» »

Vaje za "six pack"

Vaje za "six pack"

««
12 / 15
»»

Mr Hilter ::

A pa yupi, ti si tak kot so ti ki jih poveličuješ. Podobno se prehranjuješ in giblješ... potem pa trdiš da imaš wamp, ki bi se mnogim zdel nagnusen?

Čeprav živiš po istih pravilih kot naj bi tvoji idoli, zakaj tako različen rezultat? Kakšen boš šele pri njihovi starosti?

Jaz kvihtam še z težjimi utežmi kot Mađarovič, pa vseeno nimam takega bicepsa. Se ne špikam, kot tudi on trdi da se ne poslužuje teh sredstev... potem pa taka razlika v masi.

Jaz vem da lažejo, s čim se ti tolažiš?

EDIT: sedaj pa vidim da že drugi poveličujejo starčke iz zlate dobe anabolikov. Jej jej jej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr Hilter ()

_IKE_ ::

Mr Hilter je izjavil:

A pa yupi, ti si tak kot so ti ki jih poveličuješ. Podobno se prehranjuješ in giblješ... potem pa trdiš da imaš wamp, ki bi se mnogim zdel nagnusen?

Čeprav živiš po istih pravilih kot naj bi tvoji idoli, zakaj tako različen rezultat? Kakšen boš šele pri njihovi starosti?

Jaz kvihtam še z težjimi utežmi kot Mađarovič, pa vseeno nimam takega bicepsa. Se ne špikam, kot tudi on trdi da se ne poslužuje teh sredstev... potem pa taka razlika v masi.

Jaz vem da lažejo, s čim se ti tolažiš?

EDIT: sedaj pa vidim da že drugi poveličujejo starčke iz zlate dobe anabolikov. Jej jej jej.



KBAL......Štukelj pa steroidi? V 30 letih prejšnjega stoletja je uporabljal steroide? Ma daj ne seri z takimi.....

jype ::

kbal> A pa yupi, ti si tak kot so ti ki jih poveličuješ.

Ne. Jaz sem še vedno precej dobro rejen (nimam več vampa, ampak sem tudi to imel). Včasih nisem bil, ker sem imel več časa za miganje, pa odkar imamo tuš v officu sem spet precej manj, ker si zdaj lahko privoščim dobrih 25km dnevnega kolesarjenja pri precej visokih hitrostih, ki me stane okoli 1000 kalorij in pasjega sprehoda, ki me stane okoli 400-600 kalorij.

kbal> Čeprav živiš po istih pravilih kot naj bi tvoji idoli,

Kdo pa to pravi? Jaz programiram. Ne treniram nobenega športa, niti ne vzdržujem prehrane za športnike (jem pa poceni in zadnje čase tudi približno zdravo hrano).

kbal> zakaj tako različen rezultat? Kakšen boš šele pri njihovi starosti?

Rezultat ni različen.

kbal> Jaz kvihtam še z težjimi utežmi kot Mađarovič, pa vseeno nimam takega bicepsa. Se ne špikam, kot tudi on trdi da se ne poslužuje teh sredstev... potem pa taka razlika v masi.

Jaz pa ne kvihtam, vseeno pa zmorem držat tempo, ki ga nobenemu bilderju ni uspelo. Čudno, nadvse čudno, ali pa morda tudi ne, če upoštevaš da velike mišice porabijo bistveno več kisika in ATP kot normalne mišice, moči pa lahko v eni uri od sebe dajo morda 5% več, v osmih urah pa že precej _manj_.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mr Hilter ::

_IKE_ je izjavil:

KBAL......Štukelj pa steroidi? V 30 letih prejšnjega stoletja je uporabljal steroide? Ma daj ne seri z takimi.....


Morda sem preskočil tisti dan v šoli, razen če si ni presadil jajca od konja/bika?

@ jipe: Rezultat ni različen? Kako da ne, ne vidim da si kakšen olimpijski zmagovalec? Če je ta tvoj princip tako superioren, res ne vidim zakaj ni uspeha? Skromnost?

PS: Kdaj bojo pa rezultati tvoje raziskave?

jype ::

kbal> @ jipe: Rezultat ni različen? Kako da ne, ne vidim da si kakšen olimpijski zmagovalec? Če je ta tvoj princip tako superioren, res ne vidim zakaj ni uspeha? Skromnost?

Nisem olimpijski zmagovalec, ker se, kot sem že omenil, ne ukvarjam z nobenim športom.

kbal> PS: Kdaj bojo pa rezultati tvoje raziskave?

So že, a ne bodo javno objavljeni.

jype ::

kbal> Morda sem preskočil tisti dan v šoli, razen če si ni presadil jajca od konja/bika?

