» »

Proteini

Proteini

«
1
2 3
...
5

99isostar ::

Vrjetno to ni najbolj primeren forum za to temo, vendar me vseno zanima kje v kranju/ škofji loki bi se dalo kupiti proteine? Tudi Ljubljana bi prišla v poštev vendar sem z Loke in rajši vidim če je kakšna športna trgovina tam. LP

gendale ::

na internetu
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mesar ::

napiši v google proteini in pol klikni na eenega izmed urljev, ki ti jih vunta vrže
Your turn to burn!

gendale ::

rabiš fižol pa kolo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Avenger ::

gendale je izjavil:

rabiš fižol pa kolo


pa dve okol kepe pa mrš delat mulc pa ne boš afne guncu ane

ja sicer ni kej dodat v temo
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jype ::

gendale> fižol

Mentose.

Mesar ::

Ma tipčina sprašuje za proteinčke v kranju, naj pogugla malo, če ne pa naj pokliče na informacije pa vpraša.
Your turn to burn!

Mr Hilter ::

gendale je izjavil:

rabiš fižol pa kolo

Tega pravila se držim tudi jaz in sem tako veliko bolj inteligenten in privlačen od zategnjenih bilderjev!

b00mer ::

Zivjo

V Ljubljani imas maxximum in se ostale, ki jih ne poznam.. zal :)
Raje si potreben vnos beljakovin sestavi s hrano.

Lp

Mr Hilter je izjavil:

gendale je izjavil:

rabiš fižol pa kolo

Tega pravila se držim tudi jaz in sem tako veliko bolj inteligenten in privlačen od zategnjenih bilderjev!


Kako ves ? Somovsecnost imate skupno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

D-monLord ::

Matr ste tecni.

V Planetu TUS v Kranju imas The Nutrition shop.

Mr Hilter ::

b00mer je izjavil:

Zivjo

V Ljubljani imas maxximum in se ostale, ki jih ne poznam.. zal :)
Raje si potreben vnos beljakovin sestavi s hrano.

Lp

Mr Hilter je izjavil:

gendale je izjavil:

rabiš fižol pa kolo

Tega pravila se držim tudi jaz in sem tako veliko bolj inteligenten in privlačen od zategnjenih bilderjev!


Kako ves ? Somovsecnost imate skupno ...


Če ti druge govorijo da si lep, to ni samovšečnost. Kdaj tudi kakšen tip kaj izjavi, feels bad man :(

Boobiz ::

V Kanju maš Nutrition v tušu, maxxa pri bazenu, še v megacentru nekaj prodajajo, če me spomin ne vara. Internet šopov je pa tolko, da bi rabu dopust vzet, če bi hotu vse pregledat.
I'm drunk, what's your excuse?

innerspace ::

99isostar je izjavil:

Vrjetno to ni najbolj primeren forum za to temo, vendar me vseno zanima kje v kranju/ škofji loki bi se dalo kupiti proteine? Tudi Ljubljana bi prišla v poštev vendar sem z Loke in rajši vidim če je kakšna športna trgovina tam. LP


Kaj pa treniras, pocnes?
Kaksne proteine rabis?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Yugos ::

99isostar je izjavil:

Vrjetno to ni najbolj primeren forum za to temo, vendar me vseno zanima kje v kranju/ škofji loki bi se dalo kupiti proteine? Tudi Ljubljana bi prišla v poštev vendar sem z Loke in rajši vidim če je kakšna športna trgovina tam. LP


Boljše je da od perutnine naročiš beljak!
jest dam za 5l- 10€ mam še gold standard whey, samo če hočeš maso gradit boš moral ogromno krompirja,pašte,riža zraven.

