» »

kakšna picerija okoli LJ kjer...

kakšna picerija okoli LJ kjer...

Shegevara ::

... kjer bi lahko nabavil pico s sirom v skorji :))

Jaz nisem še nikjer zasledil :(

Junke ::

če kaj pomaga tale info. :)
V LJ sem večkrat naročil dostavo, ki je sicer imela nadevan rob s sirom in šunko (special papino).

Shegevara ::

pomaga. bo za sprobat thx!

Junke ::

np

Venomus ::

S sirom v skorji sem velikokrat doma naredil odakar sem lani videl recept ozi. idejo na youtube...

Je kakšna pizzerija v Ljubljani, ki dela bolj debele pice? Ne klasično tenke, ampak bolj ameriško debele?

T0RN4D0 ::

Polnjen rob, to ti morajo v vsaki kaj vredni piceriji zrihtat če jih prosiš :) Če jo doma delam ga vedno napolnim.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Brias ::

mmmm ,..... jedel enkrat v devetdesetih v italiji, margarita ( po pecenju sveza rukola in par kapljic olivnega olja ) in rob polnjen z mesnatim delom slanine, kaprami in sladko gorgonzolo ....


copy pastam ever since :)

RejZoR ::

Venomus je izjavil:

S sirom v skorji sem velikokrat doma naredil odakar sem lani videl recept ozi. idejo na youtube...

Je kakšna pizzerija v Ljubljani, ki dela bolj debele pice? Ne klasično tenke, ampak bolj ameriško debele?


Take jezst delam doma, pa tle vsi pravijo da to ni nobena pizza. Očitno je, ampak bolj ameriški stil (kvadrataste), ker se jo tud tko reže in če primeš kos sam drži celotno težo dodatkov, tud če je večji. Medtem ko se bo pri teh evropskih kos enostavno upognil pod lastno težo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ikeaikea ::

Pizza Hut bi se prilegel v Sloveniji ;)

Shegevara ::

Enkrat bom šel za foro v Pizza Pub na dunajski vprašat če bi se to dalo. Sporočim.

mersol ::

SATURN - rob nadevan s sirom 7,70 EUR 8,50 EUR 32,00 EUR /
pelati, sir, slanina, hrenovke, malancani, tržaška omaka, origano, oliva
www.prpavlet.si
www.misol.si/ - Vse za vaš tiskalnik

Venomus ::

RejZoR je izjavil:

Take jezst delam doma, pa tle vsi pravijo da to ni nobena pizza. Očitno je, ampak bolj ameriški stil (kvadrataste), ker se jo tud tko reže in če primeš kos sam drži celotno težo dodatkov, tud če je večji. Medtem ko se bo pri teh evropskih kos enostavno upognil pod lastno težo.


Jaz tudi delam takšne doma, kakor mi kdaj paše. Včasih tenko kot papir, včasih pa debelo in tudi pečem na nižji temperaturi. Tanke pečem na 220 °C ali več, debelo pečem pa na 190 °C, drugače se speče in je odlična.

V kakšni pizzeriji ali v gostilni pri nas pa še nisem videl, da bi delali takšne debele...

DOOM_er ::

laterna na tržaški ima precej debele in odlične pice
Robots will steal your job. But that's OK

$%&/() ::

+1 za Laterno.

element ::

Laterna ma pico trdo ko podplat, čakaš jo sto let in za bonus je zažgana. Če maš na bon recimo da preživiš tak tretma, če plačaš polno ceno te pa prime, da bi mizo okrog obrnu.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: ahac ()

DOOM_er ::

hm... sam tega v treh letih še nisem doživel :)
Robots will steal your job. But that's OK

ahac ::

Laterna ima čist fajn pizze... ne najboljše ever, ampak so pa dobre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

$%&/() ::

Ne vem no, jaz nimam takih izkušenj @ element.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: $%&/() ()

Roadkill ::

OK, jaz samo ne vidim, v katero dimenzijo je pica v laterni debela?

Zadnjih 10 let ni bila pica v laterni nič kaj ameriška. So mi pa njihove pice odlične, ampak po mojem so njihove pice skoraj direktno nasprotje tega, kar si OP želi.
Ü

Dejan_007 ::

Pizza SONČEK v Tomačevu za Bežigradom. Imajo odlične pizze iz krušne peči. Imajo tanke in imajo debele. Kar ti srce poželi !!

genesiss ::

Kaj pa Parma v maxiju?