Morda si res. Leon %C5%A0tukelj @ Wikipedia

Mr Hilter ::

Nič ne piše o presaditvi?

Pa dajmo še enega starčka ki nič ne skriva:

sylvester stallone.jpg

Jypi, kako resno pa tebe ljudje v resničnem svetu jemljejo? Nebroj kolegic ne šteje, ker jim noriš hormone. Ha ha ha.

jype ::

Silvester se ni rodil v 19. stoletju, zato ga težko primerjaš s Štukljem (ki vsekakor ni srebal praškov).

kbal> Jypi, kako resno pa tebe ljudje v resničnem svetu jemljejo? Nebroj kolegic ne šteje, ker jim noriš hormone. Ha ha ha.

Smejijo se mi.

_Enterprise_ ::

haha, da se vam da. a ne vidite, da je njemu kaj povedat isto kot muslimanu povedat da je koran izmišljotina.

srebanje praškov, ledvice, brisanje riti, napihnjenci, zgodnja smrt, zli proteini, škodljivo zdravju - kaj imajo te besede skupnega? nobena znanost, noben znanstven članek jim ne more do živega, dokler prihajajo iz ust vsevednega jypeja, ki kolesari

jype ::

Jah, če kolesari, pol že more met prov, ane.

Looooooka ::

Zdej se greste ze tiste otrocje...kdo ma daljsega.
Isto kot da jaz kolesarja povabim na moj trening na fitness za ene 2 urce(kjer bo po 30 minutah mrtev)...potem pa se na kaksen pol maraton, kjer mu bo verjetno v izgovor dejstvo, da je sel prej na fitness.
Al pa ce on mene na kolo sprav za 8 ur.
In...kdo je zdej tle boljsi?
Ce bo treba drva cel dan zlagat si s kolesarjem pac ne mores pomagat.Ce bo treba pisma iz Ljubljane do Maribora vozit pa si brez avta...pa s fitneserjem ne.
Vsi ste enako useless za dolocene situacije :)

Mr Hilter ::

Saj si ravno ti tisti, ki je privlekel na dan starodobnike. Zakaj se sam ne smem s Slyom primerjati, zakaj bi se moral ravnati po Štuklju? Koliko je ta počepa naredu, benča, dedlifta....Ena oseba ne predstavlja populacije, če me ti hočeš z njim primerjati. Aja pa, če na fitnesu dvigneš 200 kil tega izven magično nisi več sposoben. Ha ha ha.

Jupi, začni mal kvihtat, ti bo ta estrogen odplaknilo in boš lahko tudi v živo tak car kot na sloteku. Aja nočeš ker smo tam majmuni, lahko še kakšno 45-ko dobiš v glavo...

Looooooka ::

Okapi je izjavil:

Tko da slike men nic ne povejo
No, lahko so čisto poučne. Tale recimo ni enega praška pojedel, niti creatina, carnitina ali kar pač že nekateri mislijo, da je nepogrešljivo.;)



O.

Kako ves?
:D
Vecina gimnasticarjev hodi redno na fitness pa tud praske zrejo.Kako lahko z zagotovostjo trdis da ni model mogoce jedel celo steroidov.Testi v tistih cajtih so bli bl tko....non existent plus vse je blo bolj dovoljeno kot danes.

innerspace je izjavil:

Looooooka je izjavil:

izvor je nepomemben.pa ce so iz mesa, strocnic, wheya ali ogabnih veganskih praskov, ki majo slabsi okus kot drek.


Pomemben je takrat, ko ti je pomembna hitrost absorpcije/prebavljivost.
Zato whey takoj po treningu(+ malto ali vitargo) zmaga.

Nc bat.Jst nisem proti wheyu.In fact...ravno prisel domov...cas za okus vanilije :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

kbal> v živo

You humans are all alike.

kbal> Aja nočeš ker smo tam majmuni, lahko še kakšno 45-ko dobiš v glavo...

Tako je. Poleg tega lahko nakvihtaš popolnoma dovolj samo s težo lastnega telesa in s škrobasto hrano kmečkega prebivalstva izpred 100 let.

Looooooka> Testi v tistih cajtih so bli bl tko....non existent plus vse je blo bolj dovoljeno kot danes.

Mhm, proteine si pa dobil pri IG Farben, ane.

thramos ::

Pri sosedovi piški, mhm.

gendale ::

>Kako lahko z zagotovostjo trdis da ni model mogoce jedel celo steroidov.Testi v tistih cajtih so bli bl tko....non existent plus vse je blo bolj dovoljeno kot danes.

zato ker je on svoje medalje dobil ~10 let preden so prvič sintetizirali testosteron :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

thramos> Pri sosedovi piški, mhm.

