» »

Proteini

Proteini

1
2
3 4 5

Yugos ::

Mr Hilter je izjavil:

jype je izjavil:

Moški, ki bi radi izgledali moško, so barbike.


Bolje, kot pa da te zajebavajo že iz vrtca naprej.


HAha Right ON
OWNAGE

kitewing ::

jype je izjavil:

Yugos> Smešno kot da je mišice lahko dobit...LOL

Veliko prelahko.

Yugos> vsaka oseba bi rada imela dober mišični izgled, eni več drugi manj, da bi pa kdo hotel izgledat kot atlet na dolge proge ne verjamem.

Ker si obremenjen z izgledom, namesto s funkcionalnostjo. Večje kot imaš mišice, manj si učinkovit.

Yugos> Vsak moški bi rad izgledal moško, eni pač nimajo genetike in se radi tešijo..

Moški, ki bi radi izgledali moško, so barbike.


Se popolnoma strinjam..

_IKE_ ::

Yugos je izjavil:

velik procent proteina,brez nevarnih sladil kot je aspartam, recimo nekateri to še vedno dodajajo.
Način filtracije, vidi se kako se meša, nekateri se zelo težko mešao in se še po dolgotrajnem mešanju ne topijo.

Če bi resnično uporabljal veliko proizvajalcev nebi postavljal neumna vprašanja.


Whey z okusom mi je začel presedat, zato že kar nekaj časa "teram" whey brez okusa.... še vedno pa nisi odgovoril kateri so tisti "kvalitetni" proizvajalci...


Ne bi bilo slabo če bi si tole prebral : Homemade Supplement Secrets od Jeffa Andersona....

Yugos ::

_IKE_ je izjavil:

Yugos je izjavil:

velik procent proteina,brez nevarnih sladil kot je aspartam, recimo nekateri to še vedno dodajajo.
Način filtracije, vidi se kako se meša, nekateri se zelo težko mešao in se še po dolgotrajnem mešanju ne topijo.

Če bi resnično uporabljal veliko proizvajalcev nebi postavljal neumna vprašanja.


Whey z okusom mi je začel presedat, zato že kar nekaj časa "teram" whey brez okusa.... še vedno pa nisi odgovoril kateri so tisti "kvalitetni" proizvajalci...


Ne bi bilo slabo če bi si tole prebral : Homemade Supplement Secrets od Jeffa Andersona....


Poglej review na netu ker tisti ki se slabo mešajo so slabo ocenjeni, okus in dodatki se tudi ocenjujejo.

Zanimivo da sta Gold Standard in Syntha zelo dobro ocenjena.

http://supplementreviews.com/categories...

Pa še amazon pogledaš in boš dobil okvirno oceno!

recimo http://bodyfit.si/si/ultimate-nutrition...
tega sem do zdaj uporabljal in ima večji procent proteina kot Gold standard in pride tud večja pakunga, samo po parih mesecih ne zdržiš okusa.

Pred tem sem imel še 3 različne kot so Reflex http://vo2sport.com/reflex-natural-whey..., od Maxximuma njihov generičen http://trgovina.maxximum.si/sirotka/966...

in pa http://trgovina.maxximum.si/sirotkin-ko...

Noben se Gold standardu ne more do kolen...
Nobenih prebavnih motenj, meša se z žlico ne rabiš shake-erja...

Looooooka ::

Se spet kolesarji("barbike, palckaste z zjebanimi koleni") vtikati v teme, ki se vas ne ticejo.
Pejte nazaj guzit svoj sedez in se filat z isostarji :D

Yugos ::

Looooooka je izjavil:

Se spet kolesarji("barbike, palckaste z zjebanimi koleni") vtikati v teme, ki se vas ne ticejo.
Pejte nazaj guzit svoj sedez in se filat z isostarji :D


Rolfmao HAHA LOOOOOOKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAA CAR, neetly put

jype ::

Vam je nerodno, ker ste kljub temu da zgledate kot lepotni ideal s čistilnega sredstva še vedno nesposobni premagovat napore?

Ne skrbite - ne nasedajte propagandi, nehajte z napačno prehrano, začnite pravilno telovadit, pa boste v nekaj letih tudi sami lahko postali lepi, zdravi in zadovoljni.

