» »

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe

AlBundy ::

zDSL zei sedaj sega v nebo, saj redno razprodajo vse proste kapacitete. Jaz bom pocakal da bodo zacel fehtat ce gres na ADSL in da bodo dali boljse modeme. Isto kot sedaj delajo za ISDN.
intel inside idiot outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlBundy ()

JohnyB ::

Ja takole jest sm kabl naroču pri Astri so pršli takoj drug dan zjutrej, poštimal, ZARAČUNAL, za une 3 m kabla 22k :( Je pa res da kr dobr dol vleče tud čez 130k ! :D

lp
Apple iMac

SLOWWWeb.net ::

Fantej, kolk vas ma v Kranju na planini ADSL dostop?
Stvar dela, ma kakšne težave [prepočasi odpira strrani, kdaj ni povezave]?

Pa se to mi povejte: kako je kaj s tem dns2go?

Prosim :\
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

[t502] ::

daj si dol program pa sprobaj (link) saj nima kaj bit.

Jaz ga priporocam :D

[t502]

AlienRex ::

Zadnje case res ni vec izpadov (no ja vsaj en dober efekt zmanjasanja max hitrosti), a hitrosti so se vedno majhne. Zadnje case imam dl manjsi kot ul, pa sem zadevo hotel popraviti s spreminjanjen RWIN (Tcp Receive Window)vrednosti. Nikakor mi ne uspe zadeve spraviti v normalne vode. Ima kdo kako idejo okrog tega? Rabim en program, s katerim bom spreminjal vrednosti in en testni slovenski ftp za testiranje nastavitev (saj tele-tv se (vedno) nima svojega?). Saj ce naredim ene par dl pridem do max dl speed, samo jaz ne rabim 10x8KB ampak vsaj 1X40KB (torej en hiter dl in ne vec pocasnih). Zadeva je predvsem mucna v p2p share programih (direct connect), ko imam od tipov s T1 in T3 pod 3KB DL!! Primer tip od mene DL 17KB, jaz od njega 2KB (noben drug dl ali ul ni prisoten)!! Kaj za vraga je to??

Sistem imam WIN98SE ter W2K.

Vsake ideje dobrodosle.

P.S: Kaj je s stranjo http://www.myfreehost.com/teletv/
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlienRex ()

SLOWWWeb.net ::

Pomoje leži težava na prezasedenih vstopnih točkah. Vzrok bi lahko [oz. je] xDSl tehnologija. Kar vprašaj se, koliko uporabnikov ima že doma ADSL in predvsem kdaj je SiOL nazadnje nadgradil povezave :\ . Se pa strinjam da izpadov skoraj ni več-zadnji čas >:D .

[t502]: Danes sem testiral DNS2GO in moram reci da dela. OK, to sem nekako pricakoval, sam nisem vedel glede JANe serverja/ov. Namrečn nisem vedu kaj naj vpisem pod IP naslov. Sedaj vem da samo 0.0.0.0 in stvar deluje - pobira vse IPje :D . Sam tolk če bi ravno koga zanimal >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

cyber ::

Ja Alienrex problem leži v tvojem uploadu en velik ti pobije tvoj dowvnload na minimum to je par kilo v tvojem primeru 2-3 kilo, to je takrat če imaš seveda kabel in to je najbolj vidno na direct connectu kjer nimaš dodatnih nastavitev da bi kontroliral upl ter dl, medtem ko pa pr podobnem, programu kot je donkey takšno vrednost lahko nastavljaš tam se pa ti to ne more zgodit ker nastaviš mejo upl, ter dl recimo 40:8 in ti upl. ne bo šel preko 8 kilo zagarantirano., dl pa prav tako ne čez 40 čeprav bi lahko šel čez.
Saj veš kako potekajo podatki pri kablu da recimo ko dela upload tvoj dl čaka in obratno upload raste dl upada, rešitve tukaj ni je sam to da recimo več uporabnikov imaš bolje zate, ker pol se upload razdeli na več delov in je dost manjši upad dl, tko da recimo pr directu povečaj tam na ene 8 userjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()

PaJo ::