A ni nenavadno, da je živel dlje, kot njegovi sodobniki, čeprav se je, kot sam pravi, ves čas izogibal mesu?

thramos ::

Prav nič.

jype ::

Meni se pa to ne zdi nepomembno. Z bolj zdravo prehrano si je zagotovil manjše rizike za večino resnejših geriatričnih tegob, z redno telesno vadbo pa to le še okrepil.

Če bi se ob tem basal z vsem mesom, ki bi si ga lahko privoščil, sem prepričan, da bi ga pobralo prej (ne sicer nujno zaradi beljakovin, ker so v mesu še druge, bolj škodljive reči, ob pripravi pa še razni dodatki, ki tudi ne vplivajo blagodejno na metabolizem in z njim povezane organe).

Bo pa treba še počakat, da se najde stoletnik, ki se baše s sirotko, da bi "telesu zagotovil nujno potrebne beljakovine".

igor0203 ::

Okapi ::

zato ker je on svoje medalje dobil ~10 let preden so prvič sintetizirali testosteron
Mogoče je pa bikove prašnike vsak dan za zajtrk jedel (in nam to skrivnost svojega uspeha modro zamolčal:-)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

jype ::

Ja, igor, smo ga že videli. Ni videt, da bi imel six pack, ali pa kakšne ekscesne mišice na rokah, pa nič ne pravi, da se baše s proteinskimi dodatki.

gendale ::

če hoče to imet pri 91ih letih, mora it do ene 'anti aging' klinike, kjer bo dobil mal testosterona pa rastnega hormona
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

_Enterprise_ ::

leon štukelj je pridno proteine papcal, pa če se vam sliši še tako bogokletno. ni važno, iz kje. tud ni jih samo 50 gramov na dan.
pa nič ne pravi, da se baše s proteinskimi dodatki.
v besedilu piše da pije protein shakes, torej proteinski dodatki oz. steroidi oz. strup

Mr Hilter ::

Research on the action of testosterone received a brief boost in 1889, when the Harvard professor Charles-Édouard Brown-Séquard (1817-1894), then in Paris, self-injected subcutaneously a "rejuvenating elixir" consisting of an extract of dog and guinea pig testicle. He reported in The Lancet that his vigor and feel...

Trololo. Dokažite da se leon ni špikal, da se jaz ne lahko takoj sedaj (samo en naj mi da 600€ za test).

Pa fitneser ima ponavadi celo telo razvito, da o bilderjih in powerlifterjih ne govorimo. Leonu na sliki pa samo roke vidim, takim ki imajo samo bicepse navite se pa dandanes vse preradi smejite dragi strokovnjaki.

Saj pravim, na internetu smo vsi carji.



PS: Jupi, ne bom se slikal, se bojim da se boš potem ti samozadovoljeval z mojo sliko 8-O

Okapi ::

leon štukelj je pridno proteine papcal,
A je mogoče kdo rekel, da jih ni? Tule se pogovarjamo o tem, koliko in v kakšni obliki.

O.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

leon štukelj je pridno proteine papcal,
A je mogoče kdo rekel, da jih ni? Tule se pogovarjamo o tem, koliko in v kakšni obliki.

O.


nope, ne pogovarjamo se v kaksni obliki, samo koliko. v kaksni obliki je irelevantno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

jype ::

kbal> Leonu na sliki pa samo roke vidim, takim ki imajo samo bicepse navite se pa dandanes vse preradi smejite dragi strokovnjaki.

Leon nima nč navitih bicepsov, ampak na njih visi v zraku (česar večina fitneserjev itak ne more), zato so napeti. Moje noge tut ne zgledajo isto če so mišice na njih sproščene al pa napete (roke pa, haha).

kbal> Saj pravim, na internetu smo vsi carji.

A bi res rad mojo slikco?

Lion29> v kaksni obliki je irelevantno

Ne popolnoma.

Lion29 ::

jype je izjavil:



Lion29> v kaksni obliki je irelevantno

Ne popolnoma.



dej tut tebi recem, isto kot sem rekel unikrat mesarju.... skini se s kurca....

in leon stukelj, da nima nabitih bicepsov, are you kidding me?

dej no ustavi se trolat ker mi dvignes pritisk, cisto brezveze.... ce je to tvoj namen... congrats, you are tha men!...

zdaj pa resno... spizdi z odra
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IcEk` ::

jype ::

Lion29> in leon stukelj, da nima nabitih bicepsov, are you kidding me?