Pa še kakšen gorski cilj boste lahko dosegli, ki ga zdaj ne morete niti s palčko za ostarele.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Vam je nerodno, ker ste kljub temu da zgledate kot lepotni ideal s čistilnega sredstva še vedno nesposobni premagovat napore?

Ne skrbite - ne nasedajte propagandi, nehajte z napačno prehrano, začnite pravilno telovadit, pa boste v nekaj letih tudi sami lahko postali lepi, zdravi in zadovoljni.

Pa še kakšen gorski cilj boste lahko dosegli, ki ga zdaj ne morete niti s palčko za ostarele.


Danes imam deadlift 5x5 z 200kg:

-Katerih naporov po tvoje ne morem premagovati?

jype ::

Mr Hilter> Danes imam deadlift 5x5 z 200kg:

Fino, moji pamži s škripcem dvignejo 33 ton.

Mr Hilter> -Katerih naporov po tvoje ne morem premagovati?

Na Šmarno ne prideš.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Na Šmarno ne prideš.


Od kje ti pa ta ideja? 8-O

oemdzi ::

Mr Hilter> -Katerih naporov po tvoje ne morem premagovati?

Na Šmarno ne prideš.


Jah ce bo z olimpijskim drogom z 200kg utezmi gor hotu, mu res ne bo uspelo

_IKE_ ::

HIPI ....spet kompleksi?


p.s na 2400/3200/10000 je službena ocena Odlično ....si še prepričan da ne zmorem ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

Mr Hilter> Od kje ti pa ta ideja? 8-O

Vidim silake, ki sopihajo na šmarno, skrušene, zgubane in izžete stare mamke jih pa prehitevajo.

_IKE_> HIPI ....spet kompleksi?

Samo svarim tiste, ki so še vedno zdravi, da jih ne bi premamilo nespametno uživanje ekscesnih količin beljakovin in telovadba za retardirance.

_IKE_> p.s na 2400/3200/10000 je službena ocena Odlično ....si še prepričan da ne zmorem ?

Ja.

Mr Hilter ::

oemdzi je izjavil:

Mr Hilter> -Katerih naporov po tvoje ne morem premagovati?

Na Šmarno ne prideš.


Jah ce bo z olimpijskim drogom z 200kg utezmi gor hotu, mu res ne bo uspelo


Lahko na traktor naložim, tako da to ni res.

Pomoje so jypeta v vrtcu veliki fantje zajebavali in sedaj za nas nima več prostora v srcu :'(

Pa ko proteine kupujete v fizični trgovini recite za popust.

jype ::

A bo kdo dal kakšne grafe, kaj zmore, al se boste samo hvalisal?

JesusChrist ::

Yugos je izjavil:

JesusChrist je izjavil:

dvomim da boš kdaj toliko aspartama iz wheya požrl, da boš mel kake stranske učinke. ne širi gnoja


Debil, poglej si kaj povzroča, zakaj misliš da so ga vodilni proizvajalci dali ven?

Očitno si ti tisti ki rad gnoj uživa, dobesedno ker je not pristen metanol ki se ga da ven iz gnoja kot gorivo.


prvo kot prvo. obnašaj se. nimaš niti znanja o bontonu, kaj šele o proteinih. in v wheyu je taka mala količina aspartama ali druih sladil, DA TI NIKOLI NE BODO NIČ NAREDILI. posledic NI in NE BO. aspartam so umaknili samo zaradi oglaševanja, da se bolje sliši. in marsikateri vodilni proizvajalec ima aspartam še vedno v izdelkih (optimum nutrition, champion nutrition).

in tudi ne bluzi o kvalitetnem wheyu, ker nihče ne bo opazil razlike v ničemer. razlike so samo v različni količini B na 100g in ne v kvaliteti. še en pajac, ki naseda oglaševalskim kampanjam. pri takih burekih vse zaleže, kar jim po TV povedo.

rajši se spravi malo brat predeš dalje širiš gnoj.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Zgodovina sprememb…

Mr Hilter ::

Lahko intervjuvam sošolce iz osnovne, kako sem jih tepel pa domačo nalogo so mi morali delati. Pa takrat še sploh nisem čopal proteinov v prahu!

Add protein to a post-workout carb drink to enhance endurance

by Jeff S. Volek, Ph.D., R.D.

