» »

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe

AlienRex ::

Torej Pirjevec pravi, da modemov niso zaklepali, Ahlies, Ty-Team, Tedybear,.. ter jaz pa tudi ne. Torej kdo potem pa?? Misli da nas malo vlecejo za nos.

Dejmo malo pisati ali telefonirat semle>:D:
ZDRUŽENJE POTROŠNIKOV GORENJSKE KRANJ Bertoncljeva 23
4000 Kranj 04/236 25 40
041/570 941
andrej.tavcar@gov..si
Andrej Tavčar

Vec ko nas bo tja klicalo in pisalo bolje bo.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Ahiles ::

Ok sem stestiral un ugotovil da so capani modemi ker sem z enim uporabnikov tele-tv prek lana poskusal ul in dl mi je un poskusal neki ul in je slo max 15-16k. Torej je danasnja trditev od Pirjavca cista Laz da niso capal modemov res da una stran britva pokaze 85k in 35k cape vendar 2 dni gre tocno 35(32-38)k ter 16k in se ne premakne. Drugega nacina kako na lanu zaklent prenosa ne poznam razn prek modema na zunanjem linku od siola se da sam na lanu pa ne vrjamem.

AlienRex nazalost ti tam ne bojo mogl nic pomagat ker so pogodbe tako sestavljene v kateri pise samo to da morajo oni zagotovit da stvari delajo 24h pa ce je tudi sam 1k. Res da je to Kurbarija sam pac pogodba je pogodba in se ne da nic.

Pirjavec mi je prav tako v danasnjem pogovoru reku da od Avgusta niso prikljapljali novih uporabnikov zaradi pre zasedenega linka kar se mi zdi iz trte zvito kajti avgusta je bil se cap 120k in se je dalo te hitrosti tudi doseci danes v zadnem cajtu je bilo ze 85k tezko doseci in od ucerej kot po cudezu35k iz tega sledi da da so mogli kar nekaj novij userjev dobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

SLOWWWeb.net ::

Evo eno dejstvo: v ponedeljek sem prenašal Linux -2CDja in je bil prenos MAX 76-84!

Danes sem sel ponovno iste datoteke, in se eno dodal, je max pčrenos 33-39!

So me pa že danes 8:45 klicali iz SiOLa, ter me vprašali zakaj še nisem poslal prijavnice za adsl, ter da me prosta linija še vedno čaka. Ok, ampak na dopisu ki so ga poslal je bilo rečeno 14dni, pogodba pa dokler jo ne podpišeš in vrneš nazaj. Nato pa je rekla [bila je ženska], da če sem naletel na kakšno vprašanje ter zaradi tega nisem poslal nazaj.
Mislim, da SiOL točno ve kaj se tukaj dogaja. Ker so bile že poprej pritožbe je to izkoristil v svojo prid-posledice pa so tukaj. Vendar jasno je le eno. Če tukaj ne morejo zagotoviti cc. 180 naročnikom normalo internet povezavo, kako jo bodo ADSLjovcem. Zelo preprosto, omejitev prenešenih MB iz tujine,....valda jih bo nekaj zastonj >:D
. Predvsem pa čakam na ADSL mojega prejšnega ponudnika internet storitev [netsi.net]. So saj fer in zanesljivi, pa še strokovno pomoč imajo [diplomirani inžinirji računalništva]. Skratka SiOL je zajebal TELE-TV, če pa slednji ne bo kaj hitro ukrepal bo resnično izgubil stranke [čeprav so slednje iz SiOLa-ta mu plačuje za vzrževanje].
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

VSE SKUPAJ TOTALNA GOLJUFIJA!
NI ČUDNO DA SE INTERNET NE RAZVIJA PRI NAS...
VSE SKUPAJ ZAČARAN KROG....JAO JAO
RES AMERIČANI IN OSTALI BLAGOR JIM
100,200,300KB/S MALA MALICA ZA NJIH...
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

To je pa to, če ni konkurence SiOLu oz. bolje rečeno TELEKOMu:| !!!
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

sej enkrat bo...vse se vrača....
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

Fantje a sedaj dela? :D :D :D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SLOWWWeb.net ::

P.S.: Lepa beseda vedno lepo mesto najde :8). Al pa jih je prepričal burni odziv odjemalcev :\ :D .

