» »

Spoznavanje ženskega spola

Spoznavanje ženskega spola

stara mama ::

L1nK je izjavil:

Če greš na zumbo, lahko hitro dobiš nalepko homoseksualca. Ni preveč varno.

A ni tako, da imajo ravno ti preveč žensk potem?

Invictus ::

stara mama je izjavil:

L1nK je izjavil:

Če greš na zumbo, lahko hitro dobiš nalepko homoseksualca. Ni preveč varno.

A ni tako, da imajo ravno ti preveč žensk potem?

Sam nimajo kaj početi z njimi. Tako da se jih tudi ženske v končni fazi naveličajo in si dobijo kaj drugega ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stara mama ::

Ampak sj on ni pravi

Lej, js ti pravim: Homoseksualnost is the way to go! (če prav je res ironija)
Ker jajca so polna, s časom bo pa nekaj treba položit.

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Pa da ne bo kdo mislu da res trolam bom pojasnil moj zgornji rek:
Vprašaj se, kaj je na njih, da se ženske tako lepijo na njih.
In morda povzemi kaj od tega, in to je mišljeno v stilu self-improvementa.
Znajo plesat, znajo se oblačit, znajo debatirat, ne bojijo se žensk, jih znajo razumet, niso vsiljivi, ...

Sam tisti del o ritopikanju pa raje preskoči ;)

St235 ::

V tem smislu:

Bellzmet ::

"znajo se oblačit, znajo debatirat, ne bojijo se žensk"

Tole je bistveno, prva stvar še najmanj.

Aljaz1980 ::

Sem mislil napisat celo klobaso od besedila, pa me je forum zjebal, pa se mi ne, da še enkrat vsega. Bom probal biti kratek, čeprav mi ne gre od rok.
Sicer v podobni situaciji kot OP.
Kolesarjenje, plavanje in plezanje odpade. Se okvarjam z vsem trojem in žensk tam ni. Če pa so že, so pa z partnerjem.
Pri kolesarjenju so redke. Mogoče srečaš eno na 2 tedna.
Šel na dva "maratona" to leto. Na prvem izpod 30 ni bilo nobene. Na drugem pa 2 izmed nekje 100+ udeležencev. Ena je bila z partnerjem, drugi se pa nisem dosti posvečal, ker je kolesarila po polžje.
No pri plavanju je tako, da je šans za razgovor malo. Razen če počiva in ji želiš najedat + spet so zelo redke. So dnevi ko ženske sploh ni na bazen. Večinoma so pa itak starejše:|.

Plesanje bi mogoče bila opcija, ampak kot začetnik se lahko grem jebat, ker soplesalke ne najdem. Tudi zato ker sem iz Ce in se na področju plesa pač veliko ne dogaja vsaj za mojo starostno skupino. Saj punce študirajo v Mbju in LJ.

Probal bom tudi z pohodi v gore, čeprav feedback od ostalih moških je slab. Ampak itak mislim hodit v gore zaradi sebe, ne pa da katero zahaklam. Pod hodit v gore je mišljeno z planinski društvi.

Da bi pa hodil na zumbo, mi je pa mal lame....
Pa ne ker bi blo homoseksualno ali ker si edini moški med 20 ženskami. Ampak ker mi preprosto do tega ni...

"znajo se oblačit, znajo debatirat, ne bojijo se žensk"

Tole je bistveno, prva stvar še najmanj.

Sam nisem sramežljiv, ampak pozabljaš na faktor za debato sta potrebna dva. Če nimaš prijateljic pač debate bolj težko z njimi furaš.

Moj edin uporaben nasvet je dobit hobije ali službo, kjer je dosti punc. Ker tam jih lahko še drugače impresioniraš. Ker zunaj je pomemben samo prvi vtis(ali si nabildan, ali izgledaš simpatično in pa €(obleka, avto, mobitel)).
In če nisi glih povprečen "slovenec", da se pri 26 kitiš okoli z 5000€+ avtom in zadnjim mobitelom. Ti pač trda prede.

