» »

Katere proteine??

Katere proteine??

««
16 / 17
»»

mihy11 ::

Horas je izjavil:

včeraj dopoldne na gymbeamu naročil daned dobil

za samo 98EUR sem dobil whey:2.5kg+2x 1kg

creatin 500g samo 10EUR!!

2x preworkout eden je blackwolf od activlab kateri je samo 12EUR, pri nas od 25EUR dalje. in pa thor stim free, odličen. tudi poceni 12EUR.

zraven dobil 3x bidone, 3x proteinske tablice 2x preworkout sample in 2x bcaa, 1x vit c šumeče

pri nas bi tole prišlo recimo na the nutrition,skor 200EUR.


Gymbeam => poceni in škrt roba.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Scaramouche3 ::

mihy11 je izjavil:



Gymbeam => poceni in škrt roba.


Ne opazim razliko med impact whey in gymbeam....

Horas ::

sploh ne. zelo dobra roba. misliš ds ma mamximum kaj boljšo? ali the nutrution?

sicer pa si sploh sprobal? sam sem prešel iz PEAK, ki je top of the top, na gmybeam.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Scaramouche3 ::

Horas je izjavil:

sploh ne. zelo dobra roba. misliš ds ma mamximum kaj boljšo? ali the nutrution?

sicer pa si sploh sprobal? sam sem prešel iz PEAK, ki je top of the top, na gmybeam.


Cene myprotein so bile okol 60€ za 5kg pred inflacijo! In seveda preden so šli iz EU.
Tako da ljudje gledajo ceno kot edini način ocenjevanja kako dober je izdelek.To so Nemci, ne morejo si kar privoščit škart robo in ko naredijo ime za par let bomo še objokavali te cene...

mihy11 ::

Horas je izjavil:

sploh ne. zelo dobra roba. misliš ds ma mamximum kaj boljšo? ali the nutrution?

sicer pa si sploh sprobal? sam sem prešel iz PEAK, ki je top of the top, na gmybeam.


The nutrition je še slabše ja :D
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Groot ::

No potem pa ti povej kaj naj bi bilo po tvoje dober p/p?

Likalnik ::

to tudi mene zanima....trenutno konzumiram od the nutrition the amino whey....in so mi načeloma ql.
sem pa zadnjič probal v fitnesu lepo zmiksane z ledom od USN BlueLab whey proteine...res so bili super...in naslednjič vzamem te.

res pa ne vem zakaj so bili tako dobri...ali zaradi same priprave, ker je bil dodan led in še zmiksani so bili na način, da so bili kot malo bolj kremasti...kot da bi bili stepeni.

recimo moji amino whey kateri so narejeni v ročnem šejkerju in zmešani z navadno vodo...se skrijejo proti tem kar je narejeno v fitnesu

mihy11 ::

Likalnik je izjavil:

to tudi mene zanima....trenutno konzumiram od the nutrition the amino whey....in so mi načeloma ql.
sem pa zadnjič probal v fitnesu lepo zmiksane z ledom od USN BlueLab whey proteine...res so bili super...in naslednjič vzamem te.

res pa ne vem zakaj so bili tako dobri...ali zaradi same priprave, ker je bil dodan led in še zmiksani so bili na način, da so bili kot malo bolj kremasti...kot da bi bili stepeni.

recimo moji amino whey kateri so narejeni v ročnem šejkerju in zmešani z navadno vodo...se skrijejo proti tem kar je narejeno v fitnesu


Jaap to je dejstvo, da proteini pripravljeni v gymu so precej boljši. Lahko si za doma nabaviš tak mešalnik

Groot je izjavil:

No potem pa ti povej kaj naj bi bilo po tvoje dober p/p?


Vse kar ima isto razmerje med koncetratom in izolatom. Pa da je nekje od 78g beljakovin na 100g naprej.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihy11 ()

Kodrnusa ::

Ne razumem te obsesije z okusi. K da bi svojo ženo poslušal. Po treningu spijem na ex tiste proteine v 5 sekundah. Kaj me briga okus. Vcas smo srova jajca zrl ( k roky ), pa se cimet pa med si zmesal zraven. Nagnil, sel dalje.
Sedaj pa vsi k neke babe, joj okus ni dober.
Vazno da ima cim vecji procent beljakovin in to je to...

Likalnik ::

ni težava glede okusa...tu gre za samo pripravo...in ja v ročnem shakerju pripravljeni proteini so OK katere konzumiran že več let.....ampak, v fitnesu pripravljeni proteini so pač še boljši...

tudi pica je ena boljša kot druga a ni tako?

