» »

Proteini

Proteini

1 2
3
4 5

Mr Hilter ::

Morali bi primerjati jypa in enega z mišicami s slotecha (npr mene). Potem pa njegovo punco priklopiti na poligraf in bi morala odgovoriti samo na eno vprašanje. To je edino kar je važno.

Rias Gremory ::

Sam futrat trola pa znate madona.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oemdzi ::

jype je izjavil:

VelikiTun> Dajte no nehat s temi debatami.

Ko sem bil mulc so me pretepl ko sem jim razlagal, da so butlji - zdej me pa ne morjo, haha.


Mal si se mi smilu ko sem o temu bral, samo zdj iz napisanega vidim da si si to zasluzil... Pa tud ce so bili butlji jim ni treba to razlagat, sploh ce imas sebe za tako pametnega bi lahko vedel do cesa te bo to pametovanje privedlo.


Sam futrat trola pa znate madona.


Skriti nacrtni, da bo predebel za bicikel, pa ga bom lahko se jst odzad pustil :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

_IKE_ ::

HIPI tvoje je po tvoje optimum tole :

jani brajkovič višina 175 TT 58 kg

mark cavendish višina 175 TT 69.....


Yeah right.....

Vsakomur, ki bi rad zdržal celo noč.
.....zdržal kaj? .....jst zdržim vsako noč vsaj 8 včasih celo več

To je v resnici vprašanje o življenskem slogu. Mnogi ljudje pretečejo precej več kot 10km vsak dan.
zanimov tek je življenski slog , ukvarjanje z fitnesom pa ne ? Do I smeli double standards ?

Skratka, bildaš kar tako, ker so ti všeč velike mišice
Wrong, ker lahko tako naredim več hitreje in bolje....

Ko sem bil mulc so me pretepl ko sem jim razlagal,
aha tu smo torej .......

zdej me pa ne morjo, haha
ker si skrit za tipkovnico ?


Morali bi primerjati jypa in enega z mišicami s slotecha (npr mene). Potem pa njegovo punco priklopiti na poligraf in bi morala odgovoriti samo na eno vprašanje. To je edino kar je važno
katero vprašanje ?......se namerno delam nevednega....

Sam futrat trola pa znate madona.
sankcinirani bomo pa po stari navadi itak MI....


sploh ce imas sebe za tako pametnega bi lahko vedel do cesa te bo to pametovanje privedlo.
očitni ni dovolj pameten....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

oemdzi> Pa tud ce so bili butlji jim ni treba to razlagat

Saj jim nisem. Tepli so me, ker sem cigan.

_IKE_> ker si skrit za tipkovnico ?

Ja. Saj je res precej velika tipkovnica, jaz sem pa majhen, shiran, plešast debel računalničar z ekstremno dioptrijo.

_IKE_> .....zdržal kaj? .....jst zdržim vsako noč vsaj 8 včasih celo več

Ko odrasteš boš razumel, do takrat se pa kar drži lego kock.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

thramos ::

Rias Gremory je izjavil:

Sam futrat trola pa znate madona.


Trol je težek profesionalec z veliko izkušnjami.

Mr Hilter ::

_IKE_ je izjavil:


Morali bi primerjati jypa in enega z mišicami s slotecha (npr mene). Potem pa njegovo punco priklopiti na poligraf in bi morala odgovoriti samo na eno vprašanje. To je edino kar je važno
katero vprašanje ?......se namerno delam nevednega....


Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo :))

oemdzi ::

Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo


Ja. Saj je res precej velika tipkovnica, jaz sem pa majhen, shiran, plešast debel računalničar z ekstremno dioptrijo.

jype ::

Mr Hilter> Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo :))

Ker nisi dorasel dekletom na mojem nivoju (tiste trase do Starigrada nisem odpeljal sam). Kar se tebe tiče je to itak dobro, ker je na tvojem nivoju precej več deklet, ki se ti bodo z veseljem ponujala. Veliko sreče!