Tisti, ki mu svetujete, da naj raje še naprej drka in se ne obremenjuje z puncami, ker mu bo bolje še sedaj brez njih. Mu pa svetujete popolen recept za katastrofo. Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.

Aljaz1980 ::

jype motiš se.
Punc na plavanju ni. Pa brez skrbi obleganja ni. Ne na moške kot na punce, ker pridejo, odplavajo in gredo.

Vice ::

5000€+ avtom in zadnjim mobitelom

A to je zarad inflacije tak nizek standard al kako?
Drugače pa ženske ful padejo na sportaše, sploh če ves prešvican in zadihan okol nje leta kot muha okrog dreka. ;)

Vice ::

Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.
Taki so sploh dobrodošli ob nedeljah pri maši... Iskana roba. Če ti ni za tovrstne obiske pa stražni stolp organizira srečanja in so tud bolj za take sorte tipe.

ZaphodBB ::

Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.
Taki so sploh dobrodošli ob nedeljah pri maši... Iskana roba. Če ti ni za tovrstne obiske pa stražni stolp organizira srečanja in so tud bolj za take sorte tipe.

To seveda ni res, tvoja izjava je samo sovražna in žaljiva. A se počutiš bolje, če to mentalno greznico deliš s svetom?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

trenerkar ::

sci3nc3 je izjavil:

Vnaprej poudarjam, da moj namen ni trolanje. Že dolgo spremljam ta forum, skupaj z vami sem rešil že marsikatero stvar in ker je tukaj veliko meni podobnih tipov, sem prepričan, da sem na pravem mestu.

Sem mladenič, ki se bliža 30. letu starosti (nekaj let še manjka). Star še nisem, za mladega pa se tudi ne štejem. Zdi se mi, da čas kar beži mimo mene, še nedolgo nazaj sem bil bruc, zdaj pa že v registru ZRSZ. Leta bežijo in počasi sem se naveličal samote, gledano na dolgi rok bi bilo dobro spoznati kakšno prijetno dečvo. Pa da ne bo kdo narobe razumel, ne iščem napotkov za pecanje, zanima me, kako bi sploh katero spoznal. Za začetek mogoče samo za prijateljstvo, če se bo iz tega razvilo kaj več, pa toliko boljše.

Čeprav imam čisto drugo izobrazbo, se imam (kot večina na tem forumu) za kar dobrega računalničarja. Upam se trditi, da ni področja v računalništvu, ki ga ne bi vsaj delno poznal. Kot računalničar pa sem tudi bolj resen (dečve imajo rade hec, pri meni heca ni) in sramežljive sorte. Poklic in hobije imam bolj moške narave... same take stvari, kjer težko najdeš ženske. Če pa se že znajdem v ženski družbi, razmišljam kaj bi ji nakladal (na izdelavo android iger se verjetno ne spozna? kako deluje TV se ji tudi verjetno ne sanja?). Če že najdeva skupno temo, mi ponavadi kmalu zmanjka besed in se znajdem v neprijetnem položaju.

Odkar sem končal faks, sem bolj ali manj izgubil stik s sošolci, prijatelji... tipičnen primer: ko doštudiraš, ne dobiš službe, zato se preseliš domov, kjer so minimalni stroški, pristaneš na zavodu in upaš na boljši jutri. Tu pa tam pride kakšna priložnost za kakšno kavico ali pivo, če slučajno koga srečam. Malo bolj aktiven sem v virtualnem svetu (družbena omrežja in forumi), saj tukaj razdalja in čas niso ovire... tako da še lahko sledim svojim vrstnikom, v "realnem" svetu pa se bolj po redko vidim z njimi. Po diskačih in lokalih zvečer ne hodim... preprosto nimam družbe.

