne muke. In vsi se bomo lahko odločali samo še na podlagi kvantitativnih podatkov. Uf, končno!

L1nK je izjavil:


ti bom jaz dal en nasvet: skonstruiraj sebe kot izziv in ga ponudi ženski - če bo dovolj zanimiv, ga bo poskusla rešit, realnost pa kreiraj sproti, iz dneva v dan

Zelo dober nasvet.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ravnokar sem s hriba, gor sem srečal šest žensk, od tega dve v paru, štiri pa same. Tri so vprašale, če mam zimske gume (pa en moški tudi).

Skratka, ljudje se radi pogovarjajo, samo pojavit se moraš tam, kjer so tebi podobni čudaki.

Miha 333 ::

jype je izjavil:

Ravnokar sem s hriba, gor sem srečal šest žensk, od tega dve v paru, štiri pa same. Tri so vprašale, če mam zimske gume (pa en moški tudi).

Skratka, ljudje se radi pogovarjajo, samo pojavit se moraš tam, kjer so tebi podobni čudaki.

Ko si ravno dal primer konkretne situacije, bom tu še enkrat poskušal razložit, zakaj nekaterim ljudem ne pomaga zgolj to, da gredo med ljudi. Če si zadržane sorte, nimaš preveč smisla za humor, nisi zgovoren, "nakladač" in ti smalltalk predstavlja težavo, ker ne veš kaj bi rekel, potem na vprašanje o zimskih gumah odgovoriš z ja ali ne, potem pa ne veš več, kaj naj rečeš. In priložnost gre mimo. Taki tipi se morajo stvari lotiti drugače, ne tako da skušajo priti v stik z neznankami oziroma jih kar tako ogovarjati.

Da se ne ponavljam, preberite moj prejšnji post.

SimplyMiha ::

Kdor na vprašanje o zimskih gumah odgovori "ne", ga verbalno oklofutam okrog ušes. Že tako je preveč psihopatov na cestah, ne rabimo še nemarnežev.

leiito ::

??? Po vsem tem času nekateri vprašanje o zimskih gumah še vedno razumejo dobesedno?

jype ::

Miha 333> oziroma jih kar tako ogovarjati.

Ni treba, ker neznanke ogovorijo njih.

Miha 333> Če si zadržane sorte, nimaš preveč smisla za humor, nisi zgovoren, "nakladač" in ti smalltalk predstavlja težavo, ker ne veš kaj bi rekel, potem na vprašanje o zimskih gumah odgovoriš z ja ali ne, potem pa ne veš več, kaj naj rečeš.

Ja, saj jaz sem rekel "ja" in "živjo" in potem sem se odpeljal naprej. Kaj pa naj bi?

Miha 333> Da se ne ponavljam, preberite moj prejšnji post.

Ja, saj jaz sem se podobno znašel kot ti, le da sem imel tako srečo že deset let mlajši (v mojem primeru me je dekle vprašalo kje kolesarim in me za začetek povabilo v točno te hribe in ko sem ugotovil, da ji ni težko bit tiho, če nima kaj za povedat, ko ma kaj za povedat pa to niso neumnosti, sva se seveda še velikokrat dogovorila za skupno kolesarjenje - in počakala je več kot leto dni, da sem si jaz vzel pogum in čas predlagat nadgradnjo prijetne prijateljske zveze). Dejstvo je, da te tako naključje veliko lažje doleti, kadar imaš zgrešenih priložnosti par sto na leto, kot če nimaš nobene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Miha 333 ::

jype je izjavil:


Ja, saj jaz sem se podobno znašel kot ti, le da sem imel tako srečo že deset let mlajši (v mojem primeru me je dekle vprašalo kje kolesarim in me za začetek povabilo v točno te hribe in ko sem ugotovil, da ji ni težko bit tiho, če nima kaj za povedat, ko ma kaj za povedat pa to niso neumnosti, sva se seveda še velikokrat dogovorila za skupno kolesarjenje - in počakala je več kot leto dni, da sem si jaz vzel pogum in čas predlagat nadgradnjo prijetne prijateljske zveze). Dejstvo je, da te tako naključje veliko lažje doleti, kadar imaš zgrešenih priložnosti par sto na leto, kot če nimaš nobene.

Čestitam, imel si srečo. Kot tudi jaz. Mislim pa, da moramo takšni ljudje poskusiti tudi na druge načine, kjer nam je mogoče manj neprijetno in smo bolj "doma", ker se dobro zavedam, da bi kaj lahko še danes bil brez izkušenj.

Se pa absolutno strinjam glede priložnosti in naključij.

"I'm a greater believer in luck, and I find the harder I work the more I have of it"
- Thomas Jefferson

NonPlusUltra ::

SimplyMiha je izjavil:

Kdor na vprašanje o zimskih gumah odgovori "ne", ga verbalno oklofutam okrog ušes. Že tako je preveč psihopatov na cestah, ne rabimo še nemarnežev.


Nemarnež je zate a priori nekdo, ki pozimii ne uporablja zimskih gum?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

ZaphodBB ::

Nemarnež je zate a priori nekdo, ki pozimii ne uporablja zimskih gum?

