» »

ADSL iz 512/128 na 1024/128

ADSL iz 512/128 na 1024/128

««
3 / 13
»»

Hux ::

Noja hehe kak ti je taki vlki file uspelo prenesti na arnes server? Prenos je drugace obupni 56kB/s. Ne privec sexi ce sklepamo da je download iz slovenksega servera

PaJo ::

Saj ga nisem jaz tja gor dal, arnes ima to zmeraj na svojem serverju, kao slovenski mirror;(
Drugace pa si zdaj s tem dozivel pravo hitrost ADSL-ja, pa nehaj se ze enkrat bunit ce ti bo slucajno slo manj kod predpisanih 64kB/s, bodi srecen kar mas pa ne jamraj vec tolko:D :D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Hux ::

ne prava hitrost je 60.8kB/s to kaj z arnesa dobim pa je 55kB/s To enostavno ne razumem, Se z tujine dobom 60kB/s

btw. slovenksi mirror za kaj? Piratkse igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Mikrohard ::

To je mirror za linux distribucije :\
BTW: Mojmu sošolcu so preklopili hitrost na ADSLu ... nekaj je downloadal z 70kB/s in istočasno naredil speed test, ki je bil okoli 500 kbps :P

Hux ::

Ma nemores to tak merit jaz lahko kliknem tisti link odzgoraj in stisnem emritev pa mi tudi 500kbps pokaze polek 50kB/s downloada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tr0n ::

Hux2, tisina! :)

scenic ::

Men to vleče dol od 90 do 110 KB/sec, ne vem kako to, mislim, da sem še na 512.

Lp

zu_dre ::

a komu že laufa 2048/256 ker so dons v lj perklopl 4 centrale vem sm za lj

DC- ::

flt kere centrale pol delajo
Jz sm centrala na cigaletovi pa mam se vedno 512/128 pa je naročen 2048/256

zu_dre ::

šiška,dravlje,vič pa še ena sm nevem kera

l-note ::

...a so uno četrto mogoče Moste???

Dalmatinc ::

A kdo ve kdaj bojo center?

zu_dre ::

po imenih central jih ne vem to je po krajih kako bo šlo jutri ne vem ker nimajo nič v naprej določen.

zu_dre ::

pa še to je blo rečen da tisti ki so naročil 2M imajo prednost ampak se bojim da bomo tazadni al bom pa najpej dobil 1M pol pa 2M če bo laufal.

matejck ::

Sam ne tolk nakladat , da ne bo kakšnemu pregorela linija.;) :) :P

THC ::

Kako ves kdaj so ti preklopil na 1024/128?
Kako naredis test?
TITO,mi se ti kunemo!!!:-)

shock ::

Hmmm a slu?ajno je ve? central na vi?u????? Ker jst sem na vi?u pa ?e vedno me niso priklopli.

ali3n ::

.. Ljubljana - Spodnja šiška tud še ne dela 1024/128... bo že... enkrat.. upam... najbrž.. ane?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

hlodek ::

Tole naj prosim odgovorijo samo strokovnjaki prakse.

A bo ping pri komfortnem paketu manjši? To je en in edini razlog, da bi si ga naročil. Da ne bom 2000 SIT/mesec stran vrgel.

Tr0n ::

Malo verjetno, ker pri ADSLju je prvi "hop" med 10 in 20 ms ki se doda dejanskemu pingu. Idealna linija za igranje bi bil kak SDSL, kjer je hop med 1 in 5 ms. Sicer pa bodo tak tisti, ki imajo konf. paket porocali :).

Koliko ste te meli kaj zdaj pinga na kaksem slovenskem serverju recimo?

krneki ::

Isto bo.

l-note ::

Dons pa dela z maks. hitrostjo. Namreč včeraj so mi preklopili na 1 megabit, pa mi je na testih še vedno kazal okol 480kbps, dans pa že 980kbps itd.
JEEEEEAAHH:D :D :D :D

rh^ ::

V Kopru še niso.....:| :| :|

zu_dre ::

sm to ljubljana bo prključena v 14 dneh ;(( ;( ;((

yabadak ::

Jest sem uprašu na telekom pa so rekl da v trnovem do 1.10.
lol:)) pinga do sedaj na slovenskem serv. pa okoli :D 30

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yabadak ()

Tomi ::

Sedaj se pa lahko pojeste vsi na ADSL-ju. Meni gre ona zadeva z Arnes ~800 kB/s, ja, veliki B. Res je pa, da sem na Arnesovem Metuju, in da me omejuje 10 Mbit hub.
metrodusa.blogspot.com

Hux ::

Ne pingi nebojo nic manjsi tak kot je Tron povedo je. En nemec ko ma identicno 2Mbit povezavo ma na serverih isti ping kot jaz z 512.

RedOS ::

Je že keri dobil odgovor na statičen ip od Siol-ovcev?