Groot ::

mihy11 je izjavil:


Groot je izjavil:

No potem pa ti povej kaj naj bi bilo po tvoje dober p/p?


Vse kar ima isto razmerje med koncetratom in izolatom. Pa da je nekje od 78g beljakovin na 100g naprej.


No kje pa je potem težava pri npr. Amino Whey od THE?

Likalnik ::

Amino whey od THE imajo 85g beljakovin na 100g....se pravi so po tej logiki OK?

j4nm4n ::

Zdravo,

Jaz sem tudi koristil https://www.the-nutrition.com/izdelek/3... Double Choco.
Bili so mi kul ker niso nastajale grudice kot pri Proteini.si, Mešal sem v kosmiče v mleko, v ovsene kosmiče na vodi, mleko. Ostale ki sem jih doma probal so bili slabši.

So še kateri za priporočati pa da ni grudic in so hitro zmešani in ni okusa po prahu?

Oz. Če je kak zlati član Lj, Škofja Loka, Medvode, Kranj, ki bi mi naredil uslugo, in bi vzel po znižani ceni. naš Gym je prešaltal na druge proteine, ker so se naveličali okusov in sem jemal preko gyma po zlati ceni.

Scaramouche3 ::

j4nm4n je izjavil:

Zdravo,

Jaz sem tudi koristil https://www.the-nutrition.com/izdelek/3... Double Choco.
Bili so mi kul ker niso nastajale grudice kot pri Proteini.si, Mešal sem v kosmiče v mleko, v ovsene kosmiče na vodi, mleko. Ostale ki sem jih doma probal so bili slabši.

So še kateri za priporočati pa da ni grudic in so hitro zmešani in ni okusa po prahu?

Oz. Če je kak zlati član Lj, Škofja Loka, Medvode, Kranj, ki bi mi naredil uslugo, in bi vzel po znižani ceni. naš Gym je prešaltal na druge proteine, ker so se naveličali okusov in sem jemal preko gyma po zlati ceni.


Jaz tega uporabljam, brez okusa!
https://gymbeam.si/protein-true-whey-gy...

Kayzon ::

Pred covid sranjem sem dobil battery whey 2kg za 26€ ,sedaj pride skoraj da 40€.

Matheus ::

Likalnik je izjavil:

to tudi mene zanima....trenutno konzumiram od the nutrition the amino whey....in so mi načeloma ql.
sem pa zadnjič probal v fitnesu lepo zmiksane z ledom od USN BlueLab whey proteine...res so bili super...in naslednjič vzamem te.

res pa ne vem zakaj so bili tako dobri...ali zaradi same priprave, ker je bil dodan led in še zmiksani so bili na način, da so bili kot malo bolj kremasti...kot da bi bili stepeni.

recimo moji amino whey kateri so narejeni v ročnem šejkerju in zmešani z navadno vodo...se skrijejo proti tem kar je narejeno v fitnesu


Zmiksani imajo zaradi kreme čisto drug okus. Pa seveda še s kakšno kocko ledu notri. Proteinov na roko zmešane nisem moral nikoli piti.

spanoul39 ::

men osebno najboljši whey gold standard res so precenjeno dragi ampak po okusu so mi še nekak najbolj blizu sem pa zdej začel pit the all in one protein okus vanilija res so dobri. Drgač pa se strinjam z tistemu ki je napisal jokcate za okusom kot neke ženske spiješ in greš dalje, ne piješ zarad okusa ampak zarad rezultata enako je z hrano.

Likalnik ::

kdo konzumira med treningom BCAA? katere? od Olimp-a? recimo v razmerju 6:1:1

Horas ::

nič, ne rabiš sploh. če u živaš dovolj B čez dan. škoda denarja. če pa že res, misliš, da moraš, in te žuli denar, potem eaa.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Likalnik ::

ja ok, hvala za info eaa imam že sedaj ampak so bolj proti koncu:)
to konzumiram samo med treningom....ker drugače čez dan vedno pijem vodo in sem se jo že kar malo naveličal....med treningom mi pa paše nekaj z okusom in mi je pol eaa najbolj primeren....da pač spet ni voda.

papirza ::

Živijo.