Navitih. Ni dodajal vanje snovi, ki bi pospešile njihovo rast. Pridno je treniral.

_Enterprise_ ::

ja čist glih vseeno v kakšni obliki so proteini, in whey proteinski praški so kvečjemu bolj kakovostne beljakovine kot druge.

pa ne govort, kot da prehranski dodatki omogočijo, da človeku ni treba pridno trenirat. tako švarceneger kot ronnie coleman (torej eden najbolj roidanih bilderjev) sta v svoj poklic vložila nepredstavljivo veliko truda
Leon nima nč navitih bicepsov, ampak na njih visi v zraku (česar večina fitneserjev itak ne more)
kak argument je spet to, "večina fitneserjev itak ne more"? če si zadost fitneserja, delaš mal kalistenike, boš tud to sposoben. leon štukelj je bil fitneser, pa lahko.

ja, fitneser je bil
delal je načrtovane vaje za celotno telo, imel porihtano prehrano - fitneser

verjamem pa, da se s tem ne boš strinjal, saj vemo kako jasni so tebi ti pojmi

Zgodovina sprememb…

jype ::

_Enterprise_> in whey proteinski praški so kvečjemu bolj kakovostne beljakovine kot druge.

Nehte se zafrkavat, no. Ni smešno.

_Enterprise_> ja, fitneser je bil

Ne, bil je telovadec, kar ni niti približno enako. Treniral je gimnastiko, ne pa mišic. Ni se ukvarjal z mišično maso, niti mu ni bilo treba uporabljati prehranskih dodatkov.

_Enterprise_> verjamem pa, da se s tem ne boš strinjal, saj vemo kako jasni so tebi ti pojmi

Popolnoma.

Lion29 ::

jype je izjavil:


Ne, bil je telovadec, kar ni niti približno enako. Treniral je gimnastiko, ne pa mišic. Ni se ukvarjal z mišično maso, niti mu ni bilo treba uporabljati prehranskih dodatkov.

Popolnoma.


dej pliz, sem ti ze povedal... skini se ze enkrat...

ni delal na misicah??? pa a se ti hecas? kako mislis, da se lahko drzis na rocajij gor ali pa tako vrtis na konju? se zavezes s spago?

se kako presneto je moral delat na misicah... predvsem core in zgornji del telesa.... brez zelo ojacanih in natreniranih trebusnih se bi lahko ukenjal...


dej please, nehaj morit folk tle gor
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jype ::

Lion29> ni delal na misicah

Ne, ni. Ni meril telesne maščobe, ni meril obsega te ali one mišice, dol mu je visel za to, kakšen zgleda v špeglu (kar je primarni cilj vsakega fitneserja).

Lion29> dej please, nehaj morit folk tle gor

Če ti kaj ni prav, predlagaj izbris.

_Enterprise_ ::

Physical fitness @ Wikipedia

fitneser: nekdo, ki se ukvarja z aktivnostmi zgoraj

jype ::

Aha, torej so popolnoma vsi ljudje na tem planetu fitneserji in je beseda torej brez pomena (kar članek na Wikipediji sam po sebi podaja: "The President's Council on Physical Fitness and Sports--a study group sponsored by the government of the United States--declines to offer a simple definition of physical fitness. Instead, it developed the following chart").

- Other

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

_IKE_ ::

KBAL

Štuklja je POTREBNO POVELIČEVATI, kjer je človek dejansko nekaj storil v življenju, sej veš medalje pa to.....

Morda sem preskočil tisti dan v šoli, razen če si ni presadil jajca od konja/bika?


Kot sem rekel sereš.....drugače pa ti je pa postov nižje nekdo pojasnil :

zato ker je on svoje medalje dobil ~10 let preden so prvič sintetizirali testosteron :)


toliko torej o presajanju .....

komentar tistega profesorskega poizkusa pa sploh ni potreben ....

Zakaj se sam ne smem s Slyom primerjati, zakaj bi se moral ravnati po Štuklju? Koliko je ta počepa naredu, benča, dedlifta....Ena oseba ne predstavlja populacije, če me ti hočeš z njim primerjati. Aja pa, če na fitnesu dvigneš 200 kil tega izven magično nisi več sposoben. Ha ha ha
.


Z rantom o tem koliko kdo dvigne( štukelj vs sly), pa si padel na nivo jype-a, katerega veselo napadaš.....

Pa še morda nekaj o starodobinkih:

Tole je eugene snadow-lahko ga imenujemo prvi bodybuilder

http://www.eugensandow.com/story1.html....... še en ki se je po tvoje špikal....

jype ::

_IKE_> Z rantom o tem koliko kdo dvigne( štukelj vs sly), pa si padel na nivo jype-a, katerega veselo napadaš.....