Dejstvo je, da je žensk ogromno (greš v mesto po opravkih, pa jih srečaš toliko, da si jih še zapomniš ne), ampak ne moreš kar tako navezati stika... ne moreš ustaviti mimoidočo in ji težit, da bi jo rad spoznal. Zavedam se, da je najboljša možnost spoznavanje preko prijateljev in znancev, vendar kot sem rekel, trenutno imam zelo malo stikov z vrstniki. Spoznavanje preko družbenih omrežjih je tudi bolj jalovo... prvič, odločiš se le na podlagi videza in drugič, o njej ničesar ne veš in težko napreduješ do srečanja v živo, saj si za njo le neznanec. Razna omrežja za flirtanje so neuporabna - zapraviš par evrov za ugodnosti, da lahko vidiš komu si všeč, nazadnje pa te njen videz še odbija.

Kako torej spoznat kakšno fino dečvo? Vsaj bežno, toliko da lahko začneš pripravljat naslednji korak. Kako vi spoznavate ženske?

Kaj ti bo ženska, če maš računalnik?

jype ::

GregaG87> jype motiš se.

Jaz se ne motim. Tisto je nekdo, ki bi me rad oponašal.

L1nK ::

kmalu bodo biokibernetični organizmi in teh težav ne bomo več imeli (bodo v paketu s prilagodljivo stopnjo umetne inteligence)

kaj smo se naučili iz te razprave? da resnic o žensko-moških odnosih pač ni. lahko vžge še tako primitiven pristop, včasih pa ne pomaga še tako preračunljiv, racionalen pristop. enostavno ni rešitev. življenje je lepo

trenerkar je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Vnaprej poudarjam, da moj namen ni trolanje. Že dolgo spremljam ta forum, skupaj z vami sem rešil že marsikatero stvar in ker je tukaj veliko meni podobnih tipov, sem prepričan, da sem na pravem mestu.

Sem mladenič, ki se bliža 30. letu starosti (nekaj let še manjka). Star še nisem, za mladega pa se tudi ne štejem. Zdi se mi, da čas kar beži mimo mene, še nedolgo nazaj sem bil bruc, zdaj pa že v registru ZRSZ. Leta bežijo in počasi sem se naveličal samote, gledano na dolgi rok bi bilo dobro spoznati kakšno prijetno dečvo. Pa da ne bo kdo narobe razumel, ne iščem napotkov za pecanje, zanima me, kako bi sploh katero spoznal. Za začetek mogoče samo za prijateljstvo, če se bo iz tega razvilo kaj več, pa toliko boljše.

Čeprav imam čisto drugo izobrazbo, se imam (kot večina na tem forumu) za kar dobrega računalničarja. Upam se trditi, da ni področja v računalništvu, ki ga ne bi vsaj delno poznal. Kot računalničar pa sem tudi bolj resen (dečve imajo rade hec, pri meni heca ni) in sramežljive sorte. Poklic in hobije imam bolj moške narave... same take stvari, kjer težko najdeš ženske. Če pa se že znajdem v ženski družbi, razmišljam kaj bi ji nakladal (na izdelavo android iger se verjetno ne spozna? kako deluje TV se ji tudi verjetno ne sanja?). Če že najdeva skupno temo, mi ponavadi kmalu zmanjka besed in se znajdem v neprijetnem položaju.

Odkar sem končal faks, sem bolj ali manj izgubil stik s sošolci, prijatelji... tipičnen primer: ko doštudiraš, ne dobiš službe, zato se preseliš domov, kjer so minimalni stroški, pristaneš na zavodu in upaš na boljši jutri. Tu pa tam pride kakšna priložnost za kakšno kavico ali pivo, če slučajno koga srečam. Malo bolj aktiven sem v virtualnem svetu (družbena omrežja in forumi), saj tukaj razdalja in čas niso ovire... tako da še lahko sledim svojim vrstnikom, v "realnem" svetu pa se bolj po redko vidim z njimi. Po diskačih in lokalih zvečer ne hodim... preprosto nimam družbe.

