» »

gtx 295 in lcd problem

gtx 295 in lcd problem

urbyluzar ::

Pozdravljeni !
Imam problem pri mojem računalniku namreč včeraj sem bil na računalniku in sem dal ponovni zagon da bi nekaj sel preverit v bios normalno se je ponovno zagnal vendar mi monitor ne zazna vec - gori samo oranzna luca. Imam priklopljen monitor preko adapterja na hdmi kjer mi je do sedaj delalo normalno. Graficna je gtx 295 ko zaženem racunalnik vse dela samo monitor ne na graficni se vzge zelena in modra lucka a se vedno ne dela.. tudi ventilator od graficne se normalno vrti.. probal sem z vsemi adapterji in kabli preveril sem vse a se vedno ne dela. Ravnokar sem stestiral lcd in dela normalno na drugem racunalniku. Ta stvar se mi je ze dogajala na vga in dvi priklopih ko pa sem dal nazadje kaksen mesec nazaj v hdmi je delalo normalno sedaj pa ne vec... morda kdo ve kaj bi lahko bila tezava ?

Mitch ::

Če si spreminjal kkšne nastavitve v BIOSu je najbolje, da nastaviš vse na default (Optimized Default ali kaj podobnega). Če ne, pa poizkusi povezat grafično kartico in monitor preko VGA ali DVI kabla, da vidiš, če je mogoče problem v HDMI adapterju...

urbyluzar ::

Sem probal vse kable se zmeri je dela ;)

ramiz?! ::

Prodaš grafično? :)
Never regret anything, there's always a reason things happen.

urbyluzar ::

Haha ne.. zakaj ? :)

A kdo ve kaj bi lahko biu problem ?

Zgodovina sprememb…

Mitch ::

Ta grafična porabi veliko moči, zato je možno, da ji napajalnik ne dostavi več dovolj "soka".

Najprej bi jaz na tvojem mestu probal grafično kartico v kakšen drugem računalniku z močnejšim napajalnikom. Ali pa vsaj probaj vzeti grafično iz ležišča pa jo še enkrat vstavi in poveži z napajalnimi priključki.

V glavnem, če kartica dela v drugem računalniku je verjetno vzrok v rahitičnem napajalniku...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579675 (19004) Dominator
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5220008 (9521) kozorog
»

Monitor ne zazna Grafične kartice !

Oddelek: Pomoč in nasveti
152807 (2418) Siddh
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513570 (2996) DT232
»

Problem z vgradnjo Radeon HD4870

Oddelek: Pomoč in nasveti
251975 (1559) NightwishSI

Več podobnih tem