Aja, razlog za zmanjšanje povezave je bilo testranje linij.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ahiles ::

Pri men je se vecno vse isto 35k-16k

tedybear ::

ŠE NEKAJ
ZAKAJ IMA TELE-TV TAKO SUX-ZANIČ STRAN DA ŠE PRABABICA BI NAREDILA BOLJŠO..
KJE JE ODNOS S STRANKAMI?
OBVEŠČANJE PREKO EMAILA?
KABEL RULA!!!

SubOrbit ::

tedybear:
hehe... tvoje vprasanje se je ze skoraj 100x pojavilo na tem forumu, a kaj. ko tele-tv na maile s tako vsebino sploh ne odgovarja (pomojem jih tudi berejo ne...)

Iz tega je razvidno, koliko jim ta storitev res pomeni... zakaj bi se obremenjevali z internetom, ki jim ne prinese skoraj nic denarja v primerjavi z narocninami za TV... lame pac... kaj ces...

erm... nekdo je omenjal britva.eu.org... erm... tam za cap pise toliko, kolikor jaz napisem :D
erm... 15KB uploada pa vedno pise zato, ker imam v edonkeyu nastiman upload limit na 15KB :D


pa lp!

SLOWWWeb.net ::

Kolikor jaz videm, pri men dela z deklarirano max. hitrostjo :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SLOWWWeb.net ::

SubOrbit: in jaz se zanasam na tist test? :D

Mimo grede a ves da pink od mene do tebe rabu 455ms-zjutraj? :O. Ok sedajle 15ms >:D.

A kdo ve kakšen drug tester, ki testira kolikčne so omejitve?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ahiles ::

Spoštovani

Hitrosti dostopa do kabelskega interneta so bile res zmanjšane, vendar samo začasno, zaradi določenih testiranj, ki jih je bilo potrebno opraviti v omrežju, tako da bo danes v dopoldanskem času Vaš dostop v svet spet odprt na prejšnje vrednosti.

Lep pozdrav

Andrej Pirjevec



To sem dobu po mailu venar speed je popoldne isti kot zadne 2 dni.

TY-Team Nazalost moras sprobati cap samo tako da dl in ul in za to rabs hitre sajte in to sem jest sprobal in nikakor ne gre cez 35k-16k ceprov na tele-tvju trdijo da so bli sam testi za 1 dan. Prav kako sva danes zjutri okol 3 z enim frendom ki ima prav tako kabl probala ul speed na koliko je capan in to je bilo 16k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

SLOWWWeb.net ::

Ja jez vem, da mi DL dela 70-80k-dol sem vleku cca. 50mb iso linuxa. Da bi se cim bolj priblizal max hitrosti, sem sočasno prenasal dva ISOta in z vsakim po 10 smiluacij .

Prenasal sem jih iz tujine.

Me pa zanima ma kdo kakšen FTP server v TELE omrežju za test UpL ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SLOWWWeb.net ::

SubOrbit: imaš mogoče kakšen mail, nekaj bi te vprašal :8) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

SubOrbit ::

ty: atmosphere@email.si

samo... danes (sobota) odhajam ob 8h zjutraj v italijo smucat za en teden... samo toliko, da ves, ce ne bo takoj odgovora...


lp

roscha ::

TY-Team: Sem preizkusil ftp upload (v notranjem omrežju) in je v peesdi. 13,8k v povprečju. Tko, zdej je pa dost. Tečnarjenje se bo dvignilo za 500%. (Krom)Pirjevec, Čarman, Siolovi beboti na 080 1000, pa en kretenčič Aljoša Us tud s Siola in še kdo se bo našel. Zoprvanje je odslej DNEVNO! Za ceno ADSLa zahtevam enake prenose tudi preko kabla pa normalen ping tudi. Bomo videli kdo se bo koga naveličal... A kdo ve kaj so se na tele-tvju v četrtek zmenili z "alternativnim ISPjem"? Bo, ne bo? Naj pride še kdo drug da skinem tale Siol s qurca.

by!

slawc ::

Hi!

Vidm da se je zadnje case ful dogajal. Njah, glede capa... danes je sobota, nekaj po osmi uri, sem sel testirat na siolov ftp.