Strength and power athletes know that adequate protein is needed to gain muscle mass. Endurance athletes, on the other hand, who are not focused on building additional muscle mass, typically focus more on carbohydrate intake with little attention to protein. Carbohydrate intake can prevent blood sugar from dropping during exercise, delay fatigue and allow athletes to exercise longer. The question recently posed is whether adding protein to carbohydrate offers any additional advantage for endurance athletes than carbohydrate alone. There are many reasons a little protein could be advantageous for endurance athletes. Two recent studies tested the effects of adding protein to carbohydrate during endurance exercise.

Protein/carb beverage increases post-workout performance 51%
Researchers in the United Kingdom examined different beverages and their effects on recovery in highly trained cyclists. [1] The cyclists were required to ride to exhaustion on three separate occasions. Prior to each ride to exhaustion, they performed a standardized bout of exercise to deplete muscle glycogen levels. Immediately after the exercise and two hours into recovery they were given one of three beverages: a commercial carb-based drink (31g carbs), a commercial high-carb drink (73g carbs), and a beverage that contained both carbs and protein (63g carbs, 14g protein). After four hours into recovery, the subjects performed a cycle-to-exhaustion test at 70% of their maximal power output. When the cyclists consumed the beverages containing only carbs, they lasted about 22 minutes. With the carb-protein beverage, however, they lasted 32 minutes, a 51% improvement in performance.

Protein/carb post-workout beverage improves recovery
Exercise science researchers at James Madison University had trained cyclists ride to exhaustion on four separate occasions. [2] During each trial, the cyclists consumed either a 19g carb beverage with added 5g protein (carb-protein), a 19g carb beverage (carb), a matched 24g carb beverage with additional carbs to match the calories provided by protein (carb-carb) or a placebo (water) every 15 minutes until fatigue. Subjects cycled the longest with the carb-protein beverage (126 minutes) with the next best performance in the carb-carb trial (121 minutes) followed by the carb (118 minutes) and water (107 minutes) trials. Interestingly, the carb-protein trial also had lower levels of muscle damage markers. Consistent with less muscle damage, the carb-protein trial had increased muscle strength 24 hours after exercise compared to the other trials, indicating better recovery.

Protein helps endurance sports
Prolonged endurance exercise can result in significant protein breakdown to provide fuel for exercise. Protein may aid recovery by providing amino acid building blocks for protein synthesis that would otherwise need to be broken down from existing muscle. Thus, protein could prevent a catabolic state. Certain amino acids may also enhance exercise-related immune responses.

Regardless of the exact mechanisms, these two studies show that adding protein to carbohydrate helped endurance athletes, even when additional carbohydrate is added to match for total calories. Strength athletes are not the only ones who would benefit from adding protein to their sports beverage; endurance athletes would benefit as well.


References:
1. Thomas K, Morris P, Stevenson E. Improved endurance capacity following chocolate milk consumption compared with 2 commercially available sport drinks. Appl Physiol Nutr Metab. 2009 Feb;34(1):78-82.
2. Valentine RJ, Saunders MJ, Todd MK, St Laurent TG. Influence of carbohydrate-protein beverage on cycling endurance and indices of muscle disruption. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2008 Aug;18(4):363-78.

jype ::

Hitler citira> increases post-workout performance

Post-workout performance, haha.

Bolje počivaš!

JesusChrist ::

bolje se obnavlja mišično tkivo.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Mr Hilter ::

jype: kam si ti hodil v vrtec/osnovno? Morda sem bil jaz tisti, ki se je norčeval iz tebe :)) Če ja, potem popolnoma razumem, da imaš zagrenjeno življenje (kompleksi pa to).

jype ::

Ja, zato ga je več, zato porabi več kisika in ATP, zato mora biti prekrvavitev večja in hitrejša, zato srce več dela, zato se porabi še več kisika in ATP, zato je to ravno nasprotno od tistega, kar normalni ljudje, ki za prelaganje težkih bremen uporabljajo viličarje, potrebujejo.

Mr Hilter> Morda sem bil jaz tisti, ki se je norčeval iz tebe

Zagotovo. Saj se še vedno, le da mi zdaj ni več treba hodit med primitivce, pa me zato manj moti.

JesusChrist ::

jype je izjavil:

Ja, zato ga je več, zato porabi več kisika in ATP, zato mora biti prekrvavitev večja in hitrejša, zato srce več dela, zato se porabi še več kisika in ATP, zato je to ravno nasprotno od tistega, kar normalni ljudje, ki za prelaganje težkih bremen uporabljajo viličarje, potrebujejo.