Če ješ samo proteine telo začne kurt maščobo. Tko da moraš prvo povedat kaj hočeš!

kixs ::

99isostar je izjavil:

Vrjetno to ni najbolj primeren forum za to temo, vendar me vseno zanima kje v kranju/ škofji loki bi se dalo kupiti proteine? Tudi Ljubljana bi prišla v poštev vendar sem z Loke in rajši vidim če je kakšna športna trgovina tam. LP


Hervis. Vsaj vcasih so imeli 100% Gold Standard Whey.

http://www.optimumnutrition.com/product...

lp

oemdzi ::

v kranju imas the nutrition so ugodni http://www.the-nutrition.com/p7/prodajn...

civic_ ::

Krompir+mleko pa imaš višjo biološko vrednost od jajca. ;)

Rias Gremory ::

@OP
proteine dobiš v tgovini. trgovino pa poišči na internetu kur*c len.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

algo ::

Jaz sem se tut začel šopat s proteini. Priporočam ti tele https://www.proteini.si/?subpageid=15&k... in to okus čokolada, ki je trenutno žal ni na zalogi. Okus je res fajn, kot da bi pil čokoladno mleko, v glavnem res vredu :D majo pa na zalogi vanilia samo ti ga odsvetujem, ker mi ni najboljši :|

99isostar ::

maxximum, je na bavarcu (Slovenska 47) a ne?

ivanuscha ::

Mislim da majo najceneje proteine v Sokolgroup.

oemdzi ::

ivanuscha je izjavil:

Mislim da majo najceneje proteine v Sokolgroup.


Za slovensko sceno so res med cenejsimi 18 eur na kilogram wheya, sicer pa iz tujine dobis najcenejsi whey za 12eur na kilogram, je pa res da je natural taste, torej brez pravega okusa.

p.s. si mogoce ze testiral okus tistega ki ga je mal vec kot 2kg za 36 eur ?

Meni naceloma gre vse skozi, edino slabe/nagnusne spomine imam na whey vanilije od nutrisporta, okus je bil kot po cenenem pomarancnem caju, tudi whey je bil oranzen, v ponudbi pa nimajo okus po pomaranci, da bi rekel da so se zmotili :D

drola ::

@99isostar, ja.

Jaz jemljem Nitro pure whey gold iz maxximum shopa: http://trgovina.maxximum.si/sirotka/115...

Žal na spletni trgovini še ni novih okusov, v "živih" prodajalnah pa so že osveženi. Meni najljubši je čokolada/pomaranča. Malo spominja na jaffa kekse.
https://drola.si

Yugos ::

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja

 Whey No1

Whey No1

Boobiz ::

 peak

peak



Jst sm bil s tem najbolj zadovoljen. Okusa se čez čas privadiš, ker ni bil tisti klasični 'oh wow kako super sladko je' in ti ne dopizdi ko ga piješ dan za dnem. Anyway, zdej po novem baje ni več čokolade, samo še vanilija in jagoda, ki jih pa v lajfu nebi probal. No saj, ne koristim wheya več sploh tako da mi je vseeno. 8-)
I'm drunk, what's your excuse?

Dr_Piškot ::

jest rečm, da je treba tele met :)

Pure Whey Protein Stack
http://proteini.moja-kosarica.si/si/

Mesar ::

Pol pa si jih kupi 100 kil pa jih žri.
Your turn to burn!

Dr_Piškot ::

Mesar je izjavil:

Pol pa si jih kupi 100 kil pa jih žri.


STFU pa se odstran. Pa ne sam iz tuki ampak kr iz slo-techa.

Mesar ::

Dr_Piškot je izjavil:

Mesar je izjavil:

Pol pa si jih kupi 100 kil pa jih žri.


STFU pa se odstran. Pa ne sam iz tuki ampak kr iz slo-techa.


You first!
Your turn to burn!

Rias Gremory ::

Lol, someone got trolled.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bajsibajsi ::

Yugos je izjavil:

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja


Optimum Nutrition izolati so pri nas precej (pre)dragi.

Yugos ::

bajsibajsi je izjavil:

Yugos je izjavil:

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja


Optimum Nutrition izolati so pri nas precej (pre)dragi.


Jah samo ne moreš mesece pit nekaj kar je cenej sam nima okusa, čeprav dobiš cenej al pa večjo pakungo...