Rezultat? ne gre hitreje kot 35KB/s (en fajl)

ftp.siol.net/mirrors/tucows/files6/

[08:36:35] Transferred: colsel10.zip 2.006.827 bytes in 52,43 (37,38 KB/Sec)
[08:38:52] Transferred: machinist_guide.zip 2.028.618 bytes in 01:05 (30,26 KB/Sec)
[08:42:54] Transferred: inv42k.zip 3.305.722 bytes in 01:30 (35,88 KB/Sec)

potem sm su na ftp.arnes.si

[08:54:24] Transferred: mlscn22.zip 5.045.868 bytes in 06:51 (11,98 KB/Sec)

sedaj pa prenasam hkrati nekaj iz arnesa in siola ... skupaj ne gre več kot 35KB/s

Zgodnja ura sicer... bomo probali kj se zvečer pa bodo rezutati bolj objektivni.
Nebi su sicer stavit ampak mislim da bo v povprecju hitrost spet taka kot na dobrem starem USRobotics Sportster 33600 (ISA PnP)... matr toj pa biu modem. Ce sej Telekom spomnu zagotovit dobro linijo je letek k sto hudicev, pa ce je fotr tulu u telefon zravn ni dol padu. Ne pa kabl... sosed prdne pa dol pade, hitrost je pa za :'(. A sm zato par mescou šparu pri hrani da sm si ga lahk prvošu? Zj pa mam... shiran do konca, brez žiuceu (kar je dobr, se vsaj sekirat ne morm več oz. ni efekta)

LP,
Slawc

slawc ::

Heeeeeeeeee... alternatvini ISP? Kaj je to? Nekaj za na kruh namazat?

LP,
Slawc

SLOWWWeb.net ::

Jaz osebno jim predlagam menjavo ISPja in sicer netsi.net . Tam se bodo ziher pobrigal za nas uporabnike. To pa zato, ker se jim gre za uporabnike. Mene kot zahtevno stranko, so me edino oni "zadovolil". Poprej sem bil 4mesce na SiOLu. Tega mislim da vsak pozna. Razen supporta, ki ne zna nič drugega, kot povedat tel. št, strežnike je to vse.Če se kje kaj zatakne reče pokličite na Microsoft oz. z Linuxom pa mi nimamo izkušenj al pa mi je en celo reku, dajte gor WIN pa bo 8-).

Torej TELE-TVjovci če berete ta post, prosim povprašajte za ponudbo na netsiju :D, ali pa nam dajte saj možnost izbire [mislim da na g-kablu imajo]. :))
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

AlienRex ::

Ahiles: Dobil sem enako pismo kot ti (hmm copy&paste) in cap (?) mi je bil vceraj res umaknjen. Nisem testiral na max hitrosti, a je slo cez 40KB ziher.
Jaz max hitrosti preverim tako da grem na tucows.kks.net potegnem dol ene tri datoteke hkrati in to vsako po 10 niti (thread) naenkrat. Sem probaval vse druge metode pa mi ta se najbolj ustreza. Problem je le z ul, tega pa ne morem testirati kar tako.
Kar se tice pogodb: kaj niso stroski obratovanja tv omrezja 10DEM (protivrednost)??? Pa je to res? 24 urno delovanje - kaj to drzi??

roscha: Alternativni ISP?!?! Kje si pa to slisal?

Slawc: upam da si sedaj ze na normalni prehrani, ker tole zivciranje lahko cloveka kar precej izcrpa;)

Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

tedybear ::

Po nekaj-urnem testiranju z NetMedic je prišla povprečna hitrost cca 40K....
PREDLAGAJ VSTAJO!
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

Lejte, men deluje vse perfektno :D, tud do 90 mi nabije hitrost. Torej morate vzrok iskat v programski opremi. Naj namignem: uporabljajte flashget, če masovno prenašate datoteke >:D . In vse od tukaj naprej bo mala malca. O, pa še to, najdite en server ki ma velko prepustnost.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

chucki ::

mah ne ga srat no! jst uporabljam kr download ki je na winish! pa dela celo boljše kot pa neki k**** programi! itak imam pa najmanj pinga od vseh ki gramo prek neta! se vidi da je KKS najboljši!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tiger ::