Dejstvo je, da je žensk ogromno (greš v mesto po opravkih, pa jih srečaš toliko, da si jih še zapomniš ne), ampak ne moreš kar tako navezati stika... ne moreš ustaviti mimoidočo in ji težit, da bi jo rad spoznal. Zavedam se, da je najboljša možnost spoznavanje preko prijateljev in znancev, vendar kot sem rekel, trenutno imam zelo malo stikov z vrstniki. Spoznavanje preko družbenih omrežjih je tudi bolj jalovo... prvič, odločiš se le na podlagi videza in drugič, o njej ničesar ne veš in težko napreduješ do srečanja v živo, saj si za njo le neznanec. Razna omrežja za flirtanje so neuporabna - zapraviš par evrov za ugodnosti, da lahko vidiš komu si všeč, nazadnje pa te njen videz še odbija.

Kako torej spoznat kakšno fino dečvo? Vsaj bežno, toliko da lahko začneš pripravljat naslednji korak. Kako vi spoznavate ženske?

Kaj ti bo ženska, če maš računalnik?


the witcher 3 pride kmalu. pa bloodborne :)

Tisti, ki mu svetujete, da naj raje še naprej drka in se ne obremenjuje z puncami, ker mu bo bolje še sedaj brez njih. Mu pa svetujete popolen recept za katastrofo. Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.


v tem je poanta teh subverzivnih nasvetov: punce ga bodo odjebale, potem pa nastopimo mi, prebrisani ideologi, in poflodramo vse s kromosomom Y
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

PurpleMoo ::

Po mojem je to, da imaš neke hobije samo zato, da si najdeš partnerko, popolnoma zgrešeno. Skušaj si najti nove hobije, ki so tebi všeč, in tako boš tudi videl, če je tam kakšna punca, ki te bo pritegnila. Bo dosti več možnosti, da imata neke skupne interese, oz. da imata potem vsaj neko skupno točko.

Če te zanima fitnes in ga redno obiskuješ, je to tudi dober prostor za spoznavanje, če si nov, ali pa izkušen. Če si nov, lahko vprašaš kako bolj izvežbano punco za nasvet pri izvedbi vaj (mogoče bo celo sama pristopila do tebe?), če si pa že izkušen, pa lahko sam daš kak nasvet. Tako sem spoznala kar nekaj ljudi.

Sicer sem svojega partnerja spoznala preko OKcupid, in ker sva oba geeka, sva se tudi zelo dobro ujela.

vostok_1 ::

Punce. Kako se počutite, da vas večina moških obravnava kot nezemeljske organizme?

L1nK ::

Aja, ne poslušaj ženskih nasvetov, ker hočejo ravno kontra, kot govorijo.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Mesar ::

Umiram :D:)):D:)):D:)):D:)):D:))
Your turn to burn!

ZaphodBB ::

L1nK je izjavil:

Aja, ne poslušaj ženskih nasvetov, ker hočejo ravno kontra, kot govorijo.

Poslušaj nasvete od narcisoidnih seksistov, ti najboje vejo kako drugi ljudje razmišljajo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Vice ::

ZaphodBB je izjavil:

Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.
Taki so sploh dobrodošli ob nedeljah pri maši... Iskana roba. Če ti ni za tovrstne obiske pa stražni stolp organizira srečanja in so tud bolj za take sorte tipe.

To seveda ni res, tvoja izjava je samo sovražna in žaljiva. A se počutiš bolje, če to mentalno greznico deliš s svetom?


Jah veš kako je, ko miši dopoveš da ni slon potem so vsi ostali okoli tebe slabi. To je razummljivo in v človeški naravi. Boš spoznal čez čas.

Mesar ::

Kaj mu bo ena če ne bosta imela skupnih interesov in pogledov na svet? Sej gre najprej sta kot zajca, pol bluzima malo... pol pa...
Your turn to burn!

vostok_1 ::

To je res. Po 3 letih, če nimata nekaj kar vas veže. Postane zlo dolgčas. Ponavad se to nadoknadi z nekonvencionalnimi spolnimi praksami. Sam žal. To je le opiat, ne pa rešitev problema.