Tak za info, Siol je glih pred dnevi pridobil novo 155Mbit linijo v tujino:D

Glede povezanosti UL/DL pa seveda drzi, ker posredno vplivata drug na drugega, saj je zmeraj zraven vsakekga potrebno se kar nekaj network overheada;(( Ziher bi ti slo kaj hitreje ce bi UL omejil:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

slawc ::

Cyber in Pajo: nenenene in še enkrat ne. Ne leži problem v zabijanju UL. Nista dobro prebrala. AlienRex je napisal da ima 10 x 8KB/s namesto recimo 1 x 40KB/s. Isto se dogaja pri meni. Majhna povprečna hitrost enega prenosa (recimo ena ISDN linija ali manj - tudi po 2 KB/s) ampak teh je lahko več, tako da skupna hitrost (recimo štirih oknčkou v IE) DL doseže maksimum 20-30 KB/s. Kaj mi to koristi, če si hočem sneti en Linux ISO? Pa RES bi nucal nek program ki meri pravo hitrost prenosa v win sistemu. Vsi programi lažejo. Jasno je da ne moreš imeti maksimum na UL in potem s polno paro DL ampak to ni to v tem primeru.
AlienRex, za testiranje prenosa nam lokalni FTP nebi čisto nič koristil, ker po lokalni mreži podatki šibajo z maksimalno hitrostjo, pingi so ranga 10-20 ms. Ko je siol imel še svoj ftp sm testiral preko njega. Ravno tako je šlo počasi. Sedaj ko naš preljubi siol umika vse možne stvari (najprej IRC, potem kwaka, news, FTP, ???) mi je res zmanjkalo idej za kkšn dober FTP. ARNES?
Tista stran bi se mi zdela bolj primerna za debatiranje o tej temi. Očitno se folku ne da spremljat...

LP,
Slawc

SLOWWWeb.net ::

Še nekaj si pozabu: tucows.siol.net

Drugac pa lahko svoj FTP testiras na myfreehostu .

Ce hoces dol vlect Linux ga dej z FLASH getom.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

PaJo ::

Hm... zanimiva fora glede dl-ja;( To mi je pa res cudno kaka bedan omjitev, bos moral probat res z kakim fleshgetom, kateri ustvari vec konetov in iz vsakega malo dl-ja, tak bos mogoce dobil skupno vecjo hitrost:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

Mater res me srce boli ko berem kako vam deluje kabel. Ampak ne mislit, da ADSL seluje brez tezav. Navsezadnje govorimo o nasem Telekomu in SiOLu, kajne? Tako recimo povezava redno pada za kaksnih 10 sekund in to konstantno. Sprva sem mislil da je tezava pri meni ali v programski opremi, ampak ocitno gre za zelo razsirjen in dobro poznan problem. SiOLovci pravijo da je kriv Telekom, konkretno naj bi se napaka pojavljala na njihovi ATM opremi. Popravili pa seveda ne bodo...

Artificial Intelligentia

tedybear ::

LUNI:
Kaj nam deluje?Kurba komaj 30-40K spidira....včasih kak preblisk po 60-70K...
KABEL RULA!!!

AlienRex ::

Hvala za odgovore. Zgleda pa da nisem dobro napisal kaksen je problem. Poskusimo znova:
Jaz dl od tipa z 2KB noben ul ni prisoten.
Pol jaz prekinem dl, tip pa zacne ul od mene s 17KB.
Kje je tle logika? Tip ima T1 ali T3 povezavo, tako da njegov cap za ul ni problem.

Sicer se raznoraznih dl managerjev posluzujem, ce se seveda le da. Samo pri DC se pa tega ne da (na zalost).
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

SLOWWWeb.net ::

Njegova povezava je prezasedena, tako da ti ne omogoča takšne povezave kolikršno ti zmoreš. Probaj še na kakšnem drugem U.