Jah, fantje še vedno niste dojeli - Tele-Tv je kriv samo tega, da so sploh začeli ponujati internet, torej morete svojo jezo usmeriti na SiOL in Telekom. Predvsem slednji je tisti pravi krivec za tako klavno stanje interneta v Sloveniji. Namreč s svojim ogromnimi cenami najetim vodov mora pokrivati visoke plače kretenov v upravi, pa tudi na splošno imajo veliko preveč zaposlenih. Celo vlado RS so prepričali, da če zviša cene za impulze ter naročnino bodo lahko "kao" začeli ponujati cenejše najete vode. SiOL pa, če še ne veste z ADSL-om posluje z izgubo (vir: finance-on.net), in bo čez čas, ko (če) ne bo nobene konkurence med ADSL ponudniki, enostavno dvignil cene.

roscha ::

Kaj sem mislil z "alternativnim ISPjem". Ta četrtek so na Tele-tvju baje imeli pogovore z (meni neznanim) ponudnikom internet storitev. Verjetno se cilja na možnost izbire ponudnika, podobno kot na G-kablu (Siol ali s5.net). Toplo upam da bo iz tega tudi pri nas kaj.. Zato me pa zanima če kdo ve kaj so se dogovorili in kdo je ta ISP. Še tkole za informacijo. SIOL pojma nima kaj je narobe z povezavo Tele-tv <-> Žirovnica (ATM) Podobna sranja imajo baje tudi uporabniki Telesatovega omrežja na Jesenicah. Najhuje pa je da uporabniki G-kabla nimajo težav, ne s hitrostjo in ne s packet lossom, smo pa v bistvu vsi priklopljeni na isti vod. Obenem pa je na G-kablu 10x več uporabnikov kot pri nas. Težave na Tele-tvju pa so iz neznanega razloga vsak dan hujše, čeprav zadnja dva meseca ni bil vklopljen NOBEN nov uporabnik. Črna magija??!!!
Zaključek: DNEVNO zoprvanje Siolu kot sem že dejal. Ni druge...


by!

tedybear ::

KAKO KONKRETNO NAJ TEŽIMO SIOLU ????
KABEL RULA!!!

MUC ::

Mogoče vem nekaj v povezavi s tem, kar je roscha napisal, samo bi rad vedel, kdaj so padle hitrosti, ker ne bi rad pisal nekaj brezveznega, če se ne ujema vse skupaj :)

brandy ::

Roscha ne vem od kod tebi informacije, da na G-kablu oz. Telemachu- Enota Gorenjske, kot se po novem imenuje ni problemov z hitrostjo in se marsicem drugim. Nekateri uporabniki njihovih storitev imamo s tem velike probleme. Vec o tem na http://forum.jesenice.com/viewboard.php...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brandy ()

roscha ::

brandy: Ne vem a sem nepismen ali neumen. Grem prebirat forum na www.jesenice.com in ugotovim da so moji podatki točni. Na g-kablu net šiba tudi čez 300KB/s, beri sploh nimate zaprtih modemov (en je celo attachal slikico z 900K!!!) packet loss je pa manjši ali tak kot ga imamo mi, ko pa vam hitrost pade pod 60KB/s je pa že jok in stok. Aja ping je pa tudi pri nas obup. Avg. 100ms+ !!! Če ti pa crkuje modemska povezava je pa tu povsem drug problem.

MUC: Padec hitrosti se je zgodil v sredo ali četrtek nisem prepričan. Naj rajši še kdo drug pove. Drugače pa kar napiši me prav zanima!

by!

SLOWWWeb.net ::

MUC: skoda ker nisi povedal prej, namreč prej sem imel en programček ki je testiral linjo in beležil vsak izpad. Dnevno jih je bilo cca. 20. Običajo od 2-5s, vcasih pa tudi po vec minus-v tem primeru sem dobu sms obvestilo.

roscha: za g kabel je že nekaj časa jasno, da modemi niso zaklenjeni [zakaj pa misliš da imam tam postavljen legalen server :D ]. Pojav pa se nek drug problem. Na tele-tvju se z takim projektom ne morejo igrat. Predstavljaj si, da bi se jih 5 tipov odločil DL en Linux, kjer z lahkoto dosežeš polno hitrost. Link je zaseden, kaj pa pol? Vsi ostali pa v jok,...?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

MUC ::

A se je keremu zdel, da je padla hitrost, po tem, ko je bilo 2 dni zaporedoma med 00:30 in 5:00 prekinjana povezava ATM Žirovnica-> Lj? Kater dan je bilo to, ne vem več

roscha ::

>>>>>Na tele-tvju se z takim projektom ne morejo igrat. Predstavljaj si, da bi se jih 5 tipov odločil DL en Linux, kjer z lahkoto dosežeš polno hitrost. Link je zaseden, kaj pa pol? Vsi ostali pa v jok,...?