Mr Hilter> Morda sem bil jaz tisti, ki se je norčeval iz tebe

Zagotovo. Saj se še vedno, le da mi zdaj ni več treba hodit med primitivce, pa me zato manj moti.


ur force of trolling is very strong on this one :))
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

jype ::



Knows his stuff.

_IKE_ ::

jype je izjavil:



Knows his stuff.



mhm.....me zanima kaj bi bilo če daš "rukzak" z 20 kg ( naj bo samo 20 ).....


Glede hvalisanja......bi dal TI kak link od Tvojih "uspehov ", ko si že ravno tako sveto prepričan da ničesar ne zmoremo ....






ja ja ... vem da futram trola , samo trenutno nimam za počet nič bolj pametnega ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> bi dal TI kak link od Tvojih "uspehov "



Lahko tudi moj najdaljši maraton (12 ur s postanki vred):

http://g.co/maps/zbwr7

Mr Hilter ::

Resno dvomim da jype trola. Njegova 'posebnost' je posledice manjka prisotnosti moške vloge v otroštvu, tako se je poosebil predvsem z ženskim načinom razmišljanja. Je lep primer nepravilnega razvoja osebnosti zaradi napačne vzgoje. Ko slišiš njegove trditve, da med moškimi in ženskami sploh ni razlik, oziroma so navidezne zaradi nerazvitega, hribovskega razmišljanja, ti je kmalu jasno kam pes taco moli.
Je bil vzgojen v hipija in je hipij ker drugega ne pozna.

fraising ::

@jype.


Zgleda so se ti v fitnesu nekaj pošteno zamerili, da maš tolk proti...

Sicer pa o tem ko si reku da če dviguješ težka bremena da si okreten - jutri imam na sporedu počep 5x3 - 142.5kg, kljub temu pa pridem na Vršič veliko prej kot ti.

jype ::

skiro> kljub temu pa pridem na Vršič veliko prej kot ti.

Kolk maš čas za juriš na vršič?

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

skiro> kljub temu pa pridem na Vršič veliko prej kot ti.

Kolk maš čas za juriš na vršič?


Jaz sem točno 15 minut prej gor kot ti (s polnim rukzakom).

jype ::

Mr Hilter> Jaz sem točno 15 minut prej gor kot ti (s polnim rukzakom).

A ti si tisti, ki je štartal že ob petih zjutraj?

Lahko bi mi reku, bi te vleku do vrha, pa bi lahko štartal takrat kot vsi ostali.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Jaz sem točno 15 minut prej gor kot ti (s polnim rukzakom).

A ti si tisti, ki je štartal že ob petih zjutraj?

Lahko bi mi reku, bi te vleku do vrha, pa bi lahko štartal takrat kot vsi ostali.


Še dobro da srečujem kolesarje na cesti: se jim prihotapim za hrbet, šaltam brzino nižje, 5krpm in pišču! Trololololo!

jype ::

Tako početje je precej neučinkovito - tudi če tega ne počneš se že od daleč vidi, da imaš psihične težave.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Tako početje je precej neučinkovito - tudi če tega ne počneš se že od daleč vidi, da imaš psihične težave.


Uporbljati hupo izven naselja ni nezakonito, je pa strašno zabavno!

_IKE_ ::

jype je izjavil:

Tako početje je precej neučinkovito - tudi če tega ne počneš se že od daleč vidi, da imaš psihične težave.



Ti očitno tudi še sploh v teh fitnes temah.....


p.s tisti maratonček z picklom ne pove veliko gre za golo vzdržljivost......to je pa tud vse....


Kaj pa basic šolske vaje ....recimo trebušnjaki, vesa skleci ....kako si pa kaj na tem področju, glede na to gre za enak prinicp - vzdržljivost ?

oemdzi ::

Haha epic thread :D

jype daj ce imas cas malce pogooglaj in najdi kaksno slikco osebe, ki je karseda misicno nabita, pa da je to zate se vedno sprejemljivo.

_IKE_ ::

oemdzi je izjavil:

Haha epic thread :D

jype daj ce imas cas malce pogooglaj in najdi kaksno slikco osebe, ki je karseda misicno nabita, pa da je to zate se vedno sprejemljivo.


je že dal zgoraj sliko tekača....