Kje se trunutno najbolj izplača kupit kasein?
Na gymbeam so nekje med 62 in 66€ za 1,8 kg.
Na Myprotein so 67€ za 2,5kg (tukaj se lahko uporabi še koda za 30% - MYPSL)

Ali je za MyProtein še kakšna koda za kaj več popusta?

redtech ::

Jaz vse vzamem od našega proizvajalca THE

THE Casein Pudding (2000 g), 48 EUR
https://www.the-nutrition.com/izdelek/81

Zelo se ti splača kupovat v naprej te mesečne akcije 4. produktov, za katere glasujejo na njihovem forumu. Popust do - 40%.

Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

redtech ::

Če se hočeš izogniti umetnim sladilom glej:

Te natural izdelke jaz vržem skupaj z zamrznjeno banano v blender - top.
https://www.the-nutrition.com/izdelek/5...

Badwolff ::

Kaj pa je razlika med vsemi temi wheyi pri njih, 3xm, amino whey, all in 1 whey ipd....

Horas ::

redtech je izjavil:

Jaz vse vzamem od našega proizvajalca THE

THE Casein Pudding (2000 g), 48 EUR
https://www.the-nutrition.com/izdelek/81

Zelo se ti splača kupovat v naprej te mesečne akcije 4. produktov, za katere glasujejo na njihovem forumu. Popust do - 40%.

Link


naš proizvajalc? :)) maxximum pa the vsi majo zunanje proizvjalce... prosim. samo slovenski distributerji so
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

redtech ::

@Horas ves čas sem mislil, da imajo proizvodnjo pri nas?

Povzetek iz njihove spletne strani:

Podjetje THE Nutrition je bilo ustanovljeno leta 2006. Od konkurence smo se že v samem začetku razlikovali po tem, ker nismo želeli biti samo uvozniki drugih blagovnih znamk, ampak smo se lotili razvoja lastne blagovne znamke. V vseh teh letih je blagovna znamka rastla in postala sinonim za kakovost ne samo v Sloveniji, ampak tudi izven naših meja.
THE Nutrition je prepoznavna slovenska blagovna znamka športne prehrane z več kot 10 letno tradicijo. Kvaliteta izdelkov in zadovoljstvo naših strank stoji in bo vedno stala na prvem mestu. THE Nutrition proizvodi so proizvedeni v Sloveniji pod strogimi standardi kakovosti EU, vsi izdelki so plod slovenskega znanja in razvoja. Naš cilj ni samo ponuditi kvalitetne izdelke ampak širiti vrednote telesne aktivnosti in ljudi ozaveščati kako pomembna je zdrava prehrana

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Horas ::

ja ampak sama proivzdonja izdelkov je v eni tovarni, snovi točno mislim. v tovarni kjer je cena dokaj ugodna, in imajo več naročnikov.

dober primer je recimo redbull, dleajo še za špar - sbudget, in hofer - flying power, tamali zero črn in zero white tavelik.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

papirza ::

The nutrition ima na vse njihove the nutrition izdelke 55% popusta na black friday.

Groot ::

Bo potrebno malo bolj natančno pogledati da je DO 55% popusta ;)

Je pa precej bolj zanimiva ugodnost brezplačnega zlatega članstva ob nakupu v teh dneh.

Horas ::

pa še vedno je gymbeam cenejši.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

leeon ::

Steinkauz ::

A je kdo vzel tole vanilijo pa obenem tudi imel gymbean vanilijo?
Je primerljiva? Ker gymbean vanilija je full dobra.

bsslo ::

leeon je izjavil:

https://www.the-nutrition.com/izdelek/1...

4 kg, 50 eur

Ta je sedaj 68 € :-/

Ima kdo izkušnje s tem ?
All in 1 WHEY (2000g + 200g FREE) ... 36 €
https://www.the-nutrition.com/izdelek/1...

Horas ::

bsslo je izjavil:

leeon je izjavil:

https://www.the-nutrition.com/izdelek/1...

4 kg, 50 eur

Ta je sedaj 68 € :-/

Ima kdo izkušnje s tem ?
All in 1 WHEY (2000g + 200g FREE) ... 36 €
https://www.the-nutrition.com/izdelek/1...



sem probal samo trojno čokolado in je preveč kremast in gost pa polno grudic.

poglej na gymbeam tam so dobri whey in poceni, zgoraj pobrskaj ko smo senpogovarjali
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

alešhojs ::

Okej počasi bi tudi jaz rad prešaltal iz MyProtein, kere cene so v zadnjih letih podivjale, pa še zaloge so slabe in grahovih beljakovin v večjih pakungah sploh več ne dobim.