L1nK ::

Mislim, da je ključno vprašanje tle, ki nas vse zanima, ali je OP še devičnik?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

vostok_1 ::

Why exactly would it matter?

L1nK ::

vostok_1 je izjavil:

To je res. Po 3 letih, če nimata nekaj kar vas veže. Postane zlo dolgčas. Ponavad se to nadoknadi z nekonvencionalnimi spolnimi praksami. Sam žal. To je le opiat, ne pa rešitev problema.

rešitev je na dlani: menjava partnerja in novo poglavje z drugim - zakaj bi upal in verjel v neka dolgotrajna, po možnosti še monogamna razmerja?

vostok_1 je izjavil:

Why exactly would it matter?
because:psychoanalysis :)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

ZaphodBB ::

L1nK nam želi olajšat izdelavo njegovega (L1nKovega namreč) psihološkega profila.

Zaenkrat kaže, da gre za kroničnega drkađijo z zmernimi narcisističnimi motnjami.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Markokoz ()

L1nK ::

ZaphodBB je izjavil:

L1nK nam želi olajšat izdelavo njegovega (L1nKovega namreč) psihološkega profila.

Zaenkrat kaže, da gre za kroničnega drkađijo z zmernimi narcisističnimi motnjami.


nič ekscesnega torej za ta forum :D
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

St235 ::

Mesar je izjavil:

Kaj mu bo ena če ne bosta imela skupnih interesov in pogledov na svet? Sej gre najprej sta kot zajca, pol bluzima malo... pol pa...


Zato, ker ker ne živimo v romantični komediji kjer nas The One čaka za naključnim vogalom. Če ni sposoben navezat človeških stikov z drugimi ljudmi (neodvisno od spola) se mu lahko The One sprehaja pred hišo oblečena v Princeso Leio pa ne bo nič drugače.

Mesar ::

Ja dobro, pa če nima izkušenj ga bo lažje navezal z eno s katero ima skupne interese se ti ne zdi?
Your turn to burn!

kr1ženska ::

vostok_1 je izjavil:

Punce. Kako se počutite, da vas večina moških obravnava kot nezemeljske organizme?

hehe :) se nekako nisem mislila vmešavat-se mi je zdela tole ena tistih tem, kamor ženske ne pašemo. Je pa zanimivo preletet.

Ka pa vem.. Mogoče velja tisto, si previden okoli stvari, katere ne poznaš-znanstveni pristop. Je pa problem ker neka univerzalna teorija o tem kaj smo, psihološko ženske, ne obstaja. In ni možno samo prav in narobe. Tisti geeki ki obožujete teorije, znate imeti na tem področju probleme.

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov, ki so bili polni znanja in samega sebe, pa z nevrjetno majhno čustveno inteligenco. Zlo dober izgovor nekoga, ki se ima za zelo pametnega pa o nečem nima pojma je, "zaka bi pa to moral vedet? to je pa res bz". Tako kot je nekaterim vam bz, da se ženske spoznajo na ličenje in ostale traparije je nekaterim ženskam bz, da se vi spoznate npr. na kvantvo fiziko. Tako kot lahko vi trdite za ženske da so neumne ker nečesa ne razumejo, tako bi lahko me trdile, da ste neumni, ker nečesa ne razumete.

še vedno, jaz si nebi upala nikoli naredit dveh predalčkov, en predalček za vse moške in drugega za vse ženske. Če pa to delate pol se pa res ne čudim da ste samski in zaslužite si, da to ostanete do konca lajfa.

Pa brez zamere.

Mogoče še komentar na tole, en prodajalec v Big-bengu mi je razlagal da se ženska nikoli ne sme spoznat na računalnike in tehnologijo. Vsaj to je še lahko "tista" moška stvar. Iz tega bi nekako sklepala, da je kako tako že kdaj srečal.