Ne kapiram? A na "Telemachovi gorenjski podružnici" pa lahko in zakaj??? Končno pa niti nisem napisal da se zavzemam za ukinitev capa, le hitrost naj bo VSAJ taka kot ADSL ker tudi račun plačamo ravno toliko. Ne pa, da so hitrosti en ali kvečjemu dveh ISDN linij..

by!

SLOWWWeb.net ::

roscha: sej se ne pizdim :D .
Maš pa prav da mora biti taka hitrost kot VSAJ na ADLSju, čeprav se od kabla pričakuje več :D .

G kabel ima več uporabnikov in zato tudi večji vod. In če en zasede 300k potem zato ostali toliko manj / naprimer 30k in manj,...mi pa hočemo imeti vsi enake povezave in zato razumem zakaj ima tele omejitve. In prav je tako. Kar predstavljajte si,..:))
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

MUC ::

Moja razlaga, če je hitrost upadla po tistem, ko dve noči ni delel internet med 00 in 05 uro

ATM do SiOLa je 34mbps. Od tega naj ga je prej šlo 20mbps za G-kabel, ostalih 14mbps pa sta si delila Tele-TV in Telesat. Predvidevam v razmerju 1:1 oz vsak 7mbps. Ker G-kabel verjetno že krepko koraka prosti številki 3000 uporabnikov, se pojavi zahteva po zvišanju hitrosti do SiOla. Ker SiOLova računica recimo reče, da se na 34mbps lahko priklopi recimo na pamet 5000 uporabnikov, ne dajo višje povezave, kot je sedaj.

Kaj storit je sedaj jasno. Ker G-kabel hitro pridobiva nove naročnike, Telesat in Tele-TV pa nekoliko počasneje se odločijo in v dveh nočnih posegih na ATM opremi spremenijo delitev bandwitha, tako da vzamejo recimo Telesatu in Tele-TVju po 2mbps in jih dodajo na G-kabel.


To so moja predvidevanja, vendar je skoraj gotovo to tudi res, kar sem napisal. Telsat in TeleTV, sta žal na slabšem, ker sta glede interneta v podrejenem položaju na tem ATM omrežju. Več besede ima tista krava, ki SiOLu daje največ mleka, to pa je vsekakor G-kabel.

SLOWWWeb.net ::

Se popolnoma strinjam z tvojo razlago zgoraj. Razglo zakaj TELE-Tv ne napreduje toliko je predvsem cena priključkov. Lahko bi se spustili v nove naročnikške pakete:

Naprimer: modemski paketi 20.000 z možnostjo plačila na 4 enakovredne dele [+ cca. 10% obresti]. V tej ceni bi bili vključeni vsi stroški, razen mrežne [tud ko ti pride tip inštalirat IPje-čeprav to lahko serviserji]. V tem primeru bi se sklenila pogodba za dobo 24 mesecov. Po tem času je modem tvoj! Če prej prekineš ti modem vzamejo in ne plačaš nič več oz. plačaš razliko v ceni.

Novi cenovni paketi: 2500 za 64k linijo
3500 za 128k linjo
5000 za 256k linijo
6500 za 500k linijo
8000 za 850k linijo
10000 za 1000k linijo

Koliko bi se vas odločilo za tak pristop?
-----
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

brandy ::

Roscha mislim, da nisi nepismen in ne neumen. Verjetno pa vidis samo tisto kar hoces ali pa si bil pri prebiranju povrsen, sicer bi opazil, da se nihce ne pritozuje na dl, ki je pod 60Kb/s, pac pa nad kvaliteto povezave. Verjetno nisi razbral, da je nekaterim zaradi tega ONEMOGOCENO igranje iger online, nekateri imajo prenos od 5-20 Kb/s in to je PROBLEM. Torej na g-kablu je problem ampak ne kot pravis ti "cisto drug problem".
Mislim, da v vecini primerov, ce ne prav v vseh je za probleme kriv g-kabel in nihce drug.
Konec koncev pa ali ni problem, ce nekdo lahko dl 900 KB/s ali preko 300 nekdo pa pri istem ponudniku za isti denar z recimo 30-50 ali se manj?