P.S.: A si prepričan da ima T povezavo. Tud jaz lahko to napisem (v profilu) >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

PI65 ::

Kaj se greste saj vam dobr dela internet? Jaz ze cel dan vlecem dol 4 file hitrosti so pa take:
1- 0,43 kb/s
2- 0,87 kb/s
3- 0,59 kb/s
4- 1,78 kb/s
To so hitrosti, ko ti par mega ne pobere dol v 24 urah. To je za znoret, zato placujem SiOL-u in TELE-TV-ju;(.
Prav vesel bi bil ce bi dosegal vase hitrosti.
LP.
;((

chucki ::

jst imam kabla prek kks in mi vleče vedno od 25kbs do 30kbs,povezava je pa 64/256 kbit/s! sem zadovoljen,nimaš kej!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SLOWWWeb.net ::

RAZOCARAN: A ti niso že popravili povezave?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

PI65 ::

So ja za en teden (pomenjali so kable itd.), je bilo kolikor toliko OK, sedaj mam pa spet samo sranje. Ni mi jasno zakaj je en teden delovalo, opazil pa sem da ko je slabo vreme je internet tukaj fuc.;((

AlienRex ::

TY: Res je da internetu nikoli ne ves, tako da res lahko nima T1 (samo takih je pol vec). Moti me to, ker vcasih pa od kakega tipa dobim 15KB (ali vec, samo to je res redko). Kwa pa je s forumom? Ukinjen?

A so zdej ze 100% postimal mrezo? Razocaran, ce se prav spomnim sva midva na istem "kraku" ne? Kaj je s tozbo?
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

SLOWWWeb.net ::

AlienRex: FORUM naj bi mogu stat, amapak kaj, ko večina uporabnikov ne ve kje je, sicer pa je razočar tudi dodal link do tega foruma. Linjo so 100% poštimali-baje.

RAZOCARAN: mislim da bi moral majhen bolj znoret, al pa se je eden iz vas "linije" šel spet kabelskega mojstra :D .

Znor, ponor in uslišali te bodo. Jaz vem da kaj tagkega ne bi trepel in tudi ne bom! Postavi se za svoje prepričanje, vztrajaj dokler ne boš dobil te kakovosti ki ti pripada.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

cyber ::

Alien jaz sem veliko na Directu pa še nikol nisem dl manj kakor 15kb/s vedno tam nekje med 20 in 30 KB/s,ker itak raje vedno poiščem najbolj primernega saj jih je veliko, večina na dircectu jih ima 2.5 Mbit dl 768 Kpbs up in recimo takšen ima 3 userje na seb pa dobiš ziher od njega tam ene 25 kb/s upl, to so večina dsl povezave ter adsl potem pa še t1 in t3 ki imajo še ziher dost več tud 10 MBit povezave, od kablašev skor ne vlačim.razen če nima dost userjev na seb in da je upl oad vsaj ene 20kb/s Povprečje povezav na directu je 2.5mbit/768 kpbs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()

Pendexter ::

voyeur !
Za 3 metre kabla 22k WHOA !!!
Poglej si delovni nalog in vidu bos kaj je vse gor
naj ti nastejem kaj sigurni imas ...
- data vmesnik (loci tv signal in omogoci pobratno komunikaijo) 5500SIT
- tris100a od trateca (galvanski izolator ali po domace zascita modema proti streli tam nekje do spic 2.2kV) + ovircek 2300+600SIT
- ker je vse to treba povezat skupaj imas najmanj 6 F-konektorjev katerih cena je pri nas 270SIT po komadu
- kle mas se eno urco dela 2700SIT za monterja ki je bil z mano (moje ure pa ob montazi ne racunam nobenemu, samo ob servisih. moja ura znasa 3900
- pa 3 metre kabla po ceni 110SIT na meter

Kaj sploh jamras ? Matr pa tolk sem garal ta mesec pred prazniki, saj sm prklopu okol 90+ novih narocnikov ...

Mogoče pa se motim ...

SLOWWWeb.net ::

A je modem tud vštet v ceni? >:D
Še naslov strani,...:D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

AlienRex ::

cyber: zdej si me pa spravu v slabo voljo. Kaj imas ADSL ali kabel (pravo gotovo ne pri TELE-TV)?

Ty: forum pa danes dela.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

SLOWWWeb.net ::

Jop, admini smo odsotni, prazniki in napadi na server so bili razlog za nedelovanja serverja in strani :D .

