» »

Strani za spoznavanje ljudi

Strani za spoznavanje ljudi

««
7 / 7
»
»»

jype9 ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj ste vsi tako nekoristni??
It's our job.

DrDre95 je izjavil:

Glej, DNA ne obstaja, če posvojiš otroka iz Afrike bo ta poplnoma enak kot če je tvoj.
Definitivno bo še vedno homo sapiens sapiens, razumem pa, da se ti težko sprijazniš s tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

DrDre95 ::

jype9 je izjavil:

Definitivno bo še vedno homo sapiens sapiens, razumem pa, da se ti težko sprijazniš s tem.


Tako je, Dna ne obstaja, je samo neo naci propaganda ki hoče širiti propagando da so belci superiorni samo zato ker v Afriki še zmeraj niso izumili kolesa, vodnjaka, penicelina...

Horas ::

Vitez je izjavil:

Meni so kot moškemu potomci čist nepomembni in nič ne delam v smeri, da bi jih imel. ne mislim delat kanonfutra za požrešne kapitaliste.


hja nekateri nismo tako močni ko se zaljubimo in se poročimo in dobimo otroke. potem pa babe pokažejo svojjo pravo plat.

sem skos govoril da ne bom mel frocov potem pa... e jebiga

Vitez ::

Horas je izjavil:

Vitez je izjavil:

Meni so kot moškemu potomci čist nepomembni in nič ne delam v smeri, da bi jih imel. ne mislim delat kanonfutra za požrešne kapitaliste.


hja nekateri nismo tako močni ko se zaljubimo in se poročimo in dobimo otroke. potem pa babe pokažejo svojjo pravo plat.

sem skos govoril da ne bom mel frocov potem pa... e jebiga


O tem govorim. Jaz sem pa že itak v letih, ko mi nihče več ne teži, kdaj mislim froce imet. V miru živim svoj lajf, brez bab in frocev.

DrDre95 ::

Vitez je izjavil:

V miru živim svoj lajf, brez bab in frocev.


To mora biti super ko lahko cel vikend nabijaš najnovejše PS4 igrice.

Vitez ::

DrDre95 je izjavil:

Vitez je izjavil:

V miru živim svoj lajf, brez bab in frocev.


To mora biti super ko lahko cel vikend nabijaš najnovejše PS4 igrice.


Sploh ne igram igric. Dalje ne mislim razlagat, ker nazadnje ko sem kaj razlagal, je moderator pobrisal vse moje poste. Sicer pa ne vem, kaj se vpikuješ vame, v miru kavsaj in imej 5 otrok, kdo ti brani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520977 (17289) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414830 (11853) 111111111111

Več podobnih tem