Op, preberi še mal sorodne teme in veliko sreče.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

ZaphodBB ::

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov, ki so bili polni znanja in samega sebe, pa z nevrjetno majhno čustveno inteligenco. Zlo dober izgovor nekoga, ki se ima za zelo pametnega pa o nečem nima pojma je, "zaka bi pa to moral vedet? to je pa res bz". Tako kot je nekaterim vam bz, da se ženske spoznajo na ličenje in ostale traparije je nekaterim ženskam bz, da se vi spoznate npr. na kvantvo fiziko. Tako kot lahko vi trdite za ženske da so neumne ker nečesa ne razumejo, tako bi lahko me trdile, da ste neumni, ker nečesa ne razumete.

Ah, fantje so sicer izobraženi, ampak ne znajo ločit "nečimrn" in "zabit".
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

kornhole ::

kr1ženska je izjavil:

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov...


Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

SimplyMiha ::

Ej, jaz ne bi jemal zaposlenih v Big Bang-u za reprezentativni vzorec, še manj pa tja hodil po tehniko.

ZaphodBB ::

Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

Brezposelnim ne sme nihče nič šenkat?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

kr1ženska ::

kornhole je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov...


Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

Spet posplošuješ. Mogoče jo je pa dobila za roj. dan, za kako učno pomoč, kar koli.
Lahko jo je kupila prijateljica ki je potem ugotovila, da ji ni tako všeč, pa jo je dala njej.
Lahko se ji je stara torba povsem raztrgala, je morala kupiti novo. (na razgovoru za službo moraš biti urejen).
Lahko je samo veliko šparala ko je imela službo in ker si že več mesecev ni popolnoma nič privoščila si je kupila na razprodajah novo torbico. Vsaj nekaj jo je razveselilo.

Lahko je pa še kar koli drugega.

V življenjskih situacijah ni nikoli črno in belo. Včasih je dobro poznati tudi malo ozadje.

SimplyMiha< je znanec. Sicer pa, kaj ti delaš in kam ti hodiš je tvoja osebna odločitev.
Nisem ga dala kot reprezentativen vzorec, kvečjem sem povdrila, da čisto vse ženske (po kriterijih, koliko se spoznajo na tehnologijo), pa tudi niso zabite.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

... potem pa iz torbice izvleče novi ajfon.

Vice ::

To ni važno. Moški so bolj inteligentni kot ženske pa tudi bolj neumni...

kornhole ::

kr1ženska je izjavil:

kornhole je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov...


Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

Spet posplošuješ. Mogoče jo je pa dobila za roj. dan, za kako učno pomoč, kar koli.
Lahko jo je kupila prijateljica ki je potem ugotovila, da ji ni tako všeč, pa jo je dala njej.
Lahko se ji je stara torba povsem raztrgala, je morala kupiti novo. (na razgovoru za službo moraš biti urejen).
Lahko je samo veliko šparala ko je imela službo in ker si že več mesecev ni popolnoma nič privoščila si je kupila na razprodajah novo torbico. Vsaj nekaj jo je razveselilo.


Lahko je pa še kar koli drugega.

V življenjskih situacijah ni nikoli črno in belo. Včasih je dobro poznati tudi malo ozadje.


Odlični pokazatelji inteligence. Ko prideš na razgovor za službo, misliš da torbica odloča o uspehu.
Srečen pa tudi ne moreš biti, če ne slediš trendu. Toliko še o čustveni inteligenci.

SimplyMiha ::

Vice je izjavil:

To ni važno. Moški so bolj inteligentni kot ženske pa tudi bolj neumni...

Pa še kako res je. Država je polna inteligentnih žensk s diplomo in brez služb, pa smo vseeno izbrskali šiviljsko tehnico in jo celo predlagali Junckerju.

Ampak noge je imela pa hude!

Dosan ::

vostok_1 je izjavil:

Punce. Kako se počutite, da vas večina moških obravnava kot nezemeljske organizme?


Obupano. Pašem v starostni in "tehnični" bracket OPja, vsi nasveti so pa seveda troll, "ženske so vse grozne" ali kvantna fizika.