Zadeve so že v teku,...tudi sankcijske>:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

cyber ::

Ne jaz imam kabel na kks in bom rekel da sem kar zadovoljen z njim.
Bom rekel da je kabel super zadeva edin kaj me mot pr tem da moj ponudnik ponuja premali upload vsaj ene 20-30kb/s bi že zadostovalo ali pa da je dl enak upl sicer to ponuja vendar je cena za 1024/1024 tolikšna da je še za 10 mbit link preveč velka cena, tak da nima smisla.
Kar se pa tiče delovanja samega interneta na kks pa dela brezhibno strani se res nalagajo bliskovito pa ni važen kdaj kateri čas ,izpadi so res minimalni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cyber ()

SubOrbit ::

ty-team: sankcijske? hehe... me zelo zanima, kako to zgleda... bi opisal malo to? se posebej organ/osebo, ki izvaja te sankcije. :D

SLOWWWeb.net ::

Sankcije te zanimajo?
Ok, gre približno tako kot povsod drugje-po stopnjah:
glede na vrsto škodo: "samo" izpad podatkovnega voda, se poslje obvestilo ISPju z vsemi podatki, namrec vedeti je potrebno da se VSI podatki o klientu in njegovem pocetju nadzirajo in shranjujejo, ravno zaradi takih pocetij.
HUJŠA STOPNJA: V kolikor podjetje ugotovi oz. meni da je bilo to dejanje v škodo podjetja in je to povezano z izgubo pridobitvene dejavnosti oz. mu je bila storjena materialna škoda "lahko" zahteva tudi vse povračilne stroške, ki so nastali z tem dejanjem + odškodnino. Cene niso majhne! V vednost: podjetje si zaračuna oz. pokliče adminia ki računa na uro cca. 12.000 [dnevna postavka, nočne so tudi do 3x dražje]. Vsi podatki se posljejo ISPju in zadeva se predaja v nadljno izvršbo/pravni organi, kot je policija in sodišče. V kolikor ISP noče razkriti podatkov o uporabniku, tožnik zahteva od sodišča, da se pridobijo ustrezna dovoljenja, da se pride do teh podatkov [sodni nalogi,..]. So pa seveda tud še vmesne postaje. Njaberž misli vsak da njega se pa ne da izslediti, vendar naj vam povem da to ni nemogoče, lahko se le nekoliko zakrinkate, postek iskanja bo nekoliko daljši v tem primeru, ampak anonimni ne boste ostali 8-). Kar spomnite se malo teh, ki viruse okrog posiljajo, pa so mislili da jih ne bodo najdli ali pa zloglsnih hekerjo, ko pač stopijo na pravo mino,...
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

|GrEgOr| ::

ja samo uporabnik se lahko zelo skrije...v tvojem logu je Ip cifra javnega Proxy servera... temu ti moras poslat sodni nalog da ti da podatke kdo je dostopal v tem času do te strani (to se zelo zavleče), ko koncno dobis podatek, ugotovis da je dostopal se preko drugega proy-ja (tokrat privatnega) tu se stvar s sodnim nalogom in vsem skupaj se bolj zavlece.... (to se se lahko ponavlja dalje) torej zdaj imas dinamicen IP uporabnika (zdaj das zahtevo s sodnim nalogom na njegovega ISP-ja da ti da podatke o uporabniku... toroj ko imas vse to lahko vlozis tožbo proti temu uporabniku....

no nobenga nisem hotel napeljati nilčemer, hotel sem samo povedat da se lahko to zavleče v mesece če ne samo v leta in vprašanje če bo katero podjetje pripravljeno vložit ogtromno denarja v to da se najde krivec ...

SLO-Security ::

Seveda, ampak če so škode ogromne [ne govorim za SLO trg], potem ne ostane nič drugega. Drugač pa vsako podjetje raje poskrbi preventivno zaščito in v ta namen namenjajo veliko denarja-ko so okusili enkrat bridkost interneta 8-) .
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

SLOWWWeb.net ::

Ponovno težave z linijo. Vendar ne na TELE-TVju. Namreč kljub vstrajnim klicom TELE-TVjovcev [dežurnih tehnikov, Prijavca in Čarmana in seveda mene] je linija že več kot 7 ur nedejavna. pingi so cca. 1500-1700, min. 50% izguba podatkov ;( . Razlog tiči na SiOLu. Me prav zanima al je to tehnika da bi podlegli nakupu xDSLja ali zgolj nesposobnost tehnikov na SiOLu.
Hvala bogu za backup linjo, če ne bi že 10x popizdu ;((.