Looooooka ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Danes imam deadlift 5x5 z 200kg:

Fino, moji pamži s škripcem dvignejo 33 ton.

Mr Hilter> -Katerih naporov po tvoje ne morem premagovati?

Na Šmarno ne prideš.

Nazadnje sem laufal gor.
Pomojem je problem, ker kolesarji mesate fitness,gasilce,body building in kmecke hruste.
Kar je seveda razumljivo, ker pac....ce sedis na kolesu v vsakem primeru guzis sedez :P

ninjeti> jype in komu je v interesu 42km laufat?

Vsakomur, ki bi rad zdržal celo noč.

Pravi moski, ve kaj zenska hoce. Ce rabi skakat po njej celo noc...he's doing it wrong. Pa verjetno vsaki ne pase ce ji ga rines v rit....pac ni kolesarka!

(btw...zezam se..ne se prevec jezit :D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo :))

Ker nisi dorasel dekletom na mojem nivoju (tiste trase do Starigrada nisem odpeljal sam). Kar se tebe tiče je to itak dobro, ker je na tvojem nivoju precej več deklet, ki se ti bodo z veseljem ponujala. Veliko sreče!


Daj mi jo enkrat vsaj za pol ure. Cel mesec ne bo baterij rabila, a sploh veš koliko boš pripomogel k ekologiji?!?

_IKE_ ::

Ko odrasteš boš razumel, do takrat se pa kar drži lego kock.


Sej se jih , samo potem je problem, ko mora partnerka policajem razlagat da mislim da so oni betonski kvadri pred bajto lego kocke .....

Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo
seveda

Ja. Saj je res precej velika tipkovnica, jaz sem pa majhen, shiran, plešast debel računalničar z ekstremno dioptrijo


majhen shiran definitivno, pleša dioptrija in teža pa še prideta.....

Ker nisi dorasel dekletom na mojem nivoju (tiste trase do Starigrada nisem odpeljal sam).
2 babe v življenju glih nista huda zgodovina ali pač ?

Kar se tebe tiče je to itak dobro, ker je na tvojem nivoju precej več deklet, ki se ti bodo z veseljem ponujala. Veliko sreče!
Ja res je hudič, ko mi kolegice od partnerke ki je krepko bolj izobražena in razgledana od mene na izrazito inteligenten način ponujajo razna nespodobna vabila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

Looooooka> Pomojem je problem, ker kolesarji mesate fitness,gasilce,body building in kmecke hruste.

A ni to eno in isto?

Looooooka> Kar je seveda razumljivo, ker pac....ce sedis na kolesu v vsakem primeru guzis sedez :P

Ja, to večina takoimenovanih strokovnjakov meni... Potem pa sprašujejo, čemu so jim zaspale hrenovke.

oemdzi ::

jype po eni strani si kolesar, ki prevozi ekstremne razdalje v primerjavi z povprecnim clovekom, hkrati se pa zgrazas nad nekomi ki dviguje utezi v isti meri kot ti kolesaris ?!? Tega ne razumem ... Tudi meni grejo primitivni mozganski enocelicarji ki jih je en sam biceps na k**ac, samo po drugi strani ce imas bicepse in ostale misice nadpovrecno razvite ne pomeni, da gre zato pri mozgani za obratno sorazmerje ...

Pa nisem neki builder, ampak imam doma rocke in drog z utezmi, klopco in multifukncionalno fitnes napravo, da lahko treniram pol ure dnevno vsak 2 dan, seveda ce se mi da. Forsiram se pac ne ...


p.s. ta je pa legenda, se mu se buildat ni dalo kj dost, mal olja v misico pa gremo show off :D

Looooooka ::

Let me know when he dies. I need oil for my car

Epic :P

jype ::

_IKE_> 2 glih nista huda zgodovina ali pač ?

2? Jaz imam še vedno prvo dekle, ki je do danes tudi edino prestalo vse preizkuse. Če ne pride skozi kvalifikacije, ne more dobit naziva.