Kaj je torej alternativa MP? Iščem čim cenejše veganske proteine (po wheyu prdim da ni normalno), najraje grahove.

Je MP kljub podražitvam še vedno med cenejšimi?

bigbada ::

Optimum Whey Protein Gold Standard je najboljše kar lahko kupiš. Mislim da ima poleosport najceneje to.

Badwolff ::

Mp danes 45% popusta, kila pride 23 evrov
Tale optimim je pa 900 g skor 40 evrov. Razen če je kak popust kje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Djole ::

alešhojs je izjavil:

Okej počasi bi tudi jaz rad prešaltal iz MyProtein, kere cene so v zadnjih letih podivjale, pa še zaloge so slabe in grahovih beljakovin v večjih pakungah sploh več ne dobim.

Kaj je torej alternativa MP? Iščem čim cenejše veganske proteine (po wheyu prdim da ni normalno), najraje grahove.

Je MP kljub podražitvam še vedno med cenejšimi?


Mp ze dolgo dolgo ni vec najcenejsi:) Zaenkrat je se dokaj ugoden gymbeam, podobna zadeva kot myprotein. Nazadnje sem dal cca 38€ za 2.5kg, imajo vcasih tudi ceneje.

Eduardo ::

Amazonov brend. 1kg 16€ dobre ocene.

Djole ::

Gymbeam

Cca 15-16€/kg, pa ponavadi že isti dan prevzame robo gls, dostava naslednji dan. Vsaj nazadnje 2x je bilo tako. Zaenkrat dobra izkušnja.

alešhojs ::

Hja vseeno so cene praktično iste kot na MP. Pa še jaz iščem veganske in brez okusa, ker ni potrebe, da vsak dan vnašam vase neke umetne okuse za tistih 3 sekunde eksanja.

Djole ::

alešhojs je izjavil:

Hja vseeno so cene praktično iste kot na MP. Pa še jaz iščem veganske in brez okusa, ker ni potrebe, da vsak dan vnašam vase neke umetne okuse za tistih 3 sekunde eksanja.

Katere vegan kupujes na myprotein? Ne vem jaz sem sedaj kupil navadne brez okusa(torej brez omenjenih umetnih okusov za 3sekunde) na gymbeam za 38€, 2.5kg, na myprotein so taki v trenutni akciji 105 -45%, kar niti približno ne pride isto cenovno. Nisem sel gledat veganskih. Myprotein je bil poceni, ko si dobil se 5kg vrece za 45-55€.

stara mama ::

alešhojs je izjavil:

Hja vseeno so cene praktično iste kot na MP. Pa še jaz iščem veganske in brez okusa, ker ni potrebe, da vsak dan vnašam vase neke umetne okuse za tistih 3 sekunde eksanja.

LOL, taka specifika, potem se pa pritožuješ nad cenami?
Itak je vegan™ tržna niša, zato ni čudn, da se ti kdaj kak okus zdi zelo "umetni" :))

J.McLane ::

Enkrat sem kupil tele, kot občasni dodatek smutijem, s popustom je 18€/500 g
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

bigbada ::

Kupuje kdo poceni grass feed beef in kje je najceneje? (špar, lidl, hofer) ?

Pa kaj preferirate arašidovo maslo navadno ali v obliki praha?

Horas ::

arašidovo maslo je nebodigatreba, raje žlico olja zlij vase če rabiš maščobe.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bigbada ::

maslo > olje.

Olje je najslabše kar lahko narediš. (ok kokosovo, avokadovo in olivno še nekako gre ampak vseeno meh).

stara mama ::

bigbada je izjavil:

Kupuje kdo poceni grass feed beef in kje je najceneje? (špar, lidl, hofer) ?

Govedina večinoma živi od trave ja, dobiš pa z najmanj aditivi pri lokalnem kmetu, vmesna stopnja je mesar, najslabša pa trgovec, če že sprašuješ.

Horas ::

no dobr bom drgač povedu, razna arašidova masla so nebodigatreba. raje jej neluščene arašide, občasno lahko ješ pražena nesoljena.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Groot ::

Aha torej naj si arašide namažem na palačinke, najbrž najbolje da kar direktno še v zunanjem ovoju :)) daj ne pribijaj bedarij, vsa masla oreščkov so auper dodatek k prehrani
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša trgovina za športne(prehranske) dodatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8712751 (1161) Kekokekič
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037193 (14363) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818908 (7485) ramiz?!
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5318844 (16501) D3m

Več podobnih tem