Če je ženska zoprna/vzvišena, se ji izogni. Če se ti zdi ok, se pogovarjaj z njo. Res ni rocket science. Obravnavaš jo kot vsako drugo osebo, s kakšnim komplimentom več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

Matija82 ::

avani je izjavil:

Sklepam, da imaš težave navezovat stik z ženskami. Glej največ parov se spozna preko skupnih prijateljev, po možnosti na kakih privat žurkah. Kar je po moje zate najlažje je, da se začneš ukvarjati z aktivnostmi, kjer si boš našel ženske prijateljice (ples, zumba, šport, kar ti pač leži). One te pa bodo prej ali slej spoznale s svojimi prijateljicami (kakšni rojstni dnevi, partiji, kavice), s katerimi se boš veliko lažje zapletel.


Roko na srce, tole je podcenjen, in po mojih izkušnjah, popolnoma življenjski nasvet.

PurpleMoo je izjavil:

Po mojem je to, da imaš neke hobije samo zato, da si najdeš partnerko, popolnoma zgrešeno. Skušaj si najti nove hobije, ki so tebi všeč, in tako boš tudi videl, če je tam kakšna punca, ki te bo pritegnila. Bo dosti več možnosti, da imata neke skupne interese, oz. da imata potem vsaj neko skupno točko.


Definitivno se strinjam s tem. Upoštevaj ta dva nasveta in probaj online zmenkarije. Poročaj nazaj in vso srečo!

Torbičarji - ven iz teme, odprite novo yet another men vs. woman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

kr1ženska ::

kornhole je izjavil:


Odlični pokazatelji inteligence. Ko prideš na razgovor za službo, misliš da torbica odloča o uspehu.
Srečen pa tudi ne moreš biti, če ne slediš trendu. Toliko še o čustveni inteligenci.

Hehe :) si predstavljam kako bi izgledalo, če kako dekle pride na razgovor v speglanih hlačah, finem suklnjiču in povsem raztrgani torbici :D Jaz nebi imela jajc tega naredit. Če bi že bla taka situacija, bi torbico pustila doma in če bi bilo treba, bi se zlagala, da sem jo pozabila doma.

Sploh pa, službe so različne. Urejen izgled je npr. pomemben, ko se govori o službi kjer se dela z ljudmi,
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

kornhole ::

SimplyMiha je izjavil:

Vice je izjavil:

To ni važno. Moški so bolj inteligentni kot ženske pa tudi bolj neumni...

Pa še kako res je. Država je polna inteligentnih žensk s diplomo in brez služb, pa smo vseeno izbrskali šiviljsko tehnico in jo celo predlagali Junckerju.

Ampak noge je imela pa hude!


Ja, če pa moški igramo vodilne vloge in ne zaposlujemo več žensk odkar na steni ne sme več biti njihovega menstrualnega koledarja! 100% moških je zaposlenih, za ženske potem pač zmanjka. Sploh pametnih se bojimo, ker nas bojo izrinile!

Še tak butelj kot si ti, ki ne zna uporabljati niti s in z predloga, ima delo. Uni. Dip. Ing. pa morajo doma bit, ker jih nihče noče.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SimplyMiha ()

jype ::

Dosan> vsi nasveti

Ej! Moj ni bil tak!

vzewa ::

Ej, kje pa so na ircu?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: bi_đi ()

kr1ženska ::

kr1ženska je izjavil:

kornhole je izjavil:


Odlični pokazatelji inteligence. Ko prideš na razgovor za službo, misliš da torbica odloča o uspehu.
Srečen pa tudi ne moreš biti, če ne slediš trendu. Toliko še o čustveni inteligenci.

Hehe :) si predstavljam kako bi izgledalo, če kako dekle pride na razgovor v speglanih hlačah, finem suklnjiču in povsem raztrgani torbici :D Jaz nebi imela jajc tega naredit. Če bi že bla taka situacija, bi torbico pustila doma in če bi bilo treba, bi se zlagala, da sem jo pozabila doma.