_IKE_> Ja res je hudič, ko mi kolegice od partnerke ki je krepko bolj izobražena in razgledana od mene na izrazito inteligenten način ponujajo razna nespodobna vabila.

Poslovodje te vabijo v kabine za preoblačenje v štacunah s cunjami, kjer tvoja partnerka pometa?

oemdzi> Tega ne razumem

Mislim, da bi to zaslužilo posebno temo, a v tem trenutku ne utegnem razložiti dovolj v globino, da bi imelo smisel. Gre za posebno vejo veščine, popularno imenovane "trolanje". Jaz temu rad rečem intrakranialni spolni odnos.

oemdzi> p.s. ta je pa legenda, se mu se buildat ni dalo kj dost, mal olja v misico pa gremo show off :D

Vsaj prioritete ma razjasnene!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr Hilter ::

Mr Hilter je izjavil:

jype je izjavil:

Mr Hilter> Jype je kar 'spregledal' mojo izjavo :))

Ker nisi dorasel dekletom na mojem nivoju (tiste trase do Starigrada nisem odpeljal sam). Kar se tebe tiče je to itak dobro, ker je na tvojem nivoju precej več deklet, ki se ti bodo z veseljem ponujala. Veliko sreče!


Daj mi jo enkrat vsaj za pol ure. Cel mesec ne bo baterij rabila, a sploh veš koliko boš pripomogel k ekologiji?!?


No a pole si eko ali ne?

_IKE_ ::


jype po eni strani si kolesar, ki prevozi ekstremne razdalje v primerjavi z povprecnim clovekom, hkrati se pa zgrazas nad nekomi ki dviguje utezi v isti meri kot ti kolesaris ?!? Tega ne razumem


jaz pa .....kompleks ki se je razvil v dvojni standard .....


Pa nisem neki builder, ampak imam doma rocke in drog z utezmi, klopco in multifukncionalno fitnes napravo, da lahko treniram pol ure dnevno vsak 2 dan


če bi imel plac , bi tudi imel sam zadeve doma ....je pa v fitnesu včasih tudi dovolj zanimivo ...


p.s. ta je pa legenda, se mu se buildat ni dalo kj dost, mal olja v misico pa gremo show off
če rečem cepec, užalim cepca....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

oemdzi ::

Haha jype, to ze, samo se ne morem znebiti obcutka, da si imel resne namene v debati, kjer si pogorel in si prestavil v prestavo trollanja :)
A man's got to know his limitations :D

Mr Hilter ::

Jaz sem izgubil vso spoštovanje do jypa. Najprej govori kako ja za ekologijo, potem mi pa ne da svoje punce za pol ure. Baterije so velik onasnaževalec, tudi akumulatorji niso večni.

Čakamo mode da pridejo jypu v bran.

jype ::

Mr Hilter> Daj mi jo enkrat vsaj za pol ure. Cel mesec ne bo baterij rabila, a sploh veš koliko boš pripomogel k ekologiji?!?

Prav da pošlji slikce, da se bo lahko odločla (to sem si jasno izmislil - ona je rekla da bi rada link na tvojo diplomo).

oemdzi> da si imel resne namene v debati,

Kakšni debati? Prodajanju prehranskih dodatkov? Se hecaš?

Samo pograbil sem odlično kitewingovo vabo, ker sem vedel, da bo hitro postalo zelo zabavno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Daj mi jo enkrat vsaj za pol ure. Cel mesec ne bo baterij rabila, a sploh veš koliko boš pripomogel k ekologiji?!?

Prav da pošlji slikce, da se bo lahko odločla.


Sem homofob in se bojim da boš potem ti drkal na moje slike :O

_IKE_ ::

2? Jaz imam še vedno prvo dekle, ki je do danes tudi edino prestalo vse preizkuse. Če ne pride skozi kvalifikacije, ne more dobit naziva.