Padel? Jaz sem na _najvišjem_ nivoju, saj za razliko od večine tule lahko na vse to gledam s kritično distanco!

gendale ::

_IKE_ je izjavil:



Tole je eugene snadow-lahko ga imenujemo prvi bodybuilder

http://www.eugensandow.com/story1.html....... še en ki se je po tvoje špikal....

you never seen fellas on amphtamines? true naturals... they use them lol

as i said before 170lb 6% wil be the highest number a true natural ON AMPHETAMINES will see on scale ,, 5'10! ,,

ever!

sandow was no diff and he was higher than 6% in lower body ,, he was 6 upper body goingon 8% many times and lower was 8% ,, he was natural and dry due to mainly amphetamines,,

nothing to write home about ,, but i respect eugene because he was one of the first to do it thus the statue of mr o is him,,

but lets face is friends,, he is nothing NOTHING special to any time or age not even back then,,

amphetamines! will get you there,, notice there is not much muscle there,, natural base with amphetamine and some narcotic,, he did lift,,

gh15 approved

IcEk` je izjavil:


bojči legenda
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

thramos ::

jype je izjavil:

Meni se pa to ne zdi nepomembno.


Vem, ker trolaš. V resnici veš, da so taki anekdotični primeri popolnoma neprimerni za kakršnekoli ugotovitve.

Kr sosedov Franci ga je vsak dan žru ejga in skadu 3 škatle čikov ane, pa vseen žveu do 100!

jype ::

thramos> V resnici veš, da so taki anekdotični primeri popolnoma neprimerni za kakršnekoli ugotovitve.

So pa dobra reklama.

Mr Hilter ::

Nisem mislil žaliti Štuklja, tu vem da sem se spustil nizko. Se opravičujem, trol v meni je premagal zdrav razum. Vem da je človek dosegel veliko več z ogromno manj kot smo danes sposobni.

Je pa zanimivo, da je jipi najbolj glasen v temah o:

-trebušnih mišicah, za katere sam priznava da jih nima,
-ženskah, kjer tudi prizna da je spoznal samo eno in še to preko interneta,
-ceni bencina, čeprav avta ne vozi, vprašanje če sploh ima ispit.

Jelly much jipe?

jype ::

kbal> Jelly much jipe?

Problem?

Lion29 ::

evo, vceraj sem naredil svojo prvo tabato v sezoni (po 4 meseceih dokaj intenzivno kvihtanja) in sicer kombinacija eksplozivnih poskokov iz pocepa z utezmi



predstavljajte si nekaj takega.... s tem, da gres v globoki pocep in se odrines cimvisje z rokami cimvisje nad glavo.... s tem, da imas stango...

jaz sem zacel z 7kg stanga, pluis 2x 5kg, torej 17kg utezi in 4x 12s (nekje 6-7 poskokov) z 8s pavzo....

bom poskusal 2x tedensko naredit in vsaki teden stopnjevat... (po 1. tednu bom dodal set, torej 5x 12s/8pavze, v drugem tednu bom dodal sekundo, torej 5x13/8, v tretjem odstel 1s pavze, torej 5x13/7, in tako naprej, 6x13/7, 6x14/7, 6x14/6. Potem pa dodam 2kg....

ta vaja je dobra skoraj za celo telo... za eksplozivnost, kondicijo, fat burning, etc....

priporocam

aja, pa ce kdo ve, kak se tej vaji rece in najde kak posnetek, bi bil hvalezen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Mr Hilter ::

Lion29 ::

ma podobno.... s tem da gres v poskok (in ne sam da dvignes utezi nad glavo) kot da bi sel v blok pri odbojki
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

evo



predstavljaj si, da imas stango v rokah, vaja je pa zlo podobna, s tem, da stango povleces ob telesu gor in noge in roke ob skoku iztegnes maximalno...

pismo ne najdem enega pravega posnetka :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Mr Hilter ::

Nedvomno je snatch (Snatch Jump).

Lion29 ::

ja snatch je, sam predstavljaj si santch za eksplozivnost...delajo pa trapezi, rame, zrgornje prsi, trebuh, tricepsi, quadricepsi, tudi listi, ce se odrivas s prsti.... sratka ni da ni :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
12 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere proteine?? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Šport
800113449 (2610) J.McLane
»

Prsne mišice. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13116422 (13154) m0LN4r
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827905 (24843) Okapi
»

Pridobivanje Mišične mase??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23037543 (27948) CleanPower

Več podobnih tem