Sploh pa, službe so različne. Urejen izgled je npr. pomemben, ko se govori o službi kjer se dela z ljudmi,

Pa še, nihče ni omenjal novega trenda torbice. Omenjalo se je samo novo torbico.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Dosan ::

jype je izjavil:

Dosan> vsi nasveti

Ej! Moj ni bil tak!


Res je, tvoj komentar o trdem penisu in volji je bil celo korekten.

vostok_1 ::

kr1ženska je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Punce. Kako se počutite, da vas večina moških obravnava kot nezemeljske organizme?

hehe :) se nekako nisem mislila vmešavat-se mi je zdela tole ena tistih tem, kamor ženske ne pašemo. Je pa zanimivo preletet.

Ka pa vem.. Mogoče velja tisto, si previden okoli stvari, katere ne poznaš-znanstveni pristop. Je pa problem ker neka univerzalna teorija o tem kaj smo, psihološko ženske, ne obstaja. In ni možno samo prav in narobe. Tisti geeki ki obožujete teorije, znate imeti na tem področju probleme.

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov, ki so bili polni znanja in samega sebe, pa z nevrjetno majhno čustveno inteligenco. Zlo dober izgovor nekoga, ki se ima za zelo pametnega pa o nečem nima pojma je, "zaka bi pa to moral vedet? to je pa res bz". Tako kot je nekaterim vam bz, da se ženske spoznajo na ličenje in ostale traparije je nekaterim ženskam bz, da se vi spoznate npr. na kvantvo fiziko. Tako kot lahko vi trdite za ženske da so neumne ker nečesa ne razumejo, tako bi lahko me trdile, da ste neumni, ker nečesa ne razumete.

še vedno, jaz si nebi upala nikoli naredit dveh predalčkov, en predalček za vse moške in drugega za vse ženske. Če pa to delate pol se pa res ne čudim da ste samski in zaslužite si, da to ostanete do konca lajfa.

Pa brez zamere.

Mogoče še komentar na tole, en prodajalec v Big-bengu mi je razlagal da se ženska nikoli ne sme spoznat na računalnike in tehnologijo. Vsaj to je še lahko "tista" moška stvar. Iz tega bi nekako sklepala, da je kako tako že kdaj srečal.

Op, preberi še mal sorodne teme in veliko sreče.


Ne vidim razloga, zakaj ne bi ženske pasale v tako temo. Konstruktivna mnenja so vedno dobrodošla, ne glede kdo jih sporoča.

Glede "neumnosti" spolov, je brezveze razpravljati, ker ni nobenih zaključkov, ki bi imeli resnično trdne temelje.

Meni se recimo zdi dobro vodilo tole, za ocenit neko osebo:



Seveda, zlo poenostavljeno.

kornhole ::

kr1ženska je izjavil:

kornhole je izjavil:


Odlični pokazatelji inteligence. Ko prideš na razgovor za službo, misliš da torbica odloča o uspehu.
Srečen pa tudi ne moreš biti, če ne slediš trendu. Toliko še o čustveni inteligenci.

Hehe :) si predstavljam kako bi izgledalo, če kako dekle pride na razgovor v speglanih hlačah, finem suklnjiču in povsem raztrgani torbici :D Jaz nebi imela jajc tega naredit. Če bi že bla taka situacija, bi torbico pustila doma in če bi bilo treba, bi se zlagala, da sem jo pozabila doma.

Sploh pa, službe so različne. Urejen izgled je npr. pomemben, ko se govori o službi kjer se dela z ljudmi,


Mater ja, jaz na razgovor še nikoli nisem prišel s torbico, pa imam vseeno službo. Ziher zato ker sem moški in niso hoteli žensk.

galu ::

@kornhole

Čigav alter-ego si pa ti, da si se tako goreče vključil v to temo 1 minuto po registraciji?
Tako to gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138243 (33907) jype
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36880993 (73041) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100826 (87004) guest #44

Več podobnih tem