» »

Nedelovanje ADSLa

Nedelovanje ADSLa

Seadoo ::

Tale SIOL ima pa zadnje dni kar velike težave z ADSLom. Danes zjutraj spet ni delal. Najprej se nisem mogel povezat, ko pa je to začelo delvoat, pa niso bile dostopne www strani, pa pošta ni delala. Zanimivo, da je Kazaa nemoteno deloval. Napadeni DNSji?

Vglavnem, v soboto in danes ni delovalo vse tako kot bi moralo. A mislite, da če se pritožiš in zahtevaš ta mesec manjšo naročnino da je kaj možnosti na uspeh?
Out of my mind. Back in five minutes.

pivmik ::

tudi jaz sem opazil, zdaj mi deluje vse ok

po moje se še vedno čutijo posledice unga noverga "virusa"/črva

LP, Gregor GRE^

Polde ::

joj ko bi vi vedl kolkrat ima telemach take težave bi bili čisto tiho še sreča da imate adsl.

lp
Ni da ni!!!

Seadoo ::

Ja pa a se noben ne spomne pa jih toži ali pa vsaj kej vpraša? Mislim, če plačaš zato da ti zagotavljajo dostop no interneta 24h na dan, potem pa ti ga ne, pol tle neki ne štima.

Aja, pa kako je s statičnimi IPji pri ADSLu. Poslal sem jim pisno zahtevo. Prej sem vedno dobival IPje oblike 193.95.*.*, zdej pa opažam da me dajejo na 193.77.*.*, sam še ne vem ali dobim vsakič istega ali ne. A majo to kaj razdeljeno?
Out of my mind. Back in five minutes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seadoo ()

Hux ::

bla bla bla. pa da nebos ki umr. Za fixni IP pa kaj ko bi se diskonektal in reconnectal pa bi vido huh?

Seadoo ::

:D Ja sej sem se diconnectal za dve sekundi pa sem istega dobil. Za več kot dve sekundi pa ne bi zdržal brez interneta :D :D
Out of my mind. Back in five minutes.

Blup ::

Men se zdi, da ti IP spremeni vsakih 24 ur... vsaj kokr sm sprobavu, sam je pa tut res da nism biu douk diskonektan... :D

Blup
:\

Hux ::

nekaj sem cu da dobis tudi sporocilo na servis.siol.net o fixnem IPju ce je pa to res pa nevem. Sam nisem nikoli opazo. No baje bi nej zginlo po dolocenem roku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Polde ::

Dobiš obvestiolo na http://artemis.siol.net:8080/index.html.
Ne morš jih pa čisto nič tožit preberi si malo pogodbo pa ti bo jasno vse.

lp
Ni da ni!!!

Dami ::

Jaz bo znorel. Že od sobote dalje dela dsl tko k bi mel Telemach:D Samo kar se pa zadnja 2 dneva dogaja je pa višek. Vse ostalo dela, samo povezava z arnesom (torej vse kar gre prek arnesa inlc. Uni-mb) gre 20k max! Na 0801000 mi niso znal nč povedat zato kličem na administracijo na 014730000 tam pa nobenga ni. Še malo pa bom znorel. Še peering do telemacha je večji za božjo voljo!
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42724952 (14663) Jakka
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210225 (10225) hruske
»

SiOL in povezave z drugimi SLO ISPji

Oddelek: Omrežja in internet
293282 (2545) Ales
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734234 (17316) RedOS
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379366 (6425) AlienRex

Več podobnih tem