JesusChrist ::

_IKE_ je izjavil:

oemdzi je izjavil:

Haha epic thread :D

jype daj ce imas cas malce pogooglaj in najdi kaksno slikco osebe, ki je karseda misicno nabita, pa da je to zate se vedno sprejemljivo.


je že dal zgoraj sliko tekača....


shiranega "moškega"
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Yugos ::

jype priporoča, maximum muscle velocity, brace yourself for...


.....


.....



.....



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yugos ()

oemdzi ::

nocem bit nesramen ampak oseba na sliki je visoka verjetno 150cm in ima postavo 10letnika

Mr Hilter ::

Po jypovo ni opravičila za posedovanje mišic!

jype ::

_IKE_> gre za golo vzdržljivost......to je pa tud vse....

To je optimum.

ninjeti> shiranega "moškega"

Shiran je ravno toliko, da lahko preteče prek 42 kilometrov v dveh urah in pol in po koncu udobno odpešači do doma.

Nabildanci se temu ne morete niti približati.

Kdo je dekletom bolj všeč je pa tudi jasno - tisti, ki se ne obremenjuje s svojim izgledom in raje šarmira s smislom za humor.

Mr Hilter> Po jypovo ni opravičila za posedovanje mišic!

Midva imava enako število mišic (če ti še niso kakšne odrezali).

oemdzi> nocem bit nesramen ampak oseba na sliki je visoka verjetno 150cm in ima postavo 10letnika

Za 70 letnika je to kar kompliment.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

JesusChrist ::

jype in komu je v interesu 42km laufat? jaz komot prelaufam 10km. v realnem življenju ne boš rabil nikjer laufat nevem kako daleč. in toliko o tekačih: ogromnokrat se po maratonih zgodi, da tekače izda srce. tega očitno nisi vedel. smisel za humor pa tudi imam. in jezik, predvsem jezik.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Zgodovina sprememb…

jype ::

ninjeti> jype in komu je v interesu 42km laufat?

Vsakomur, ki bi rad zdržal celo noč.

ninjeti> v realnem življenju ne boš rabil nikjer laufat nevem kako daleč.

To je v resnici vprašanje o življenskem slogu. Mnogi ljudje pretečejo precej več kot 10km vsak dan.

ninjeti> ogromnokrat se po maratonih zgodi, da tekače izda srce.

Jasno. Hkrati pa fitnesači vsi živijo 250 let in nimajo nobenih zdravstvenih težav.

ninjeti> smisel za humor pa tudi imam. in jezik, predvsem jezik.

Skratka, bildaš kar tako, ker so ti všeč velike mišice. Fine with me, samo da ti je jasno, da s tem dejansko izdatno pospešuješ metabolizem in staranje precej bolj kot maratonci.

Mr Hilter ::

Ja Stallone res zgleda star.

jype ::

They all do.

Po drugi strani je pa Štukelj še pri stotih zgledal mlad, pa ni nikol basal praškov.

oemdzi ::

ta na sliki je 70 letnik al kaj ? Svaka mu cast ce je res... Samo se zmeraj ne najdem razloga zakaj bi se nek 30letnik moral primerjat z nekim 70letnikom ?

Po drugi strani je pa Štukelj še pri stotih zgledal mlad, pa ni nikol basal praškov.


Ti si mu kuhal da ves? Sicer pa so bilderji ko se ni bilo praskov jedli pac enormne kolicine jajcnih beljakov itd.. Ti pa ves kaj je Stukelj imel na jedilniku ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Okapi ::

ta na sliki je 70 letnik al kaj
Ne morem verjet, da ne poznate Borata.:))

O.

VelikiTun ::

Dajte no nehat s temi debatami. Če se nekomu paše nažirati s praški in dvigovati uteži za prazen nič, potem naj bo. Enako velja za vsakodnevni maratonski tek.

oemdzi ::

Okapi: pa ne se ti jypeta spilat :))

jype ::

VelikiTun> Dajte no nehat s temi debatami.

Ko sem bil mulc so me pretepl ko sem jim razlagal, da so butlji - zdej me pa ne morjo, haha.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112135 (1296) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036751 (13921) link_up
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925400 (21804) kakob
»

Vaje za "six pack" (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
749130883 (92079) fosil
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515258 (11331) killa bee

Več podobnih tem