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

Shegevara ::

nevem če dvoumno preveč tole berem, a vi mogoče samo naštevate vaše najljubše picerije al ste sigurni da se da dobit cheesy crust pice pri njih?

ahac ::

Naštevajo najljubše pizzerije, kjer take pizze ne boš dobil. ;)
Tud dvomim, da bi kje imel proper "New York style" ali "Chicago style" pizze. Pri nas je pizza pač to kar je in vsi delajo enako. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

celada ::

Ti je bila linkana Pr' Pavlet. Sem večkrat jedel tam pico Saturn in je precej solidna. Nima pa toliko sira v skorji kot tista na tvoji sliki.

Kenpachi ::

Shegevara je izjavil:

nevem če dvoumno preveč tole berem, a vi mogoče samo naštevate vaše najljubše picerije al ste sigurni da se da dobit cheesy crust pice pri njih?


Jim lahko poves, da bi rad sirovo skorjo tam.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

celada je izjavil:

Ti je bila linkana Pr' Pavlet. Sem večkrat jedel tam pico Saturn in je precej solidna. Nima pa toliko sira v skorji kot tista na tvoji sliki.


Picerija Pr' Pavlet ima meni najboljše pice tako, da drugam nisem šel že 2leti, da tudi polno sira ti bodo dali v skorjo, če jim boš lepo rekel(seveda boš doplačal).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Shegevara ::

da tudi polno sira ti bodo dali v skorjo, če jim boš lepo rekel(seveda boš doplačal)


No supr hvala vsem

Ejsi_Disi ::

Polnjen rob s sirom so imeli včasih v piceriji Victoria, nasproti Litostroja. Lastnik je bil (ali pa je še) Lončarič.
Rock n' roll ain't noise pollution!

DOOM_er ::

victoria je zaprla zgodaj poleti
Robots will steal your job. But that's OK

igor0203 ::

Dejan_007 je izjavil:

Pizza SONČEK v Tomačevu za Bežigradom. Imajo odlične pizze iz krušne peči. Imajo tanke in imajo debele. Kar ti srce poželi !!


Sonček FTW! :)

igor0203 ::

Obujam staro temo... Kje v LJ bi se dalo dobiti pico, ki ima rob napolnjen s hrenovkami?

Roadkill ::

Kje si pa to našel? Fuj....

Tako specifično zahtevo se boš moral pomojem posebej zmenit s pekom.
Ü

igor0203 ::

Zakaj fuj? Kaj pa je drugače če je rob polnjen s hrenovko ali pa imaš hrenovko na pici?

bluefish ::

Pica obrobljena s hot-dogi. :)

fosil ::

Najbolje da vzameš kar Calzone pico, lahko daš v "rob" vse kar hočeš ;)
Tako je!

igor0203 ::

Calzone poznam, vendar to ni to kar iščem. Bi rad navadno pico, vendar s hrenovko v robu. Slišal sem že, da se da jih imajo nekje v LJ, ampak noben ne ve kje točno. :|

ahac ::

Roadkill je izjavil:

Kje si pa to našel? Fuj....

Tako specifično zahtevo se boš moral pomojem posebej zmenit s pekom.

Niti ni tolk specifično:
https://www.google.si/search?q=hot+dog+...
Razen v Sloveniji, kjer nihče ne upa bit drugačen in so zato vse pizzerije enake.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

igor0203 ::

Samo da javim, da se mi je ratalo dogovorit za tako pico v Sončku. Naročim par ur prej in jo pripravijo. :)

fosil ::

Je dobra?
Kok ti pa računajo?
Tako je!

igor0203 ::

Nisem je še naročil...zadnjič sem mimogrede vprašal, če bi jo lahko naredili in so rekli da lahko, ampak če jih obvestim par ur prej.
Pice v Sončku so pa itak zmeraj dobre :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka pizze (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1228208049 (2364) MrGTO
»

pekač za pizzo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15145812 (9018) MArkusPrimus
»

Pica

Oddelek: Loža
396289 (1638) FiReFTW
»

Picerije z najboljšimi picami pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25490774 (73864) korenje3
»

Zmrznjeni na zaru peceni malancani / patlidzani / plavi paradajs :) KJE KUPITI?

Oddelek: Loža
192670 (2168) msjr

Več podobnih tem