_IKE_ ::

Yugos je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Yugos je izjavil:

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja


Optimum Nutrition izolati so pri nas precej (pre)dragi.


Jah samo ne moreš mesece pit nekaj kar je cenej sam nima okusa, čeprav dobiš cenej al pa večjo pakungo...



v mama-hotelu se lahko greš te zgodbice, ko pa moraš enkrat sam vse račune plačevat pa je zgodba drugačna.....

Yugos ::

_IKE_ je izjavil:

Yugos je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Yugos je izjavil:

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja


Optimum Nutrition izolati so pri nas precej (pre)dragi.


Jah samo ne moreš mesece pit nekaj kar je cenej sam nima okusa, čeprav dobiš cenej al pa večjo pakungo...



v mama-hotelu se lahko greš te zgodbice, ko pa moraš enkrat sam vse račune plačevat pa je zgodba drugačna.....


plačujem sam sem imel 3 različne prozvajalce, in po mesecih uporabe so nekateri nevzdržni...
Sploh pa niso edini vir, večinoma uporabljam beljak ki me stane 5l 10€!

če nimaš konkretne debate in vrhunskega proteina za malo denarja bodi tiho!

_IKE_ ::

Yugos je izjavil:

_IKE_ je izjavil:

Yugos je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Yugos je izjavil:

Probal veliko, samo tale ima dober okus in ne napenja


Optimum Nutrition izolati so pri nas precej (pre)dragi.


Jah samo ne moreš mesece pit nekaj kar je cenej sam nima okusa, čeprav dobiš cenej al pa večjo pakungo...



v mama-hotelu se lahko greš te zgodbice, ko pa moraš enkrat sam vse račune plačevat pa je zgodba drugačna.....


plačujem sam sem imel 3 različne prozvajalce, in po mesecih uporabe so nekateri nevzdržni...
Sploh pa niso edini vir, večinoma uporabljam beljak ki me stane 5l 10€!




če nimaš konkretne debate in vrhunskega proteina za malo denarja bodi tiho!


ok I "ll bite : Kaj pa je zate "vrhunski protein" ?

Yugos ::

velik procent proteina,brez nevarnih sladil kot je aspartam, recimo nekateri to še vedno dodajajo.
Način filtracije, vidi se kako se meša, nekateri se zelo težko mešao in se še po dolgotrajnem mešanju ne topijo.

Če bi resnično uporabljal veliko proizvajalcev nebi postavljal neumna vprašanja.

JesusChrist ::

dvomim da boš kdaj toliko aspartama iz wheya požrl, da boš mel kake stranske učinke. ne širi gnoja
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

energetik ::

Uporabljam tele:


Z 19€/kg beljakovin se mi zdi ugodna varianta. Poleg tega ima od sladil le malo količino sukraloze in ni pretirano sladek. Aspartam in podobno daje zame zanič okus.
Itak pa mi 1 škatla 2,27kg traja več kot pol leta, pa jo uporabljava 2. Pač samo vsake 2-3 dni po teku 1 merico vsak.

b00mer ::

Prehrana prehrana...

3man ::

Amm, kaj pa če bi se kdo prej res mal pozanimal kaj je pametno dat v usta... Saj v Sloveniji že imamo šolanje ljudi (ne fitnes-samooklicane-mojstre).

Sicer pa naj poguglam zate.

Yugos ::

JesusChrist je izjavil:

dvomim da boš kdaj toliko aspartama iz wheya požrl, da boš mel kake stranske učinke. ne širi gnoja


Debil, poglej si kaj povzroča, zakaj misliš da so ga vodilni proizvajalci dali ven?