Torej apiliram na vse, da vstrajno kličete na SIOL in jih matratirate, kaj za vraga se dogaja z linijo.

:8) stvar je bila vende le rešena po 15h [začasno ali trajno:\ ] :D.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

chucki ::

jst igram CS prek neta pa imam vedno najbolji ping okol 25ms! pa imam KKs 256kbit/s! drugi pa imajo ADSL ali pa kabel s hit. 512 kbs! Ne vem no....a imam jst tako srečo al kaj? sem pa edini v vasi s kabelskim internetom! to mi deli!:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

tedybear ::

Pizda dons skoraj cel dan ni delal TELE-TV !
MAMU DA JIM JEBEM!
KABEL RULA!!!

perci ::

Kot prvo naj povem, da mamo doma sharan koneksn, tko da rezultati morda niso najbolj objektivni (nism testiral z racunala, ki je direkt na net prklopleno), vendar sem ob tistem casu edini uporabljal povezavo. No stvar je vse prej kot nepresenetljiva (po eni strani prijetno, po drugi pa malo manj).
No, da ne bom slepomisil, tule so moji rezultati:

Your download speed : 54908 bps, or 54 kbps.
Browsers would show : about a 6.7 k/sec transfer rate.
Your upload speed : 1333333 bps, or 1333 kbps.
Your upload speed is much faster than down.. have you tweaked?
Your connection hardly qualified as broadband, at least in that test

V realnosti mi dela tam do 45 ali malo vec za dol, za gor pa tam do priblizno 20 za gor.

Aja, sm pa na Linku in mislm da mamo uradno 384/256

Kar se nasga foruma tice: nope, ni ga ce, ko nas je prevzel telemach, se je tudi svoboda govora na link.si koncala :(

Kar se pa objektivnosti testa tice pa:
1. ali kapo dol za link za ul, ki ga bom stestiru malo bolj
2. ali pa je test rahlo...hmmm...kako bi reku...zanc

LP Pero

perci ::

Your download speed : 3971469 bps, or 3971 kbps.
Browsers would show : about a 484.7 k/sec transfer rate.
Your upload speed : 493827 bps, or 493 kbps.
Your connection rocks .. above the 1mbit barrier!


Filing mam da bo to bolj hitrost moje mreze, kot pa Linka :))

AlienRex ::

Jaz se ze tri dni trudim da bi nekako popravil link (dl hitrosti), pa mi nikakor ne rata.Probaval sem z 98se, w2k, nastavljal RWIN ni razlike. Kje imam tezave:
- WIN2K: kako naj nastavim vrstni red DNSjev, da bom normalno surfal. Kar koli nastavim, cez nekaj casa moram spremeni vrstni red, da se strani normalno prikazujejo (drugace dobim dns error,..).
- Drugo je Gateway ip: Imam nastavljen 193.189.174.5 in z visual route gledam route in kaj vidim: vedno se na tem ipju zgubi min 10% paketov (evo zdele do yahoo.com celo 50%). Tole pa res ni resno vec. Kaj je s tistim .65 gatewayem a sploh se dela? Evo reporta:
Report for www.yahoo.com [216.115.102.75]
Analysis: 'www.yahoo.com' was found in 20 hops (TTL=51). But, problems starting at hop 1 in network "TELE-TV KOMUNIKACIJSKI ENGINEERING Kranj d.o.o." are causing IP packets to be dropped. Connections to HTTP port 80 are working.

Kaj je zdaj to?;(

Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlienRex ()

SLOWWWeb.net ::

Pod DNSe vpiš samo SiOLove, brez TELE-TVja >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

AlienRex ::

In cemu majo pol sploh TELE-TVjevga? Pa se v njihovem FAQ je naveden. Podn od suporta.;((
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

SLOWWWeb.net ::

V WIN 95/98ME je bil potreben oziroma so ga vsiljevali [mogoče so kaj hekal 8-) ] v W2000 in XPjih pa ni potreben, pa tud v XPjih mi bolj dela povezava :D .