A celo samo ena je .....sem te imel za večjega strokovnjaka ...ccc


Poslovodje te vabijo v kabine za preoblačenje v štacunah s cunjami, kjer tvoja partnerka pometa


Te moram razočarat partnerka je "malo" več kot poslovodja....


Čakamo mode da pridejo jypu v bran.
me too....

Prav da pošlji slikce, da se bo lahko odločla.
torej razmišlja...hilter tvoje možnosti so očitno vedno večje ....

Samo pograbil sem odlično kitewingovo vabo, ker sem vedel, da bo hitro postalo zelo zabavno!
sem vedno za štos ...

oemdzi ::

jype je izjavil:

Samo pograbil sem odlično kitewingovo vabo, ker sem vedel, da bo hitro postalo zelo zabavno!



Ahh pol si pa res slab v trollanju, jaz ko ga trolam vecini od napetosti pokajo zivci.

par izhodisc za trollanje naslednjic:
Spikanje z proteini, steroidi so bolj zdravi kot proteini, zaradi sestave proteini napihnejo samo zgornji del telesa, Arnold ni jemal proteinov ampak je taksen od kozjega mleka in maminega strudla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

_IKE_> Te moram razočarat partnerka je "malo" več kot poslovodja....

Vozi tramvaj? :)

_IKE_> A celo samo ena je .....sem te imel za večjega strokovnjaka ...ccc

Mnogo ljudi zmotno misli, da moraš preizkusiti reči, preden lahko postaneš strokovnjak, a to ne drži.

Mr Hilter> Sem homofob in se bojim da boš potem ti drkal na moje slike

Škoda, pa tako sem se veselil!

oemdzi> Ahh pol si pa res slab v trollanju, jaz ko ga trolam vecini zivci pokajo od napetosti.

Ja saj pravim da ne gre za trolanje, temveč za intrakranialni spolni odnos. Pri tem ne gre za spravljanje ljudi ob živce (čeprav nekatere vseeno pesti nervoza).

oemdzi> Spikanje z proteini, steroidi so bolj zdravi kot proteini, zaradi sestave proteini napihnejo samo zgornji del telesa, Arnold ni jemal proteinov ampak je taksen od kozjega mleka in maminega strudla.

Jah, tu bi šlo za trolanje, a jaz tega ne počnem. To je šele začetni, najosnovnejši nivo družbeno kritične forumske nekulture.

Mr Hilter ::

jype pravi: Poslovodje te vabijo v kabine za preoblačenje v štacunah s cunjami, kjer tvoja partnerka pometa

Kaj pa je narobe če moja/njegova/tvoja punca pometa za preživetje? Zanimivo kako mestno dete z viška gleda ne fizične delavce, pri nas v hribih se pa pulijo za delo smetarja. So plačani dosti bolje kot 'pametni' delavci, pa v gostilni čisto lepo pijejo s hribovci ki delajo v pisarni. Čudno ko se tako boriš za geye, pri navadnih delovcih pa nos vihaš.

_IKE_ pravi: torej razmišlja...hilter tvoje možnosti so očitno vedno večje ....

Verjetno jype upa na trojčka, tako da preklicujem svojo ponudbo. Naj se kdo drug javi!

oemdzi ::

Ja saj pravim da ne gre za trolanje, temveč za intrakranialni spolni odnos.


Gre za posebno vejo veščine, popularno imenovane "trolanje". Jaz temu rad rečem intrakranialni spolni odnos.


Jype jaz se oproscam, zgleda da si v trollanju vsaj nivo nad mano, to je perfektno ! Za v knjige !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

Mr Hilter> Kaj pa je narobe če moja/njegova/tvoja punca pometa za preživetje?

Nič. Spoštujem. Morda ima -valvoline- prav in bom tudi jaz pospravljal pladnje v mkdonalcu. Vem, da se bodo vsi norca delal iz mene, pa me ne skrbi, ker vem, da imam vedno prav.