Bolj malomarnež, če živi na področju kjer je sneženje pozimi pričakovano seveda.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

NoNickName> Nemarnež je zate a priori nekdo, ki pozimii ne uporablja zimskih gum?

No, lahko rečeš tudi primorc :)

Jaz brez zimskih gum ne morem.

NonPlusUltra ::

Moj point je bil ravno v tistem "a priori". On je napisal: "Kdor na vprašanje o zimskih gumah odgovori "ne."

Saj vsi vemo:
- 4 zimske pnevmatike z min. globino profila 3mm ali
- 4 letne pnevmatike z min. globino profila 3mm + snežne verige v priboru,
- Izjema: v priobalnem območju (območje od Črnega Kala do Sečovelj) veljajo za zimsko opremo vozil tudi 4 letne pnevmatike z min. globino profila 3 mm (verige v priboru niso obvezne)
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Mustang2142 ::

Pa kake zimske gume na avtu, če pa je jype bil v hribih s kolesom. Kdaj pa se te on z avtom vozi? No res me zanima.

jype ::

Mustang2142> Kdaj pa se te on z avtom vozi? No res me zanima.

Kadar je treba. Z izpravnim vozilom, jasno.

Mustang2142 ::

Sem mislil, da sploh nimaš avta glede na tvoje izjave o avtih ipd. Naj pa se tu offtopic konča, da ne bo spet še ena tema o kolesih.

jype ::

Mustang2142> Sem mislil, da sploh nimaš avta

Saj ga nimam - ampak ker je avtomobilov v državi toliko, se vedno najde kakšen, ki ni zaseden.

Invictus ::

Od kdaj babe enačimo z gumami ?

Sam ne vidim povezave ...

A pol rabiš tudi zimsko in letno babo ?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

L1nK ::

ENo imaš v SLo, za pozimi, da ti ni treba v javno hišo, več jih imaš pa na lokacijah po svetu, kamor hodiš an dopust (republica dominicana, tajska, avstralija, kanarski). Drugače pa: ženska je kot guma - s pogosto rabo je njen profil vedno bolj neuporaben
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

jype ::

Invictus> A pol rabiš tudi zimsko in letno babo ?

Ja al pa maš M+S All season.

L1nK> Drugače pa: ženska je kot guma - s pogosto rabo je njen profil vedno bolj neuporaben

Tovariš, vi pa nimate prav veliko izkušenj s tem. Ravno obratno je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kornhole ::

jype je izjavil:

Invictus> A pol rabiš tudi zimsko in letno babo ?

Ja al pa maš M+S All season.

L1nK> Drugače pa: ženska je kot guma - s pogosto rabo je njen profil vedno bolj neuporaben

Tovariš, vi pa nimate prav veliko izkušenj s tem. Ravno obratno je.


Moraš biti pa res v eni 'enostranski' zvezi da lahko to izjaviš. Ali te je tega tvoja naučila?

jype ::

kornhole> Moraš biti pa res v eni 'enostranski' zvezi da lahko to izjaviš. Ali te je tega tvoja naučila?

Ne. Vidim lahko, kako imajo ženske, ki se "pogosto rabijo", bistveno višjo kvaliteto življenja in kako so tudi v bistveno boljši telesni kondiciji. To nikakor ni omejeno na mojo partnerko.

ZaphodBB ::

Moraš biti pa res v eni 'enostranski' zvezi da lahko to izjaviš. Ali te je tega tvoja naučila?

Ne vem zakaj o dolgoročnih zvezah največ vedo ljudje, ki bodisi sploh še niso imeli partnerja ali pa je njihova najdaljša zveza trajala ducat ali dva mesecev?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

L1nK ::

pa res ni bla najbolj posrečena šala, kar tako iz prve roke sem jo spustil, se posipam s pepelom (narobe sem formuliral zadevo, mislil sem bolj na "teorijo babilonskih vrtov" in časovno relacijo, ne ravno na pogostost spolnih odnosov:) )
pa saj za moške isto velja
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

...in počakala je več kot leto dni...

Hmm, sam sem, nekoč davno, v letu dni navadno menjal (ali bil menjan) že nekajkrat :)
Je pa res, da imam dar, da sem tako neroden in patetičnega izgleda, da se me tudi najlepše usmilijo.

PS: Pi*ka nije sapun, da se troši :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

kornhole ::

ohnowhy je izjavil:

jype je izjavil:

...in počakala je več kot leto dni...

Hmm, sam sem, nekoč davno, v letu dni navadno menjal (ali bil menjan) že nekajkrat :)
Je pa res, da imam dar, da sem tako neroden in patetičnega izgleda, da se me tudi najlepše usmilijo.

PS: Pi*ka nije sapun, da se troši :)


Sirota misli da ga je res čakala :) LOL

Katera ne bi hotela takšnega 'moškega', ki pade na foro da ji je spodrsnilo in je padla na sosedovega :D

dzinks63 ::

Nadaljevanje teme nima smisla, debata na tako nizkem nivoju ni dostojna tega foruma.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138303 (33967) jype
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881039 (73087) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100930 (87108) guest #44

Več podobnih tem