Ziga Dolhar ::

Statičnih IPjev še ne dodeljujejo.

globoko grlo ::

kok sm žalostn, včer kličem na tele.com in vprašam kdaj bojo v Grosupljem upgrejdal centrale, pa prav bejba: "pojma nimam". Matr še čist nč ne vejo, tok o mojem komfortnem surfanju

Sergio ::

kot vesten grosupeljčan to tut mene zanima, a ti lahko povem, da bod pač potrpežljiv do konca meseca. sej boš prišel na svoja dva megabita, no :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

panterck ::

No jst sm tud klicu na telekom, pa so me vezal najprej na adsl oddelek, potem do šefa, in nazaj na adsl oddelek..pa sm raj prekinu pol.

No potem pa zvem od kolega k dela na siolu, da ma siol te informacije in sicr vem zdj za Kamnik Bakovnik ( 16.9 ), Domžale ( 6.9.), Kamnik-center (20.9. (tega nism čist zihr če sm se prov zapomnu)), Postojna ( 28.9.) ... pač za ene par sm prašu. Ostalo se pa sami pozanimajte :)

MI_KO ::

KAj pa Maribor? (Zgleda bomo spet zadnji!);((

yabadak ::

A je kdo iz ljubljana center že prklopljen?0:)

borchi ::

neki me zanima: zakaj je tako zelo važno kdaj te priklopijo?
itak ne moremo nič vplivat na to kdaj bo prišla katera centrala na vrsto, ane? so rekli, da bojo do konca meseca zrihtali, dejmo jim mal miru, če že glih zastonj talajo!

bolj me skrbi, da se ne bo tale dvig hitrosti poznal v drugo smer (siolova veza v svet je menda vsega skupaj 499Mbps)) in bojo oni na 2048 puzali isto kot mi na 1024. zakaj niso nardili rajš 768/256?
l'jga

MEDENA ::

borchi se strinjam s teboj!!!

STE OPAZILI kako kurbe na siolu spet brišejo TEME?>:D

Sergio ::

tudi Slo-Techove pocestnice brišemo teme, ki nam niso všeč. Pa se folk na splošno ne pritožuje.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MEDENA ::

Sergio: Ja ampak ne vseh......je razlika tukaj in tam verjemi mi ehehehee

Hux ::

KAj pa Maribor? (Zgleda bomo spet zadnji!)


30.9 Maribor

p4 ::

hmm....a je mozno da so mojemu sosedu že priklopil na 1mbit/s men pa se ne?!sva seveda na isti centrali..

Sergio ::

sosed te laže. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

p4 ::

hmm..ne..sm bil pri njemu...in ma na modemu oznacen prenos 1mbit ...pa se dl sm probal na tucows iz kksja...in res mu vlece 120kb/s...?;(

MEDENA ::

pr4: s sosedom zamenjaj kable ponoči LOL :D

jc ::

Sedaj se pa lahko pojeste vsi na ADSL-ju. Meni gre ona zadeva z Arnes ~800 kB/s, ja, veliki B. Res je pa, da sem na Arnesovem Metuju, in da me omejuje 10 Mbit hub.


Joj, bogi tomi a samo 800kB ti vleče.

Tomi ::

Ja, na žalost samo ko sem na faksu. Doma sem na 100x počasnejši liniji.
Bom pa moral na faksu zamenjati hub za 100 Mbit switch, to pa drži.
metrodusa.blogspot.com

Hux ::

Dans zjutraj ob 7:00 ko se zbudim racunalnik seveda izkloplen in pogledam na modem se vendo 500k ampak recive in send diodi sta blinkali izmenicno malo pocasneje kot ce se kaj downloada. Ve kdo kaj bi to nej pomenlo? Prvic sem vido kaj takega. Vklopim racunalnik in probam na net modem se sploh ne odziva kot da ga ni. Poveze se ne in dobenga errora ne javi samo stoji in izklopim spet pa pustim. Cez par ur pa dela vse normalno vendar se vedno le 500k. Kaj zavraga je blo to?

DC- ::

Lj- Cigaletova je bla prekloplena dons na 1mbs

DC-

globoko grlo ::

verjetn ti je Si0L uploadal firmware za modem, pomoje kkšn bandwith limiter al kj tazga

Dami ::

Mi lahk kdo pove a ste dobil kako obvestilo po pošti? Jaz sn klico na siol pa mi je tip reko da bom dobu po pošti in da pol pošlem neki za nadgradnjo na komfortni paket. Sicer pa dvomim da bojo vsem do 1.oktobra zamenjal. Sem iz Slov. Bistrice.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

jc ::

Evo zdele so prklopl lj-bežigrad na 1mbps, smo speedtest pa še zmeri kaže okol 500 kilobitov. A kdo ve kdaj naj bi zares delu kukr je treba?
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preveliki pingi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525099 (4506) [L4M3RZ] - TinLaDeN
»

ADSL ping?

Oddelek: Omrežja in internet
443185 (2199) zile
»

Samomor?

Oddelek: Omrežja in internet
71905 (1652) Hux
»

Pingi in ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
292255 (1617) matter
»

ADSL vs kabel

Oddelek: Omrežja in internet
372693 (1912) Jinxy

Več podobnih tem