Mr Hilter> Verjetno jype upa na trojčka, tako da preklicujem svojo ponudbo. Naj se kdo drug javi!

Aww.

oemdzi> Jype jaz se oproscam, zgleda da si v trollanju vsaj nivo nad mano, to je perfektno ! Za v knjige !

Če jo naročiš v naslednjih 20 minutah zraven dobiš tudi darilo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_IKE_ ::

Vozi tramvaj? :)


ah, hipi malo bolj pa bi se lahko potrudil.....

Mnogo ljudi zmotno misli, da moraš preizkusiti reči, preden lahko postaneš strokovnjak, a to ne drži.


right, torej zato si takšen " Strokovnjak "....

Kaj pa je narobe če moja/njegova/tvoja punca pometa za preživetje? Zanimivo kako mestno dete z viška gleda ne fizične delavce, pri nas v hribih se pa pulijo za delo smetarja. So plačani dosti bolje kot 'pametni' delavci, pa v gostilni čisto lepo pijejo s hribovci ki delajo v pisarni. Čudno ko se tako boriš za geye, pri navadnih delovcih pa nos vihaš.


Še nisi ugotovil da ima HIPI večvrednostni kompleks.....IN ŠE NEKAJ DRUGIH ZRAVEN ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Kaj pa je narobe če moja/njegova/tvoja punca pometa za preživetje?

Nič. Spoštujem. Morda ima -valvoline- prav in bom tudi jaz pospravljal pladnje v mkdonalcu. Vem, da se bodo vsi norca delal iz mene, pa me ne skrbi, ker vem, da imam vedno prav.

Mr Hilter> Verjetno jype upa na trojčka, tako da preklicujem svojo ponudbo. Naj se kdo drug javi!

Aww.

oemdzi> Jype jaz se oproscam, zgleda da si v trollanju vsaj nivo nad mano, to je perfektno ! Za v knjige !

Če jo naročiš v naslednjih 20 minutah zraven dobiš tudi darilo!


Edino v tem primeru se ne bom norčeval iz tebe. Do ljudi ki imajo v rokah mojo hrano se lepo obnašam.

jype ::

Mr Hilter> Edino v tem primeru se ne bom norčeval iz tebe. Do ljudi ki imajo v rokah mojo hrano se lepo obnašam.

Ne, jaz bom tisti, ki reči pospravi ko so že pojedene.

_IKE_> Še nisi ugotovil da ima HIPI večvrednostni kompleks.....IN ŠE NEKAJ DRUGIH ZRAVEN ...

Zmogljivosti tega foruma so premajhne, da bi vse naštel!

_IKE_ ::

Zmogljivosti tega foruma so premajhne, da bi vse naštel!


Zdej ne vem na našo srečo ali žalost ? Kaj mislite ostali ?

fraising ::

Jype, čas imam 40:51

jype ::

Moj rekord je 1:00:03, vozim pa cestno kolo (in do štarta iz Ljubljane pridem z biciklom in se potem tudi vrnem tja z njim).

innerspace ::

---

Zaklep, nakladalnica??

---

WTF, people?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

_IKE_ ::

tule je šla tema v franže tule :

jype je izjavil:



Samo pograbil sem odlično kitewingovo vabo, ker sem vedel, da bo hitro postalo zelo zabavno!

innerspace ::

Zgleda, da je vsaka tema kjer se samo OMENI proteine obsojena na trolanje ad nauseam.

Bedno za pop***it. Moderatorji naj popucajo. Pliz.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

fraising ::

jype je izjavil:

Moj rekord je 1:00:03, vozim pa cestno kolo (in do štarta iz Ljubljane pridem z biciklom in se potem tudi vrnem tja z njim).



Logično je, da tudi jaz vozim cestno kolo. Ta čas, ki sem ga navedel je samo vzpon brez predhodnega kolesarjenja. Sem pa porabil malo manj kot 47 min do vrha, ko sem šel od doma(Škofja Loka)


ps. s tem sem ti hotu samo dokazat, da tud če dviguješ uteži nisi bumbar, neokreten pa nevem kaj še...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fraising ()

jype ::

skiro> ps. s tem sem ti hotu samo dokazat, da tud če dviguješ uteži nisi bumbar, neokreten pa nevem kaj še...