tedybear ::

TY-TEAM:
JAZ DAM KUJ 10K ZA 1000K SPEED!!!!!!:D
KABEL RULA!!!

tedybear ::

Rad bi tudi višjo upload hitrost,ne pa samo do 36K...oziroma 256k...
1024/512 to bi bilo idealno!
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

tedybear: jaz tud. Drugač pa tud jaz želim imet 1024/512 >:D . To bi pa res bilo idealno. Pač daš 10ksit pa maš linijo orenk in seveda fiksen IP. To bi bilo super? Jaz sem kuj za :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

chucki ::

jst pa imam fiksen IP! + jst bi imel 512/1024!
je vlka razlika! 1 je upload 2 download! kapiš!;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SLOWWWeb.net ::

Ja sej jih imamo mi tud :P -zaenkrat. Sam če tečejo pogovori o novem ISPju, potem verjeten namo mel svojih IPjov več. Tudi SiOL že jamra, da jih ima premal.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

roscha ::

>>>Sam če tečejo pogovori o novem ISPju, potem verjeten namo mel svojih IPjov več. Tudi SiOL že jamra, da jih ima premal.

Normalno, da če zamenjaš ISP boš zamenjal tudi IP. Nekako ne gre da bi imel IP-je ki pripadajo SIOLu, tvoj ISP bi bil pa recimo Perftech (oz s5.net). Uvedba dinamičnih IPjev pa je na kablu popoln nesmisel. Prostora se ne pridobi nič (kdo pa izklaplja modeme?), le do prerazdeljevanja naslovov pride..

by!

slawc ::

jst pa imam fiksen IP! + jst bi imel 512/1024! ...


Pa še glazbeno željo :D
Malo šale ne škodje, kneda. Ste opazili kako je letel slovenski promet v nedeljo? Tujina ni delala oz. zlo pocasi. Danes je spet po starem... pocassssssss. Mislm da se sedaj vidi kdo bremza kranjski kabl --> SIOL! ;((

LP,
Slawc

tedybear ::

SIOL 100%%%%%%%%
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

Valda če menjaš ISP, da dobiš tud dru IP.
Drugač pa da se IP zamenja se samo na glavnem serverju naštima in te za 2s izklop in ponovno vklop prijava / odjava in že imaš drug IP :8) .
Ampak sej obstajajo tud dns2go.com, gajba.net in webteh.com :D

P.S.: če na modemu lučka utripa - TELE-Tv
linija ne dela, modem OK - siol
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

Gledam nazaj poste in ugotovim,da je še novembra mi spidiral po 150-180K!
Sedaj nekje 50k!!!!
Upload pa je nižji in nekje 15K,ker mam 3 tipe,ki mi loudajo dol naenkrat in skupaj ne presežejo 15k!
KAJ JE ZDAJ TO!
KOMU TOČNEJE TEŽITI
A KAR SPLOŠNO NA SIOLOV EMAIL?
KABEL RULA!!!

tedybear ::

www.analogx.com

loudajte si analogx netstat live...

trenutno:
INCOMING AVERAGE 22K
OUTCOMING AVERAGE 18K..

KOGA TELE-TV ZAJEBAVA V GLAVO?

BOM TESTIRAL DO VEČERA PA ENKRAT PUSTIL ČEZ NOČ ME PRAV ZANIMA,KOK BO DOWNLOAD AVERAGE...

JEBO JA MATER TELE-FUKNJECEM IN SIOLOVCEM!
KABEL RULA!!!

Ahiles ::

Men gre zdej spet 85k/16k UL je se vedno na 16k capan sam to se se da prezivet. Od petka ponoc ene 12h potem ko so rekl da so dal nazaj na 85k je sele zacel delat. zdej mi gre pa ze 2 dni normalno cez dan malpade na ene 30 odvisn iz kje pa kvadol dajes, sam dons mi gre tud 85k cez dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707718 (6024) DeLonghi
»

TELE-TV EHM?!

Oddelek: Omrežja in internet
171317 (945) d-mon
»

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
35718744 (12109) MEDENA

Prosim za pomoč pri testiranju delovanju strežnika,...

Oddelek: Omrežja in internet
431979 (1535) SLOWWWeb.net
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353264 (2534) SubOrbit

Več podobnih tem