Očitno si ti tisti ki rad gnoj uživa, dobesedno ker je not pristen metanol ki se ga da ven iz gnoja kot gorivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

kitewing ::

Katera prehranska dopolnila priporočate za vzdržlivost. Ne želim imeti napihnjenih mišic. Pri vsakodnevnih športnih aktivnostih se občasno zgodi da imam "prazne" ali boleče mišice in bi se rad temu izognil kolikor se da.

energetik ::

Za vdržljivost delaj prave vaje oz. šport, ne boš s prehranskimi dopolnili postal vzdržljiv.
Sicer pa nisi napisal, kaj si s tem predstavljaš. Maraton? Vsak dan 100km na biciklu?

jype ::

kitewing> Katera prehranska dopolnila priporočate za vzdržlivost.

Nobenih. Zdravo jej.

kitewing ::

Gledam na prehrano, jem beljakovine in sestavljene oglikove hidrate in očitno ni dovolj.

jype ::

kitewing> Pri vsakodnevnih športnih aktivnostih se občasno zgodi da imam "prazne" ali boleče mišice in bi se rad temu izognil kolikor se da.

To se ti zgodi zaradi pomanjkanja sladkorjev v krvi in edini način da ta učinek zmanjšaš, je pitje izotoničnih reči in žvečenje raznih sladkih tablic med športanjem (pri nižji intenzivnosti pa to nima smisla in lahko piješ tudi vodo in cuker dobiš pred in po vadbi).

kitewing> jem beljakovine

Beljakovin ne potrebuješ za športanje, temveč za obnovo tkiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Yugos ::

kitewing je izjavil:

Katera prehranska dopolnila priporočate za vzdržlivost. Ne želim imeti napihnjenih mišic. Pri vsakodnevnih športnih aktivnostih se občasno zgodi da imam "prazne" ali boleče mišice in bi se rad temu izognil kolikor se da.


Smešno kot da je mišice lahko dobit...LOL
Vedno ko to slišim ne verjamem besede, vsaka oseba bi rada imela dober mišični izgled, eni več drugi manj, da bi pa kdo hotel izgledat kot atlet na dolge proge ne verjamem.

Vsak moški bi rad izgledal moško, eni pač nimajo genetike in se radi tešijo..

Za vzdržljivost rabiš pakete ki so mešani z hidrati in proteini!

http://vo2sport.com/reflex-performance-...

jype ::

Yugos> Smešno kot da je mišice lahko dobit...LOL

Veliko prelahko.

Yugos> vsaka oseba bi rada imela dober mišični izgled, eni več drugi manj, da bi pa kdo hotel izgledat kot atlet na dolge proge ne verjamem.

Ker si obremenjen z izgledom, namesto s funkcionalnostjo. Večje kot imaš mišice, manj si učinkovit.

Yugos> Vsak moški bi rad izgledal moško, eni pač nimajo genetike in se radi tešijo..

Moški, ki bi radi izgledali moško, so barbike.

Yugos ::

jype je izjavil:

Yugos> Smešno kot da je mišice lahko dobit...LOL

Veliko prelahko.

Yugos> vsaka oseba bi rada imela dober mišični izgled, eni več drugi manj, da bi pa kdo hotel izgledat kot atlet na dolge proge ne verjamem.

Ker si obremenjen z izgledom, namesto s funkcionalnostjo. Večje kot imaš mišice, manj si učinkovit.

Yugos> Vsak moški bi rad izgledal moško, eni pač nimajo genetike in se radi tešijo..

Moški, ki bi radi izgledali moško, so barbike.


Če bi kdo drug te nonsensical crap statements rekel bi reku ok, njegovo mnenje sam ko pa to reče girly boy bomo to preslišal ;)

Če bi pravilno prebral sem omenil " eni več drugi manj" tako da jaz občudujem vmes med atletom in bodybuliderjom



Ta model ne dela z utežmi in je junk food, to je direkt iz geta, nobenih dodatkov, 18 let na drogu...

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Moški, ki bi radi izgledali moško, so barbike.


Bolje, kot pa da te zajebavajo že iz vrtca naprej.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800112197 (1358) J.McLane
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036755 (13925) link_up
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925405 (21809) kakob
»

Vaje za "six pack" (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
749130907 (92103) fosil
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515260 (11333) killa bee

Več podobnih tem