Samo trolaš!

_IKE_ ::

innerspace je izjavil:

Zgleda, da je vsaka tema kjer se samo OMENI proteine obsojena na trolanje ad nauseam.

Bedno za pop***it. Moderatorji naj popucajo. Pliz.




Hipi misli da so vsi "bilderji" kreteni, retatrdiranci motorični invalidi zaradi česar je bila čisto vsaka fitnes tema v katero se je vtaknil z svojim "bistroumjem" prej ali slej zavožena....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> Hipi misli da so vsi "bilderji" kreteni, retatrdiranci motorični invalidi zaradi česar je bila čisto vsaka fitnes tema v katero se je vtaknil z svojim "bistroumjem" prej ali slej zavožena....

Če bi kreteni nehali delit debilne nasvete, mu tega ne bi bilo treba.

fraising ::

jype je izjavil:

skiro> ps. s tem sem ti hotu samo dokazat, da tud če dviguješ uteži nisi bumbar, neokreten pa nevem kaj še...

Samo trolaš!



A to je pa tvoja obramba, ko ti nekdo dokaže da se motiš?

jype ::

skiro> A to je pa tvoja obramba, ko ti nekdo dokaže da se motiš?

Ne, ne razumeš. Jaz v resnici nimam nič proti komurkoli, moram se pa spotaknit ob vsako temo, v kateri ljudje začnejo prodajat praške, s katerimi bodo ljudje iz sebe naredili idiote, hkrati bodo pa še prepričani, da dobro zgledajo.

_IKE_ ::

Če bi kreteni nehali delit debilne nasvete, mu tega ne bi bilo treba.



Torej smo ostali ok, praktično VSI drugi razen tebe kreteni, ker debilne nasvete ( drugače od tvojih ) ???

jype ::

_IKE_> Torej smo ostali ok, praktično VSI drugi razen tebe kreteni, ker debilne nasvete ( drugače od tvojih ) ???

Ne. Pozorno branje bo zelo jasno pokazalo, kdaj je tema postala moja tarča.

_IKE_ ::

Še enkrat POZORNO preberi : praktično VSI drugi razen tebe

innerspace ::

Ma kaj vas briga kar drugi pocnejo..

Jype, pusti idiotom idiotskost, cim se vtikas zraven izpades idiot. Figuratively speaking.
Tema nima kaj bit tvoja tarca, posebej ker jo s tem izfizis, kar je pac trolanje.

Tega si noben moderator nebi smel privoscit.
Razen, ce ima nerazcisceno podstresje..
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

_IKE_ ::

innerspace je izjavil:

Ma kaj vas briga kar drugi pocnejo..

Jype, pusti idiotom idiotskost, cim se vtikas zraven izpades idiot. Figuratively speaking.
Tema nima kaj bit tvoja tarca, posebej ker jo s tem izfizis, kar je pac trolanje.

Tega si noben moderator nebi smel privoscit.
Razen, ce ima nerazcisceno podstresje..


točno tako......

martincek1 ::

Arguing on Internet is Like Special Olympics, even if you win, You're Still Retarded.

Zdej pa nehaj že s tem jype, še ko pridem sem in hočem kaj prebrat, vedno dobim samo polno zaklenjenih tem in tvoje superpomembne nasvete. Če bi se namesto da komentiraš raje vozil s kolesom, bi bil svet lepši.

Yugos ::

Dober review in se strinjam če se ne meša dobr ni ok


Pa še en podrobnejši review

1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112136 (1297) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036751 (13921) link_up
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925400 (21804) kakob
»

Vaje za "six pack" (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
749130884 (92080) fosil
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515258 (11331) killa bee

Več podobnih tem