Si odpravil napako?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

tedybear ::

Kako zgleda najbolje,da vpišem gateway in ostalo v WINME/WIN2K?
Da bi šlo hitreje,kao?
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

Če si na TELE-TVju, naredi w 95/98/98SE/ME, da vpišeš vse tako kot si dobil na listu, čeprav ti pod DNS vpišeš sledeče: 193.189.160.11 , 193.189.160.12 in 193.189.174.19 , pod gateway 193.189.174.5. Ko to narediš, glej še da imaš izklopljen NETbios preko TCP/IP,..

V WIN 2K oz XP je isto le, da zadnjega DNS 193.189.174.19 ne vpisuješ, ter sta samo prva dva. Verjetno se kaj ne sklada na bazi? Kdo bi vedu,...
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ahiles ::

Uporabniki tele-tv Kabla Dejte povedat ce so vasi modemi tud po novem capani na 35/16 kajti po celo nocnem testiranju sem prisel do zakljucka da so senkrat zmanjsali cap. Zato CE SE IZKAZE TO ZA RESNICNO DA PRIHODNJO POLOZNICO OD SIOLA NESETE NA TELE-TV IN NAJ ONI PLACAJO POLOVICO kajti 35k/16k pa nikoli ne bo vredno 8000sit ter ce jim ne postavimo NEKJE MEJE bojo manjsali hitros do 1k/1k. ADSL (64/16)SIOL 8000sit G-kab(ene150-250/35) SIOL 8000 sit Tele-TV 35/16 8000sit.;((

Ahiles ::

Tako po pogovoru prek telefona mi je Pirjavec zatrdil da z njihove strani capov na modemin niso spreminjal. Kaj je res ne vem. Vem pa da je na mojem grafu skoraj ravna crta za DL 35k in UL 15k iz istih strani sem par dni nazaj komot dosegel 85k ter imel 34k UL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

tedybear ::

DA Imam občutek tudi jaz mamu da jim jebem!
Zdej sem pa kje da kak izstrelek 50K,drugače pa 30-35K...JA a so fuknjeni!
KDO TO DELA? SIOL/TELEKOM/TELE-TV...
ČE grem na ADSL jebem m mater!
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

Po testu sem šel testirat še prenos in je bil DL 30kb ;( .
Torej če so kaj delal na hitrosti se bo kmalu vidilo. Na modemu zaenkrat še niso nič popravljal, lahko pa so na serverju,...:\
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

MUC ::

G-kabel je zdej Telemach, zato 35K ULa ni vidu nobedn na Nemo sistemu že dolgo. NA DOCSISU gre tut več, samo kaj ko ti vsake tolk časa vrže vn internet. Nekak se morš odločt med dvema slabima zadevama :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

AlienRex ::

Zgleda da je tole res (vsaj na prvi pogled). Pa zopet vse potihem tako kot prvic. Tole pa jaz ne mislim vec sprejemat!!;((
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

tedybear ::

DA 35K to ni več sprejemljivo!
KABEL RULA!!!

SLOWWWeb.net ::

P.S.: Kabel ne rula več. Če se je zgodil tak preobrat pošljem SiOLu zadnji dan v mesecu odpoved in začnem uporabljati voljo, saj med pod takim pritiskom ne bodo prisilili v nakup ADSLja, kjer imaš slabšo linijo, modem ni tvoj,...
Sicer pa kolikor se okrog govori, da naj bi bila VOLJa začela mešati štrene tudi Telekomu na področju navadne telefonije.:D
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707718 (6024) DeLonghi
»

TELE-TV EHM?!

Oddelek: Omrežja in internet
171317 (945) d-mon
»

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
35718744 (12109) MEDENA

Prosim za pomoč pri testiranju delovanju strežnika,...

Oddelek: Omrežja in internet
431979 (1535) SLOWWWeb.net
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353264 (2534) SubOrbit

Več podobnih tem